سایت آیه های انتظار انجمن آیه های انتظار
ثبت نام
سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

سروقامتان

✿ ✿ روابـــط عاطفــــی در اینتـــرنت ✿ ✿

به این مطلب امتیاز بدهید
نقل قول نوشته اصلی توسط ناجی دلها نمایش پست ها


اما گاهی تفسیر و تحقق رؤیاها و ایده آل ها در عالم واقعیت برای همین درصد ناچیز هم می تواند به گونه ای دیگر باشد.
در سال 2006 دولت آمریکا به دنبال افزایش بی رویه ی آمار خشونت و آزار جسمی و جنسی زنان وارداتی توسط مردان آمریکایی، برای ازدواج، قانونی را تصویب کرد که طی آن ابتدا باید سوابق جنایی، وضعیت تأهل قبلی و همین طور استعلامی از اداره ی انحرافات و خشونت های جنسی، برای مرد متقاضی مورد بررسی قرار گیرد و سپس اجازه ی چنین کاری صادر شود.
به دنبال اذیت و آزار و رها شدن بسیاری از این زنان بدون سر پناه در جامعه، سر و صدای مالیات دهندگان هم در آمد تا کمک کنند که چنین محدودیت هایی اعمال گردد. گزارش یکی از این خانم ها چنین بوده:

«یک طرف سرم هشت تا بخیه خورده و طرف دیگر هم له شدگی دارد. او تقریباً هر روز سرم را به دیوار می کوبید و اگر می خواستم به دکتر بروم تهدید می کرد که چیزی نگویم.»
گاهی بین تخیلات و رؤیاهای ما و اقعیت بیرونی فاصله ای چشمگیر وجود دارد. شاید هم شاهزاده ی ما در آن سوی دنیا، آدمی بی کفایت در برقراری ارتباط مؤثر با زنانِ جامعه و از فرهنگ خود بوده و به دنبال ارضای تخیل قدرت و تسلط بر زنی مطیع و منفعل از کشوری فرو دست آمده است.
بسیاری از روابط اینترنتی هم به همان فضای اینترنتی ختم نمی شود و بعد از تماس، نوبت به دیدار و ملاقات می رسد. اغلب چنین دیدارهایی، طبق آمار و مطالعات، منجر به یأس و پشیمانی و سرخوردگی از ملاقات می شود. اما در مواردی، اتفاقات دیگری از جنس تعدی و قتل هم داریم.

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات