سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ๑۩๑ فلسطين، پرچم جهاد جهان اسلام ๑۩๑

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  عضو ثابت
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  75
  نوشته
  915
  تشکر
  4,151
  مورد تشکر
  2,546 در 723
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  4

  پیش فرض ๑۩๑ فلسطين، پرچم جهاد جهان اسلام ๑۩๑  بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم گشایش کنفرانس بین المللی قدس
  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم گشایش سومین كنفرانس بین المللی قدس و حمایت از حقوق مردم فلسطین در جمع صدها نفر از شخصیت های سیاسی, مذهبی و فرهنگی ایران و جهان اسلام رهبران سازمان ها و گروه های مقاومت و اندیشمندان داخلی و خارجی, بیداری روز افزون امت اسلامی و زنده‌تر شدن و كارآمدتر شدن ملت مؤمن و شجاع فلسطین را پدیده ای مبارك و نویدآفرین خواندند و تأكید كردند:

  فلسطین پرچم جهاد پیچیده, دشوار و بلندمدت دنیای اسلام با مستكبران متجاوز و غارتگر است كه شرط اصلی پیروزی در این جهاد عظیم پای فشردن بر اصول است.

  ویرایش توسط فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* : 09-05-1392 در ساعت 06:24
  امضاء


 2.  

 3. Top | #2

  عنوان کاربر
  عضو ثابت
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  75
  نوشته
  915
  تشکر
  4,151
  مورد تشکر
  2,546 در 723
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  4

  پیش فرض  حضرت آیت الله خامنه ای اشغال فلسطین و قدس شریف را بزرگترین مصیبت تاریخ معاصر خواندند و با اشاره به مصادف شدن برگزاری این كنفرانس با سالروز میلاد رسول اعظم (ص) افزودند: همزمانی این اجلاس با سالی كه ملت ایران آن را به نام پیامبر اعظم مزین كرده است باید برای همه الهام بخش اتحاد و مجاهدت و زمینه ساز رحمت و نصرت الهی باشد.

  ایشان دوران كنونی را دوران بیداری اسلام و ملت فلسطین را كانون این بیداری برشمردند و با بیان تحلیلی تاریخی از فراز و نشیب های ملت فلسطین و جبهه صهیونیست های غاصب و حامیانشان در دوران شصت ساله اشغال فلسطین خاطرنشان كردند: فرآیند پر ماجرای اشغال فلسطین كه در همه حال متكی بر پول و زور امریكا و انگلیس و حمایت شرم‌آور آنان از جنایات صهیونیست ها بوده است از یك سو به ظهور نسل نو و بالنده‌ای از ملت شجاع فلسطین و آتشفشان انتفاضه منجر شده است و از سوی دیگر موج تردید و تزلزل و یأس را در میان سردمداران رژیم غاصب دامن زده است كه معنای این حقیقت عبرت آموز قرار گرفتن ملت فلسطین در جایگاه اقتدار و تنزل موقعیت صهیونیستها به جایگاه ضعف و تزلزل و درماندگی است.

  رهبر انقلاب اسلامی در تبیین روند اقتدار ملت فلسطین به تجربه های ناموفق گروه های فلسطینی در اتكا به انگیزه‌های قومی, ناسیونالیستی و چپ گرایی اشاره كردند و افزودند در حالی كه به تدریج نقطه های روشن ایمان دینی در درون ملت فلسطین در حال شكل گیری بود خورشید انقلاب اسلامی كه برروی پرچم بلند آن همراه نام خدا و شریعت اسلامی, نام فلسطین نیز نقش بسته بود از ایران طلوع كرد و روند زوال دولت غاصب و زوال سیطره مطلق امریكا آغاز شد و گروه های جهادی و مؤمن فلسطینی و لبنانی با اتكا به جهاد و شهادت به میدان آمدند و همه محاسبات صهیونیست ها و مستكبران حامی آنها را بر هم زدند.


  ویرایش توسط مدير محتوايي : 09-05-1392 در ساعت 01:08
  امضاء


 4. Top | #3

  عنوان کاربر
  عضو ثابت
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  75
  نوشته
  915
  تشکر
  4,151
  مورد تشکر
  2,546 در 723
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  4

  پیش فرض  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به شكست های نظامی و سیاسی پی در پی صهیونیست ها در لبنان و فلسطین در سال های اخیر افزودند: در مقابل اقتدار روز افزون نسل به پا خاسته فلسطین, جبهه باطل با از دست دادن امیدهای كاذب خود دچار تفرقه و تردید و سردرگمی شده و حامی اصلی آن یعنی امریكا با موج روز افزون نفرت ملت های منطقه و همه ملت های جهان رو به رو شده است و به علت همین واقعیات صهیونیست ها و حامیانشان با تانك و بمب و ترور و زندان و بلدوزر درصدد سركوب ملت فلسطین و رهایی از این اوضاع هستند اما این شیوه ها جز مقاوم تر شدن بیشتر فلسطینی ها هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

  رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حضور ملت فلسطین در مركز میدان جهاد دشوار و بلندمدت خاطرنشان كردند: این جهاد بخش برجسته‌ای از جهاد گسترده دنیای بیدار شده اسلام با مستكبران و متجاوزان است.

  ایشان در تشریح بیداری اسلامی به اقبال ملت ها و روشنفكران مسلمان از شعار حاكمیت اسلامی, قدرت و پیشرفت روزافزون ایران و آگاهی ملت های مسلمان به حقیقت زهراگین لیبرال- دموكراسی غربی اشاره كردند و افزودند: مفهوم واقعی واژه آزادی و حقوق بشر غربی امروز برای ملت های مسلمان در عراق، فلسطین، لبنان، گوانتانامو , ابوغریب و سیاهچال های پنهان دیگر بخوبی مشخص شده است و ملت های مسلمان درصددند آزادی و كرامت و پیشرفت و عزت را در سایه اسلام به دست آورند و تحقیر و تكبر دولت های سلطه گر را به خودشان بازگردانند.
  ایشان با اشاره به شكست تلاش ده ها ساله امریكا , انگلیس و صهیونیست ها برای پاك كردن نام فلسطین از نقشه جهان افزودند:

  قضیه فلسطین كلید رمز آلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است و همه دنیای اسلام باید مسئله فلسطین را مسئله خود بدانند تا در سایه تحقق وعده های الهی, فلسطین به ملت فلسطین برگردد و دولت واحد فلسطینی به انتخاب همه فلسطینیان سراسر كشور خود را اداره كند.

  ایشان دست یافتن جهان اسلام به هدف والای رهایی از سلطه و زورگویی مستكبران را امری ممكن اما منوط به جهاد علمی سیاسی و اخلاقی دانستند و خاطرنشان كردند: ملت ایران در بیست و هفت سال اخیر میوه های شیرین این جهاد مقدس را بر پایه ایمان گرایی, مردم گرایی و علم گرایی چشیده است.


  ویرایش توسط مدير محتوايي : 09-05-1392 در ساعت 01:09
  امضاء


 5. Top | #4

  عنوان کاربر
  عضو ثابت
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  75
  نوشته
  915
  تشکر
  4,151
  مورد تشکر
  2,546 در 723
  وبلاگ
  1
  دریافت
  0
  آپلود
  4

  پیش فرض  حضرت آیت الله خامنه‌ای شرط اصلی موفقیت جهاد ملت فلسطین و امت اسلام را پای فشردن بر اصول برشمردند و با اشاره به تلاشهای پیچیده دشمنان برای چشم پوشیدن مسلمانان از اصول خود و یا حداقل كم رنگ شدن این اصول تصریح كردند:
  اگر این هدف دشمن تحقق یابد امت اسلامی شاخص های راهنما را گم می كند و محكوم قواعدی می شود كه دشمن تعیین كرده است و نتیجه این تسلیم از هم اكنون معلوم است.

  ایشان در همین زمینه با انتقاد از كسانی كه با انگیزه های مختلف ملتهای مسلمان را به رها كردن اصول فرا می خوانند افزودند: امریكا و غرب بارها نشان داده اند كه حتی به تسلیم شدگان رحم نمی كنند.

  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به سخنان رئیس جمهور امریكا در تهدید دنیای اسلام و به میان كشیدن جنگ صلیبی افزودند: شبكه استكباری صهیونیسم و سازمان های جاسوسی امریكا و انگلیس در همه دنیای اسلام سرگرم فتنه انگیزی هستند و حتی سیمای ملكوتی پیامبر اسلام (ص) از جسارت آنان مصون نمی ماند ضمن اینكه این دشمنان هر روز در جای جای جهان اسلام در حال جنایت هستند كه در مقابل چنین دشمن غداری عقل و شرع بر مقاومت و پایداری تأكید می كنند.

  حضرت آیت الله خامنه ای مبالغه در قدرت دشمن را یكی از ترفندهای استكبار برای ترساندن ملت ها ارزیابی كردند و افزودند: ملت عراق دعوی امریكا را درباره دمكراسی و برخورداری از قدرت مطلق به چالشی جدی كشاند و مسخره كرد و ملتهای مسلمان اگر بر خدا تكیه كنند هرگز شكست نخواهند خورد.

  ولی امر مسلمین هدف امریكا از حلقه های به هم پیوسته توطئه درباره ایران و عراق و سوریه و لبنان را حاكمیت بر خاورمیانه برشمردند و تأكید كردند: این توطئه ها هرگز به نتیجه ای نخواهد رسید و خسارت مهلكی برای سردمداران آمریكا به بار خواهد آورد.

  ایشان افزودند: اگر دولت امریكا تصادفاً از خرد و وجدان پیروی كند باید این كارها را انجام دهد:
  - از لجاجت در برابر ملت عراق دست بردارد و به رأی این ملت درباره دولت منتخب تمكین كند. دولت منتخب ملت فلسطین را محترم بشمارد,
  – هم پیمان یاغی خود یعنی دولت غاصب صهیونیستی را مهار كند,
  – زندانیان مظلوم گوانتانامو و ابوغریب و دیگر زندان های پنهان خود را آزاد سازد,
  – توطئه بر ضد سوریه و لبنان و ایران را متوقف كند وبا نادانی خود منطقه حساس خاورمیانه و خلیج فارس را ملتهب نسازد.

  رهبر انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنان خود در مراسم گشایش سومین كنفرانس بین المللی قدس و حمایت از حقوق مردم فلسطین با تجلیل از شهیدان سرافراز فلسطین خطاب به ملت فلسطین افزودند: ملت ایران و یقیناً انبوه مسلمانان و آزادی خواهان در سراسر جهان در درد و رنج شما شریك اند و امت اسلامی موظف است به هر شكل ممكن شما را در ادامه دادن این راه مبارك كمك كند.


  ویرایش توسط مدير محتوايي : 09-05-1392 در ساعت 01:10
  امضاء


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی