قالب وردپرس درنا توس
خانه » اعتقادی » کلام و اعتقادات » هستی شناسی » فرزندان ناپاکان، لشکر ابلیس

فرزندان ناپاکان، لشکر ابلیس

هستی شناسی

شاید این خبر، برای هر کس برداشتی داشته باشد: «فرزندان جهاد نکاح در راهند »؛ یا ممکن خبر زیاد شدن روابط نامشروع کسی را ناراحت نکند؛ امّا برای کسی که سری به کتابهای تاریخی و حدیثی زده باشد، این خبر به معنای این است که ابلیس لعین (علیه اللعنه) از حرام زادگانی که نام و نسب پاکی ندارند، لشکری از ناپاکان می سازد تا آماده به خدمت ترین خادمانش را برای مقابله با امام عصر (ارواحنا له الفداء) سازمان دهد.

فرزندان رابطه ی نامشروع، به خاطر آنکه جانشان از حرام و پلیدی ایجاد شده است، آمادگی بیشتری دارند تا بسیاری از گناهان را انجام دهند. در روایات، این گناهان را از تمایل بسیار زیاد به زنا تا قتل انبیاء و امامان(علیهم السلام) برشمرده اند.
در ادامه ی این مطلب، درباره خویشاوندی شیاطین و زنازادگان و همدستی آنها در دشمنی با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) سخن خواهیم گفت.

تمایل زنازاده به شرّ و پلیدی

در روایات آمده است که حاصل رابطه نامشروع، به بدی ها تمایل دارد.

امام صادق(ع) فرمودند: «زنا زاده نشانه ‏هایى دارد: یکى از آنها دشمنى با ما اهل بیت است و دومى افتادن به همان حرامى که از آن به دنیا آمده است. سومى سبک شمردن دین و چهارمى بدرفتارى با مردم. کسى با برادران دینى بدرفتارى نمى ‏کند؛ مگر اینکه فرزند نامشروع باشد…» (۱)

در روایتی از رسول خدا، زنازاده فردی معرفی شده است که حرفی که می زند و حرفی که درباره اش می زنند، برایش مهم نیست. بدین ترتیب می توان گفت، زنازاده، از بردن آبروی دیگران و ریختن آبروی خودش هراسی ندارد.(۲)

امام باقر(ع)، زنازادگان را «بدون خیر» می دانند. ایشان فرمودند: «در زنا زاده، نه در خودش و نه در پوستش و نه در مویش و نه در گوشتش و نه در خونش و نه در هیچ چیز او خیرى نیست.» (۳)

زنازادگان، قاتلان انبیاء و اولیاء

زنازادگان، در تاریخ، سابقه ی کشتن انبیاء و امامان و حجّت های خداوند را دارند؛

· کسی که شتر حضرت صالح(ع) را به قتل رساند، در روایات اینگونه معرفی شده است: «…مردى سرخ مو و کبود چشم و زنازاده که پدرى براى او شناخته نبود و «قدّار» نام داشت…» (۴)
· از امام باقر(ع) نقل شده است: «…شخصى که حضرت یحیى‏ بن زکریا را کُشت زنازاده‏ بود.» (۵)

· امام صادق(ع) در روایتی روشنگر فرمودند:
«فرعون زمان ابراهیم(ع) و اصحابش، همه اولاد زنا بودند که به زودی به کشتن پیغمبر راضی شدند و فرعون موسی(ع) و اصحابش، همه حلال زاده بودند که گفتند: “او و برادرش را رها کن و ساحران را جمع کن” و حکم به کشتن ایشان نکردند؛ زیرا که راضی نمی شوند به کشتن پیغمبر یا امام مگر اولاد زنا.» (۶)

· در نسب شناسی قاتلان اباعبدالله به روایات بسیاری برخوردیم که از عمر بن سعد گرفته تا کسانی که بر پیکر حضرت سیدالشّهدا(ع) اسب راندند، همگی زنازاده بودند. امام صادق(ع) فرمودند: «…هیچ کس در کشتن ما تعجیل ندارد مگر اینکه زنازاده‏ باشد.» (۷)

مسئله ی حرام زادگی و دشمنی با اهل بیت(ع) چنان عمومی بود که جابر بن عبدالله انصاری به مردم مدینه می گفت: «اى گروه انصار! فرزندان خود را به دوستى على بن ابى طالب آزمایش کنید. پس هر کدام على را دوست داشت، بدانید که فرزند شما است و هر کدام که او را دشمن داشت، بدانید او از زنا است.» (۸)

چنانچه رسول خدا (ص) فرمودند:
«اى على هر که مرا و تو را و امامان از اولاد تو را دوست دارد، خدا را سپاسگزاری کند بر حلال ‏زادگى؛ زیرا دوست ندارد ما را مگر حلال ‏زاده و دشمن ندارد ما را مگر حرامزاده‏.» (۹)

مقابله زنازادگان با حضرت مهدی(عج)

در روایات اهل بیت(ع) پیش گویی شده است که در دوران آخرالزّمان و منتهی به ظهور حضرت صاحب الامر(عج)، زنازادگان خون شیعیان را می ریزند و آنها را ضعیف می کنند.
از حضرت صادق (ع) روایت شده است: «گویا سفیانى (یا فرمود رفیق سفیانى) در «کوفه» شهر شما فرود آمده و از جانب او صدا می زنند: هر کس سر یک نفر از شیعیان على را بیاورد، هزار درهم به او خواهیم داد. کار به آنجا می رسد که همسایه همسایه را می گیرد و می گوید: این از شیعیان على است. سپس گردن او را می زند و هزار درهم می گیرد.
آگاه باشید آن روز فقط زنازادگان‏ بر شما حکومت می کنند؛ گویا هم اکنون صاحب نقاب را مى‏ بینم.[…] او شما را می شناسد؛ ولى شما او را نمی شناسید. یک یک شما را با بدگویی و سخن چینی به دام بدبختى مبتلا می سازد. آگاه باشید که او زنازاده است.» (۱۰)
همچنین در روایتی تکان دهنده، لشکر دجّال، از دشمنان مقابله کننده با امام عصر(عج)، لشکر زنازادگان معرفی شده است. حضرت علی(ع) فرمودند: «دجّال صائد بن صائد (۱۱) است و بدبخت کسى است که او را تصدیق کند […] بدانید که در آن روز بیشتر پیروان او زنازادگان‏ و صاحبان پوستین هاى سبزند…» (۱۲)
حالا بیایید یکبار دیگر، به جهان پیرامونمان و آمار وحشتناک زنازادگان نگاهی بیندازیم تا ببنیم مولای غریبمان – فقط از جنس زنازادگان- چقدر دشمن دارند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد