سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: شیطانیسم . . .

 1. Top | #31

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه


  ابزار ترویج شیطان پرستی
  نمادها :
  نماد در واقع شیئی است كه به صورت رمز آلود حامل یك عقیده و یا فلسفه باشد و معمولا تمام مكاتب و نحله های فكری برای خود نماد یا نمادهایی را میسازند به عنوان مثال مسیحیت صلیب دارد و یهودیت ستاره داوود تا همانگونه كه در مقاله مستقلی كه در باب نمادها نگاشته شده از امكانی كه نمادها در راستای تبلیغ یك تفكر دارند نهایت بهره را ببرند ؛ اما در این میانه شاید به جرات بتوان سیطنیسم را مكتب نمادها خواند و این به آن علت است كه شیطان پرستی بقای خود را با نمادها گره زده است. زمانی كه به بزرگترین مكاتب و ادیان جهان مینگریم در هیچ كدام از آنها به اندازه شیطان پرستی نماد نخواهیم یافت. بعضی معتقدند اگر نماد ها را از شیطان پرستی جدا كنیم هیچ ابزاری برای تبلیغ مكتب تاریكی باقی نخواهد ماند.
  از جمله نمادهایی كه شیطان پرستها از آن استفاده میكنند میتوان به صلیب وارونه (نماد مخالفت با مسیحیت)بز مندس (نماد كشتن مسیح به فجیع ترین وضع) طبر وارونه (نشانه مخالفت با عدالت)آنارشی (نماد ساختار شكنی) چرخ خورشید وصلیب شكسته و ستاره پنج پر و 666 و بسیاری نماد های دیگر نام برد كه همه و همه در راستای ترویج مكتب تاریكی ساخته شده اند و متاسفانه امروزه نیز این نماد ها در قالب های مختلف در پوشش بعضی از جوانهای كشورمان دیده میشود.


  فیلمها :
  زمانی كه در مقام شمارش ابزارهای انتقال مفاهیم بر می آئیم تصاویر متحرك و یا همان فیلم در شمار قدرتمند ترین ابزارهای انتقال مفاهیم شمرده میشود قدرت فیلم به حدی است كه میتواند هر تفكر بی ارزشی را در دنیا به عنوان یك تفكر مطرح و پر ارزش القا كند و بعد از نهادینه كردن آن اعتقادات و قوانین و آرمانها آن را ترویج نماید.
  صهیونیزم كه از ابتدا اهمیت این وسیله قدرتمند را دریافته بود با تشكیل كمپانی های بزرگ فیلم سازی به ویژه هالیوود تمام تلاش خود را در استفاده هر چه تمام تر از این ابزار قدرتمند به كار گرفت و از همین رهگذر هزاران فیلم را به پرده سینماها رسانید.
  یكی از جریانهایی كه به شدت مورد عطوفت هالیوود قرار گرفت جریان شیطان پرستیست. هالیوود برای ترویج این تفكر فیلمهایی را ساخت كه اكثر آنها یا به صورت مستقیم توسط فیلمسازان یهودی صهیونیست ساخته شده و یا با حمایت مادی و معنوی این جریان به روی پرده نمایش رفته است.
  رومن پلانسكی فیلمساز فرانسوی لهستانی تبار یكی ازكسانیست كه در این عرصه فعالیت زیادی نموده است وی ابتدائا با ساخت فیلم بچه رزماری تولد شیطان را به صورت رسمی اعلام کرد، تولدی که همه از آن خوشحال اند و او را فرزند قدرت مطلق جهان می‌دانند وهمه مجبورند خود را تسلیم آن كنند و بعد از آن در فیلم دروازه نهم كه جزء فیلمهای برتر ساخته شده برای ترویج تفكر شیطان پرستیست در پی القاء این نكته است كه همه افراد جامعه حتی فرهیختگانی چون اساتید دانشگاه در پی سپردن روح خود به شیطان هستند تا از این رهگذر از قدرت شیطانی استفاده نموده و خود را در رتبه ای بالا تر از دیگران قرار دهند.
  یكی دیگر از فیلمهایی كه توسط فیلمسازان هالیوودی ساخته شده است فیلم چشم شیطان است این فیلم در قدرت القاء به حدی قوی بود كه بعد از پخش اول در تاریخ 6/6/1976 توانست اثری بگذارد كه در زمان تكرار آن در تاریخ 6/6/2006 بسیاری از مردم از خانه بیرون نیامدند تا پر شیطان به آنها نگیرد و بسیاری نیز کارهای مهم خود را نظیر عروسی و خرید و فروش های مهم را به این روز انداخته بودند تا از نیروی شیطان بهره‌مند شوند.(2)

  امضاء


 2. Top | #32

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه

  چرا فیلم ؟؟
  تكنیك های فنی بسیار بالا و جذابیتهای مختلفی اعم از فیلمنامه ، بازیگران و حتی *** و عریانی باعث آن گردیده است كه این فیلمها مخاطبان بسیار بالایی در بین جوانان نقاط مختلف دنیا پیدا كنند و از این طریق به بمباران اعتقادی این مخاطبان بپردازند تا آنجا كه امروزه در بین اقشار تحصیلكرده همچون دانشجویان پیراوانی برای شیطان بپرورند و حتی در قلب جهان اسلام نیز تشكلهایی با آرمانهای مختلف سیطنیسم درست كنند .
  موسیقی ها :
  موسیقی بعد از فیلم و سینما یكی از قدرتمند ترین ابزاریست كه بشر برای تحریك عواطف خود و دیگران از آن استفاده كرده است وبه خاطر همین قدرت است كه نحله های مختلفی كه انحراف فكری دارند غالبا از این ابزار در راه ترویج افكار خود استفاده نموده اند و هر كدام سازی را به عنوان ساز رسمی و سازمانی خود برگزیده اند به عنوان مثال فرقه صوفیه یكی از فرقی است كه موسیقی را از اركان خود میداند و به همین خاطر تنبور را به عنوان ساز سازمانی خود انتخاب نموده است.
  شیطان پرستان هم كه برای بقا و گسترش خود با تمام توان به میدان مبارزه آمده اند از این ابزار قدرتمند نیز غافل نشده اند و با تشكیل گروه های مختلف نوازندگی و ساخت سبكهای مختلف موسیقی و انتخاب گیتار به عنوان ساز سازمانی خود كوشیدند تا از موسیقی در كنار دیگر ابزار ترویج استفاده.
  این قسمت از دو جهت قابل بررسی است اول از جهت افراد موثر در آن و دوم از جهت سبكهای تولید شده در راستای این جریان.
  برای آشنایان با موسیقی های درام نام "لارس ریچ" نام آشناییست وی همان كسی است كه در سال 1981 با انشار فراخوانی اقدام به تشكیل یك گروه هوی متال نمود و بعد از آن با پیگیری علاقه مندان خود پیشنهاد هایی را در زمینه متالیكا قبول و اجرا نمود. وی را میتوان از افراد موثر در رشد موسیقی های شیطانی دانست . البته افراد زیادی هستند كه در این عرصه موثر بوده اند كه به خاطر كوتاهی مجال از ذكر نام آنها میگذریم .
  سبكهای موسیقی :
  موسیقی های شیطانی سبكهای مختلفی دارد اما شاید متالیكا و بلك متال مهم ترین سبكهای موسیقی در خدمت سیطنیسم باشند .
  متالیكا یا همان موسیقی تاریكی موسیقی است كه هیچ واژه ارزشی در آن یافت نمیشود دعوت به تاریكی و شعار های ضد اخلاقی ،فحاشی ،خشونت و اعمال كثیفی چون خوردن خون و ادرار و مدفوع در كنسرتها وحمایت از همجنس بازی از جمله ضد ارزشهاییست كه بر فضای متالیكا حاكم است این گروه در حمایت از هم جنس بازی وقاحت به حدی رساندند كه در سالروز مرگ كوئین هم جنس باز مشهور امریكا آلبوم خود را به یاد او منتشر كردند تا همه از این اعتقاد سخیف آنها مطلع شوند .
  بلك متال نیز چیزی شبیه متالیكا از حیث آرمانیست و تنها تفاوت آنها در سبك نواختن و استفاده از آلات مختلف موسیقی ست و حتی بلك متال به خاطر آنكه بعد از متالیكا ظهور كرد به مراتب ضد ارزشی تر از متالیكاست.
  آنچه جالب وقابل توجه میباشد این است كه در موسیقی های شیطانی هیچ اثری از لطافت حاكم بر موسیقی های دیگر یافت نمیشود و این موسیقی بیشتر بر روی سازهای خشن وفریادهای ناموزون تكیه دارد.  امضاء


 3. Top | #33

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه

  چرا موسیقی ؟
  حال این سوال مطرح است كه چرا شیطان پرستان از موسیقی برای ترویج افكار خود استفاده مینمایند در پاسخ آن جواب های متعددی میشود داد اما آنچیزهایی كه مهمتر از همه مینماید این موارد است:
  1 موسیقی هایی چون متالیكا و بلك متال یكی از پر حاشیه ترین موسیقی هاست تا آنجا كه روابط آزاد دختر و پسر و اعمال خلاف عفتی كه با بهره گیری از روح این نوع موسیقی ها در حاشیه این كنسرتها صورت میگیرد از جذابیت بالایی برخوردار است تا آنجا كه به عنوان یك جاذبه قوی میتوان از آن یاد كرد .
  2 امروزه در هر خانه و یا مغازه ای و یا حتی در جیب افراد ابزار تكثیر و انتقال این نوع موسیقی وجود دارد و این راحتی در تكثیر و آسان در دسترس بودن یكی دیگر از دلایلیست كه شیطان پرستان به موسیقی روی آوردند .
  3 قدرت نفوذ بالای موسیقی شاید دلیل سومی باشد كه شیطان پرستها را در استفاده از موسیقی مصمم نموده است امروزه در خانه ماشین های شخصی و عمومی محل كار موبایلها و حتی اسباب بازی بچه ها از این نوع موسیقی استفاده میشود پس این وسیله با نفوذ حامل خوبی برای یك اعتقاد مخرب است و شیطان پرستها از این حامل به خوبی استفاده نمودند .
  شخصیت سازی ها :
  زمانی كه یك شخصیت ظهور پیدا میكند در بسیاری از موارد هیچكس فكر نمیكند كه این شخصیت تا چه حد تاثیر گذار باشد و شاید آنچه كه به فكر هیچ كس نمیرسد تبدیل شدن او به یك اسطوره و یا بالاتر آن یعنی یك خدا برای گروهی كه حقیقت خدا را درك نكرده اند باشد .
  یكی از اصلی ترین راه هایی كه شیطان پرستها برای كشاندن افراد به دنبال خود پیش گرفته اند شخصیت سازیهایی است كه گاه تا یك یادو دهه و یا حتی بیشتر به عنوان شخصیت اسطوره ای این تفكر در بین جوامع جوان مطرح باشد لازم به ذكر است كه غالب این افراد در قالب خواننده ها و نوازنده های سبك های موسیقی شیطانی ظهور پیدا میكنند . بعضی از این شخصیت ها گاه بیش از این ها روی بورس باقی میمانند تا آنجا كه تبدیل به یك شخصیت جاودانه در تفكر شیطان پرستی میگردند .
  یكی از این شخصیتها آنتوان شزاندر لاوِی همان نویسنده كتاب انجیل شیطانی و سازنده كلیسای شیطان است كه پیشتر از آن یاد شد لاوی كه یك نویسنده و شاعر و فیلمساز توانا بود توانست با خدمات فراوان خود به مكتب تاریكی به عنوان اسطوره شیطان پرستی نوین ماندگار شود .او قدرت خارق العاده ای در مدیریت افكار اطرافیان خود داشت و با همین قدرت توانست تفكر تقدس خود را در اذهان اطرافیان خود بكارد و با پرورش آن خود را به عنوان خدای ماندگار شیطان پرستها مطرح كند .
  یكی دیگر از این اسطوره ها مرلین منسون است . او بر عكس آنچه تصور میشود در شهر كانتون یعنی شهری كه كودكیش را در آن گذرانده است در یك مدرسه مذهبی تحت تعالیم مسیحیت قرار داشته است اما خروجی آن مدرسه چیزی جز یك شخصیت بی بندبار كه از هیچ رذالتی در دوران زندگی خود كوتاه نیامده نبوده است . منسون در ادامه زندگی سیاه خود به فلوریدا رفت و به شعر و ادبیات و نوشتن مشغول شد اما دیری نپائید كه از ادامه این راه منصرف شد وتصمیم گرفت عقده های دوران كودكی خود را به نحوی دیگر جبران كند .
  مرلین منسون یا همان برایان هاگ وارنر كه نام خود را همیشه مخفی نگه میداشت نام مستعار خود را از تركیب نام مرلین مونرو كه یك بازیگر زن معروف است و چالز منسون كه یك قاتل حرفه ای دهه 70 میلادیست گرفته بود وی در 1990 اولین گروه خوانندگی و نوازندگی خود را تشكیل داد و به عنوان یك خواننده راك ظهور كرد دیری نپائید كه این خواننده نو ظهور كه اشعار و كنسرتهایش بوی حیوانیت میداد تبدیل به یك ستاره در موسیقی های شیطانی شد تا آنجا كه بعد از مدتی ادعا نمود كه او شیطان بزرگ است و خود را خدای پیروانش معرفی كرد .
  منسون اكنون در شهر لس آنجلس سكونت دارد و كنسرتهای او با جمعیتی انبوه از علاقه مندانش تشكیل میشود .
  سومین شخصیتی كه جای دارد به عنوان یك اسطوره شیطانی از او یاد كنیم بارزام است او شخصیتی است كه به شدت گرایشات ضد مسیحیت دارد و در سالهای گذشته دو كلیسا را به آتش كشیده است او كه یك خشونت مجسم است با این حركات خشن خود توانست در دنیا طرفداران زیادی برای خود جمع كند اما دیری نپائید كه دستگاه امنیتی ایالات متحده امریكا به خاطر اعمال ضد امنیتی بارزام او را دستگیر نمود و پس از محاكمه به 10 سال زندان محكوم كردند كه بنا به اخبار، وی هم اكنون در یكی از زندانهای ایالات متحده امریكا نگهداری میشود .
  این سیر شخصیت سازی همچنان ادامه دارد و هر روز شخصیتی جدید در نقطه ای ظهور میكند وبعد از مدتی فعالیت افول نموده و و به تدریج از اذهان پاك میشود .
  قابل توجه است كه این شخصیت ها در سیر خاصی ظهور و بروز پیدا میكنند كه این سیر منظم نشانگر برنامه ریزی و مدیریت این شخصیت سازی ها در یك مركز مدیریتی واحد است .نكته قابل توجه دیگر اینكه این شخصیت ها در سال مدتی را ناپدید میشوند و بعد از بازگشت میگویند كه این مدت را پیش شیطان بوده اند و دستورات و تعالیم جدید را از او گرفته اند البته آنها دروغ نمیگویند آنها در این مدت تحت تعلیم شیطانهایی بودند كه در مراكز صهیونیستی به آنها دستورات جدید را میدادند.


  امضاء


 4. Top | #34

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه

  چرا شیطان پرست میشوند ؟
  مجذوبین به مکاتب انحرافی در ركن اساسی علت جذب به این گونه مكاتب با هم مشتركند مجذوبین به بدنه این مكاتب در ابتدا شخصیتهایی هستند که تقاضای کرنش در مقابل چیزی برتر را دارند اما چون از مسیر صحیح نمیروند و منبع حقیقی قدرت و كمال را در عالم پیدا نمیكنند گاه در مقابل بت ،گاه در مقابل آتش ، گاه در مقابل خورشید و گاه در مقابل شیطان کرنش میکند. حال این انحراف از پیدا كردن منبع حقیقت میتواند علل مختلفی داشته باشد كه به بعضی از آنها اشاره میكنیم .
  الف - تولد و رشد در یك بستر منحرف :
  خانواده اصلی ترین و اصیل ترین نهاد تربیتی در دنیاست در این نهاد مهم است كه فرد رشد پیدا میكند و معمولا اعتقاد خود را نسبت به تمام عالم از آن بستر مگیرد. در خانواده ای كه اعتقاد به ذات پاك ربوبی ریشه ای مستحكم داشته باشد فرزندان نیز به سمت آن منبع نورانی میل پیدا میكنند اما خانواده ای كه پرستشگر مكاتب تاریك باشند فرزندانی كه در آن رشد پیدا میكنند به سمت تاریكی تمایل دارند. البته این به معنای بسته بودن راه سعادت نیست چرا كه تاریخ نمونه هایی از فرزندان پاكان را چون نوح به ما نشان میدهد كه با آنكه در بستری موحد به دنیا آمدند روی به شرك آوردند و از طرفی هم كسانی چون محمدبن ابی بكر زنده هایی بودند كه از مردگان متولد شدند .
  ب - اجتماع :
  یكی از عوامل انحراف عوامل اجتماعیست . مجالست با افراد چنان در روحیه انسان تاثیر میگذارد كه میتواند فرزند پیامبری را در زمره مشركان در بیاورد و به همین علت است كه در فرامین الهی به مجالست با علماء و متدینین اهل بصیرت تاكید شده و از مجالست با دون مایگان و اهل گناه نهی شده است .
  این عامل یكی از مهمترین عوامل انحراف اعتقادی جوانان و از مؤثر ترین علل گرایش آنها به مكاتب انحرافی علی الخصوص شیطان پرستی است در جامعه ای كه عموم آن در خانواده های مسلمان به دنیا آمده اند و رشد كرده اند چه چیزی قوی تر از همنشین میتواند جوان را از وادی نور به وادی تاریكی بكشاند ؟
  ج - عدم ایجاد زمینه برای احساس معنویت:
  یكی دیگر از عوامل گریز از خدا پرستی به شیطان پرستی عدم درك لذت خداپرستی است متاسفانه امروزه كم شدن ارتباط بزرگان دینی با بدنه نسل جوان و همچنین در دسترس نبودن شخصیتهای اخلاقی و معرفتی برای جوانان باعث گردیده است كه آنان راهی برای درك لذت خداپرستی پیدا نكنند و پس از دست و پا زدن برای نجات از تحیر در مرداب مكاتب باطلی مثل سیطنیسم غرق شوند . در مصاحبه ای كه یكی از سایتهای اینترنتی با یكی از شیطان پرستان كرده بود خواندم كه جوان شیطان پرستی در مورد علت گرایشش به شیطان پرستی گفته بود: من نمی توانم خدا را در کنار خودم احساس کنم. پس به همین خاطر به سمت گروه های شیطان پرستی رفتم.
  البته عوامل دیگری مثل عدم هشدارهای لازم در مورد جریانهای فكری باطل مثل سیطنیسم و... را میتوان نام برد كه به خاطر اختصار كلام از ذكر آنها خود داری میكنیم و تحقیق در مورد آن را به خواننده محقق واگذار مینمائیم .
  لازم به ذكر است این مطلب در مورد مجذوبین به بدنه شیطان پرستی است اما اشخاص و یا جریانهایی كه در راس سیطنیسم قرار گرفته اند قطعا و بدون تردید در خدمت جریانهای صهیونیستی هستند و انگیزه ای جز خدمت به این تفكر ضد بشری ندارند .
  كلام آخر :
  زمانی كه به قرآن مراجعه میكنیم به وضوح نهی الهی از عبودیت و بندگی شیطان را میبینیم قرآن كریم در آیه 60 سوره مباركه یس خطاب به فرزندان آدم چنین میفرماید: (أَ لَمْ أَعْهَدْ إِلَیْكُمْ یا بَنی‏ آدَمَ أَنْ لا تَعْبُدُوا الشَّیْطانَ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُبینٌ ) اى فرزندان آدم، آیا با شما پیمان نبستم كه شیطان را نپرستید زیرا دشمن آشكار شماست؟
  از آنجا كه قرآن معجزه ای جاوید برای همه اعصار و قرون است به خوبی میتوان دریافت كه این آیه در صدد پیش بینی این است كه بشر در سیر قهقرایی خود پا را از پرستش غیر مستقیم شیطان كه همان پرستش بتها و دلبستن به نفسانیت باشد فراتر خواهد گذاشت و زمانی به پرستش مستقیم شیطان رو خواهد آورد و این همان روزیست كه بشر خلیفة الله به مقام (أُولئِكَ كَالْأَنْعامِ بَلْ هُمْ أَضَل‏) میرسد .
  والسلام
  .................................................. .................................................. ....
  (1) لاوی اركان نه گانه ای را نوشت كه بعدها به قوانین نه گانه لاوی مشهور شد
  (2) سایت موعود
  .................................................. .................................................. ...
  منابع :
  قرآن كریم
  تاریخ تمدن ویلدورانت
  سایت ویكی پدیا
  سایت موعود
  پایان نامه جامعه شناسی شیطان پرستان
  و....


  سرویس فرهنگی پایگاه 598 / حجت الاسلام شمس اللهی-


  امضاء


صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی