سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
تبلیغات تبلیغات
مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به عمره

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی و یکم: تشرف به عمره

حضرت حجه الاسلام والمسلمين آقاي حاج شيخ مهدي فقيه ايماني ، صاحب آثار ارزشمند فراوان فرمودند :
هنگامي كه كتاب كريمه اهلبيت به دستم رسيد با خواندن بخش كرامات آن ، گريه زيادي كردم . چندي بعد در ماه جمادي الثاني 1417 هـ . به قم مشرف شدم . مطّلع شدم كه كتاب يكي از دوستان دانشمندم به عنوان بهترين كتاب سال انتخاب شده و جوائز ارزنده اي از جمله يك عمره به ا و تعلّق گرفته است .
يكي از آثار اينجانب به نام < امام امير المومنين علي عليه السلام از ديدگاه خلفا > نيز به تازگي از چاپ درآمده بود . هنگامي كه به حرم مشرف شدم عرض كردم
< بي بي جان ! كراماتي كه در كتاب كريمه اهلبيت از شما نقل شده است . ممكن است يكي دو تا از آنها خلاف باشد ولي همه اش خلاف نيست و يقيناً بسياري از آنها واقع شده است ، بالأخره معلوم است كه عنايات شما شامل حال متوسلان مي شود . من اين كتاب < امير المومنين عليه السلام از ديدگاه خلفا > را براي دفاع از جد مظلوم شما نوشته ام و از شما جوايز مادي و تبليغي نمي خواهم ، فقط يك عمره به من مرحمت بفرماييد > .
اين را گفتم و اصرار زيادي كردم .
هنگامي كه به اصفهان برگشتم ، گفتند يكي از دوستان با شما كار داشت . همان روز آمد و گفت : من سالها پيش براي عمره ثبت نام كرده ام اما حالا كه نوبتم رسيده ، با اين سن و سال قادر به انجام آن نيستم . الحمدلله به حج هم مشرف شده ام با خود فكر كردم كه خوب است چه كسي را به جاي خود بفرستم ، و كسي بهتر از شما به نظرم نرسيد ، لذا مي خواهم اين سفر را بپذيريد .
گفتم : سعي كنيد خودتان برويد و يا يكي از اقوامتان را بفرستيد و به هر صورت از او خواستم در تصميمش تجديد نظر كند .
فرداي آن روز تلفن زد و گفت : من هرچه فكر كردم ديدم خودم نمي توانم بروم و بهتر از شما هم كسي را سراغ ندارم . لذا يكي از پسرانم مي آيد تا همراه شما به سازمان حج برويم و فيش به نام شما منتقل شود .
فردا فيش منتقل شد و در ظرف يك هفته با عنايت حضرت معصومه _ سلام الله عليها _ به عمره مشرف شدم .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

طراحی و کدنویسی توسط : ویکی وی بی