PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞۩*۩۞ حكم انتصاب مدير ارشد انجمن اهل بيت عليهم السلام ۞۩*۩۞

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
10-11-2009, 16:35
بنام حضرت دوست

كاربرگرامي - جناب آقاي ظهور

با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي آيه هاي انتظار ؛ به موجب اين حكم حضرتعالي به عنوان مدير ارشد انجمن اهل بيت عليهم السلام منصوب مي گرديد .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد

مدير كل سايت قرآني آيه هاي انتظار

نصرالله عاشق خداومولا
10-11-2009, 17:58
بنام خدا

سلام

تبريك عرض مي كنم . موفق باشيد

مناجات**انتظار سبز مهدوی**
10-11-2009, 20:09
بنام خدا

جناب آقاي ظهور

با عرض سلام . انتصاب شايسته شما را به عنوان مديرارشد انجمن اهل بيت عليهم السلام شادباش عرض مي كنم . اميد وارم در سايه لطف الهي شاد و موفق و سربنلد باشيد

رایکا
10-11-2009, 21:39
با سلام
جناب آقای ظهور
انتصاب شما را به عنوان مدیر ارشد بخش انجمن اهل بيت عليهم السلام تبریک عرض می کنم .انشالله موفق باشید

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-11-2009, 02:17
با سلام . اين انتصاب شايسته را به شما تبريك مي گم و اروز مي كنم كه در پيشبرد اهداف قراني خود موفق و سربلند باشيد

بیرق ظهور
11-11-2009, 08:40
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
مدیر محترم سایت نسیم وحی و همه دوستان گرامی و بزرگوار
از اعتماد و لطفی که نسبت به بنده حقیر داشتید متشکر و ممنونم .
امیدوارم با استعانت به خداوند متعال و مدد گرفتن از اهل البیت(علیهم السلام) بتوانیم در کنار هم به پویایی و بهتر شدن مطالب و نشر فرهنگ اهل البیت(علیهم السلام) بپردازیم .
انشاء الله بنده که خادمی کوچک و محتاج به دعای خیر شما خوبان هستم را با نظرات و مطالب ارزنده ای که لطف میفرمودید یاری فرمایید.
از محضر همه شما دوستان خواهشمندم که خطاها و اشتباهاتم را حتما گوشزد فرمایید تا بتوانیم روز به روز به اهداف والای این سایت که همانا نشر معارف محمد وال محمد(صلوات الله علیهم) و بالا بردن سطح علمی جامعه است انشاء الله هرچه زودتر برسیم .
از خداوند متعال برای همه دستندرکاران این سایت و اعضای ان اروزی توفیق و سعادت و خیر دنیا و اخرت را دارم.
یاعلـــــــــــــــــــــ ــــی مدد

لحظه هاي سبز
11-11-2009, 17:27
جناب اقاي ظهور

انتخاب و انتصاب شما را به مديريت انجمن اهل بيت عليهم السلام تبريك مي گم و دعا مي كنم كه درپناه خداوند درخدمت به قران كريم موفق باشيد

parsa
12-11-2009, 20:53
به نام خدا و سلام بر دوستان

خدمت شما مدیر محترم و بزرگوار تبریک عرض کرده و امیدوارم با تاییدات خداوند متعال و در پرتو عنایات اهل بیت علیهم السلام، در همه امور زندگی موفق و پیروز بوده و همیشه شاد و سربلند باشید. http://shiaupload.ir/images/82377558683329691198.gif

.

ملکوت* گامی تارهایی *
13-11-2009, 00:24
بسم الله

این انتصاب شایسته را تبریک عرض می کنم.

به امید موفقیت شما دوست بزرگوار در تمامی لحظات و امور زندگی.

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
15-11-2009, 11:24
بنام خدا

با سلام خدمت جناب آقای ظهور

انتصاب شایسته شماروبه مدیریت بخش اهل بيت عليهم السلام تبریک عرض میکنم

از خداوند منان برای شما توفیق روز افزون را خواهانم

موفق و پیروز و ثابت قدم باشید .

یا علــــی

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
15-11-2009, 16:37
بنام خدا

باسلام و عرض تبريك .