قالب وردپرس درنا توس
خانه » فرهنگی » دوستی پاک ،دوستی جدید خیابانی

دوستی پاک ،دوستی جدید خیابانی

دوستی پاک ،دوستی جدید خیابانی

دوستی پاک ،دوستی جدید خیابانی
دوستی پاک ،دوستی جدید خیابانیدر جامعه امروز افرادی هستند چه در بین مجردها

و چه در بین متاهل ها که با صراحت تمام اظهار میکنند که می توانند

با جنس مخالف ارتباط گرم،صمیمی و پاک داشته باشند

اما منظور از این دوستی های پاک چیست؟!


آدمی در دوجنس زن و مرد آفریده شده است و خداوند گرایش این دو جنس را در نهاد آنها سرشته است اما این ارتباط امروزه از حد خود گذشته است و از محدوده شرعی خارج شده و سمت و سوی غربی به خود گرفته است.

ناهنجاری اجتماعی مانند بدحجابی و روابط دختران و پسران چیزی است که این روزها زیاد دیده و شنیده میشود و مسئله ای نیست که قابل کتمان باشد.

به هرحال برخی از قشر جوان جامعه الگوهای سنتی خود را زیر پا گذاشته وروشهای غربی را در پیش گرفته اند که شاید بخشی از این ناهنجاری ها ارتباط گسترده ایی با جنگ نرم داشته باشد.علی الخصوص که رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب درصدد ترویج اینگونه روابط و بی بند و باری هستند.

تحقیقات و تجربه نشان داده که اینگونه روابط تاثیرات چشمگیری در روابط آینده و هویت فردی دارد به خصوص در جامعه سنتی امروز که باعث جدایی فرد از خانواده و جامعه میشود و اغلب این روابط سرانجام به نتایج خوشایندی ختم نمیشود وهرچند اکثر آنها این روابط را با قصد ازدواج آغاز می کنند اما در نهایت بیشتر آنها نه تنها به ازدواج ختم نمی شود بلکه مثل یک سایه سنگین همیشه با آنها خواهد بود و گاه تهدیدی برای آنها میشود.

منظور از دوستی های خیابانی رابطه گرم و صمیمی است که بین دختر و پسر از طریق دیدار مخفیانه یا رد و بدل کردن هدیه و یا صحبت های تلفنی ایجاد میشود و تحقیقات نشان داده که فقط ۱۰درصد این دوستی ها به ازدواج ختم میشود و آنها هم دوام پایداری ندارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد