سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: چطور مي‌توانيد از همسرتان يک عاشق بسازيد ؟

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  مهر 1389
  شماره عضویت
  793
  نوشته
  4,170
  تشکر
  3,784
  مورد تشکر
  6,500 در 2,394
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پیش فرض چطور مي‌توانيد از همسرتان يک عاشق بسازيد ؟  فقط خانم‌ها بخوانند!!!


  به مردان قدرت دهيد، تا صميميت زياد شود. مرد موجودي عاشق قدرت است. مرد از اين‌كه قدرتمند باشد حظ مي‌كند. در آسمان اوج مي‌گيرد و شما را نيز همراه خود بالا مي‌برد. از اين‌كه توانا باشد يا احساس توانايي كند لذت مي‌برد. تا وقتي كه مشغول كشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد كه تنها مي‌توانيد خواب خوشبختي را ببينيد.
  اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاد كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود. او دنبال كسي است كه به قدرت‌هايش ايمان داشته باشد. و حتي ضعف‌هايش را در جهت تقويت توانايي‌هايش مثبت جلوه دهد. پس بدانيد كه:

  1ـ اگر خودتان داراي درآمد هستيد، هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد. حتي اگر درآمد بيشتري داريد هرگز به روي خودتان هم نياوريد. بگذاريد همسرتان فكر كند كه همه چيز در دست اوست و امور خانه به دست قدرتمند او اداره مي‌شود.

  2ـ مطلقاً او را با كسي مقايسه نكنيد. شوهر خواهرم دو تا خانه دارد، فلاني اين‌قدر درآمد دارد و تو مثل گداها هستي. اگر واقعاً به بهبود اوضاع مالي فكر مي‌كنيد، او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد. انتقاد دشمن صميميت است.

  3ـ تو بي‌عرضه‌اي، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي‌عرضه‌اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه «تو بي‌عرضه‌اي» فاتحه‌اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است.

  4ـ شوهر خود را حلال مشكلات بدانيد. مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كند و تأييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسأله است.

  5 ـ به مردان اندرز ندهيد. مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهايي حل كنند. و اگر به شما چيزي نمي‌گويند يعني به تنهايي قادراند موضوع را حل كنند. و در صورت لزوم با شما در ميان مي‌گذارند. با نصيحت نكردن زندگي خود را عاشقانه كنيد.

  6ـ سكوت مردان را نشكنيد. اين اشتباه خانم‌هاست كه وقتي مرد ساكت است مدام به سمت آنها مي‌روند و با آنها حرف مي‌زنند. اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است. و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر. سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده‌خاطر بودن باشد اما در مردها اين‌طور نيست.

  7ـ به مردان فضا بدهيد. گاهي او را رها كنيد تا با خود خلوت كند، با دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند. مدام دنبال او نباشيد. فضاي رها شدن! اين چيزي است كه مردان گاهي به آن نياز دارند. اگر به آنها اين فضا را هديه بدهيد، آنها نيز به شما عشق مي‌ورزند.

  8 ـ مرد دوست دارد كه از او قدرداني شود. تشكر به مرد قدرت پرواز مي‌دهد. از هر كار كوچكي كه براي شما انجام مي‌دهد تشكر و قدرداني كنيد تا او نيز بي‌حساب به شما عشق بورزد.


  9- مرد بايد تأييد شود. توانايي‌هاي مرد را تأييد كنيد و تأكيد كنيد او صاحب بهترين توانايي‌ها و شايسته‌ترين همسر (شوهر) است.


  10ـ بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد كنيد با اطمينان‌خاطر از اين‌كه او مي‌تواند، شما مي‌توانيد به راحتي بسياري از كارها را به او بسپاريد.

  11- مردها را تشويق كنيد. مرد عاشق تشويق است. كف‌زدن‌ها را فراموش نمي‌كند. مرد، آفرين شما را تا عمر دارد به خاطر مي‌سپارد.
  من نيز لبخند شما را بعد از اجراي اين قوانين طلايي براي هميشه به خاطر دارم.

  نكاتي كه در بالا ذكر شد شايد در نگاه اول بسيار ساده و سطحي و بي‌اهميت جلوه كند ولي باور كنيد كه با رعايت همين نكات ساده (و البته بي‌هزينه) بسياري از مشكلات مربوط به نبود صميميت بين همسران حل مي‌شود.

  موارد بالا براي خانم‌ها است. به همين صورت نكاتي هم وجود دارد كه آقايان بايد رعايت كنند كه با رعايت آنها از سوي آقايان و رعايت نكات بالا از سوي خانم‌ها قطعاً صميميت در زندگي پررنگ‌تر خواهد شد. صميميتي كه اگر در خانه حاكم باشد، همه مشكلات كم‌رنگ مي‌شوند و حاضر نخواهيد بود كه آن را با دنيا عوض كنيد.

  مگر ما از زندگي چيزي جز صميميت و يكدلي و فضايي با عشق و محبت مي‌خواهيم؟ مگر نه اين‌است كه حتي آن كسي كه به دنبال كسب ثروت است، هدفش رسيدن به آرامش است؟ 2. تشكرها 3

  parsa (07-11-1389), فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* (08-11-1389), نرگس منتظر (11-11-1389)

 3.  

 4. Top | #2

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  مهر 1389
  شماره عضویت
  793
  نوشته
  4,170
  تشکر
  3,784
  مورد تشکر
  6,500 در 2,394
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پیش فرض پاسخ : چطور مي‌توانيد از همسرتان يک عاشق بسازيد ؟  فقط آقايان بخوانند!!!!  نكاتي كه در زير مي‌خوانيد، نكاتي بسيار ساده و سطحي هستند كه اثر بسيار زيادي در ايجاد صميميت بين زن و مرد و در نهايت آرامش روحي دارد. از شما خواننده گرامي خواهش مي‌كنم كه قبل از اين‌كه قضاوت كنيد، اين متن را تا آخر بخوانيد. اينها خلاصه نظرات يك پزشك روانشناس است كه در يك سمينار علمي مطرح شده است. و بنده خلاصه آن را به حضورتان تقديم مي‌كنم:
  زن‌ها را درك كنيد تا صميميت زياد شود. تنها حسي كه اين موجود آسماني را هراسان مي‌كند، عدم‌درك متقابل از سوي همسر است. همانقدر كه مردان از عدم‌شايستگي مي‌هراسند، زنان از اين‌كه احساسات و عواطفشان درك نشود بيمناك‌اند.

  اگر مي‌خواهيد مردي نمونه باشيد بايد بدانيد كه:

  1ـ زنان بايد درك شوند. نيازها و عواطف و حضور او را درك كنيد. شما بايد شادي و ناراحتي و سرزندگي و كسالت و همه حالات او را درك كنيد.

  2ـ زن با صحبت كردن آرام مي‌شود. همين كه شروع به تعريف كردن مي‌كند، انگار كه مسايلش به بهترين صورت حل مي‌شود. هرگز او را از تعريف كردن و صحبت كردن باز نداريد.

  3ـ گوش كنيد. فراوان و فراوان به حرف‌هايش گوش كنيد. وانمود نكنيد كه داريد به حرف‌هايش گوش مي‌كنيد بلكه واقعاً به حرف‌هاي او دقت كنيد. گوش كردن به صحبت‌هاي زن، بذر صميميت را در دل شكننده او مي‌كارد. هنگامي كه صحبت مي‌كند، صميمانه و با مهر و محبت نگاهش كنيد و به حرف‌هايش دقت كنيد.

  4ـ راه‌حل ندهيد. سريع پيشنهاد و راه‌حل ندهيد. زن نمي‌گويد كه شما مشكل را حل كنيد. او مي‌گويد چون فقط مي‌خواهد كه گفته شود. و نه اين‌كه به سرعت مسأله حل شود. اگر مي‌گويد سرم درد مي‌كند نگوييد برو دكتر. بگذاريد به صحبتش ادامه دهد.

  5 ـ زن به توجه شما نياز دارد. به او توجه كنيد. به نيازهايش. به لباس‌هايش. به صورتش. به آرايش جديدش. به... به فعاليت‌هاي روزانه‌اش و به صبوري و اخلاق نيكويش. به تبسم و اخم او، به همه چيز...

  6ـ به مهماني كه مي‌رويد، بين مردم غرق نشويد و هرازگاهي به دنبال او نيز بگرديد. هم توجه كنيد و هم به او فضا بدهيد. او كفشي جديد خريده و از شما نظر مي‌خواهد؛ شما به او مي‌گوييد كفش خوبي است. او مي‌داند كه كفش خوبي خريده، او مي‌خواهد بشنود كه «فوق‌العاده است».

  7ـ زن مرد را مقتدر دوست دارد. مرد نبايد ابراز ضعف نمايد، حتي اگر ضعيف باشد. دست‌كم نشان دهيد كه مقتدر هستيد. با شخصيت و محترم باشيد. ورزش كنيد و خرابي‌هاي خانه را به سرعت اصلاح كنيد. مسئوليت‌پذير باشيد.

  8 ـ زن دوست دارد كه به او احترام بگذاريد. به او احترام بگذاريد. تنها خدا مي‌داند كه احترام گذاشتن به او چقدر برايش لذتبخش است. مرد و زن در جلوي در ايستاده است. زن واقعاً لذت مي‌برد اگر شما به او بگوييد اول شما بفرماييد. آري به همين سادگي. هرگز زن را در برابر ديگران سرزنش نكنيد؛ حتي اگر اشتباه مسلمي مرتكب شده باشد.

  9ـ زن به اعتبار نياز دارد. زن را يكي از معتبرترين فرد خانواده معرفي كنيد. البته بدون لطمه زدن به شخصيت خودتان.


  10ـ به همسرتان قوت قلب بدهيد. به او اطمينان دهيد كه دوستش داريد. به زبان بياوريد و بگوييد دوستت دارم. عزيزم دوستت دارم. آري همين جمله را به زبان بياوريد. نگوييد اين كلمه لوس است. به او بگوييد خانه بدون او روح ندارد. اين جملات به زن قوت قلب مي‌دهد كه او در كانون عشق و محبت همسرش واقع شده است. 5. تشكرها 3

  parsa (07-11-1389), فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* (08-11-1389), نرگس منتظر (11-11-1389)

 6. Top | #3

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  مهر 1389
  شماره عضویت
  793
  نوشته
  4,170
  تشکر
  3,784
  مورد تشکر
  6,500 در 2,394
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پیش فرض پاسخ : چطور مي‌توانيد از همسرتان يک عاشق بسازيد ؟  چند نكته به آقايان براي حمايت عاطفي از همسرانشان  اگر مي‌خواهيد كه همسرتان همواره زني باطراوت و سرزنده و مادري سنجيده و مهربان براي فرزندتان باشد، تصور نكنيد كه مجبوريد بهاي سنگيني براي حصول به اين نتيجه بپردازيد. فقط كافي‌است دقايقي را دقيقاً به حرف‌هاي او گوش دهيد.

  1ـ وقتي احساس مي‌كنيد همسرتان ناراحت است، منتظر حرف زدن او نمانيد. اگر شما آغازگر صحبت باشيد 50 درصد ناراحتي‌اش را از بين برده‌ايد. نگذاريد سكوت طرفين فضاي سنگيني بر خانه حاكم كند.


  2ـ وقتي به او اجازه صحبت مي‌دهيد، بدانيد ناراحت شدن از اين‌كه او چرا ناراحت است كمكي به حل مسأله نمي‌كند.


  3ـ از قطع كردن صحبت او جلوگيري كنيد.

  4ـ وقتي نمي‌دانيد چه بگوييد حرفي نزنيد. اگر نمي‌توانيد حرف مثبتي بزنيد و اگر به هر دليلي نمي‌توانيد جانب احتياط را نگه داريد بهتر است ساكت بمانيد.


  5 ـ اگر همسرتان قصد صحبت نداشت با طرح سؤال او را به صحبت وادار نماييد.


  6ـ احساسات او را اصلاح نكنيد و در مقام داوري برنياييد.

  7ـ تا حد امكان آرامش خود را حفظ كنيد. واكنش نشان ندهيد. چرا كه اگر براي لحظه‌اي كنترل خود را از دست بدهيد، قطعاً شما بازنده خواهيد بود و البته پشيمان!!! 7. تشكرها 3

  parsa (07-11-1389), فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* (08-11-1389), نرگس منتظر (11-11-1389)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی