سایت آیه های انتظار انجمن آیه های انتظار
ثبت نام
سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

بي بي ! من مي خواهم به مشهد مقدّس مشرّف شوم و سلام شما را به برادر بزرگوارتان برسانم .

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت چهل و چهارم: مستجاب کردن حاجت و تشرف به مشهد مقدس، به عنایت حضرت معصومه

عبدالله افسا يکي از خدمتگزاران حرم ، به حضرت معصومه عليها السلام متوسّل مي شود و مي گويد : بي بي ! من مي خواهم به مشهد مقدّس مشرّف شوم و سلام شما را به برادر بزرگوارتان برسانم .
يکي از آقايان به دفتر آستانه مراجعه مي کند ، شناسنامه او را مي گيرد و بليط هواپيما تهيّه مي کند ، سپس به او مي گويد : من مي خواهم ترا به مشهد بفرستم .

آقاي افسا به جهت اشتياقي که به زيارت امام هشتم داشته ، ساعتها قبل از وقت پرواز به فرودگاه مي رود ، نماز ظهر را در آنجا مي خواند و به انتظار فرا رسيدن وقت مي نشيند در آنجا حوصله اش تنگ مي شود و از همانجا به بي بي متوسّل مي شود و عرضه مي دارد : بي بي جان من مي خواهم طوري به مشهد برسم که آفتاب نکرده غسل زيارت کنم و به حرم مشرّف شوم .

در اين اثنا افسري او را صدا مي زند و مي گويد : اهل قم هستي ؟ مي گويد : بلي . مي پرسد : به کجا مي روي ؟ مي گويد : به مشهد مقدّس . مي پرسد : اساس داري ؟ مي گويد : نه . مي گويد : همين الآن يک پرواز هست ، برو کارت سوار بگير و سوار شو . او نيز با شتاب مي رود و کارت مي گيرد و سوار مي شود .
ساعت 2 بعداز ظهر هواپيما در فرودگاه مشهد بر زمين مي نشيند و او پيش از غروب آفتاب غسل کرده ، به عتبه بوسي سلطان خراسان موفق مي شود .
(ماهنامه کوثر : شماره 17 ص 76)
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات