سلام مهمان گرامي؛

خوش آمدید، براي مشاهده انجمن با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
˜Ï æÈáǐ
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: زندگی پر فراز و نشیب عفریته دربار شاه

 1. Top | #11

  عنوان کاربر
  مدیر افتخاری
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  796
  نوشته
  3,238
  تشکر
  3,636
  مورد تشکر
  5,449 در 2,230
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  kabotar. پاسخ : زندگی پر فراز و نشیب عفریته دربار شاه

  برادر كوچك فيليكس جزو هيئت رئيسه توزيع مواد مخدر در آمريكاي مركزي و جنوبي است. او از فيليكس خيلي جوان تر و خطرناك تر است. او را در ميهماني هايي كه فيليكس براي محمدرضا پهلوي ترتيب مي داد، در خانه فيليكس ديده ام. اين خانه كه بسيار مجلل بود در خيابان شمالي سفارت شوروي قرار داشت. همسر فيليكس، نينو دختر اسد بهادر بود كه زماني مي خواست طلاق بگيرد، ولي اشرف پهلوي نگذاشت. . . فيليكس بزرگ ترين سازمان مخفي گانگستري را در ايران اداره مي كرد و از كاباره هاي تهران و آبادان و خرمشهر و غيره حق و حساب مي گرفت. او هميشه گارد محافظ مفصلي داشت و بدون ترديد در كارهاي مخفي اشرف و فرح دخالت دارد. . . از هر نظر با اشرف جور در مي آمد، با اين تفاوت كه اشرف هميشه در مقابل او بازنده بود. . . ».
  ارتشبد فردوست در مورد ارتشبد اويسي و دخالت او در امر قاچاق مواد مخدر مي گويد:
  «اويسي زماني كه فرمانده ژاندارمري بود، سهم خود را از ترياك هاي وارده از افغانستان و تركيه بر مي داشت. او ترياك هاي مكشوفه را نيز بلند مي كرد و مي فروخت. گاه روزنامه ها مي نوشتند كه مثلاً در زير سازي يك نفتكش يك تن ترياك كشف شده است. قاعدتاً بايد اين ترياك هاي مكشوفه به سازمان خاصي در دادگستري تحويل مي شد، ولي اويسي آن را عوض مي كرد و جايش ماده اي كه مخلوطي از چند گياه است تحويل مي داد كه رنگ و بوي ترياك داشت. بايد بگويم كه ترياك هاي موجود در دادگستري ترياك نبود و دو سوم آن از همين مخلوط بود كه يك كيلوي آن يك ريال هم ارزش ندارد. اويسي از اين طريق طي چند سالي كه در ژاندارمري بود حداقل 5 ميليارد تومان دزديد و همه را دلار كرد و به خارج برد. . . ».
  در اواخر دهه 1340 پس از اينكه محمدرضا پهلوي قانون منع كشت خشخاش را كان لم يكن اعلام كرد و ضمن آزاد ساختن كشت ترياك در مزارع، دستور داد تا كليه داروخانه هاي كشور وظيفه توزيع ترياك بين معتادان را بر عهده بگيرند، اشرف پهلوي بر حجم فعاليت هاي خود در حوزه قاچاق مواد مخدر افزود. او اينك به صدها تن ترياك مرغوب و ارزان قيمت دسترسي داشت و همه ساله بخش عظيمي از ترياك هاي محصول ايران را از بنگاه دارويي كشور و سازمان انحصار ترياك مي گرفت و يا به طور مستقيم و در كنار مزارع بزرگ، ترياك ها را از كشاورزان خريداري مي نمود و پس از تبديل اين ترياك ها به هروئين خالص ضمن تأمين نيازهاي داخل كشور، ده ها تن از آن را به خارج از كشور مي فرستاد. اشرف پهلوي براي ارسال هروئين هاي توليدي لابراتوارهاي خود به خارج از كشور، تشكيلات وسيعي را سازماندهي كرده بود و چون حامل گذرنامه سياسي و عضو خاندان سلطنتي ايران بود و چمدان ها و وسايل مربوط به او در هيچ فرودگاهي بازرسي نمي شد، هر ماه براي خودش چندين سفر رسمي و غير رسمي را به بهانه هاي مختلف به خارج از كشور ترتيب مي داد و در هر سفر ده ها چمدان بزرگ و جاسازي شده محتوي هروئين را با خود به نقاط مختلف جهان مي برد و آنها را به دست عوامل و واسطه هاي خود مي رساند. وي براي نقل و انتقال هروئين از سازمان هواپيمايي ملي ايران و نيز از هواپيماهاي نيروي هوايي ارتش نهايت بهره برداري را مي كرد و هر ماه تعدادي از اينگونه چمدان ها را به خارج مي فرستاد.

 2. Top | #12

  عنوان کاربر
  مدیر افتخاری
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  796
  نوشته
  3,238
  تشکر
  3,636
  مورد تشکر
  5,449 در 2,230
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  kabotar. پاسخ : زندگی پر فراز و نشیب عفریته دربار شاه  پخش اعظم اسنادي كه در رابطه با اشرف پهلوي به جاي مانده است، مربوط به اينگونه چمدانهاست كه ظاهراً به عنوان چمدان هاي محتوي وسايل مورد نياز اشرف به خارج ارسال مي شد:

  «وزارت محترم دربار شاهنشاهي؛
  والاحضرت شاهدخت اشرف پهلوي در مراجعت از سفر اخير به سوئيس تعداد سيزده چمدان از سوئيس و شانزده چمدان از فرانسه لوازم شخصي مسافرت كه به همراه برده بودند، به تهران ارسال داشته اند كه اينك به گمرك مهرآباد رسيده است. خواهشمند است دستور فرماييد ترتيب ترخيص آن داده شود. ضمناً توضيح مي دهد كه از تعداد لوازم نامبرده بالا، ده چمدان آن خالي مي باشد.
  رئيس دفتر والاحضرت شاهدخت اشرف پهلوي
  علي ايزدي»
  و در يك سند متعلق به هفت روز بعد چنين آمده است:
  «در تاريخ 9/1/46 تعداد 22 چمدان رسيده از كشور آمريكا و ژنو. . . با حضور اينجانب، بنائي، نماينده گمرك مهرآباد باز و محتويات آن به شرح زير بود:
  تعداد ده چمدان خالي
  تعداد شش چمدان محتوي لباس هاي مستعمل. . . ».
  همچنين ترخيص صندوق هاي مشروبات الكلي نيز در شمار يكي ديگر از وظايف دفتر وي بود:
  «دفتر والاحضرت شاهدخت اشرف پهلوي - مورخه 28/8/1346 - شماره 1796
  وزارت محترم دربار شاهنشاهي
  تعداد 12 صندوق مشروب براي والاحضرت شاهدخت اشرف پهلوي از دانمارك رسيده است. استدعا دارد مقرر فرمايند ترتيب ترخيص آن داده شود.
  رئيس دفتر والاحضرت شاهدخت اشرف پهلوي
  علي ايزدي
  «به عرض مي رساند صندوق ها 12 عدد طبق معمول هر صندوق محتوي 12 بطري مشروب جمع مشروبات وارده 144 بطري مي باشد».
  بر اساس اسناد و مدارك موجود، در هر روز چندين محموله از چمدان هاي خالي يا محتوي لباس مستعمل متعلق به اشرف پهلوي به فرودگاه مهرآباد مي رسيد كه به عنوان نمونه در تاريخ 16/1/1346 سه محموله جداگانه از هنگ كنگ و سه محموله جداگانه از فرانسه و يك محموله از كشور ايتاليا به فرودگاه مهرآباد رسيد كه همگي محتوي چمدان هاي خالي و لباس هاي مستعمل بوده و توسط نماينده دفتر اشرف پهلوي ترخيص شدند.
  ذكر اين نكته ضروري است كه اينگونه بسته ها و چمدان هاي خالي يا حاوي لباس هاي مستعمل، چمدان هايي بود كه براي نقل و انتقال هروئين مورد استفاده قرار مي گرفت و چون اين چمدان هاي بزرگ داراي جاسازي هاي ويژه بودند آنها را عودت مي دادند تا در سرويس هاي بعدي از آنها استفاده شود.
  موضوع دخالت اشرف پهلوي در عرصه توليد و توزيع مواد مخدر تا آن حد گسترش و ابعاد جهاني پيدا كرده بود كه سفارتخانه ها و آژانس هاي اطلاعاتي خارجي در گزارش هاي خود به آن صريحاً اشاره مي كردند. از جمله سفارت آمريكا در اين مورد مي نويسد:
  «يكي از مهم ترين جنبه هاي فعاليت هاي اشرف پهلوي مربوط به قاچاق مواد مخدر توسط دولت. . . است».
  اشتهار اشرف پهلوي به فساد و دخالتش در خريد و فروش و حمل و نقل مواد مخدر موجب شد تا پرسنل پليس بين الملل چند بار بدون توجه به مصونيت ديپلماتيك اشرف پهلوي، چمدان ها و وسايل همراه او را در فرودگاه هاي اروپايي مورد بازديد قرار دهند و هر بار كه مأمورين دست به اينگونه بازديدها مي زدند، مقداري ترياك يا هروئين در ميان لوازم و چمدان هاي او پيدا مي كردند. از جمله اينگونه بازديدها كه منجر به رسوايي شد، مي توان به بازديد افراد پليس بين الملل از وسايل و چمدان هاي اشرف پهلوي در فرودگاه زوريخ اشاره كرد. در جريان اين بازرسي مقداري ترياك در ميان لوازم و وسايل همراه اشرف كشف شد:
  «اشرف در سال 1348 به اين سبب كه يك چمدان حاوي ترياك به اروپا حمل مي كرد، در فرودگاه زوريخ بازداشت شد. اما پس از اينكه پليس فرودگاه دانست او با گذرنامه سياسي سفر مي كند و خواهر شاه ايران است، وي را آزاد كردند. . . ».
  اين ماجرا در تاريخ 21 فوريه 1971 برابر با 2/12/1349 در فرودگاه پايتخت سوئيس و در پي بازداشت حسن قريشي و لو رفتن اميرهوشنگ علاميردولو، آجودان كشوري شاه و شريك اشرف در معاملات مواد مخدر، رخ داد و موجب شد تا برخي از جرايد سوئيس و فرانسه، گزارش هايي در پيرامون آن انتشار دهند. روزنامه «تريبون دوژنو» در اين مورد نوشت:
  «همه چيز دال بر اين است كه شاه ايران كه قرار است براي افتتاح مجمع عمومي سازمان بين المللي كار به ژنو بيايد، علاقه مند است كه اين جريان با سرعت ممكن خاتمه پذيرد. . . ».

 3. Top | #13

  عنوان کاربر
  مدیر افتخاری
  تاریخ عضویت
  خرداد 1397
  شماره عضویت
  796
  نوشته
  3,238
  تشکر
  3,636
  مورد تشکر
  5,449 در 2,230
  دریافت
  0
  آپلود
  0

  kabotar. پاسخ : زندگی پر فراز و نشیب عفریته دربار شاه

  نوشته های فوق تنها نمایانگر گوشه ای از شخصیت پلید اشرف پهلوی خواهر هرزه و بی بند و بار آخرین شاه ایران است . کتاب خاطرات ارتشبد فقید حسین فردوست ، خاطرات ملکه فوزیه ، خاطرات ملکه ثریا ، اسناد به دست آمده از سازمان امنیت و اطلاعات (ساواک) و ده ها منبع و ماخذ دیگر هویت واقعی این عفریته شهوتران را رسوا کرده و به جزیی ترین اعمال کثیف او اشاره داشتند.
  سر دسته قمار بازان ایران بودن ، ماهی یکبار همبستر عوض کردن ، بزرگترین قاچاقچی مملکت شدن ، کینه توزی و قتل نفس کردن و... صفات شخصیتی کلی اشرف پهلوی است .باور کنید وقتی با جزئیات زندگی او روبرو شوید مغزتان سوت میکشد و با خود خواهید گفت :واقعا یک انسان میتواند تا این حد پست و وقیح باشد .

  آری او یک شیطان به تمام معنا در کالبد انسان بود...  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .


  امضاء

  رفتن دلیل نبودن نیست
  http://www.ayehayeentezar.com/galler...2332154524.gif
  در اوج نیزارهای پشیمانی ، به ابرهای سیاه و سرگردان که با من از یک طایفه اند سلام میگویم
  تو باور نکن اما من عاشقم

  رفتن دلیل نبودن نیست ...
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی