سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
مشاهده RSS Feed

farnazi88

لینک بیلدینگ چیست و چرا وبسایت شما به آن نیاز دارد؟

به این مطلب امتیاز بدهید
لینک بیلدینگ چیست و چرا وبسایت شما به آن نیاز دارد؟


در حقیقت فاکتور های بسیار متفاوتی در نمایش نتایج جستجوی موتور های جستجو وجود دارد که باعث می شوند یک وبسایت در نتایج از وبسایت دیگر پیشی بگیرد. یکی از این فاکتور های اساسی که خود گوگل نیز به آن اشاره نموده است، بک لینک می باشد که به موتور های جستجو این امکان را می دهد تا متوجه باشند که وبسایت شما در حول کدام محور موضوعی می باشد.
تعداد بیشتری لینک از دامنه های اصلی که به صورت بک لینک مورد استفاده قرار می گیرد به گوگل می فهماند که وبسایت شما دارای محبوبیت بالاتری بوده و گوگل وبسایت شما را بر اساس کلید واژه ها و لینک های درونی در رتبه بالاتری در هنگام نمایش نتایج جستجو قرار می دهد.
در حقیقت لینک بیلندیگ شامل استراتژی های متفاوتی است که برای ساخت بک لینک و ارجاع به کلید واژه مورد نظر خود مورد استفاده قرار گرفته می شود. برای ساخت اینگونه لینک ها باید به لینک هایی که شامل ارزش بالایی می باشند توجه ویژه نمایید. بک لینک ها امروزه بر اساس میزان قدمت، قدرت دامنه و مطالب و همسان بودن متفاوت می باشند.
لینک های مورد استفاده به عنوان بک لینک به صورت هایپر لینک با لینک به دامنه اصلی شما قرار می گیرند. مانند:
<a href=”لینک سایت”>موضوع</a>
در هنگام قرار دادن لینک، تگ های href لینک به دامنه و در قسمت دیگر موضع سایت یا لینک قرار می گیرد. چیزی که کاربران سایت مشاهده خواهند کرد یک نوشته آندرلاین شده و گاها به رنگ آبی می باشد که با یک کلیک می توان به صفحه مورد نظر وارد شد.

لینک ها چگونه بر روی سایت شما تاثیر می گذارند؟

 • ساخت حجم عظیمی از ترافیک برای سایت شما که می تواند به بهبود وضعیت کسب و کار شما بینجامد
 • بهبود وضعیت رتبه سایت شما در نمایش نتایج موتور های جستجو و افزایش ترافیک وبسایت شما به صورت طبیعی با ورودی های موتور های جستجو
 • استفاده از لینک های درونی مناسب و همسان با موضوعات می تواند به جذب بازدید برای موضوعات دیگر و افزایش ترافیک وبسایت شما بینجامد
 • ایجاد یک شهرت قوی در اینترنت
 • رنکینگ مناسب در صفحات اول موتور های جستجو با انتخاب کلید واژه های مناسب


به عنوان مثال اگر شما یک وبسایت برای خرید و فروش تی شرت دارید و بک لینک مورد استفاده شما از وبسایتی است که فروش و ارائه مطالب درباره کفش پرداخته و در ذهن خود از این وبسایت به عنوان یک بک لینک غیر همسان یاد می کنید، قبل از از بین بردن لینک های خود در این وبسایت باید این موضوع را بررسی و مورد آزمایش قرار دهید زیرا برخی از لینک ها از نظر موتور های جستجو دارای تعامل بوده و ترافیک وبسایت شما را بالاتر خواهند برد.
توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب یک بک لینک برای وبسایت خود باید لینک ها به صورت مستقیم ارجاع داده شده و دارای لینک های تودرتو در ارجاع نباشند.

هیچگاه از لینک ها و برنامه های خودکار ایجاد بک لینک استفاده نکنید.
بهترین نتایج در ایجاد لینک های درونی وبسایت شما هنگامی خود را نشان خواهد داد که به صورت طبیعی و بر اساس مطالب موجود در سایت ایجاد شده باشد. در حقیقت اگر با کاربران خود روراست باشید می توانید ترافیک بیشتری را به دست آورید.
بهتر است نگاهی به بهترین و با ارزش ترین بک لینک ها و استراتژی ایجاد بک لینک ها در سال ۲۰۱۷ بپردازیم.
از این موضع آگاه باشید که بک لینک با کیفیت یک حق طبیعی برای دارندگان وبسایت بوده و دارای ارزش خاصی در میان موتور های جستجو می باشد. بنابراین بهترین استراتژی را برای انتخاب بک لینک مناسب خود ایجاد کنید.
تیم سوپر وب برترین فاکتور های گوگل را برای انتخاب بک لینک های با کیفیت بررسی و تحلیل نموده و در اینجا به ۲۰ فاکتور اصلی رنکینگ با محوریت بک لینک می پردازیم: • قدمت دامنه


قدمت دامنه و سایت ها تاثیر بسیاری در جذب کاربران و بهبود ترافیک و رنکینک برای یک شرکت یا وبسایت دارد. بک لینک های با قدمت و قدرت دامنه بالاتر دارای ارزش بالاتری می باشند. بک لینک های با قدمت بالا می تواند با قدرت بسیار بیشتری تاثیر خود را نمایش دهد.


 • لینک های کلاس C از IPs


لینک های ایجاد شده توسط آی پی های متفاوت می تواند تاثیر بیشتری در نمایش نتایج جستجو بگذارد. بک لینک های ایجاد شده توسط آی پی های همسان کلاس C، می تواند تاثیر منفی داشته و از نظر موتور های جستجو یک اسپمر شناخته شود.


 • بازگشت به دامنه


لینک کردن دامنه شما در وبسایت های دیگر یکی از سریعترین راه های بهبود رنکینک و ترافیک شما می باشند. در حقیقت، برای تاثیر گذاری بیشتر از وبسایت های معتبر برای بک لینک و ارجاع دهنده لینک استفاده کنید. به همسان بودن موضوع و کیفیت آن ها توجه داشته باشد.


 • تعریف Alt برای تصاویر


در هنگام آپلود تصاویر در وبسایت خود تگ Alt را برای تصاویر خود تعریف کنید. اینکار باعث خواهد با در هنگام استفاده از تصاویر وبسایت شما در وبسایت دیگر تصاویر در نقش بک لینک برای وبسایت شما ایفای نقش نمایند.


 • بک لینک های دامنه های .edu و .org و .gow


در بسیاری از موارد از اینگونه دامنه های برای ارگان های دولتی یا آموزشگاه ها و شرکت های رسمی استفاده می شود. تاثیر گذاری اینگونه بک لینک به دلیل ارزش بالای مطالب و قدرت دامنه بسیار بالا می باشد. سوپر وب ارائه دهنده بک لینک ادو.


 • قدرت صفحات لینک شده


قدرت صفحات یکی از ملاک های موتور های جستجو در رنکینگ می باشد بنابر این باید به قدرت صفحاتی که از آن ها به عنوان بک لینک استفاده شده توجه نمود.


 • لینک های مورد استفاده از صفحه اصلی دامنه


لینک های مورد استفاده در صفحات اصلی وبسایت ها، تاثیر بیشتری نسبت به صفحات داخلی دیگر در بهبود رنکینگ و ترافیک خواهد داشت. به عبارتی صفحات داخلی دیگر تاثیر کمتری نسبت به صفحات اصلی دارند.


 • لینک با عبارت خاص


لینک هایی که در مطالب و در میان عبارات خاص مورد استفاده قرار گرفته اند بسیار با ارزش تر لینک هایی است که در تبلیغات و بنر ها و قسمت های دیگر موجود می باشند. این لینک ها با عنوان لینک های موضوعی یاد می شوند.


 • ارزش لینک های No-Follow


یکی از مهمترین تاثیرات لینک های No-Follow ایجاد بالانس میان لینک های ارجاع داده شده به وبسایت شما و طبیعی نمودن ترافیک برای جلوگیری از اسپم شدن توسط موتور های جستجو می باشد.


 • تنوع در لینک دهندگان


لینک های شما باید شامل طیف متوعی از منابع مختلف مانند:مقالات، شبکه های اجتماعی، پایگاه های خبری، کتاب های الکترونیکی و … باشد. استفاده بیش از حد از یک لینک دهنده می تواند تاثیر بسیار بد همانند خارج کردن وبسایت از نمایش نتایج موتور های جستجو را داشته باشد.

ادامه مطلب
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی