PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصیت‌نامه یک شهید به مادرش

سابحات
26-09-2011, 12:43
وصیت‌نامه یک شهید به مادرش

http://dle.shiaha.com/images/jeo84sxbxorhd8sqi4m9.jpg

در وصیت‌نامه یک شهید عملیات بیت‌المقدس خطاب به مادرش آمده است:

ای مادر! از تو می‌خواهم که در مرگم کوچکترین قطره اشکی نریزی و همچون شب عروسی من شادی کنید تا چشم دشمنان اسلام کور شود.

متن زیر وصیت‌نامه کوتاه اما سرشار از معنویت و معرفت یک رزمنده است به مادر و پدرش که در عملیات آزادسازی خرمشهر؛ «بیت‌المقدس» افتخارآفرین بال پرواز گشود.

«چند کلمه‌ای وصیت‌نامه دارم که خدمت پدر و مادر گرامی‌ام‌‌ می‌نویسم؛ مادرجان بر تو بشارت باد که خداوند این سعادت را نصیب تو کرد که فرزندت شهید شد.
البته اگر خدا قبول در راه خودش و برای تحقق آرمانش کند و دعا کنید که خداوند فنا شدن این جسم بی‌ارزش مورد قبول قرار دهد. خداوند حکیم در قرآن می‌فرماید کافران می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند با وجود کراهت کافران خداوند نورش را همچنان حفظ خواهد کرد.
امروز روز نبرد، مبارزه و جهاد است؛ روزی که خداوند می‌خواهد بنده‌اش را آزمایش کند و چه افتخاری بالاتر از این می‌تواند باشد که در این آزمایش پیروز بیرون بیاید و چه چیز را می‌توانیم با وعده روح خدا روح‌الله قیاس کنیم که می‌فرماید اگر کشته شوید سعادتمند و اگر بکشید باز هم سعادتمندید.
مادر این را بدان که خداوند بزرگ دعای بنده‌های دل شکسته خود را اجابت می‌کند و از تو می‌خواهم که در مرگم کوچکترین قطره اشکی نریزی و همچون شب عروسی من شادی کنید تا چشم دشمنان اسلام کور شود و از شما می‌خواهم تا همیشه گوش به فرمان امام باشید و از این نعمت گرانبهایی که خداوند نصیب ما کرده حداکثر استفاده را بکنید و در آخر به تمام دوستان خوبم سلام می‌رسانم و امیدوارم که از من راضی باشند و در آخر از شما خداحافظی می‌کنم».

به گزارش توانا، شهید «حسین عابدی» در ۱۳۳۸ دیده به جهان گشود و در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۱ در آغازین مراحل عملیات بیت‌المقدس در خرمشهر از میان خاکیان پرواز کرد؛ او را در ۱۶ اردیبهشت در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) در قطعه ۲۶ ردیف ۶۹ شماره ۴۹به خاک سپردند.