سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مردانه؛اما خانم ها بیشتر از آقایان باید بدانند!!!

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  عضو صمیمی
  تاریخ عضویت
  خرداد 1391
  شماره عضویت
  2872
  نوشته
  438
  تشکر
  799
  مورد تشکر
  1,710 در 456
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  jadid مردانه؛اما خانم ها بیشتر از آقایان باید بدانند!!!

  در كانون خانواده آنچه كه باعث تداوم و بقای صمیمیت می گردد رفتارها و اعمال زن و مرد نسبت به هم است. در این میان نقش یك زن می تواند در ایجاد فضایی دلپذیر و جذاب بسیار مهم و قابل توجه باشد، اگر چه ازدواج آسان نیست اما استمرار و تداوم آن بسیار مشکل تر و سخت تر است، اما در این گزارش به آنچه که زنان باید از مردان و زندگی مشترک خود بدانند می پردازیم. شناخت روحیه مردان نه تنها مشکلات زوجین را کم می کند بلکه باعث برقراری رابطه بهتر بین آنها می شود.

  در نظر داشته باشید مردها طوری با شما رفتار می كنند كه خودتان به آنها اجازه می دهید، سعی کنید، تماس های مکرر با همسر خود را فراموش كنید ، همیشه در دسترس بودن خانم ها خوب نیست.

  بسیاری از زنان فکر می کنند که برای اینکه مردی عاشقشان شود باید مانند یک سوپرمدل باشند.

  یكی از خصایص بارزی كه می تواند احساس رضایتمندی را در كانون خانواده حاكم كند، قناعت است تلاش کنید قانع و راضی باشید
  .  بسیاری از زنان فکر می کنند که برای اینکه مردی عاشقشان شود باید مانند یک سوپرمدل باشند. اما واقعا اینگونه نیست اگر چه به زیبایی بهای بسیاری می دهند اما اصلا آن چیزی نیست که زنان انتظارش را دارند. مردان انتظار ندارند که زنان شان مانند زنان و مانکن های مجلات باشند.

  مردها معتقدند: خانم ها زیاد حرف می زنند یا بسیار غرغر می زنند، پس ثابت کنید اینگونه نیست. مردان از این خصیصه خوششان نمی‌آید، سنجیده و بجا سخن بگوید و غر نزنید، تلاش کنید چیزی هایی که برای همسرتان تعریف میکنید تکراری نباشد…

  اگر می خواهید شوهرتان را اسیر کنید از ابراز احساسات غافل نشوید؛ البته نه تنها با رفتارها و گفتار کلیشه ای.

  یکی از اشتباهات بزرگ زنان این است که فکر می کنند هرچه سربزیرتر باشند جذابترند، همیشه مهربان و با گذشت نباشید، انعطاف پذیر باشید.

  مردان معمولا نیاز خود به نوازش و توجه را بر زبان نمی آورند.

  مردان بیشتر از آنکه به جا، مکان یا غذا بهاء بدهند، به مسائل جنسی اهمیت می دهند. بنابراین ریشه مشکلات خانوادگی را باید در خلوتگاه آنها یافت.

  مردان دوست دارند بیش از همسر خود در آمد داشته باشند زیرا به آنها احساس قدرت و امنیت می دهد.

  مرد ها دوست دارند تا جایی که ممکن است وسایل راحتی فکر و جسم آنها در خانه فراهم باشد.

  مردان ترجیح می دهند درمورد احساساتشان غیرمستقیم صحبت کنند. هیچ مردی از زن خود فقط نوازش طلب نمیکند، اما شما اگر واقعاً زندگی و همسر خود را دوست دارید حتما این کار را انجام دهید.

  غرور برای مردان اهمیت زیادی دارد و به هر طریقی اگر غرور او را بشکنید، او را از دست خواهید داد.

  مردها دوست ندارند که زن ها آنان را سرزنش کنند و راه درست را به آنان نشان دهند. به زن اندرز دهنده نیاز ندارند. گاه زن‌ها اشتباهات مردها را به آن‌ها گوشزد می‌کنند. این کار به خصوص اگر در مقابل دیگران انجام شود فاجعه است.

  اگرچه مردان سعی می کنند در بسیاری از فعالیت های خانواده مشارکت کنند. اما همه آنها نیاز دارند، زمانی مخصوص خود داشته باشند، به مرد ها فرصت بدهید، به مردها آزادی عمل بدهید، بگذارید به آنچه دوست دارند، دست پیدا کنند آنها را تشویق کنید مسافرت بروند و تفریح کنند، با دوستان خود باشند و یادی از دوران مجردی و کودکی خود کنند.

  هیچگاه همسر خود را با مردان دیگر مقایسه نکنید، او را سرزنش نکنید یا نقاط ضعف و منفی همسرتان را مدام به رخ او نکشید، تنها او را سلطان قلب خود و مردان دیگر بدانید و این را هم باور داشته باشید.


  منبع: مجله پزشکی مادر/میگنا
  امضاء
  «بسم الله الرحمن الرحیم»
  http://www.ayehayeentezar.com/galler...1493393015.jpg
  تعجیل در فرج آقامون امام زمان و سلامتی و طول عمر رهبر فرزانه و عزیز انقلاب امام خامنه ایصلوات:
  ""اللهم صلّی علی محمد و آل محمد و عجّل فرجهم"" 2. تشكر

  مدير اجرايي (04-06-1391)

 3.  

 4. Top | #2

  عنوان کاربر
  عضو وفادار
  تاریخ عضویت
  فروردین 1391
  شماره عضویت
  2523
  نوشته
  331
  تشکر
  772
  مورد تشکر
  1,012 در 288
  وبلاگ
  33
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پیش فرض

  زنانه:اما آقایون بیشتر از خانمها باید بدانند
  در كانون خانواده آنچه كه باعث تداوم و بقای صمیمیت می گردد رفتارها و اعمال زن و مرد نسبت به هم است. در این میان نقش یك مرد می تواند در ایجاد فضایی امن و دلپذیر و جذاب بسیار مهم و قابل توجه باشد، اگر چه ازدواج آسان نیست اما استمرار و تداوم آن بسیار مشکل تر و سخت تر است، اما در این گزارش به آنچه که مردان باید اززنان و زندگی مشترک خود بدانند می پردازیم. شناخت روحیه زنان نه تنها مشکلات زوجین را کم می کند بلکه باعث برقراری رابطه بهتر بین آنها می شود.
  در نظر داشته باشید زنها طوری با شما رفتار می كنند كه خودتان به آنها اجازه می دهید، سعی کنید، تماس های مکرر با همسر خود را فراموش كنید ، همیشه در دسترس بودن خانم ها خوب نیست.

  بسیاری از مردان فکر می کنند که برای اینکه زنی مطیعشان شود باید مانند یک دیکتاتور باشند.

  یكی از خصایص بارزی كه می تواند احساس رضایتمندی را در كانون خانواده حاكم كند، قناعت است تلاش کنید قانع و راضی باشید
  .
  قناعت فقط در هزینه ها وصرفا برای خانمها نیست بلکه برای ارضای نیازهای جنسی هم مردان پس از ازدواج باید از تنوع طلبیشان کم کنند وبه همسر خود قانع باشند
  بسیاری از مردان فکر می کنند که برای اینکه زنی عاشقشان شود باید پولدار باشند. اما واقعا اینگونه نیست اگر چه به قدرت بهای بسیاری می دهند اما اصلا آن چیزی نیست که مردان تصورش را دارند. زنان انتظار ندارند که مردان شان مانند ماشین اسکناس چاپ کنند

  زنها معتقدند: مردان هرگز عاشق نمیشوند چون وفادار نیستند، پس ثابت کنید اینگونه نیست. زنان از این خصیصه خوششان نمی‌آید، سنجیده و بجا سخن بگویید و از او تعریف کنید، تلاش کنید چیزی هایی که برای همسرتان تعریف میکنید تکراری و قصه پردازی نباشد…

  اگر می خواهید همسرتان را اسیر کنید از ابراز احساسات غافل نشوید؛ البته نه تنها با رفتارها و گفتار کلیشه ای.

  یکی از اشتباهات بزرگ مردان این است که فکر می کنند هروقت که میخواهند با زنان خود نزدیکی داشته باشند باید از او تعریف وتمجید کنند ، همیشه مهربان و با گذشت باشید، نه فقط زمانیکه به نیاز جنسی می رسید , انعطاف پذیر باشید.

  زنان معمولا نیاز خود به نوازش و توجه را بر زبان می آورند.این خصلت را برآنان خرده مگیرید بلکه توجه کافی داشته باشیدچون همه محبتی که به او میکنید به خودتان برمیگردد اگر خالص باشد.
  باور کنید که زنان هم در درجه اول بیشتر از آنکه به جا، مکان یا غذا بهاء بدهند، به مسائل عاطفی وامنیتی اهمیت می دهند. بنابراین ریشه مشکلات خانوادگی را باید در خلوتگاه آنها یافت.

  زنان هم دوست ندارند که بیش از همسر خود در آمد داشته باشند زیرا در آنها عدم امنیت در خیلی از زمینه ها ایجاد میکند از جمله شکست غرور به داشتن مرد قوی و ترس از آینده خود وفرزندانش ایجاد میکند.
  مرد ها دوست دارند تا جایی که ممکن است وسایل راحتی فکر و جسم آنها در خانه فراهم باشد.

  زنان ترجیح می دهند درمورد احساساتشان مستقیم صحبت کنند. هر زنی از مرد خود نوازش طلب میکند، چون زن از جنس محبت است وبرای ابراز محبت نیاز به محبت دارد واما شما اگر واقعاً زندگی و همسر خود را دوست دارید حتما این کار را انجام دهید.

  غرور برای زنان هم اهمیت زیادی دارد پس به هر طریقی اگر غرور او را بشکنید، او را از دست خواهید داد.هرچند که تا آخر عمر در کنارتان بماند.

  زنها دوست ندارند که مرد ها آنان را سرزنش کنند و آنان را ناقص العقل بخوانندوخیلی هم دوست دارندکه راه درست را به آنان نشان دهید. به مرد اندرز دهنده مهربان نیاز دارند. خیلی مردها در جمع اشتباهات زنها را به آن‌ها گوشزد می‌کنند. این کار به خصوص اگر در مقابل دیگران انجام شود فاجعه است.

  اگرچه زنان سعی می کنند در همه فعالیت های خانواده مشارکت کنند. اما همه آنها نیاز دارند، زمانی مخصوص خود داشته باشند، به زن ها فرصت بدهید، به زنها آزادی عمل بدهید، بگذارید به آنچه دوست دارند، دست پیدا کنند آنها را تشویق کنید مسافرت بروند و تفریح کنند، با دوستان خود باشند و یادی از دوران مجردی و کودکی خود کنند.

  هیچگاه همسر خود را با زنان دیگر مقایسه نکنید، او را سرزنش نکنید یا نقاط ضعف و منفی همسرتان را مدام به رخ او نکشید، تنها او را سلطان قلب خود و زنان دیگر بدانید و این را هم باور داشته باشید.


  منبع: عقل سلیم وقلب عاشق
  امضاء

 5. تشكر

  فاتح خیبر (04-06-1391)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی