سایت آیه های انتظار انجمن آیه های انتظار
ثبت نام
سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به کربلای معلی

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی و هشتم: تشرف به کربلای معلی


دوست ارجمندم سلاله الاطياب حجّه الاسلام آقاي حاج سيّد محسن مهدوي فرمودند : دوستان دسته دسته به کربلا مي رفتند ، من نيز شديداً علاقمند بودم که سعادت تشرّف به حرم مطهّر سالار شهيدان را داشته باشم ولي به هيچوجه مقدّمات آن فراهم نبود .
ماه ذيحجّه ( 1418 هـ . ) از راه رسيد و موسم زيارتي عرفه نزديک شد ، يادآوري عنايات خاصّ خداوند منّان در مورد زائران سالار شهيدان در روز عرفه ، هر لحظه در دلم کشش بيشتري ايجاد کرد و حسرت زيارت روز عرفه دلم را به خود مشغول نمود .
به حرم مطهّر عمّه جان مشرّف شدم و تقاضا کردم که مقدّمات اين سفر روحاني فراهم شود و من نيز سعادت آن را داشته باشم که پيشاني بر آستان ملک پاسبان سرور جوانان بهشت بسايم .


از حرم بيرون آمدم به سوي منزل مي رفتم ، يکي از آشنايان که مدير کاروان بود و کاروانهاي حسيني را به حرم مطهّر امام حسين عليه السلام مي برد ، با من مواجه شد ، ورقه اي به من داد که مربوط به کيفيت ثبت نام براي تشرّف به کربلا بود ، آن را به فال نيک گرفتم و گفتم انشاء الله تقاضايم مورد پذيرش حضرت معصومه عليها السلام قرار گرفته واين برگ دعوت است .

مقدّمات سفر يکي پس از ديگري فراهم شد ، موانع سفر يکي پس از ديگري رفع شد و سرانجام به کاروان حسيني پيوستم و شب عرفه پيشاني بر آستان مقدّس امام حسين عليه السلام نهادم .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات