قالب وردپرس درنا توس
خانه » مناسبتها » محرم و صفر » آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد

آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد

آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد

آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد
آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد
آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد
آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد


آی مردم! امام حسین علیه السلام سگ نمی خواهد،انسان می خواهد


بی شک امام حسین علیه السلام و قیام ایشان برای جمع آوری و تربیت سگها نبوده و خون خود و خانواده و اصحابش را در این راه صرف نکردند.بلکه ایشان برای هدایت ما انسانها و درس گرفتن و تنظیم خط مشی زندگی به سوی انسانیت ،آزادگی ،عبودیت،مبارزه با ظلم و فساد قیام کردند و در این راه همه هستی خود را نثار کردند امام حسین علیه السلام از ما هرگز انتظار برگزاری مراسمات عزاداری به سبکهایی مثل قلاده به گردن آویختن و صدای سگ در آوردن و سینه زنی به سبک بالا و پریدن ها را نداشته اند و حتی هیچ یک از بزرگان بعد از ایشان نیز روایت و نقلی در این مورد نداشته اند

امام حسین علیه السلام سگ نمی خواهد ، حیوان نمی خواهد ، قلاده به گردن انداختن و عوعوکردن و پارس کردن نمی خواهند . انسان می خواهند.

امام حسین علیه السلام هرگز از مردم انتظار پختن غذا با پولهایی که معلوم نیست از کجا و چطور آمده و همچنین تحقیر عزاداران برای دریافت غذای نذری ندارند .ایشان هرگز انتظار قمه زنی و یا زنجیر چاقویی و یا خنج به صورت و گونه ها را نداشته اند .

امام حسین علیه السلام هرگز از مداحانی که انتظار سیستم های صوتی چند ده میلیونی و جمعیت چند هزار نفری و حق الزحمه چند صد هزار تومنی و بعضا میلیونی ندارند.

امام حسین علیه السلام هرگز راضی نیستند و ازما هرگز نخواسته اند با ادبیات گستاخانه و دروغ به زور اشک مردم را دربیاورند و با فریاد های نعره زنان بگویند “ما سگ امام حسینیم” !!.

امام حسین علیه السلام هرگز انتظار برپایی مراسم زنجیر زنی با طبل های ۲ متری و صدای کر کننده و ایجاد مزاحمت برای مردم در نیمه شبها را ندارند.

امام حسین علیه السلام هیچ نیازی به نمادهای چند ده میلیونی و یا شاه سلام های بزرگ و گران قیمت ندارند.

امام حسین علیه السلام بخاطر بقای انسانیت و آزادگی و اسلام قیام کردند .پس اگر ما میخواهیم از مکتب عاشورا دفاع کنیم و در رکاب ایشان باشیم باید مثل ایشان عمل کنیم و مثل ایشان در راه خدا حرکت کنیم.

امام حسین علیه السلام در مراسم عزاداری از ما احترام به اهل بیـت و احترام به اسلام را میخواهد . بازهم تاکید می کنم که امام حسین علیه السلام از ما انسانیت میخواهد.

امام حسین علیه السلام از ما انجام دستورات الهی مثل نماز و روزه را میخواهد.

اگر ما واقعا عزادار امام حسین علیه السلام هستیم باید پیرو سیره و راه و هدف ایشان و حفظ ارزشهای دینی و اخلاقی و شان والای معصومین علیهم السلام باشیم نه مایه شرمندگی و خجالت آنها.

به کجا می رویم ؟!!!

ادامه مطلب

آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد
آی مردم امام حسین سگ نمی خواهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد