سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دشمن و تهاجم فرهنگي(بخش اول)

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  مدیر افتخاری
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  796
  نوشته
  3,238
  تشکر
  3,636
  مورد تشکر
  5,449 در 2,230
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  پیش فرض دشمن و تهاجم فرهنگي(بخش اول)


  دشمن و تهاجم فرهنگي ( تنها راه شکست ايران از بين بردن اعتقادات )

  با عرض سلام و وقت بخير خدمت کليه کاربران و بازديد کنندگان محترم انجمن آيه هاي انتظار

  دوستان عزيز محتضر هستيد که مملکت اسلامي ما هنوز که هنوزه مورد تهاجم ابرقدرتها و بدخواهان است . ديروز آنها با لباس نظامي و اسلحه به نبرد با ما مي پرداختند و امروز با شيوه هاي ديگر که واقعا خطرناک تر و موثر تر از جنگ آتش و گلوله است. ابتدا با هم مروري بر سالهاي ابتدايي انقلاب و اقدامات دشمنان بر عليه کشورمان داشته باشيم سپس به آشنايي با روشهاي جنگ سرد آنها در مقابل ايران مي پردازيم .

  دشمنان ما و مخالفان حاکميت اسلام در ايران و سرتاسر جهان و در راس آنها مثلث شيطاني آمريکا ، انگلستان و اسرائيل، پس از اينکه با تشويق و تحريک عراق توانستند جنگ را به ما تحميل کنند و بعد از شروع جنگ با حمايت همه جانبه سياسي ، اقتصادي و نظامي قدرت عراق را در تمامي عرصه ها تقويت نمودند گمان کردند که کار نظام نوپاي جمهوري اسلامي را يکسره کردند.کشورمان در آن زمان هنوز از لحاظ سياسي به ثبات کامل نرسيده بود . در گوشه و کنار ايران مخالفين رژيم و معدود مزدوران وفادار به شاه که هنوز در کشور مانده بودند و ماموريت آنها فراهم کردن زمينه هاي سرنگوني انقلاب و بازگشت شاه بود دست به انجام تحرکات نظامي در مناطقي که قدرت دفاعي جنداني نداشتند ميزدند و هر روز خبر خرابکاري ها و کشتارهايي که انجام ميدادند به گوش ميرسيد.

  گروهک هاي منافقين و عناصر ضدانقلاب هم با رخنه در ميان اقشار متفاوت بخصوص مردم عادي که آگاهي سياسي کمي داشتند و نسبت به بقيه زودتر تحت تاثير قرار ميگرفتند سعي در ايجاد شک و شبهات درباره اصول جمهوري اسلامي بخصوص بحث ولايت فقيه در تفکراتشان، منحرف کردن مردم از آرمان هاي قيام خونينشان که اصلي ترين آن اسلام بود به مواردي حاشيه اي مثل مسکن ، رفاه مادي ، آزادي بيان و مواردي از اين قبيل، ايجاد رعب و وحشت در جامعه با پراکنده کردن شايعاتي از قبيل بزرگنمايي پيروزيهاي مخالفان رژيم در گوشه و کنار کشور ، بروز اختلاف بين سردمداران نظام تازه و تخريب شخصيت هاي تراز اول مملکت ، ايجاد نا اميدي در اذهان مردم به پايدار بودن انقلاب ، يادآوري روزهاي قبل از انقلاب و لذتهاي جنسي و بي بند باري هاي آن دوران و تاسف انگيز بودن وضعيت فعلي بعلت ايجاد محدوديت ها در بين افراد سست عنصر و ضعيف البنيه و راه اندازي حرکات و ايجاد تجمعات غير قانوني در سطح شهرها همراه با سر و صدا و هياهو و آسيب زدن به اماکن عمومي ميکردند. البته اين گروهکها فعاليتهاي مسلحانه هم داشتند که مهمترين اين فعاليتها ترور شخصيتهاي برجسته نهضت خونين انقلاب بود . شخصيتهايي محکم ، آگاه ،خستگي ناپذير و با ايمان و عقيده راسخ به خدا ، اسلام و حقانيت نظامي که حضرت امام آن را رهبري ميکرد .وارستگاني همچون شهيدان رجايي و باهنر شهيد مطهري شهيد مفتح شهيد مظلوم بهشتي و 72 نفر يارانش شهداي محراب و ديگر مرداني که در وجود هر کدامشان براي شکستن کمر کوردلان مخالف انقلاب نيرويي پايان ناپذير بود که اگر بيشتر ازنيروي حيدري حضرت امام نبود کمتر هم نبود.

  حال خودتان ببينيد در روزهايي که وضع کشور اينگونه است و ارتش ايران تنها نيروي مسلح نظامي کشور هم با حذف شدن بسياري از مقامات بلندپايه اش بواسطه رويداد انقلاب که عده اي از آنها از مملکت گريخته بودند و عدهاي هم دستگير و به حکم دادگاه انقلاب بنا بر حساب جرائمشان زنداني و يا اعدام شده بودند دچار اخلال در سازماندهي شده بود و در عين حال مردانه و دلاورانه پنجه در پنجه بدخواهان مسلح نظام انداخته بود و در نقاط مختلفي از کشور بويژه استان کردستان درگير سرکوبي عناصر منافق و ضدانقلاب بود در شهريور 1359 کشور عراق ناجوانمردانه خاک کشور را مورد تاخت و تاز قرار داد.


  هجوم عراق به کشورمان 8 سال ادامه داشت و در طول اين مدت صدام و ارتشش از همه گونه حمايت ابرقدرتها بهره مند بودند . مدرن ترين سلاحهاي دنيا از شکاري بمب افکن هاي ميگ و ميراژ و کلاسهاي مختلف جنگنده اف ، تانکهاي پيشرفته t55 و t12 و به خصوص چيفتن ، خمپاره هاي دو زمانه و انواع موشکهاي گراد و فراگ و اسکاد ، سلاحهاي سبک مدرن مثل آخرين مدل کلاشنيکف روسي يا تک تير اندازهاي مجهز به اشعه مادون قرمزو......در اختيارشان بود . همچنين پرسنل ارتش بعث در رده هاي مختلف توسط کشورهاي غربي آموزش داده ميشدند . بسياري از فرماندهان عراقي دوره هاي ويژه کنترل و هدايت جنگ را زير نظر افسران حرفه اي آمريکايي و روسي گذاراندند. کماندوهاي عراق زير نظر رنجرهاي ورزيده آموزش ميديدند و پس از آمادگي کامل به ميدانهايي نبرد اعزام مي شدند.سازمان مخوف استخبارات هم از الطاف سيا ، موساد و اينتليجنس سرويس بي بهره نماند و کارکنانش حرفه اي ترين روش هاي جاسوسي و ضد جاسوسي را در اين کشورها گذراندند.

  اما نتيجه کار چيزي ديگر بود. تمام معادلات روي کاغذ عراق را پيروز قاطع اين جنگ ميدانست و ايران را نهايتا شکست خورده اي تمام عيار محسوب ميکردند. ولي دشمنان ما از نيروي معجزه آسايي که در وجود ملت ايران بود غافل بودند .نيرويي که تمام سلاحهاي مدرن جهان در مقابل آن سر تسليم فرود مي آورند. نيرويي که مردم ما در ماجراي انقلاب آن را به جهان نشان دادند ولي آنها باور نمي کردند. آن نيرو چيزي به جز عشق نبود. مردم ما با عشق به خدا ،اسلام ،ميهن و رهبر به مصاف دشمنان رفته بودند. اين عشق باعث اتحادي پايدار بين ايرانيان شده بود .شمالي جنوبي کرد لر عرب فارس ترک شيعه سني ارمني زردشتي مسن ميانسال جوان مرد و زن همه و همه يکي بودند و در راستاي رسيدن به يک هدف و تحت فرمان يک نفر پاي در آوردگاه حق عليه باطل گذاشته بودند.نيروهاي مسلح ايران که ديگر حالا فقط محدود به ارتش نبود و سپاه پاسدارن و نيروي مقاومت بسيج هم در کنار ارتش و دست در دست هم ، روز به با روحيه بهتر و تجربيات بيشتر در برابر ارتش خصم پايداري ميکردند و در مقابل ارتش عراق روز به روز فرسوده تر وبي انگيزه تر ميشد.

  عاقبت پس از 8 سال مقاومت جنگ به پايان رسيد و ابران با سرافرازي به جهانيان قدرت الهي خود را نشان داد.  بالاخره دشمنان ما فهميدند که راه پيروزي بر ايران و ايراني آتش خمپاره و مو شک و گلوله نيست و همه اينها امتحان خود را در جنگ پس داده بودند.آري آنها پي بردند که بايد عشق را از ميان ببرند و يک جنگ سرد ميتواند براي آنها پيروزي بخش شود.آنها بايد به اذهان مردم وبه اعتقادات مردم حمله ور ميشدند. لذا با پايان جنگ تهاجم فرهنگي غرب به ايران شروع شد و اين تهاجمات در زمينه هاي مختلف صورت گرفت : روانه کردن انواع و اقسام مدهاي لباس به بازارهاي ايران ، تبليغات پر سرو صدا و پر زرق وبرق براي جذب مغزهاي علمي ايران و فراهم کردن زمينه تحصيلاتشان در خارجه ، ساخت ديش و ماهواره هاي خانگي براي به نمايش گذاشتن فيلم هاي مستهجن و يا خشونت آميز که همگي در روحيه

  بيننده اثرات سوء دارند، حمايت قاچاقچيان و پخش کنندگان مواد مخدر به ضربه زدن به ريشه ايران ،ايجاد تفرقه بين قشرهاي مختلف مثلا شيعه و سني ، حوزوي و دانشجو ، ارتشي و سپاهي ، پليس و مردم و . . . که درباره آن بحث خواهيم کرد.راه اندازي و حمايت شبکه هاي مختلف تلويزيوني و راديويي فارسي زبان بر عليه نظام جمهوري اسلامي به طوريکه برنامه هايشان در کشور ايران قابل دسترس باشد.آشنا کردن جوانان ايراني با گروه هاي مختلف غربي و مکاتب آنها مثل رپ و متال و شيطان پرستان و . . . که هدف آنها هم جز دور کردن فکر جوانان از ارزشها و فرهنگ ايراني و اسلامي هيچ چيز ديگر نيست .ساختن فيلم ها و سريالهايي با اهداف ترويج فرهنگ غرب و نمايش دادن خلق و خوي انساني در غرب

  بطوريکه بيننده با ديدن آن خيلي راحت مثلا با خود بگويد : اين آمريکايي ها اونقدر ها هم که ميگن بد نيستن.و انواع و اقسام روشهاي ديگر که در آينده راجع به آن صحبت خواهيم کرد.
 2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی