نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شب آخر ماه رمضان، فرزندان خود را اینطور دعاڪنیم:

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

doooaaa شب آخر ماه رمضان، فرزندان خود را اینطور دعاڪنیم:

سلام بر عزیزان، دراین شب آخر ماه رمضان، فرزندان خود را اینطور دعاڪنیم:ڪامل و زیبا با آموزش از خداوند در قرآن ڪریم

*1-‏(یا حافظ)*
    🤲 بارالها تو فرزندانم را بدون اینڪه من قدرت و توانایی داشته باشم به من عطا فرمودی، پس آنها را در پناه خودت بدون توان من حفظ بفرما، ڪه من قدرت محافظت از آنان را در تمامی لحظات ندارم.

*2-‏(یا ڪافی )*
    🤲 بار الها آنها را از هر بدی و شر، و چشم زخم، و ضرر حفظ بفرما.

*3-‏(یاشافی)*
    🤲 خداوندا آنها را از مرض‌ها محافظت بفرما، و اگر بیمارند شفا عنایت بفرما.

*4-‏(یارحیم)*
    🤲 خداوندا آزمایش، و امتحان من را در آنها قرار مده، ڪه شانه‌هایم تحمل چنین باری را ندارند.

*5-‏(یا رحمان)*
    🤲 بارالها آنها را در آزمایشات پنهانی و آشڪار مأجور بفرما.

*6-‏ (یاڪریم)*
    🤲 خداوندا آنها را از بندگان صالح خودت و حافظان ڪتابت قرار بده، و آنها را از نظر دین و عبادت و اخلاق و دانش، سرآمد و بهترین مردم، و در زندگی خوشبخت‌ترین مردم و دارای بهترین زندگی قرار بده.

*‏7-(یا جواد)*
    🤲 بارخدایا فرزندانم را با حلالت از حرامت بی نیاز بگردان، و با فضل و بخشش خود از احتیاج به غیر خودت بی نیازشان بگردان.

*8-‏(یاقادر)*
    🤲 خداوندا همانطور ڪه ڪتابت را تا قیامت حفاظت می ڪنی، فرزندان من را هم از بدی محفوظ بدار.

*9-(یا جبار)*
    🤲 بارالها دوستی با بهترین افراد، و خصلت های پاڪ و توڪل بر خودت را نصیبشان بفرما.

*10-‏(یا منان)*
    🤲 بارالها تمامی مرضهای قلبی و بدنی را از آنها دور بفرما، و با قدرت و توان خودت مرا به نهایت آرزویم درباره آنها نائل بگردان.

*11-‏ (یا ذاڪر)*
    🤲 بارالها مرا از احسان و نیڪی آنها در حیاتم برخوردار بفرما، و با دعایشان بعد از مرگم مرا خوشحال بگردان.

*12-(یا رضوان)‏*
    🤲 بارالها فرزندانم را، ڪه همانا پاره‌ی قلب و دل من هستند، به تو سپرده‌ام، در مڪانی ڪه از دیدگان من پنهان هستند اما از حضورت پنهان نیستند. پس آنها را با حفاظتی ڪه لایق عظمتت می‌باشد حفظ بفرما.

*13-(یا منان)‏*
    🤲 پروردگارا ، همّ و غم آن ڪسی ڪه این پیام را برای من فرستاده است را برطرف بفرما، فرزندان ونوه ها و آینده‌گان او را از هر بدی وسختی محافظت بفرما و هر آنچه را ڪه آرزو دارد حاجت روا بفرما.

*14-(یا دیان)*
    🤲 خداوندا، هر ڪس این دعاهای قرآنی را دریافت ڪرد، و به دوستان عزیز خودش هدیه ڪرد برایش صدقه جاریه قبول بفرما و در حق من و ایشان، و پدر و مادرمان و همه پدرها و مادرها وڪل مومنین و مومنات از احیا و اموات هدیه بفرما.
    *الهی آمین*
    *یا ارحم الراحمین*
    جزاڪم الله خیرا
    🤲 التماس دعا 🤲
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع