سایت آیه های انتظار انجمن آیه های انتظار
ثبت نام
سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

پیدا شدن کودک ربوده شده

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی ام: پیدا شدن کودک ربوده شده

روز جمعه 31/ 2/ 78 ساعت 10 شب ، در صحن عتيق ، كودك 20 ماهه اي توسط يك زن تبهكار با دستياري دو كودك ده ساله ، از كنار مادرش ربوده مي شود . آن زن سنگدل اين كودك شيرخوار را به اصفهان مي برد و توسط ايادي خود به زن و شوهري كه بچه دار نمي شدند ، مي فروشد . خريدار بچه را به عنوان فرزندخواندگي به خانه مي برد و از هرگونه بذل محبت دريغ نمي ورزد ، ولي پدر و مادر بچه به مدت 27 روز ، در حال اضطرار ، به حرم حضرت معصومه مشرف مي شوند و براي پيدا شدن فرزند خردسالشان از اعماق دل دعا مي كنند .
بچه در اين فاصله دچار بيماري مي شود ، شكمش باد مي كند ، پوست بدنش خشك مي شود ، مرتباً گريه مي كند و آرامش را از آن خانه سلب مي كند .
آن زن و شوهر بچه را به آن زن پس مي دهند ، چند روز در دست آن زن مي ماند . سرانجام تصميم مي گيرد كه آن را به قم بياورد ، خانواده اش را پيدا مي كند و به عنوان اينكه بچه را پيدا كرده است ، از آنها مژدگاني بگيرد .
روز 27/ 3 / 78 پدر و مادر كودك به حرم حضرت معصومه مشرف مي شوند و از حضرت معصومه بچه خود را مطالبه مي كنند و عرضه مي دارند : < اي دختر باب الحوائج ، بچه ما در حريم شما گم شده ، ما بچه مان را از شما مي خواهيم > .
آنگاه به صحن عتيق رفته در محل گم شدن بچه ، به انتظار عنايت بي بي چشم به راه بچه خردسال مي نشينند .
يك مرتبه عنايات بي كران كريمه اهلبيت به جوش و خروش آمده ، دلهاي مضطرب پدر و مادري را كه 27 روز تمام در فراق كودك خردسال شب و روز در اضطراب بود ، نوازش مي دهد . ديدگان نگران پدر ومادر ناگهان به فرزند خود مي افتد كه در همان نقطه اي كه مفقود شده بود ، در دامن زن تبهكار قرار دارد . فرزند خود را به آغوش مي كشند و آن زن را به دست پليس مي سپارند . زن اعتراف مي كند كه سه ماه پيش نيز دختري را در همان محل مقدس ربوده ، در اصفهان فروخته است .
سراغ آن دختر مي روند ، او را نيز مي آورند ، و به كانون گرم خانواده شان بر مي گردانند .
اين عنايت كريمه اهلبيت از سوي روابط عمومي آستانه مقدسه چاپ شده ، به اطلاع شيعيان شيفته و ارادتمندان دلسوخته اين خاندان رسيد .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات