سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: اخبار حوادث در فروردين و خرداد ماه سال 90

 1. Top | #11

  عنوان کاربر
  کارشناس افتخاری سایت
  تاریخ عضویت
  شهریور 1388
  شماره عضویت
  40
  نوشته
  475
  تشکر
  12,780
  مورد تشکر
  1,954 در 449
  دریافت
  1
  آپلود
  5

  پیش فرض

  علاوه بر آیات فراوان قرآن مجید احادیث زیادى در منابع معتبر اسلامى نیز درباره اهمیت این دو وظیفه بزرگ اجتماعى وارد شده است که در آنها به خطرات و عواقب شومى که بر اثر ترک این دو وظیفه در جامعه بوجود مى آید اشاره گردیده است.


  به عنوان نمونه :


  1 - امام باقر (علیه السلام ) مى فرماید: ان الامر بالمعروف و النهى عن المنکر فریضة عظیمة بها تقام الفرائض و تامن المذاهب و تحل المکاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و ینتصف من الاعداء و یستقیم الامر؛

  امر به معروف و نهى از منکر دو فریضه بزرگ الهى است که بقیه فرائض با آنها برپا مى شوند، و بوسیله این دو، راهها امن مى گردد، و کسب و کار مردم حلال مى شود، حقوق افراد تاءمین مى گردد، و در سایه آن زمینها آباد، و از دشمنان انتقام گرفته مى شود، و در پرتو آن همه کارها روبراه مى گردد).


  2 - پیغمبر اکرم مى فرماید: من امر بالمعروف و نهى عن المنکر فهو خلیفة الله فى ارضه و خلیفة رسول الله و خلیفة کتابه؛

  کسى که امر به معروف و نهى از منکر کند جانشین خداوند در زمین ، و جانشین پیامبر و کتاب او است.

  از این حدیث بخوبى استفاده مى شود که این فریضه بزرگ قبل از هر چیز یک برنامه الهى است و بعثت پیامبران و نزول کتب آسمانى همه جزء این برنامه است .


  3 - مردى خدمت پیامبر آمد - در حالى که حضرت بر فراز منبر نشسته بود - پرسید: من خیر الناس ؛ از همه مردم بهتر کیست ؟

  پیامبر فرمود: (آمرهم بالمعروف و انهاهم عن المنکر و اتقاهم لله و ارضاهم ؛ آن کس که از همه بیشتر امر به معروف و نهى از منکر کند و آن کس که از همه پرهیزگارتر باشد و در راه خشنودى خدا از همه بیشتر گام بردارد).


  4 - در حدیث دیگرى از پیامبر اکرم صلى اللّه علیه و آله نقل شده که فرمود:

  (باید امر به معروف و نهى از منکر کنید و گرنه خداوند ستمگرى را بر شما مسلط مى کند که نه به پیران احترام مى گذارد، و نه به خوردسالان رحم مى کند، نیکان و صالحان شما دعا مى کنند ولى مستجاب نمى شود و از خداوند یارى مى طلبند اما خدا به آنها کمک نمى کند و حتى توبه مى کنند و خدا از گناهانشان در نمى گذرد).


  اینها همه واکنش طبیعى اعمال جمعیتى است که این وظیفه بزرگ اجتماعى را تعطیل کنند زیرا بدون نظارت عمومى ، جریان امور از دست نیکان خارج مى شود، و بدان میدان اجتماع را تسخیر مى کنند، و اینکه در حدیث فوق مى فرماید حتى توبه آنها قبول نمى شود به خاطر آن است که توبه با ادامه سکوت آنها در برابر مفاسد مفهوم صحیحى ندارد مگر اینکه در برنامه خود تجدید نظر کنند.


  5 - على (علیه السلام ) مى فرماید: و ما اعمال البر کلها و الجهاد فى سبیل الله عند الامر بالمعروف و النهى عن المنکر الا کنفثة فى بحر لجى؛

  تمام کارهاى نیک و حتى جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهى از منکر چون آب دهان است در برابر دریاى پهناور!


  این همه تاءکیدات به خاطر آن است که این دو وظیفه بزرگ در حقیقت ضامن اجراى بقیه وظائف فردى و اجتماعى است ، و در حکم روح و جان آنها محسوب مى شود، و با تعطیل آنها تمام احکام و اصول اخلاقى ارزش خود را از دست خواهد داد.


  امضاء

  دلا غافل ز سبحاني چه حاصل

  مطيع نفس و شيطاني چه حاصل
  بود قدر تو افزون از ملائک
  تو قدر خود نميداني چه حاصل


  و ناگهان چه زود دير مي شود، ولي هيچگاه براي شروع دير نيست... 2. تشكرها 5

  محمدی (18-03-1390), نرگس منتظر (18-03-1390), خادمه صدیقه طاهره(س) (18-03-1390), ستايش (18-03-1390), عهد آسمانى (09-04-1390)

 3. Top | #12

  عنوان کاربر
  کارشناس افتخاری سایت
  تاریخ عضویت
  شهریور 1388
  شماره عضویت
  40
  نوشته
  475
  تشکر
  12,780
  مورد تشکر
  1,954 در 449
  دریافت
  1
  آپلود
  5

  پیش فرض


  حديثى داريم كه امام رضا (عليه السلام) از پيغمبر اكرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) نقل مى كند و آن اين است:

  اذا تَواكَلَتِ النّاسُ الامرَ بِالمَعروفِ وَ النَّهىَ عَنِ المُنكَرِ
  فَليَأذنَوا بِوِقاعٍ مِنَ اللهِ(1)

  هر گاه مردم امر به معروف و نهى از منكر را به عهده همديگر بگذارند (يعنى هر كس سكوت كند به انتظار اينكه ديگرى امر به معروف و نهى از منكر كند و در نتيجه هيچ كس قيام نكند) پس براى عذاب الهى منتظر و آماده باشند».

  چه عذابى؟ سنگ از آسمان بيايد؟ نه، عذاب الهى در آيه قرآن چنين تفسير شده است:

  «قل هو القادر على ان يبعث عليكم عذاباً من فوقكم او من تحت ارجلكم او يلبسكم شيعاً و يذيق بعضكم بأس بعضٍ(2)

  (از عذاب خدا بترسيد) بگو خدا قادر است كه از بالاى سر شما بر شما عذاب بفرستد يا از زير پاى شما عذاب را بجوشاند يا شما را دسته دسته كند، يا اينكه زيان خود شما را به خود شما برساند (يعنى خودتان را به جان يكديگر بيندازد)».

  اهل بيت در روايات خود چنين معنى مى كنند: عذاب بالاى سر يعنى شما از مافوق ها عذاب مى بينيد، عذاب از زير پا يعنى از طبقه مادون عذاب مى بينيد.

  پيغمبر اكرم فرمود: وقتى مردم امر به معروف و نهى از منكر را رها كنند، منتظر و مطمئن باشند كه پشت سر آن عذاب الهى مى آيد.

  حديث ديگرى از پيغمبر اكرم است كه آن را، هم علماى شيعه در كتب معتبر خود مثل اصول كافى روايت كرده اند و هم علماى اهل تسنن. غزالى اين حديث را در احياء العلوم نقل مى كند و سند آن در كتب حديث اهل تسنن هست:

  «لَتَأمُرُونَّ بِالمَعروفِ وَ لَتنَهُنَّ عَنِ المُنكَرِ او يُسَلِّطَنَّ اللهُ عَلَيكُم شِرارَكُم فَيَدعوا خِيارُكُم فَلا يُستَجابُ لَهُم(3)

  بايد امر به معروف و نهى از منكر را داشته باشيد، اين دو بايد وجود داشته باشند وگرنه بدان شما بر شما مسلط مى شوند، بعد خوبان شما مى خوانند و به آنها جوابى داده نمى شود».

  اكثر اين طور معنى مى كنند كه بعد از آنكه بدان شما بر شما مسلط شدند، نيكان شما به درگاه الهى مى نالند و خداوند دعاى آنها را مستجاب نمى كند. يعنى قومى كه امر به معروف و نهى از منكر را رها كنند، خاصيتشان اين است كه خداوند رحمت خود را از آنها مى گيرد هر قدر خدا را بخوانند دعاى آنها به موجب اين گناه مستجاب نمى شود.

  ولى غزالى معنى لطيفى براى اين آيه كرده است با اينكه مرد به اصطلاح درويشى است و در مسائل اجتماعى ديده نمى شود مى گويد: معنى اين جمله «فيدعوا خياركم فلا يستجاب لهم» اين نيست كه خدا را مى خوانند و خدا دعاى آنها را مستجاب نمى كند. معنايش اين است: وقتى كه امر به معروف و نهى از منكر را ترك كنند آنقدر پست مى شوند، آنقدر رعبشان، مهابتشان، عزتشان، كرامتشان از بين مى رود كه وقتى به درگاه همان ظلمه مى روند، هر چه ندا مى كنند به آنها اعتنا نمى شود.

  يعنى پيغمبر فرمود: اگر مى خواهيد عزت داشته باشيد و ديگران روى شما حساب كنند، امر به معروف و نهى از منكر را ترك نكنيد. اگر امر به معروف و نهى از منكر نداشته باشيد اولين خاصيت آن ضعف شماست، پستى و ذلت شماست، دشمن هم روى شما حساب نمى كند.


  ان شاءالله خدا بهمون توفیق عنایت کنه هر کداممنون بتونیم در احیای این وظیفه کوشا باشیم.

  -----------------------

  پى نوشت ها :

  (1) فروع كافى، 5/ 59)
  (2) انعام/ 65
  (3) فروع كافى، 4/ 56)

  برگرفته از : مجموعه آثار شهيد مطهرى ج 17 حماسه حسينى صفحه 215 و 216
  امضاء

  دلا غافل ز سبحاني چه حاصل

  مطيع نفس و شيطاني چه حاصل
  بود قدر تو افزون از ملائک
  تو قدر خود نميداني چه حاصل


  و ناگهان چه زود دير مي شود، ولي هيچگاه براي شروع دير نيست... 4. تشكرها 6

  محمدی (18-03-1390), نرگس منتظر (18-03-1390), هاله (19-03-1390), خادمه صدیقه طاهره(س) (18-03-1390), ستايش (18-03-1390), عهد آسمانى (09-04-1390)

 5. Top | #13

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  خبر جديد

  دو متهم پرونده که به روحانی حمله کرده و باعث نابینایی یکی از چشمهایش شده اند شناسایی شده و بزودی دستگیر می‌شوند.
  مهر: جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از شناسایی دو نفر از عاملان حمله به روحانی در خیابان شریعتی تهران خبر داد و افزود: تا چند روز آینده این افراد دستگیر می‌شوند.

  سردار احمدرضا رادان در نشست خبری روز سه ‌شنبه در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد حمله اراذل و اوباش به یک روحانی در خیابان شریعتی تهران که در حال امر به معروف و نهی از منکر بود، گفت: دو خانمی که در محل حادثه حضور داشتند به علت پوشش نامناسب مورد هجمه اراذل و اوباش قرار گرفته که این دو خانم در اختیار پلیس هستند.


  وی افزود: دو متهم پرونده که به روحانی حمله کرده و باعث نابینایی یکی از چشمهایش شده اند شناسایی شده و بزودی دستگیر می‌شوند.


  سردار رادان ، این روحانی را جانباز امر به معروف و نهی از منکر خطاب کرد و افزود: ایکا ش خبرنگارها پوشش نامناسب این خانمها را می‌دیدند ولی نیروهای اطلاعاتی و اداره آگاهی تیمهای مشترکی برای پیگیری پرونده تشکیل داده و پرونده پس از تکمیل به مقام قضائی داده می‌شود.

  منبع
  امضاء

 6. تشكرها 2

  شکيبا (18-03-1390), عهد آسمانى (09-04-1390)

 7. Top | #14

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  خبر جديد

  حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه اینها مصداق مفسد فی الارض هستند، تاکید کرد: مثل اینکه برخی از آقایان اشتباه کرده اند و مفسد فی الارض و محارب را یکی دانستند در حالی که اینها دو مقوله جدا از هم است.
  رسا: حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید روز چهارشنبه در درس خارج فقه خود که با حضور طلاب و روحانیان در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به ضرب و شتم شدید یک طلبه جوان از سوی دو نفراز اراذل و اوباش بر ضرورت رسیدگی و برخورد قاطع و قوی دستگاه قضایی با ضارب این طلبه جوان تاکید کرد.

  وی اظهار داشت: این طلبه مظلوم، مجاهد و آمر به معروف و ناهی از منکر وقتی می بیند دو نفر از اراذل و اوباش می خواهند دو دختر جوان را مورد آزار و اذیت قرار دهند به آنها معترض می شود و به حمایت از دو دختر جوان بر می خیزد.


  وی افزود: یکی از این اراذل و اوباش، شیشه ای که در دست داشته را در چشم این طلبه فرو می کند و بنده نیز عکس این طلبه را دیدم که تمام بدن او خون آلود بود.


  حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه اینها مصداق مفسد فی الارض هستند، تاکید کرد: مثل اینکه برخی از آقایان اشتباه کرده اند و مفسد فی الارض و محارب را یکی دانستند در حالی که اینها دو مقوله جدا از هم است.


  این مرجع تقلید با تاکید بر ضرورت برخورد قوی و قاطع دستگاه قضایی در خصوص این مساله ابراز داشت: قوه قضاییه باید با اینها قوی برخورد کند والا هیچ کس فردا امر به معروف و نهی از منکر نخواهد کرد.


  حضرت آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: امیدواریم اینگونه تذکرات سبب شود که قوی تر با اینگونه منکرات برخورد کنند تا مردم سالم و جامعه در امن و اراذل و اوباش در ناامنی باشند.

  منبع
  امضاء

 8. تشكرها 5

  parsa (19-03-1390), هاله (19-03-1390), خادمه صدیقه طاهره(س) (19-03-1390), شکيبا (18-03-1390), عهد آسمانى (09-04-1390)

 9. Top | #15

  عنوان کاربر
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت
  خرداد 1390
  شماره عضویت
  1399
  نوشته
  1,430
  صلوات
  500
  دلنوشته
  1
  اللهم عجل لولیک الفرج
  تشکر
  6,052
  مورد تشکر
  4,855 در 1,202
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  جديد

  از شغال ها غارت
  از روحانی غیرت...

  اجرت با سید الشهدا برادر روحانی من............

  امضاء

 10. تشكرها 4

  parsa (19-03-1390), نرگس منتظر (19-03-1390), خادمه صدیقه طاهره(س) (19-03-1390), عهد آسمانى (09-04-1390)

 11. Top | #16

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه تکرار حمله به یک روحانی آمر به معروف+ عکس

  تکرار حمله به یک روحانی آمر به معروف

  چریغ- امام جماعت مسجد انصار الحسین (ع) تهران اردیبهشت امسال در اثر ضربه‌ یکی از اراذل چشم چپش را از دست داده است به طوری که پزشکان بیمارستان لبافی نژاد مجبور به تخلیه چشم او شدند.
  حجت الاسلام سید محمود مصطفوی منتظری به مهر گفت: روز دهم اردیبهشت ماه امسال در محدوده خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی دختر و پسری را دیدم که پس از نهی از منکر به آنها، پسر جوان به من فحاشی کرد.
  اهمیتی ندادم و به راهم ادامه دادم ولی پسر جوان به سمتم حمله ور شد و با مشتش به صورتم زد.
  وی با بیان اینکه حدس می زنم پسر جوان وسیله ای در دست داشت و با آن به چشم چپم ضربه وارد کرد گفت: ضربه به حدی بود که دیگر متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد و فقط فریاد می زدم که چشمم کور شد.
  حجت الاسلام مصطفوی گفت: پس از این حادثه به بیمارستان لبافی نژاد منتقل شدم و در روز یازدهم اردیبهشت ماه به دلیل شدت ضربه و جراحت، پزشکان چشم چپم را تخلیه کردند و اکنون از چشم مصنوعی استفاده می کنم.
  وی ادامه داد: همان زمان ماموران نیروی انتظامی در بیمارستان، شکایتی را تنظیم کردند. اکنون نیز اعلام کرده اند که باید برای شناسایی چهار مظنون به اداره آگاهی تهران بروم.
  روز ۱۶ اردیبهشت ماه حجت الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران که برای نجات یک دختر جوان از چنگال دو نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگی کرد، در آستانه نابینایی چشم راست خود قرار گرفت ولی با عمل جراحی چشم در بیمارستان رسول‌ اکرم(ص) خطر تخلیه چشم او برطرف شد.
  منبع

  امضاء

 12. تشكرها 2


 13. Top | #17

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه حمله‌ اوباش به‌ همرزم شهید همت در ورامین به خاطر نهی از منکر

  حمله‌ اوباش به‌ همرزم شهید همت در ورامین به خاطر نهی از منکر
  چریغ- جانباز دوران دفاع مقدس ایوب ملکی از فاتحان فتح‌المبین و همرزم شهید همت که بر اثر حملات دو شرور در ورامین زخمی شد، گفت: برای احیا امر به معروف و نهی از منکر و مبارزه با تهاجم فرهنگی تا آخر در سنگرها خواهم ایستاد.
  به گزارش چریغ، ایوب ملکی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: ۶ ماه پس از اتمام خدمت مقدس سربازی، جنگ تحمیلی صدام علیه مردم کشورمان آغاز شد؛ بنده نیز که در کارخانه چیت‌سازی کار می‌کردم از آنجا برای اعزام به جبهه نامنویسی کردم.
  وی ادامه داد: بنده به عنوان رزمنده بسیجی از پایگاه مالک اشتر تهران برای گذراندن آموزش‌های ویژه به پادگان امام حسین (ع) منتقل شدم سپس با لشکر ۸۴ خرم‌آباد به سرپل ذهاب و بعد دهلران رفتم؛ پس از مدتی به نیروهای سپاهی در دهلران که سازمان‌دهی نشده بود، پیوستم.
  این جانباز دوران دفاع مقدس یادآور شد: در مرحله بعدی اعزام به منطقه، از تیپ سیدالشهدا (ع) به دوکوهه رفتم و با تیپ محمد رسول‌الله (ص) به فرماندهی شهید همت، آشنا شدم؛ برای آغاز عملیات فتح‌المبین حدود ۶۰۰ نفر بودیم که آموزش‌های سنگینی در آنجا صورت گرفت؛ از خط چهارم به عراق حمله کنیم و توفیق داشتم جزو ۶۰۰ نفر از خط‌شکنان باشم.
  وی بیان کرد: در ادامه حضور در جبهه‌حق علیه باطل، برای اجرای عملیات آزادسازی خرمشهر آماده شدیم؛ شهید همت قبل از عملیات طی سخنرانی گفت “در این عملیات ما تسلیحات و تجهیزاتی نداریم؛ سلاح‌های ما محدو است و یک تن هست در برابر این همه فولاد. اما در مقابل ایمان داریم که باید با ایمان‌مان با دشمن مبارزه کنیم “.
  ملکی افزود: در عملیات “بیت‌المقدس یک ” در جاده اهواز ـ خرمشهر، از ناحیه کتف به شدت مجروح شدم؛ بنده را برای مدتی در بیمارستان اصفهان بستری کردند؛ از زمانی که احساس کردم می‌توانم دستم را کمی حرکت دهم، از مسئولان بیمارستان خواهش کردم، بنده را به منطقه برگردانند؛ اقدامی برای این درخواست صورت نگرفت و شخصاً به اهواز رفتم.
  وی اضافه کرد: در حین اجرای عملیات “بیت‌المقدس ۲ ” به گردانی که نمی‌شناختم پیوستم و به عنوان راننده آمبولانس به رزمندگان اسلام خدمت کردم؛ پس از کمی بهبودی کتف، با عنوان تک تیرانداز خود را برای آزادسازی خرمشهر آماده کردم و پس از ۹ ساعت پیاده‌روی، یورش به سمت خرمشهر آغاز شد؛ در درگیری‌ها، گروهی از عراقی‌ها در کمین جا مانده بودند که از پشت ما را به رگبار بستند و دستم در آن زمان تیر خورد و نتوانستم ادامه بدهم؛ بنده را به بیمارستان منتقل کردند و در آنجا خبر آزادسازی خرمشهر را شنیدم.
  این مجروح احیا نهی‌از منکر در جنگ نرم با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس جنگیدن با عراقی‌ها راحت‌تر از مواجهه با نیروهای داخلی خائن و منافقان بود، خاطرنشان کرد: بنده در عملیات مرصاد نیز حضور پیدا کردم؛ دستم توانایی زیادی نداشت و به صورت مستقیم در معرکه نبودم اما سلاح‌ها را در منطقه‌ای به نام خانقین سرپل ذهاب آماده می‌کردم تا اینکه جنگ ۸ ساله به پایان رسید.
  وی یادآور شد: بنده تا به امروز در کارهای فرهنگی و ستاد تبلیغات به آموزش نوجوانان و جوانان پرداختم تا آنها با احکام، قرآن و احادیث انس بگیرند اما امروزه کم پرداختن به مسئله فرهنگی در کشور، بی‌حجابی در خیابان‌ها و آزار و اذیت نوامیس مردم در خیابان‌ها توسط افراد شرور ما را بسیار زجر می‌دهد.
  ملکی بیان کرد: ۱۷ خرداد ماه جاری، بعد از نماز ظهر از مسجدالمهدی (عج) به منزل برمی‌گشتم که یک دختر محجبه در حالی که گریه می‌کرد، گفت “آقا! می‌شود از شما درخواست کنم بنده را از این قسمت عبور دهید ” پرسیدم “اتفاقی افتاده؟ ” گفت “یک آقایی مرا اذیت می‌کند و اکنون پشت دیوار پنهان شده است؛ می‌خواهم بروم منزل یکی از اقوام ” آن دختر را تا منزل اقوام مشایعت کردم و برگشتم تا مسیر خود را ادامه دهم.
  وی افزود: آن مرد شرور را به واسطه خرید و فروش مواد مخدر می‌شناختم اما تا آن زمان با وی برخورد نداشتم؛ به او گفتم “پسر خوب! برای چی مزاحم دختر مردم می‌شوی؟ ” بنده را به عنوان داروغه خطاب کرد و حرف‌های زشتی زد؛ پس از بی‌احترامی برادرش را نیز صدا زد و او با یک چوب به طرف من آمد؛ در کوچه هم کسی نبود؛ دست راستم مجروح بود و دست چپم را پیچانده بود و طوری با چوب به سرم زد که بیهوش به زمین افتادم.
  این جانباز دوران دفاع مقدس گفت: به سختی طی تماس با برادرم او را از موضوع مطلع کردم؛ لحظاتی بعد مأموران نیروی انتظامی به محل حادثه آمدند و بنده نیز به بیمارستان منتقل شدم؛ در حال حاضر پرونده این افراد شرور را پیگیری می‌کنیم؛ این افراد شرور می‌خواهند مهره‌های مزاحم را از مسیر اهداف پلیدشان بردارند و هرگونه خواستند انجام دهند.
  وی افزود: هفته گذشته نیز کیف قاپ‌های موتوری با سلاح سرد به یک خانم حمله کردند که خوشبختانه با حضور یکی از افراد که جانباز هم بود، آن خانم نجات یافت؛ امیدواریم با تدابیر مسئولان این مشکل منطقه مذهبی و انقلابی ورامین حل شود.  امضاء

 14. Top | #18

  عنوان کاربر
  مدیر ارشد انجمن دفاع مقدس
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  143
  نوشته
  18,953
  صلوات
  4413
  دلنوشته
  5
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
  تشکر
  41,292
  مورد تشکر
  48,533 در 15,350
  وبلاگ
  15
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  توجه اعدام 3 سارق مسلح و متجاوز به عنف  اعدام 3 سارق مسلح و متجاوز به عنف

  ساعت خبر: 14:10 - تاريخ خبر: 30/03/1390

  سه متجاوز به عنف و سارق مسلح صبح امروز در زابل به دار مجازات آویخته شدند.

  به گزارش واحد مرکزی خبر ، این افراد در ملاء عام و با حضور خانواده قربانیان در چهار راه مرکزی شهر زابل به سزای اعمالشان رسیدند.

  دادگستری سیستان و بلوچستان جرم معدومان را سوابق متعدد شرارت ، تجاوز به عنف ، سرقت مسلحانه و زنای محصنه اعلام کرد.

  دادگستری استان همچنین در بیانیه ای که به همین منظور صادر کرده ، آورده است:
  اجرای حکم این متجاوزان به ناموس واموال مردم در ملاء عام درس عبرتی باشد برای همه کسانی که قصد تعرض به اموال و نفوس و نوامیس مردم را دارند و بدانند که دستگاه قضایی استان به تبع سیاستهای قوه قضاییه هیچگونه چشم پوشی از مجازات تعرض کنندگان به جان و نوامیس و امنیت مردم نخواهد داشت و مانند گذشته با قاطعیت پرونده های مشابه را با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار داده وحکم الهی را درباره آنها اجرا خواهد کرد.


  امضاء

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی