آغاز دوره حفظ ترتيبی قرآن در دانشكده علوم و فنون قرآن تهران

گروه فعاليت‌های قرآنی: كارشناس امور فرهنگی دانشكده علوم و فنون قرآن تهران از آغاز دوره حفظ ترتيبی قرآن كريم با حضور دانشجويان اين دانشكده خبر داد.

«سيدمهدی قادری»، كارشناس امور فرهنگی دانشكده علوم و فنون قرآن تهران، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) ضمن اعلام اين خبر افزود: دوره حفظ ترتيبی قرآن كريم برای دانشجويان دانشكده علوم و فنون قرآن تهران در دو بخش آقايان و بانوان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: دوره حفظ ترتيبی قرآن كريم برای آقايان در روزهای دو شنبه و پنج‌شنبه در محل خوابگاه دانشجويان و برای بانوان در روزهای سه‌شنبه، در محل دانشكده علوم و فنون قرآن تهران برگزار می‌شود. زمان برپايی اين كلاس‌ها بعد از اقامه نماز مغرب و عشا است و در هر كلاس حدود 20 نفر از دانشجويان شركت می‌كنند.

وی بيان كرد: همچنين در هفته قرآن و دانشگاه كه از هجده آبان ماه تا بيست و چهارم آبان ماه بود، سومين شماره نشريه دانشجويی «ثقلين» منتشر شد كه در آن مقالاتی در موضوعات مختلف با محوريت قرآن كريم درج شده است و بين دانشجويان و مراكز مرتبط توزيع شده است.

كارشناس امور فرهنگی دانشكده علوم و فنون قرآن تهران خاطرنشان كرد: همچنين به همت كانون قرآن و عترت دانشكده علوم و فنون قرآن تهران، نخستين كلاس گزينش برای گروه تواشيح بانوان تشكيل شده است كه در مرحله نخست آن بيست نفر از بانوان اين دانشكده در آن شركت كردند.

قادری در خصوص ديگر فعاليت‌های اين دانشكده اظهار كرد: برپايی نمايشگاه نرم‌افزارهای قرآنی در محل دانشكده از ديگر برنامه‌های كانون قرآن و عترت دانشكده علوم و فنون قرآن تهران است كه در اين هفته برپا می‌شود كه در آن نرم‌افزارهای دينی و قرآنی با تخفيف 50‌ درصدی به دانشجويان ارائه می‌شود.

كارشناس امور فرهنگی دانشكده علوم و فنون قرآن تهران عنوان كرد: برای ارتقای سطح علمی دانشجويان، علاوه بر برنامه‌های فوق درسی، برنامه پرسش و پاسخ‌های دانشجويی و ياسخ به شبهات در سطح خوابگاه‌های دانشجويی اين دانشكده نيز برگزار می‌شود.

منع:خبرگزاری قرآنی ایران