سایت آیه های انتظار انجمن آیه های انتظار
ثبت نام
سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

پیدا شدن ماشین

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت بیست و هشتم: پیدا شدن ماشین

چند سال قبل خطيب توانا حضرت حجه الاسلام و المسلمين جناب آقاي حاج ميرزا عيسي اهري ، صاحب آثار ارزشمندي چون : < مولود كعبه > ، < بارگاه حضرت زينب > و < صحيفه المهدي > عجل الله تعالي فرجه الشريف _ در اواخر شوال 1416 هـ . به قم مشرف شدند و طبق معمول قدم بر ديده منت نهادند.
وقتي از احوال خانواده ، آقازاده ها و دامادهايشان پرس وجو شد ، فرمودند : ماشين بنز داماد عزيزشان آقاي روف را در بهشت زهرا دزديده اند .
گفتم : كمتر از يك هفته به ميلاد مسعود حضرت معصومه عليها السلام باقي است و شما اكنون در حريم آن كريمه اهلبيت هستيد ، نذر كنيد كه قبل از روز ولادت آن حضرت ماشين آقاي رووف پيدا شود ، حضرت مستطاب عالي براي سپاسگزاري از حضرت معصومه عليها السلام به محضرشان مشرف شويد و در مراسم جشني كه طبق معمول سنواتي در منزل اينجانب برگزار مي شود ، افاضه فرماييد .
ايشان صيغه نذر را بر زبان جاري كردند و راهي تهران شدند . روز بعد تلفني بشارت دادند كه نذر منعقد شده و ماشين ايشان در نزديكي حضرت عبدالعظيم عليه السلام پيدا شده است .
ايشان هم مطابق نذر در خجسته روز تولّد بي بي براي آستان بوسي آن حضرت به قم مشرف شدند و شيفتگان حضرتش را به فيض رساندند و به اين عنايت بي بي بر فراز منبر اشاره فرمودند .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات