سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: غريبه ها تهديد مي كنند

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  شهریور 1388
  شماره عضویت
  55
  نوشته
  7,147
  صلوات
  14
  دلنوشته
  1
  اللهم عجل لولیک الفرج
  تشکر
  1,515
  مورد تشکر
  3,992 در 2,074
  دریافت
  6
  آپلود
  8

  پیش فرض غريبه ها تهديد مي كنند

  متجاوز زماني دست به تهاجم و يا حتي جنگ افروزي مي‎زند كه به خوبي منطقه استحفاظي دشمنش را آناليز كرده باشد ؛ رصد زيرساخت‎ها، حفره‎ها، ترديدها، اختلافات و حتي اشتراكات از وظايف متهاجم و متجاوز است. متجاوز براي خرد و كلان نقاط قوت و پاشنه‎آشيل دشمنش تمهيد چيده و برنامه‎ريزي مي‎كند.
  نكته بالا را تعميم دهيد به تجاوز نرم و يا به تعبير كامل‎تر جنگ نرم، و يا جنگ‎افروزي متجاوزين به فكر و انديشه پاك و زلال خانواده ايراني، خانواده بكر و معصوم با بنيان‎هاي محكم، عاطفي و اعتقادي.
  امروز اين خانواده در هجمه امواج غول‎هاي رسانه‎اي صهيونيستي گرفتار آمده‎ است، آ‎ن‎ها قلب فرهنگ و اجتماع ايراني را به‎خوبي رصد كرده‎اند و با سلاح‎هاي دوربرد رسانه‎اي، آن‎قدر شليك مي‎كنند تا حريف را از پا انداخته و ديگر صداي ضربان قلب اين دشمن را نشنوند.
  جنگ نرم يك تهديد است، چه برخي مسئولين فرهنگي پذيرا باشند و چه خود را به تغافل بزنند. بي‎شك آسيب‎هاي درازمدت و حتي كوتاه‎مدت اين تهديد نرم بسيار پرمخاطره‎تر از جنگ فيزيكي و تن به تن است.
  صحبت از شبكه‎اي است به نام «فارسي‎وان»،؛ متصديان اين شبكه، به يقين در آينده نه‎چندان دور با رفع نقاط ضعف خود (كه بخش عمده آن در حال حاضر ضعف دوبلورهاي ناكاربلد افغان است) به اعداد شبكه‎هاي خود اضافه خواهند كرد (فارسي 2، 3 الي...) و با سرعت و قدرت بيشتري به جنگ‎افروزي نرم خود در قبال جامعه ايراني ادامه خواهند داد و افسوس كه ما در شادي اُفت‎ بينندگان بي‎بي‎سي فارسي غرق شده‎ايم.
  و اين‎جاست، كه نگاه غيرفرهنگي و سياسي ناظران و مجريان فرهنگي اين مرز و بوم رخ عيان مي‎كند.
  رابرت مرداك هم‎راستا با ديگر مخالفان رويكردهاي فرهنگي جمهوري اسلامي و با هدف تأثيرگذاري بر فضاي فرهنگي اجتماعي ايران اسلامي پا به ميدان گذاشته است؛ ميداني كه قبل‎تر نيز عربستان سعودي، خاصه فرقه ضاله‎وهابيت با تأسيس شبكه‎ ام‎بي‎سي پرشيا و با همكاري دوستان آمريكايي و هم‎پيمانان منطقه‎اي‎اش، لنگ لنگان به آن پاي گذارده بودند.
  فارسي وان با پخش سريال‎هاي متنوع و رنگارنگ خود نشان داد به ميزان فراواني، نسبت به تعلقات روحيات شرقي خانواده ايراني آشناست. به طور مثال، با انتخاب سريال «ويكتوريا» كه از آغاز تأسيس اين شبكه در پربيننده‎ترين ساعت شب پخش مي‎شد، نشان داد مسائل اجتماعي كنوني كشور ما همچون رابطه دختران و پسران و گرفتاري‎هاي مردان با زنان شاغل را به خوبي مي‎شناسد و نسخه دلخواه خود را براي اين گرفتاري ها تجويز مي كند. آن‎چنان اين انتخاب، دقيق و به‎جا بود كه مخاطب سريال ويكتوريا تصور آن دارد كه اين سريال تازه‎ساخت است. اين در حالي است كه سريال ويكتوريا 22 سال پيش ساخته شده است، و يا درخصوص گزينش سريال‎هاي كره‎اي كه به‎طور كليشه‎اي همواره در ارتباطات عاطفي مثلثي شكل ايجاد مي‎شود و مشابه آن بارها از صدا و سيماي جمهوري اسلامي نيز پخش شده، جاي ترديد نمي‎گذارد كه برنامه‎ريزان اين شبكه‎ها درخصوص ذائقه مخاطب ايراني و ميل تماشاي اين قبيل مجموعه ها آگاه بوده‎اند.
  در سريال‎هاي پخش شده از فارسي‎وان به‎طور تدريجي و معكوس، اعمال به‎شدت منفور و حرام از نگاه شرع و حتي عرف، از ديد جامعه و خانواده ايراني به اعمال مباح و حتي پسنديده و گاه ضروري جامعه تبديل مي‎شود؛ زير سئوال بردن ازدواج و ايجاد شبهه و ترديد مكرر درباره افرادي كه به‎زعم آن‎ها، به اشتباه هنوز به ازدواج تن مي‎دهند و يا به زندگي مشترك خود پايبندند و در مقابل، ارائه ديدگاه‎ها و پاسخ به سئوال‎هاي شبهه‎افكنانه براي اقناع مخاطب درخصوص تغييرات زمانه و لزوم فاصله‎گيري از جامعه سنتي، از برجسته‎ترين مضامين سريال‎هاي اين شبكه است. روابط عاشقانه دختر و پسر جوان، نمايش مكرر مي‎گساري، مزخرف‎گويي‎هاي هنگام مستي، نمايش روابط خارج از چهارچوب‎هاي اخلاقي، ابراز علاقه‎هاي شهواني اغواكننده، عدم وفاداري زنان و مردان متأهل به همسران، روابط نامتوازن سني بين افراد داراي اختلاف سني زياد (پسر 18 ساله عاشق زن 47 ساله) و بي احترامي به والدين از اين جمله‎اند.
  از ديگر برنامه‎هاي فارسي‎وان برنامه‎اي است تحت عنوان Remote control (كنترل از راه دور) كه حاوي كليپ‎هاي راك بوده و پيوسته اين كليپ‎ها تكرار مي‎شود؛ نكته قابل توجه اين است كه تا به امروز هيچ موسيقي ايراني در اين برنامه پخش نشده است و در فضاي اين كليپ‎ها، اغلب خشونت و آنارشيسم موج مي‎زند، غالب خوانندگان اين كليپ‎ها نوجوانان هستند و مي‎توان به‎صراحت گفت نام اين قسمت، همان هدف اصلي فارسي‎وان يعني كنترل از راه دور جوانان ايراني است.
  در آينده، سريال‎هاي مشابه سريال‎هاي كنوني از شبكه فارسي‎وان پخش خواهد شد و روند كنوني استمرار خواهد داشت. اگر در زمان برنامه‎ها و فحواي آن‎ها تأمل و تدبر كنيم مي بينيم كه اين شبكه، حلقه مفقوده حمله رسانه‎اي غرب و در رأس آن صهيونيسم پليد عليه ايران اسلامي است؛ آن هم با هدف منفعل و منحرف‎كردن جوان ايراني كه در ادامه همان سناريوي از پيش طراحي شده‎اي است كه سال‎ها پيش رهبر معظم انقلاب از آن به‎عنوان تهاجم و شبيخون فرهنگي ياد كردند. امروز بيش از هر روزي نمونه‎هاي بارز اين تفكر شيطاني را احساس مي‎كنيم. همه اين‎ها تهديد است به‎جاي اين‎كه خود را به تغافل بزنيم، بهتر است؛ تا دير نشده اقدامات فرهنگي مؤثر از قبيل تأسيس شبكه‎هاي ويژه پخش فيلم، آموزش‎هاي رسانه‎اي استفاده بهينه از ماهواره، فراهم كردن شرايط ازدواج سهل و آموزش روابط پيش از ازدواج و ... را در دستور كار برنامه برنامه هاي‎مان قرار دهيم و از تهاجم نرم عليه انقلاب اسلامي كه از حمله نظامي و تحريم اقتصادي كنوني پيچيده‎تر و فرسايشي تر است جلوگيري كنيم. خانواده ايراني مقدس است.
  مسئولين فرهنگي ، باور كنيد اين يك تهديد است ...
  منبع:http://panjerehweekly.ir
  امضاء
  خدایا...
  خسته ام از همه چیز...
  ...از فصول عاشقانه ام که بهاری ندارد
  خسته اماز اینکه دیگر دعاهایم اجابت نمی شوند
  نمی دانم در چنین راهی کجا می توانم آرامشم را بیابم
  خدایا...شنیده ام که مومنانت نمازشان را به درگاهت می آورند
  من ناتوانی ام را به درگاهت آورده ام .می پذیری؟

 2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی