سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . .

جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید    آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . . محبوب کن - فیس نما
 1. Top | #11

  عنوان کاربر
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت
  آبان 1388
  شماره عضویت
  207
  نوشته
  1,217
  تشکر
  4,500
  مورد تشکر
  1,993 در 887
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پاسخ : آقایون حاضر در سایت لطفا بخوانید . . .
  حقایقی تلخ در مورد مردان

  1- مردان خوب، زشت هستند.

  2- مردان خوش قیافه، خوب نیستند.

  3- مردان خوب و خوش قیافه به جنس موافق تمایل دارند.

  4- مردان خوب، خوش قیافه و علاقمند به جنس مخالف، متاهل هستند.

  5- مردانی که آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی خوبند، پولدار نیستند.

  6- مـردانی که آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی پولدار و خوبند، تصور می کنـنـد مـا بـه دنبال مال آنها هستیم.

  7- مردان خوش قیافه و بی پول، بدنبال پول ما هستند.

  8- مردان خـوش قـیافه، که آنچنان خوب نیستند و تا حدی به جنس مخالف علاقمندند، تصور نمیکنند که ما به اندازه کافی زیبا هستیم.

  9- مردانی که تصور می کـنـنـد مـا زیـبـا هستـیم، به جنس مخالف علاقمندند، تا حدی خوش قیافه و پولدار هستند، آدمهایی ترسو و بزدل میباشند.

  10- مردانی که تا حدی خوش قیافه هستند، تاحـدی خـوب هستند، مقداری پول دارند و سپاسگزار خدا هستند، به جنس مخالف علاقمندند، خجالتی هسـتند، و هرگز اولین قدم را برنمی دارند ( برای آشنایی پیش قدم نمی شوند).

  11- مردانی که هرگز قدم اول را برنمیرارند، زمانی که ما پیشقدم می شـویم، اتوماتیک وار علاقه را در ما از بین میبرند.  به نظرم تامل برانگیز بود . . .  امضاء

  بهار همه طراوتش را مدیون یک گل است
  گل نرگس

 2. تشكرها 3

  فاطمه جان (17-11-1389), محب الحسین (08-01-1390), نرگس منتظر (17-11-1389)

 3. Top | #12

  عنوان کاربر
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت
  آبان 1388
  شماره عضویت
  207
  نوشته
  1,217
  تشکر
  4,500
  مورد تشکر
  1,993 در 887
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  فكر مي كنيد همسرتان به هيچ وجه اهل دروغ نيست؟ بهتر نيست كه درباره اين موضوع دقيق تر بينديشيد؟ دلايل دروغ گفتن متفاوت است از نگراني او براي احساسات شما گرفته تا حفظ رابطه خودش باشما، ولي مطمئن باشيد همسر مور علاقه شما هم يك انسان است و از دروغ به عنوان يك حربه براي رسيدن به اهدافش (شايد به طور ناخودآگاه) استفاده مي كند. دليلشان هر چه كه باشد ده نوع عمده آن در زير آمده است:
  1 - هيچ وقت سعي نكرده ام چيزي را در مورد تو تغيير دهم .
  واي فكر مي كنيد چه چيزي ممكن است؟ يعني واقعاً از شنيدن صداي خرناسه شما عصبي نشده؟ يعني او از همه رفتار شما راضي است؟ به هر حال اگر هم به شما نگفته در سالهاي آينده خواهد گفت، پس تا مي توانيد از اين فرصت بهره ببريد او« سعي نكرده چيزي را در شما تغيير دهد؟ » پس شما مرد ايده آل او هستيد!

  2 - من از بودن در جمع دوستان تو لذت مي برم .
  مهم نيست دوستان شما چقدر انسان هاي جالبي هستند، اين نظر شماست و احتمالاً همسرتان از ته قلب اينطور فكر نمي كند. پس تا آنجا كه مي توانيد اين ملاقات ها را كاهش دهيد تا همسرتان تصميم نگير و احساس قلبي اش را راجع به ملاقات هاي پر سر و صداي شما با دوستانتان بيان كند.

  3 - من از انجام دادن هر كاري براي تو لذت مي برم .
  اين ها جملات اول رابطه ها هستند. واقعاً فكر مي كنيد همسرتان از شستن لباس هاي شما يا جمع كردن ظرفهاي غذا در حالي كه شما لم داده ايد و تلويزيون تماشا مي كنيد لذت مي برد؟ اگر نمي خواهيد روزي با جمله «لطفاً خودت جورابهاي بد بويت را بشو» مراجه شويد، خودتان زودتر دست به كار شويد.

  4 - من خانواده تو را مثل خانواده خودم دوست دارم .
  ممكن است او در تظاهر كردن بسيار وارد و ماهر باشد ولي بدانيد اين احساس قبلي او نيست اگر شك داريد اين بار كه او خانواده تان را براي شام دعوت ميكند به ماهيچه هاي صورتش نگاه كنيد تا متوجه لبخند مصنوعي كه او به زور به لب دارد شويد.

  5 - من عاشق ورزش هستم .
  اين هم يكي ديگر از جملات سنتي اولين قرار است. او احتمالاً تماشاي فوتبال را به عنوان يكي از كارهاي مورد علاقهاش به شما معرفي مي كند تا نشان دهد كه چقدر با شما هم عقيده است و با دخترهاي ديگر يك فرق اساسي دارد. اگر او جز نوادر روزگار نباشد (و واقعاً عاشق فوتبال نباشد) بعد از مدتي از شما هم به خاطر تماشاي فوتبال ايراد خواهد گرفت.

  6 - اگر به من بگويي كه چاق شده ام اصلاً ناراحت نخواهم شد .
  اصلاً چنين چيزي ممكن است؟ اصولاً اگر شما سعي كنيد با تعريف بيش از حد از او خوشحالش كنيد. موفق نخواهيد شد چرا كه او مي فهمد كه شما دروغ مي گوئيد ولي لازم نيست اين صداقت خود را با اظهار نظر درباره اندامش به او ثابت كنيد. در غير اين صورت جنگ جهاني سوم در منزل شما به وقوع خواهد پيوست.

  7 - تو راست مي گويي، حق با توست .
  در مشاجرات دوران دوستي و نامزدي هميشه دخترها حق را به پسرها مي دهند ولي آيا در زندگي هم عقيده آنها اين چنين است؟ در حقيقت «حق با توست» معادل «خفه شو» است او مي خواهد فقط مشاجره را به پايان برساند!

  8 - توجه تو به ديگر زنان اصلاً برايم مهم نيست .
  اوايل شكل گيري يك رابطه، دخترها براي بي تفاوت جلوه دادن خود از چنين جملات فريبنده اي بهره مي گيرند.شانس شما اين جاست كه وقتي مشغول تماشاي دختران ديگرهستيد مي توانيد از ميزان عصبانيت او آگاه شويد. البته اين كاملاً طبيعي است. خود را جاي او بگذاريد؛ اگر او هر پسر خوشگلي را ببنيد شروع به طنازي كند چه احساسي به شمادست خواهد داد

  9 - پول تو برايم هيچ اهميتي ندارد .
  با اين كه مبلغ پول شما در حساب بانكي تان براي اكثر زنان اهميت چنداني ندارد ولي استقلال مالي شما براي همه آنها مهم است. ممكن است به شما نگويد چون نمي خواهد شما را بترساند ولي مطمئن باشيد كه همينطور است.

  10 - عزيزم ناراحت نباش، اين چيزها براي همه اتفاق مي افتد .
  در زندگي همه ما لحظات سخت پيش مي آيد، اكثر زنان درمواقع سخني همسرانشان از اين جمله كليشه اي استفاده ميكنند. به هر حال اصلاً مهم نيست، مهم اين است كه او از بين همه افراد ديگر شما را انتخاب كرده است


  امضاء

  بهار همه طراوتش را مدیون یک گل است
  گل نرگس

 4. تشكرها 2

  محب الحسین (08-01-1390), نرگس منتظر (08-01-1390)

 5. Top | #13

  عنوان کاربر
  عضو خودماني
  تاریخ عضویت
  آبان 1388
  شماره عضویت
  207
  نوشته
  1,217
  تشکر
  4,500
  مورد تشکر
  1,993 در 887
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  ویژه خانم‌ها: سفر به دنیای مردانه
  . . . توصیه‌های ویژه‌ای داریم تا قبل از ورود به دنیای سراسر رمز‌و‌راز و شگفتی آقایان، بتوانند شناختی- ‌هرچند جزئی و مختصر- از آنها به دست آورند.
  1 - آقایان توانایی‌هایی دارند که شما را به شگفتی وامی‌دارد. آنها می‌توانند در هر نوع شیشه‌ای را باز کنند؛ از شیشه مربای آلبالو گرفته تا عسل بهاره آویشن. در این باره تردید نکنید؛ بدون هیچ‌گونه وسیله کمکی و در عرض چند ثانیه.
  2 - آقایان می‌توانند موقع گوش دادن دقیق و جدی به حرف‌های شما، از ته قلب بخوابند. حتی ممکن است در این میان، با ادای کلماتی مانند «آها، چه جالب» و مانند آن، با شما همراهی هم بکنند اما این دلیل بر بیداری آنها نیست. تعجب نکنید، خودتان بعینه خواهید دید.
  3 - آقایان می‌توانند بدون حمل هیچ‌کدام از انواع و اقسام کیف‌های کوچک و بزرگی که شما دست‌تان می‌گیرید،با یک دست کت و شلوار بروند مهمانی؛ کلید و تلفن همراه‌شان را هم توی دست‌شان می‌چرخانند
  ویژه آقایان: سفر به دنیای زنانه
  . . . اینها، فکر می‌کنند خانم‌ها را شناخته‌اند و رگ خواب آنها را توی دستشان دارند. اما هیهات! اگر بتوانید حتی بعد از عمری زندگی مشترک باز هم ذره‌ای از آن دنیای پررمزوراز را درک کرده باشید. یک دنیا شگفتی است که در هر لحظه یک بارقه از آن را خواهید دید. برای اینکه از الان آماده باشید، به این نکات جادوگرساز توجه کنید.
  باشد که به دردتان بخورد!
  1 - خانم‌ها می‌توانند همزمان که غذا درست می‌کنند، با تلفن حرف بزنند، به بچه دیکته بگویند، سریال تلویزیون را تماشا كرده و انباری را تمیز کنند. (این را دیگر باور نمی‌کنید، نه؟) این برای خانم‌ها خیلی عادی است که بتوانند همه این کارها را باهم انجام بدهند و گیج نشوند. چیزی که شما در خواب هم نمی‌توانید ببینید.
  2 - خانم‌ها این قابلیت را دارند که موقع آماده‌شدن برای مهمانی، 75 دقیقه وقت صرف کنند. البته این غیر از آماده شدن از روزهای قبل است که در اماکن دیگری مانند آرایشگاه، فروشگاه‌های لباس و غیره گذشته است. احتمالا شما - که این کار را حداکثر در 20 دقیقه انجام می‌دهید- هرگز به راز این دقایق و ساعت‌ها پی نخواهید برد.
  دانستن اینكه این اخلاق عمومی بیشتر خانم‌ها و اغلب آقایان است، كمك می‌كند تا فكر نكنید همسرتان از كره مریخ آمده و خوش به حال دیگران كه «همسرانی چنین و چنان» دارند! این مهم‌ترین درس كلاس جادوگری است!
  پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز
  امضاء

  بهار همه طراوتش را مدیون یک گل است
  گل نرگس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی