سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به مشهد مقدس و مهیا شدن مکان، به عنایت حضرت معصومه

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت چهلم: تشرف به مشهد مقدس و مهیا شدن مکان، به عنایت حضرت معصومه

آقاي شيخ عبدالله موسياني مي گويد : در يک فصل زيارتي عازم مشهد مقدّس بوديم و مي دانستيم که در آن ايّام در مشهد منزل به سختي پيدا مي شود . به حرم مطهّر حضرت معصومه عليها السلام مشرّف شديم و عرضه داشتيم : ما عازم عتبه بوسي برادر بزرگوارتان هستيم ، در مورد منزل ، خودتان عنايتي بفرماييد .
وقتي به مشهد مقدّس رسيديم ، معلوم شد که واقعاً منزل به سختي پيدا مي شود . هنگامي که در نزديکي حرم از تاکسي پياده مي شديم ، جواني از داخل کوچه بيرون آمد و گفت : منزل مي خواهيد ؟ گفتيم : بلي . ما را به داخل خانه اش راهنمايي کرد و اطاق بزرگ و خوبي را در اختيار ما گذاشت و ما را براي نهار دعوت کرد .
پس از تشرّف به حرم و زيارت و نماز ، نهار را با آنها خورديم . صبح روز بعد از ما پرسيدند : چند روز در اينجا هستيد ؟ گفتيم : ده روز ، گفتند : ما عازم تهران هستيم ، شما روزي که خواستيد برويد کليد در را به همسايه مان آقاي رضوي( يا رضواني ) تحويل دهيد .
پرسيديم : کرايه منزل چه مي شود ؟ گفتند : صحبت آن شده است .
ما تصوّر کرديم که منظور ايشان اين است که مبلغِ آن را به همسايه اي که بايد کليد را از ما تحويل بگيرد ، گفته اند .
چند روز گذشت ، همسايه آمد و گفت من رضوي ( يا رضواني ) هستم ، شما هر وقت خواستيد به قم برويد ، کليد را در داخل اطاق پشت آيينه بگذاريد . پرسيدم : کرايه چه مي شود ؟ گفت : در مورد کرايه به من چيزي نگفته اند .
روز دهم که سراغ بليط رفتيم ، معلوم شد که چند روز پش مي بايست بليط تهيّه مي کرديم .
صاحب ماشيني که ماشين خود را در نزديکي منزل ما پارک مي کرد ، از داستان ما مطّلع شد ، گفت : من فردا شما را مي فرستم .
روز بعد ما را به گاراژ برد و به مسوول دفتر گفت : اينها از ما هستند و عازم قم مي باشند ، او نيز بهترين صندليهاي ماشين قم را به ما داد . معلوم شد که اياب و ذهاب و اقامت ما از طرف حضرت معصومه عليها السلام برنامه ريزي شده است . (فروغي از کوثر ص 56 . )
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

طراحی و کدنویسی توسط : ویکی وی بی