PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** انتقاد ** انتقادات و پیشنهادات خود را برای پیشرفت سایت اینجا بنویسید** پیشنهاد **

ملکوت* گامی تارهایی *
19-02-2011, 15:17
http://www.eteghadat.com/Files/user1/besm/b_027.png
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/64517147658691983092.jpg

عرض سلام و وقت بخیر خدمت کلیه کاربران محترم سایت اعم از عزیزانی که تازه به جمع
عاشقان امام زمان در سایت آیه های انتظار پیوستند تا مدیران گرامی و اساتید محترم سایت
وقت همه دوستان بخیر و خوشی ...خدا قوت .

پیش از شروع مطلبم بخاطر تاپیک های مفید شما دوستان و همچنین عملکرد نظارتی مدیران محترم
کمال تشکر و قدردانی رو دارم ...اجر همه شما گرامیان با حضرت ولیعصر (عج)
پیشنهادی داشتم برای سایر عزیزان . از بین تقریبا 30 کاربر فعال در سایت( که به حمدالله این آمار هر روز در حال افزایش هست ) متاسفانه شاهد حضور فقط 7 نفر از همکاران در تالار آیه های انتظار در مسنجر ال فور آی هستیم .
البته از شرایط بعضی از همکاران گرامی و محدودیت هایی که در استفاده از شبکه دارند مطلع هستم
و روی صحبتم به این عزیزان نیست و همینجا بخاطر همین فعالیتی که درسایت دارند ازشون تشکر میکنم
اما واقعا سایر عزیزان هم این محدودیت ها رو دارند؟
وجدانا کمی بی انصافیه که کسی از دوستان امکان استفاده از شبکه رو بین ساعت 23 تا 1:30 رو داشته باشن و در تالار آیه های انتظار حضور نداشته باشند. سخنرانی ها و برنامه هایی که در تالار برگذار میشه حاصل زحمات چندین نفر از دوستان و عزیزان هست و لحظات پر بار و مفیدی رو میتونه برای هر کاربر ایجاد بکنه . هر چند که تبلیغ تالار آیه های انتظار در سایت هست و همه دوستان اون رو مشاهده میکنند و دسترسی به مسنجر ال فور آی و کارکردن با اون هم بسیار آسان هست ولی بنده وظیفه خودم دیدم به شخصه از کلیه اعضایی که در سایت فعالیت دارند درخواست کنم که در روم آیه های انتظار هم حضور داشته باشند. این پیشنهاد من به این علت نیست که تالار آیه های انتظار در مسنجر با مشکل کمبود کاربر مواجه هست اتفاقا از پرجمعیت ترین اتاقها و پربار ترین اونها محسوب میشه اما واقعا حیفه که کاربران سایت در اونجا حضور نداشته باشن .

منتظر حضور سبز و صمیمی همه دوستان گرامی( که امکان کار کردن با شبکه رو در ساعات ذکر شده دارن) در تالار آیه های انتظار در مسنجر «l4i » هستیم . خاک پای عاشقان امام زمان سرمه چشم ما

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/55541722469654097783.jpg

خدایا چنان کن که پایان کار .................. تو خشنود باشی و ما رستگار

والسلام علی عباد الله الصالحین

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
19-02-2011, 15:25
بنام خدا
سلام عليكم خسته نباشيد

ممنون از تايپيك قشنگتون

دوست گرامي ممكنه كسي امكان استفاده از شبكه رو بين ساعت 23 الي 2 داشته باشه اما نتونه تو روم آيه هاي انتظارحضور داشته باشه

لطفا نفرمائيد كه بيانصافيه به نظر من اگه كسي بتونه مطمئنا مياد

همانطور كه دوسال پيش ميتونستيم و مي اومديم

كسي كه نمياد حتما براي خودش دلايلي داره

متشكرم يا علي

ملکوت* گامی تارهایی *
19-02-2011, 18:45
همکار گرامی ...من هم منظورم کلی بود و روی صحبتم به کسانی بود که درکل امکان این رو دارند که حضور داشته باشند ولی کم لطفی میکنند ...بنده شاهد حضور شما در تالار بودم و مطمئنا مخاطب من شخص شما ( و طبق نوشته بالا به کسانی که دلایل موجه برای عدم حضور در تالار دارند ) نیستید .
در هر صورت از شما خواهر گرامی ممنونم که در تاپیک مشارکت داشتید ...مؤید باشید
foz3

ملکوت* گامی تارهایی *
19-02-2011, 21:14
منم ان شاالله سعی میکنم مسنجر «l4i » و نصب کنم و تو جمع شما بزرگواران شرکت کنم...

Gamefire
24-02-2011, 16:24
سلام
من کاربر تازه کاری هستم
اول اینکه تم گرافیک سایت عالیه ولی تازه کار هایی مثل منو گیج میکنه
دوم اینکه یه قسمت تو هر بخش سایت بزارین به عنوان تخصصی و یه قسمت به عنوان عادی
که بحث های تخصصی قاطی نشه!
دیگه هم سلامتی
یاعلی

نجم الثاقب
09-03-2011, 23:41
سلام وقتتون به خیر هر چند عضو جدید سایتم وبا هیچ کس آشنا نیستم اما نظر من اینکه ساعت حضور توی تالار خیلی دیر اصلا از نظر پزشکی بیداربودن تا این ساعت برای بدن ضرر داره عزیزم

محب الحسین
10-03-2011, 09:05
foz3سلام عليكم و رحمه الله وبركاته صبح شما بخير من هر وقت كه تونستم ميام اما بعضي مواقع با مشغله كاري مواجه مي شم حضور در اين جمع مايه افتخار بنده هست التماس دعا foz3

salamekhoda
24-11-2011, 10:21
roozdota4

نرگس منتظر
19-12-2011, 14:16
بنام خدای مهربان
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران محترم
قرض از مزاحمت انتقاد کوچولویی داشتم از همه.....
متاسفانه بعضی از همکاران محترم نسبت به پست و تاپیکای دوستان و همکاران دیگر بی تفاوت هستن
و بدون توجه به زحمت عزیزانی که خدا میدونه با چه مصیبتی تو سایت حضور پیدا میکنن و تاپیک میزنن. میان کار خودشون رو میکنن و میرن
این خیلی بده ،قرار نیست که به قول خانوم فاطمی ادمین محترم سایت همگی مثل یه ماشین کپی پیست باشیم
و هر باری که وارد سایت میشیم فقط تاپیک بزنیم و بعدش خدا نگهدارهمگی !!!!!!!!
از نظر اخلاقی این کار اصلا شاسته نیست
بهتره که کمی وقت بگذاریم و به تاپیک دوستان سری بزنیم و لااقل با زدن یه تشکر خشک و خالی قدر دان بخش هر چند کوتاه از زحمات عزیزان باشیم
امیدوارم کسی از دوستان ناراحت نشده باشه و به خودش نگیره روی صبحتم با همه همکاران و عزیزان بود
خوشحال میشم انتقاد و پیشنهادی هست مطرح بفرمایید
التماس دعا

roz2

شهیده
19-12-2011, 19:26
بنام خدای مهربان
قرض از مزاحمت انتقاد کوچولویی داشتم از همه.....
متاسفانه بعضی از همکاران محترم نسبت به پست و تاپیکای دوستان و همکاران دیگر بی تفاوت هستن
و بدون توجه به زحمت عزیزانی که خدا میدونه با چه مصیبتی تو سایت حضور پیدا میکنن و تاپیک میزنن. میان کار خودشون رو میکنن و میرن
این خیلی بده ،قرار نیست که به قول خانوم فاطمی ادمین محترم سایت همگی مثل یه ماشین کپی پیست باشیم
بهتره که کمی وقت بگذاریم و به تاپیک دوستان سری بزنیم و لااقل با زدن یه تشکر خشک و خالی قدر دان بخش هر چند کوتاه از زحمات عزیزان باشیم
امیدوارم کسی از دوستان ناراحت نشده باشه و به خودش نگیره روی صبحتم با همه همکاران و عزیزان بود
التماس دعا

roz2

سلام بر همه دوستان عزیز
متاسفانه انگار هیچ یک از مدیران محترم و سختکوش این پست نرگس منتظر رو ندیدن
فقط میتونم بگم متاسفم
و......

سابحات
20-12-2011, 07:44
بنام خدای مهربان
غرض از مزاحمت انتقاد کوچولویی داشتم از همه.....
التماس دعا

roz2

با عرض سلام و ادب خدمت شما و دیگر بزرگواران
من به عنوان یک بازدید کننده معمولی از تالار باید بگم به تاپیکهایی که جدید و مورد علاقه و یا نیاز هست مراجعه میکنم.
اغلب بعنوان مهمان و در غیر اینصورت گاها به دلایلی تشکر فراموش میشه.
به بزرگی خودتون ببخشید.
اجرتون با سیدالشهدا(ع)roz2

ملکوت* گامی تارهایی *
12-02-2012, 00:21
با سلام
راستش هر چی دنبال همچین بخشی گشتم پیداش نکردم....این شد که گستاخی کردیمو خودمون گذاشتیمشgol

ملکوت* گامی تارهایی *
12-02-2012, 00:27
یه پیشنهاد کوچیک داشتم....به نظر شما اگه یه تغییراتی در استایل سایت صورت بگیره بهتر نیست!؟....آخه این استایل یخورده شلوغ به نظر میرسه و رنگ های شنگین توش زیاده...این نظر شخصیمه
اگه استایل عوض بشه یا رنگ ها یخورده دلنشینتر بشن مثل آبی آسمانی شاید فضا هم دلنشینتر بشه و روحیه کاربران بیشتر بشه گرچه الان هم همینطوریه.......ولی بازم میگم این نظر شخصیمه
اگرم یه تغییراتی تو قسمت شکلکها صورت بگیره شاید خوبتر باشه....به عنوان مثال شکلکایی که در یاهو مسنجر وجود داره اسمشون رو فراموش کردم....اضافه کنید شاید بهتر باشه

قیام
20-05-2012, 02:59
سلام علیکم.
یه چند تا پیشنهاد و انتقاد داشتم....
ولی گفتم خب چون اولین و مهم ترین مبحث در بدو ورود به سایت که ادم باهاش مواجه میشه چهره سایت هست فعلا فقط در این مورد حرف بزنم.
شلختگی رنگ ها خیلی زیاده و این ها تو ذوق میزنه.... به نظرم کاربر ها همه یک رنگ بشند و مدیران رنگی بیشتر جواب میده. به هر حال این چیزیه که رایجه و بهتر جواب داده.
و اینکه کاربرا پست هاشون زیاد میشه و یکی میشه عضو صمیمی و حرفه و ای و الی آخر میشه به جای عوض شدن رنگ کاربریشون یک امتیازات دیگه به اون ها داد.
دیگه گفتیم تا اینجا اومدیم این پیشنهادم مطرح کنیم....
باکس اطلاعات عمومی کاربران گزینه هاش خیلی کمه....یکم بیشتر بشه بهتر میشه :))
البته فک کنم توش تغییر بیشتری داده بشه بهتره....
ولی خب مثل اینکه مدیر فنی تو سایت ها یکی هستند به تبع گزینه هام شبیه هم هستند...
فک کنم خودمون باید گزینه ها رو پیشنهاد بدیم.... :))
مثلا کنار کادر محل سکونت و... یه کادر هم باز شه به عنوانه شخص محبوب زندگی شما؟
حالا مثال زدما! :)) در کل گفتم یه خلاقتی به خرج داده شه تا کاربر احساس کنه داره فضای جدیدی رو تجربه میکنه.
از همه مهم تر کادر مشخص کننده جنسیت وجود نداره....
اینم اضافه بشه خوبه....بقیش رو واگذار میکنم به نظر دوستان.
خب فعلا همین ها خوبه.
التماس دعا.foz3

شهاب منتظر
28-12-2012, 05:17
.:: به نام حضرت دوست ::.

سلام و عرض ادب.

بنده اگه جای مدیر کلّ محترم سایت بودم (البته اینو تا داخل پرانتز هستیم بگم که من یکی عمرنات پتاسیم ، شایدم کلسیم ، شایدم هر دوش ، بتونم جای ایشون باشم چرا که نه به اندازه ی ذرّه ای مثل ایشون دلپاک و خالصم که بتونم این قدر خالصانه کار کنم و نه در حدّ ذرّه ای به اندازه ی ایشون با این حجم بالا می تونم کار خوب و باسلیقه و با مدیریت خوب ارائه بدم ، پس بهتره تا ضایع نشدم از پرانتز بپرم بیرون!) به جای امتیاز دادن به مورد تشکّر واقع شدن ، به تشکر کردن امتیاز مثبت می دادم.

این جوری شاید یکم از این درجه ی بی تفاوتی تعداد زیادی از کاربران نسبت به تاپیک های سایر کاربران کم می شد و روحیه ی تعاون و کار جمعی در سایت بیشتر می شد!

متاسّفانه تو این سایت کار جزیره ای (کاری که هر کی واسه خودش انجام می ده و به کار دیگران هیچ توجهی نداره ) زیاده و کار جمعی خیلی خیلی کمه و میشه گفت در حدّ 0% هست!

امیدوارم حالمون به بهترین حال ها ارتقاء پیدا کنه.

شهاب منتظر
28-12-2012, 06:48
این موردی که شما فرمودید که همین الان جزو امتیازات در نظر گرفته میشه:

سلام ممنون بابت پاسختون.

عرض کردم به جای تشکر شوند تشکر کننده امتیاز بگیرند یعنی تشکّر شونده امتیاز نگیرند و به جاش تشکر کننده امتیاز بگیرند.

باز هم ممنون.

قیام
28-12-2012, 09:48
سلام ممنون بابت پاسختون.

عرض کردم به جای تشکر شوند تشکر کننده امتیاز بگیرند یعنی تشکّر شونده امتیاز نگیرند و به جاش تشکر کننده امتیاز بگیرند.

باز هم ممنون.

فکر جالبیه.

مليکه
22-02-2013, 05:01
به نام خداوند ستار العیوب

سلام علیکم و خدا قوت دوستان باشد
roozdota3
دوست گرامی بهتر نیست اگر نقدی به مسئله ای داریدآنرا عمومی بگید و شخص خاصی رو مثال نزنید
اگر شخصی اشتباهی داشت ان را خصوصی به خودش بگویید نه اینکه پست او را به عنوان مثال نقل قول کنید و ایرادتان را زیر ان بنویسید
عزیران من - تکرار و زدن یک مطلب در پستهایی که شاید بیش از 15 صفحه هست همیشه وجود دارد چون تصاویر یا اشعار یا دلنوشته ها یا صلوات و.... عنوان ندارند که بررسی کنیم و تکرار ان را نزنیم و کنترل 15 صفحه هم امکان ندارد
مثلا من بخواهم عکسی در ارشیو گالری امامی معصوم بگذارم غیر ممکن است که بتوانم 10صفحه ی 10پستی یعنی 100عکس را نگاه کنم و بعد ان را بزنم
چون این کار شاید ساعتها وقت من را بگیرد
پس یا این پستها را از دوستان نخواهید مشارکت کنند تا خود صاحب تاپیک ان را دنبال کند و بداند چی به چی هست یا اینکه اگر دوستان مشارکت کردند و پست تکراری زدند انها را خصوصی به خودشان بگویید نه اینکه در سایت ان را نقل قول کنید و بگویید این چرا....
واقعا همکاران زحمت میکشند و حیف است زحمت انها اینقدر راحت زیر سوال برود
البته واقفیم که برای نظم در کل پست ها و تاپیکها ضرورت ایجاب میکند که رسیدگی و تذکر داده شود
من خودم به همین دلیل جلوگیری از تکرار در پست هایی نظیر عکسها و پیامک ها و این چنینی شرکت نمیکنم چون نمیتوانم همه را چک کنم
اما دوستانی که شرکت میکنند خطاب مستقیم به انها فکر میکنم دلخوری ایجاد نماید
با تشکر از شما دوستان خوبم و ببخشید که این مورد را بیان کردم roozdota3roozdota3roozdota3

مدير محتوايي
22-02-2013, 06:42
به نام خداوند ستار العیوب

سلام علیکم و خدا قوت دوستان باشد
roozdota3
دوست گرامی بهتر نیست اگر نقدی به مسئله ای داریدآنرا عمومی بگید و شخص خاصی رو مثال نزنید
اگر شخصی اشتباهی داشت ان را خصوصی به خودش بگویید نه اینکه پست او را به عنوان مثال نقل قول کنید و ایرادتان را زیر ان بنویسید
عزیران من - تکرار و زدن یک مطلب در پستهایی که شاید بیش از 15 صفحه هست همیشه وجود دارد چون تصاویر یا اشعار یا دلنوشته ها یا صلوات و.... عنوان ندارند که بررسی کنیم و تکرار ان را نزنیم و کنترل 15 صفحه هم امکان ندارد
مثلا من بخواهم عکسی در ارشیو گالری امامی معصوم بگذارم غیر ممکن است که بتوانم 10صفحه ی 10پستی یعنی 100عکس را نگاه کنم و بعد ان را بزنم
چون این کار شاید ساعتها وقت من را بگیرد
پس یا این پستها را از دوستان نخواهید مشارکت کنند تا خود صاحب تاپیک ان را دنبال کند و بداند چی به چی هست یا اینکه اگر دوستان مشارکت کردند و پست تکراری زدند انها را خصوصی به خودشان بگویید نه اینکه در سایت ان را نقل قول کنید و بگویید این چرا....
واقعا همکاران زحمت میکشند و حیف است زحمت انها اینقدر راحت زیر سوال برود
البته واقفیم که برای نظم در کل پست ها و تاپیکها ضرورت ایجاب میکند که رسیدگی و تذکر داده شود
من خودم به همین دلیل جلوگیری از تکرار در پست هایی نظیر عکسها و پیامک ها و این چنینی شرکت نمیکنم چون نمیتوانم همه را چک کنم
اما دوستانی که شرکت میکنند خطاب مستقیم به انها فکر میکنم دلخوری ایجاد نماید
با تشکر از شما دوستان خوبم و ببخشید که این مورد را بیان کردم roozdota3roozdota3roozdota3

همکار محترم ملیکای گرامی

مدیران و کاربران محترم سایت آیه های انتظار

سلام و عرض ادب.

به نظر می رسد بهره گیری از قوّه ی خلاقه در ارائه ی کارهای نو ، زیبا و پرمحتوا لازمه ی یک سایت پویا و سازنده باشد که سازنده ی انسان هایی هدفمند و پویاست.

تکرار و توجّه نکردن به هدف ، کار افراد غیر خلاق است.

وقتی موردی عمومیّت دارد ابتدا در فضایی سرشار از مهر و انتقاد پذیری لازم است موارد به طور عمومی و بدون ذکر نام تذکّر داده شود و اگر رعایت نشد برای جلوگیری از سوء تفاهم با مصداق مشخص تر تذکّر داده می شود تا توسط سایرین هم رعایت شود و اگر اصرار بر تکرار یک اشتباه به دفعات صورت گرفت تذکّر به شخص داده می شود و اقدامات دیگر صورت خواهد گرفت.

کاربری که در یک تاپیک شرکت می کند باید نسبت به آن تاپیک اشراف کامل داشته باشد و اصل مشارکت و توجه به کار دیگران هم به همین خاطر مورد تاکید مدیریت محترم سایت است که کاربران محترم نسبت به تاپیک و کار دیگران اطلاعات کافی داشته باشند تا ضمن درک هدف آن تاپیک اگر تکرار در آن تاپیک منع شده رعایت کنند. گاه مشاهده شده یک تاپیک در ابتدا هدفی داشته که کاربران به مرور زمان آن هدف را با هدف دیگری عوض نموده اند.

گاهی هم در یک تاپیک پست هایی از همان تاپیک تکرار بی مورد شده که اینها قابل اغماض نیست.

تاکنون بنای مدیریت سایت بر تذکّر خصوصی بوده امّا به دلیل عدم رعایت ، سعی می شود با مصداق های مشخص تری اعلام عمومی شود تا نتیجه ی لازم حاصل شود و به دلیل انرژی بر بودن تذکّرات مکرّر و بی فایده ، در صورت عدم رعایت موارد ، لزوماً تاپیک مورد نظر بسته خواهد شد.

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
21-03-2013, 19:16
سلام
عید همتون مبارک

دوستان عزیز، این سایت خیلی خوبه یعنی عالیه اما خیلی سایت ساکتی هست.شاید بنده این برداشت رو کرده ام.نمیدونم اما چنین میشه فهمید که عزیزان زیاد بحث و چالش ایجاد نمیکنن.

خب شما عزیزان جوون هستین.جوان است و چالشی و یه جا بند نبودن. باید چالش ایجاد بشه همه درگیر بشن. بیان نظر بدن. تبادل نظرات باعث پیشرفت میشه.اطلاعاتمون زیاد میشه.

اگه عزیزان بخوان میتونیم این سایت رو انشاالله با کمک هم به یه سایت چالشی تبدیل کنیم.حال و هوای تازه بهش بدیم. فقط کافیه همت کنیم و بحثهایی رو ایجاد کنیم و همه نظر بدیم.نگیم باید کارشناس جواب بده .همه شرکت کنیم. با ایجاد بحثهای تازه و شرکت دسته جمعی سایت زنده بودنش رو نشون خواهد داد و با این کار دیگر افراد هم به طرف سایت جذب شده و سایت رو یه محیط امن برای طرح سوالات خود خواهند دانست. فقط تلاش و صبر شما عزیزان رو میطلبه.هممون شرکت کنیم.نظرات خودمونو بدیم هرچند کارشناس نباشیم.ما فقط نظر میدیم.

از بس سایت ساکت بود دلمون گرفت.خواهش میکنم در سال جدید بحثها و چالش ها رو زنده کنیم. هر بحثی که به نظرتون میرسه رو فعال کنین تا سرزنده بشیم. این سایت پتانسیلش رو داره که جوابگو به خیلیا باشه.

دوستان خواهشا اراده کنیم.خلاق و فعال باشیم

این فقط یه درخواست عاجزانه است

هل من ناصرنی ینصرنی؟

╬✿╬ فاطمه ╬ ✿╬
21-03-2013, 21:42
سلام خسته نباشيد
من كوچيكتر از اونم كه بخوام نظر بدم يا حرفي بزنم
منم باهاتون موافقم دوست گرامي
بهتره براي اينكه دوستان همگي در جريان باشن لينك پستتون رو براي پروفايلاشون بفرستيد

التماس دعا

╬✿╬ فاطمه ╬ ✿╬
22-03-2013, 17:39
سلام يك پيشنهاد داشتم
بهتره بجاي دكمه تشكر از دكمه صلوات استفاده كنيد اين طور علاوه بر اينكه كه از پست طرف مقابل تشكر مي كنيم يك صلوات هم مي فرستيم و ثواب هم مي كنيم foz3
با تشكر

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
22-03-2013, 19:56
بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

با این پیشنهاد کاملا مخالفم . اینطوری حرمت صلوات ازبین میره . خیلی از مطالب واقعا مطلوب و مورد تائید نیستند اما به پاس زحمتی که کشیده شده است و یا احترام به کسی که سوالی کرده یا شبهه ای مطرح کرده یا پستی برای اثبات ادعای خود زده یا مطلبی را بنا به ذوق خود ارسال کرده (صرفابه این دلایل) تشکر می کنیم. با قرار دادن دکمه صلوات در زیر هر پستی احترام و جایگاه صلوات از بین میره . چون اگر دکمه صلوات زده شود استفاده نابجا از صلوات شده و حرمت آن ازبین می رود و اگرهم زده نشود حرمت زحمتی که کشیده شده از بین خواهد رفت . لذا مطلوب این است که هرچیز در جای مناسب خود استفاده شود .

پیشنهاد می کنم اگر دوستان پستی را واقعا در خور صلوات می بینند علاوه بر زدن دکمه تشکر یک صلوات هم بفرستند . اینطوری به هردو هدف خواهیم رسید . هم حرمت صلوات حفظ شده و هم از زحمت دیگران تشکر شده است .

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
23-03-2013, 05:35
با این پیشنهاد کاملا مخالفم . اینطوری حرمت صلوات ازبین میره . خیلی از مطالب واقعا مطلوب و مورد تائید نیستند اما به پاس زحمتی که کشیده شده است و یا احترام به کسی که سوالی کرده یا شبهه ای مطرح کرده یا پستی برای اثبات ادعای خود زده یا مطلبی را بنا به ذوق خود ارسال کرده (صرفابه این دلایل) تشکر می کنیم. با قرار دادن دکمه صلوات در زیر هر پستی احترام و جایگاه صلوات از بین میره . چون اگر دکمه صلوات زده شود استفاده نابجا از صلوات شده و حرمت آن ازبین می رود و اگرهم زده نشود حرمت زحمتی که کشیده شده از بین خواهد رفت

سلام
خسته نباشین

اینجا یک سایت مذهبی هست و پست هیچ کسی خلاف دستورات خدا نیست{منظور این نیست که شما منظورتون اینه} پس دکمۀ صلوات میتونه مفید باشه. و اینکه مطالب مورد تأیید نباشن شاید بخاطر اختلاف نظر باشه چون اکثر مطالب منبع موثقی دارند که اشاره ای بهشون شاید نشده باشه اما یقینن مطالب ارسالی منبعی دارند.بعد اینکه ما نگه دار صلوات نیستیم به نظرم صلوات نگهدار و نگهبان ما باشه.با گذاشتن دکمۀ صلوات خیلیا صلوات میفرستن و نیازی نیس که مطلب مورد تأیید همه باشه.صلوات در هرجایی کاربرد داره .با این همه دکمۀ صلوات بهتر از تشکر است. البته تشکر هم عالیه اما صلوات عالیتره.تشکر هم لازمه چون «من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» پس یه پیشنهاد دیگه:

میشه صلوات رو کنار تشکر ایجاد کرد و گذاشت تا کاربر با صلوات امتیاز بده.بخاطر همین اگه کاربری از مطالبی خیلی خوشش اومد علاوه بر تشکر یه صلوات بخاطر مطلب ارسال میکنه و این تشویقی میشه برا ارائۀ مطالب بهتر.به نظرم این بهتر باشه.حالا نظر کارشناسان مهمتره

23-03-2013, 05:46
بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

از اظهار نظر شما سپاسگزارم ، اما متاسفانه اینطور که می فرمائید نیست . یک سایت مذهبی یک وبلاگ شخصی نیست و محدودیتی برای پذیرش عضو نداره و هیچکس رو نمیشه بخاطر اعتقاداتش تا زمانی که توهین نکرده از سایت محروم کرد . بنابراین صرف مذهبی بودن سایت دلیل خوبی نیست که ما بخواهیم بگیم چون سایت مذهبی هست این دکمه کاربردش مفیده . بنده خودم در سایت مذهبی دیدم که یک بی اعتقاد و منکر خدا پست زده و تمام اعتقادات شیعه را به تمسخر گرفته و یک منکر خدای دیگه اومده دکمه صلوات را برای همان پست زده که به این وسیله تشکر کنه . این بی احترامی به صلواته و نباید چنین اتفاقی در یک سایت مذهبی بیافته.

منظور بنده هم از پستی که درخور صلوات نیست صرفا پستی نبود که ما با مطلب آن اختلاف نطر داشته باشیم . فکر می کنم منظور و دلائلم را کاملا توضیح دادم .

دوست گرامی گرچه صلوات همیشه و همه جا نگهبان و نگهدار ما هست اما هر چیز در جایگاه خودش باید استفاده بشه . چرا ما باید حرمت شکنی کنیم ؟ چرا باید صلوات را با آن همه فضیلت و آثار و برکات در جایی استفاده کنیم که مناسبتی نداره ؟ آن هم در حالیکه می توانیم پستی که واقعا ارزش صلوات فرستادن را داره این صلوات را در دل خود بفرستیم ؟

متاسفانه این امکان هم نیست که دو دکمه صلوات و تشکر در کنار هم داشته باشیم .

یارمهدی
25-03-2013, 12:46
با سلام به تمام دوستان ویاران دقیقا صحبت شما بجاست از وقتی که خداتوفیق عضویت در این محفل را بمن داد(حدود 4 روزه)تنها کمبود سایت را در این دیدمومن الله توفیق وو و

یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)*
25-03-2013, 15:22
با سلام عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان عزیزان و سروران گرامی سال نو مبارک.

با نظر شما دوست گرامی موافقم خیلی خوبه تا جایی که از شما شناخت پیدا کردم در همه موضوعات شرکت میکنید

وسعی در تجزیه و تحلیل و سوال و جواب دارید خیلی خوبه چون کار شما باعث میشه که به دنبال پاسخ دادن به

سوالاتتان به دنبال جواب سطح اطلاعات و اگاهی خودمون هم بالا بره.ولی در این میان یک سری قواعد و قوانینی هم

باید وضع کرد بحث و گفتگو خوب و عالیه نظر دادن و نظر گرفتن خوبه اما قانونی باشه که در میان بحث و گفتگو و تبادل

نظر هیچوقت با کلام و صحبت های ناراحت کننده همدیگه را ناراحت نکنیم شرکت در مباحث فقط یرای گفتگو و تبادل نظر

باشه اگر نظراتمون بر خلاف میلمون بود به همدیگه اهانت نکنیم .

در ایه های انتظار سرکار خانم فاطمی مدیریت محترم و خواهر عزیزمان همیشه یاد دادن همدیگه را دوست داشته باشیم

و همیشه از ما احترام به همدیگه را خواستن همه این موارد را در نظر بگیریم تا انشالله به مشکل خاصی بر نخوریم و بتونیم

از نظرلت همدیگه استفاده کنیم.میتونیم هر دفعه موضوعی انتخاب کنیم و پیرامون اون موضوع تبادل نظر کنیم و از نظرات همه

اعضای محترم اعم از مدیران و کاربران استفاده کنیم.انشالله بتونیم موضوعاتی انتخاب کنیم که در میان سوالات و جوابها از

دو کارشناس محترم ایه ها هم استفاده کنیم.

در پایان امیدوارم که حرفهام باعث ناراحتی کسی نشده باشه .منتظر شروع اولین تبادل نظر هستم.

در پناه خدا پیروز و موفق باشید.parvaneh

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
25-03-2013, 17:50
ولی در این میان یک سری قواعد و قوانینی هم

باید وضع کرد
سلام

بله قوانین لازم است. اگه خانم فاطمی یه تالاری رو به مباحث اختصاص بدهند و این قسمت رو از بقیه قسمتها جدا کنن و یک مدیری برا این قسمت انتخاب و قوانینی را برای این قسمت وضع کنند و مدیر نظارت داشته باشد در مواقع ضروری جلوی خارج شدن از بحث گرفته می شود. به این شکل مباحث هم علمی و هم مفید خواهد بود.

بنده باز از همۀ عزیزانی که عامل رنجش دل پاکشون شده ام معذرت میخواهم ، همشون عزیز و بزرگوار هستند.انشاالله بی ادبی بنده رو به بزرگواریشون میبخشن.

25-03-2013, 19:47
با سلام خسته نباشید.

من خیلی دلم میخواد بدونم قراره در مورد چه موضوعاتی تبادل نظر کنیم؟
فکر کنم قراره دوسته خوبمون برادر بزرگوار هممون را به یه صندلی داغ دعوت کنه khandedar

25-03-2013, 21:21
با سلام به تمام دوستان ویاران دقیقا صحبت شما بجاست از وقتی که خداتوفیق عضویت در این محفل را بمن داد(حدود 4 روزه)تنها کمبود سایت را در این دیدمومن الله توفیق وو و

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض تسلیت ایام جانگداز فاطمیه

ضمن خوش آمد به شما دوست عزیز باید عرض کنم وقتی آدم کمبودی را احساس می کنه باید برای رفع آن اقدام بکنه . خب بسم الله . شما سوالات و شبهاتی که مد نظر دارید یک یک در تاپیک های مختلف مطرح کنید تا اساتید بزرگوار سایت و دوستان جواب بدهند .

سلام

بله قوانین لازم است. اگه خانم فاطمی یه تالاری رو به مباحث اختصاص بدهند و این قسمت رو از بقیه قسمتها جدا کنن و یک مدیری برا این قسمت انتخاب و قوانینی را برای این قسمت وضع کنند و مدیر نظارت داشته باشد در مواقع ضروری جلوی خارج شدن از بحث گرفته می شود. به این شکل مباحث هم علمی و هم مفید خواهد بود.

بنده باز از همۀ عزیزانی که عامل رنجش دل پاکشون شده ام معذرت میخواهم ، همشون عزیز و بزرگوار هستند.انشاالله بی ادبی بنده رو به بزرگواریشون میبخشن.

با سلام خدمت شما

نیاز به ایجاد انجمن جداگانه نیست . بحث در هر زمینه ای که باشه باید در انجمن و بخش مربوط به خودش طرح بشه . قوانین و آداب بحث و گفتگوی سالم در همه جا یکسان و مشخصه . اما موضوعاتی که می تواند در سایت مطرح شود باید مشخص شود که با توجه به اهداف و سیاست ها و فضای سایت دوستان باید بخوبی بدانند که چه سوالاتی قابل طرح در چنین سایتی می باشد . فقط در حال حاضر می تونم به این نکته اشاره کنم که بحث سیاسی - جناحی در سایت اکیدا ممنوعه . ضمنا توصیه میکنم همه دوستان لینک ذیل را مطالعه کنند ، هرچند هنوز کامل نیست . اما نکات مهمی داره که ان شاءالله به مرور تکمیل خواهد شد

۩*><*۩ چندقاعده مهم برای بحث و گفتگو ۩*><*۩ (http://www.ayehayeentezar.com/thread27349.html)

با سلام خسته نباشید.

فکر کنم قراره دوسته خوبمون برادر بزرگوار هممون را به یه صندلی داغ دعوت کنه khandedar

با سلام خدمت شما همکار گرامی

خیر ، اصلا قرار نیست در این سایت صندلی داغ برگزار شود . منظور جناب عبدالله ایجاد موضوعاتی ست که حالت سوالی داشته باشه و دوستان در پاسخگویی مشارکت کنند

امیدوارم با رعایت آداب و بحث و گفتگو مباحث خوبی درسایت ایجاد شود و دوستان هم با مطالعه و علاقه در مباحث شرکت کنند

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
26-03-2013, 00:39

سلام

منظور بنده همون طور که مدیر محترم سایت خانم فاطمی فرمودند بحث در مورد موضوعاتی است حالت سوالی برا همه باشند و موضوعاتی که جوان امروزی درگیر چنین مسائلی است.

پاسخ کارشناس خیلی مهم است اما مانع از ابراز عقاید مختلف دربارۀ موضوعات میشه و دوستان در برابر جواب کارشناس ذهن را که چشمۀ جوشش سوالات مختلفی است کور میکنند و در برابر جواب کارشناس ساکت میشن و بیشتر به تشکر و مسائل حاشیه ای می پردازند.به نظرم کارشناس حداقل اگه بعد از اظهار نظرهای مختلف جمع بندی نمایند بهتر تبادل نظر میشه و دوستان هم حتی بعد از جمع بندی بهتر است باز ادامه بدهند اگر سوالی مونده باشد، یعنی در ناخودآگاه خودشون این اجازه رو به ذهنشون بدهند که بعد از جواب کارشناس محترم باز ذهن فعالانه به تمام ابعاد موضوع نگاه کند.اما متأسفانه بعد از جواب کارشناس ماها ناخودآگاه ذهنمون رو از کار می اندازیم و این درست نیست.اگه دوستان سوال یا موضوعی را سراغ دارند که میتواند موضوع روز باشد و یا مطلبی برای گفتن دارد مطرح کند و شروع کنیم.

دربارۀ هرموضوع که روشن باشد میتوان گفت که همۀ ابعادش مشخص نیست و می شود درموردش از افکار بقیه دوستان استفاده کرد.واقعا گاهی جوابهایی که برا خیلیا بی اهمیت بوده حداقل برا یه نفر یه نقطۀ جدیدی بوده تا اندازه ای که نگرش و زندگی فردی را عوض کرده.

هدف بنده اول یادگرفتن خودم بوده و اینکه بتونم از افکار بقیۀ عزیزان استفاده کنم هر چی که باشد. افراد مختلف نظرهای مختلفی دارند که باارزشترین نکات را به دنبال خواهد داشت و در میان این نظرات می توان زندگی و تکامل ناب را صیدکرد.بخاطر همین از جواب دادن زودهنگام کارشناس بنده مخالفم{البته این نظر شخصی است شاید عزیزان مخالف باشند} با زود جواب دادن کارشناس بنده خودم نمیتونم از ذهن و افکار دوستان استفاده کنم چون هر موضوعی می تواند ذهن را ره ابعاد مختلفی باز کند که قبلا دیده نمی شده.برا همین هر چه عزیزان بیشتری شرکت کنند بیشتر میشه مطلب استخراج کرد.

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
26-03-2013, 00:52
نیاز به ایجاد انجمن جداگانه نیست

سلام

برای انسجام یافتن بحث ها و همچنین بحث ها مانع و قاطی حرفهای یکطرفه نشوند اون پیشنهاد رو دادم اما هرجور مدیران صلاح بدونن. این که مباحث را از پستهای یک طرفه جدا کرد در هیچ انجمنی بنده ندیدم اما شاید ایجاد تالار مخصوص مباحث انسجام خاصی را به مباحث مختلف بدهد و باعث شکوفایی بحثها بشود. ریشۀ بحث بسیار متفاوت از ریشۀ دیگر تاپیکهاست . این فقط پیشنهاد بوده تصمیم رو مدیر و کارشناسان محترم می گیرند.

ممنون

26-03-2013, 01:01
با سلام و شب بخیر خدمت همه همکاران و خواهران و برادران بزرگوار

در ابتدا از خواهر عزیزم عذر خواهی میکنم بابت اینکه گفتم قراره به صندلی داغ دعوت بشیم.

اگه ناراحتتون کردم ببخشید معذرت میخوام منظور خاصی نداشتم صرفا جهت شوخی گفتم .

ممنون بابت تمام راهنماییهاتون در مورد وضع قوانین خیلی به جا کامل و صحیح بود.انشالله

که بحث و تبادل نظرهای خوبی داشته باشیم.

اولین موضوع که خیلی برای خوده من قابل تامله اینجاست (http://www.ayehayeentezar.com/thread23822.html)

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
26-03-2013, 01:15
اولین موضوع که خیلی برای خوده من قابل تامله اینجاست

سلام
یعنی میخوای همون جا بحث کنیم؟یا اینکه یه بحث راجع به اون تاپیک اما جداگانه ایجاد کنیم؟

خب با یه سوال میتونین بحث رو شروع کنین تا همه شرکت کنیم.اگه جواب سوال رو هم خودت میدونی اما میدونی که با مطرح کردنش به نکات جدیدی میرسین یا برا ماها مفید خواهد بود باز مطرحش کن. مهم اینه که ذهن عزیزان رو به چالش بکشی.برا خوده بنده که خیلی جالبه.ببینیم انشاالله چطور ذهنمون رو درگیر میکنین.

26-03-2013, 01:46
مبحث تبادل نظر من در مورد عذاب زنان در اخرت هست که فکر میکنم شما قبلا

مطالعه فرمودید و نظر دادید که چرا مورد استقبال قرار نگرفته.

من خودم سوال را از همون تاپیک شروع کردم اگه امکان داره و نظری دارید در ادامه همون تاپیک شروع بفرمایید

ممنون.

عهد آسمانى
29-03-2013, 19:50
عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان خصوصا ایجاد کننده این تاپیک.امیدوارم درسایه عنایت خانم فاطمه زهرا(س) سال خوبی آغاز کرده باشین.
ایام فاطمیه رو هم تسلیت میگم.

همونطور که خانم فاطمی عزیز فرمودند به نظر بنده هم بهتره هر بحثی توی بخش و انجمن مربوط به خودش مطرح بشه.

با تشکر از ایجاد موضوع
التماس دعا

ماه نو
23-06-2013, 08:36
سلام دوست گرامی من فکر میکنم شما می خواهید یک موضوعی مطرح بشه ودوستان در مورد موظوع هرچه می دانند بنویسند

parvaneh

سمیرا74
13-01-2014, 14:28
سلام
امیدوارم خوب باشید
این سایت عالیه خیلی خوبه
باید بخش های بیشتری داشته باشه
مثلا اشپزی انواع اشپزی
زیر بخش های بخش سرگرمی رو بیشتر کنید
ممنون همهroz2

شهاب منتظر
15-10-2014, 06:53
مدیر کلّ محترم سایت سلام علیکم.

خدا قوّت.

می خواستم بپرسم: تا کی باید صبر کنم که شما یه لیستی تنظیم یفرمایید با "عنوان برترین تشکّر کنندگان" ؟! labkhand

باور بفرمایید واسه این نیست که خودم برترین هستم گفتم شاید تو این عرصه هم رقابت پیش بیاد زبونم مو در بیاره اگه فکر کنید واسه حال اومدن نفسم می گم! khandedar

سابحات
31-10-2014, 21:48
باور بفرمایید واسه این نیست که خودم برترین هستم گفتم شاید تو این عرصه هم رقابت پیش بیاد زبونم مو در بیاره اگه فکر کنید واسه حال اومدن نفسم می گم! khandedar

سلام بر خادم طفل شش ماهه سیدالشهدا علیه السلام

برادر ما هم میدونیم برای خدا این حرف رو زدید. اما خدمتتون عرض شود که مردان خدا (منظور همون خادمه های محترم اهلبیت علیهم السلام هست) برای تشکر کار نمیکنند.

لازمه همینجا از زحمات بی شائبه ی این عزیزان قدر دانی کنم

التماس دعا

شهاب منتظر
01-11-2014, 07:17
سلام بر خادم طفل شش ماهه سیدالشهدا علیه السلام

برادر ما هم میدونیم برای خدا این حرف رو زدید. اما خدمتتون عرض شود که مردان خدا (منظور همون خادمه های محترم اهلبیت علیهم السلام هست) برای تشکر کار نمیکنند.

لازمه همینجا از زحمات بی شائبه ی این عزیزان قدر دانی کنم

التماس دعا

احسنت بله موافقم باهاتون.

سابحات
03-12-2014, 19:44
با عرض سلام خدمت جناب اقای معصومی
خسته نباشید

این صفحاتی که بدون اختیار کاربران باز میشوند خیلی آزار دهنده اند مخصوصا اگر کامپیوتر در کلیک کردن هم مشکل داشته باشد..

حسنعلی ابراهیمی سعید
08-04-2016, 01:48
پیشنهاد میکنم یک گزینه مستقل بنام
مسلمان شدگان
را اضافه فرمایید