PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞۩*۩۞ حكم انتصاب مدير ارشد انجمن قرآن ۞۩*۩۞

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
10-11-2009, 16:43
بنام حضرت دوست

كاربرگرامي - آي دي محترم خراباتي

با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي آيه هاي انتظار ؛ به موجب اين حكم سركار عالي به عنوان مدير ارشد انجمن قرآن منصوب مي گرديد .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد

مدير كل سايت قرآني ايه هاي انتظار

نصرالله عاشق خداومولا
10-11-2009, 17:57
بنام خدا

با آرزوي توفيق روز افزون - من هم اين انتصاب شايسته را به شما تبريك عرض مي كنم

مناجات**انتظار سبز مهدوی**
10-11-2009, 20:10
بنام خدا

سركار خانم خراباتي

با عرض سلام . انتصاب شايسته شما را به عنوان مدير بخش فرهنگي شادباش عرض مي كنم . اميد وارم در سايه لطف الهي شاد و موفق و سربنلد باشيد

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-11-2009, 02:15
با سلام . اين انتصاب شايسته را به شما تبريك مي گم و اروز مي كنم كه در پيشبرد اهداف قراني خود موفق و سربلند باشيد

بیرق ظهور
11-11-2009, 10:07
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
جناب خراباتی محترم و گرامی
انتصاب شایسته و بجای شما به این مهم که مربوط به ثقل اعظم دین که همانا قران کریم است را تبریک عرض مینمایم .
امیدوارم در ظل توجهات امام زمان(عج) بتوانید در این مسولیت به نحو احسن عمل کرده و ما را از مطالب زیبا و پر خیرتان بهره مند گردانید .
از خداوند برای شما خیر دنیا و اخرت را خواستارم و امیدورام قران کریم شفیع و انیس شما و ما در دنیا و اخرت باشد انشاء الله.
یاعلـــــــــــــــــــــ ـــی مدد

لحظه هاي سبز
11-11-2009, 17:29
سركار خانم خراباتي

انتخاب و انتصاب شما را به مديريت انجمن قرآن تبريك مي گم و دعا مي كنم كه درپناه خداوند درخدمت به قران كريم موفق باشيد

parsa
12-11-2009, 20:56
به نام خدا و سلام بر دوستان

خدمت شما مدیر محترم و بزرگوار تبریک عرض کرده و امیدوارم با تاییدات خداوند متعال و در پرتو عنایات اهل بیت علیهم السلام، در همه امور زندگی موفق و پیروز بوده و همیشه شاد و سربلند باشید. http://shiaupload.ir/images/82377558683329691198.gif

.

ملکوت* گامی تارهایی *
13-11-2009, 00:17
بسم الله

با تشکر از اعتماد و لطف دوستان ، امیدوارم بتوانم با یاری خداوند به درستی انجام وظیفه کنم.

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
15-11-2009, 11:27
بنام خدا

با سلام خدمت آی دی محترم خراباتی

انتصاب شایسته شماروبه مدیریت بخش انجمن قران تبریک عرض میکنم

از خداوند منان برای شما توفیق روز افزون را خواهانم

موفق و پیروز و ثابت قدم باشید .

یا علــــی

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
15-11-2009, 16:40
بنام خدا

باسلام و عرض تبريك .