PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞۩*۩۞ حكم انتصاب مديربخش فروع دين ۞۩*۩۞

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
10-11-2009, 16:51
بنام حضرت دوست

حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي پارسا

با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي آيه هاي انتظار ؛ به موجب اين حكم حضرتعالي به عنوان مديربخش فروع دين از زير مجموعه انجمن كلام و اعتقادات منصوب مي گرديد .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد

مدير كل سايت قرآني آيه هاي انتظار

نصرالله عاشق خداومولا
10-11-2009, 18:06
بنام خدا

آقاي پارسا

تبريك عرض مي كنم . با ارزوي موفقيت روز افزون براي شما

مناجات**انتظار سبز مهدوی**
10-11-2009, 20:08
بنام خدا

حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي پارسا

با عرض سلام . انتصاب شايسته شما را به عنوان مدير بخش فروع دين شادباش عرض مي كنم . اميد وارم در سايه لطف الهي شاد و موفق و سربنلد باشيد

رایکا
10-11-2009, 21:41
با سلام
جناب آقای پارسا
انتصاب شایسته ی جنابعالی را به عنوان مدیر بخش فروع دین تبریک می گویم
انشالله موفق باشید

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-11-2009, 02:17
با سلام . اين انتصاب شايسته را به شما تبريك مي گم و اروز مي كنم كه در پيشبرد اهداف قراني خود موفق و سربلند باشيد

بیرق ظهور
11-11-2009, 09:48
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فجرهم
جناب حاج اقای پارسا
انتصاب شما به عنوان مدیر بخش فروع دین را که جزء مباحث سنگین و مهم و سوال برانگیز حال حاضر است را به فال نیک میگیرم و امیدوارم با وجود شما و علومی که فرا گرفته اید انشاء الله بنحو احسن در این بخش فعالیت و به شبهات وارد در ان پاسخگویی کنید
از خداوند متعال برایتان ارزوی توفیق و سعادت دنیا و اخرت را خواهانم
یاعلــــــــــــــــــــی مدد

لحظه هاي سبز
11-11-2009, 17:31
روحاني والا مقام - جناب آقاي پارسا

انتخاب و انتصاب شما را به مديريت بخش فروع دين تبريك مي گم و دعا مي كنم كه درپناه خداوند درخدمت به قران كريم موفق باشيد

parsa
12-11-2009, 20:31
به نام خدا و سلام

ممنون و متشکرم از مدیر محترم بابت لطف و اعتمادی که به بنده داشتند. همچنین از دوستان بزرگوارم که با لطفشون بنده رو شرمنده نمودند.

امیدوارم بتونم به امید خدا و عنایت اهل بیت علیهم السلام، از انجام این وظیفه به خوبی بر بیام. و البته یقینا این امر میسر نخواهد شد مگر با کمک و یاری دیگر عزیزان و تذکر کاستی هایی که به چشم می بینند.

از خداوند متعال برای همه همکاران و کاربران عزیز، مخصوصا مدیریت محترم که این فضا را مهیا نموده اند، سربلندی، موفقیت و عاقبت بخیری را خواهانم.

ان شاءالله که در پرتو عنایات آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و اهل بیت علیهم السلام، روز به روز شاهد پویایی و پیشرفت این سایت باشیم.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

http://shiaupload.ir/images/82377558683329691198.gif

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
15-11-2009, 11:01
بنام خدا

با سلام خدمت جناب حاج آقا پارسا

انتصاب شایسته شمارو به مدیریت بخش فروغ دین تبریک عرض میکنم

و از خداوند منان برای شما توفیق روز افزون را خواهانم .

موفق و پیروز و ثابت قدم باشید .

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
15-11-2009, 16:35
بنام خدا

باسلام و عرض تبريك .
براي شما مدير محترم آرزوي توفيق زوز افزون درتمام شئون زندگي دارم