PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞۩*۩۞ حكم انتصاب مدير ارشد انجمن فرهنگي ۞۩*۩۞

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
10-11-2009, 17:54
بنام حضرت دوست

كاربرگرامي - آي دي محترم محب فاطمه

با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي آيه هاي انتظار ؛ به موجب اين حكم سركار عالي به عنوان مدير ارشد انجمن فرهنگي منصوب مي گرديد .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد

مدير كل سايت قرآني آيه هاي انتظار

نصرالله عاشق خداومولا
10-11-2009, 18:02
بنام خدا

من هم به نوبه خود انتصاب شما رو تبريك عرض مي كنم

با آرزوي توفيق روز افزون .

مناجات**انتظار سبز مهدوی**
10-11-2009, 20:05
بنام خدا

سركار خانم محب فاطمه

با عرض سلام . انتصاب شايسته شما را به عنوان مدير بخش فرهنگي شادباش عرض مي كنم . اميد وارم در سايه لطف الهي شاد و موفق و سربنلد باشيد

رایکا
10-11-2009, 21:37
با سلام
سرکار خانم محب فاطمه
انتصاب شایسته ی شما را به عنوان مدیر بخش فرهنگی تبریک عرض می کنم . انشالله موفق باشید

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-11-2009, 02:16
با سلام . اين انتصاب شايسته را به شما تبريك مي گم و اروز مي كنم كه در پيشبرد اهداف قراني خود موفق و سربلند باشيد

بیرق ظهور
11-11-2009, 10:01
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
جناب محب فاطمه انتصاب شایسته شما را به این سمت تبریک عرض میکنم
همانگونه که مطلعید این دوره دشمنان دین و مملکت بهترین حربه برای از بین بردن ایمان و عقیده ملتمان را جنگ فرهنگی میدانند و از این طریق شدیدترین حملات را به فرهنگ و دین مملکتمان شروع کرده اند و در این راه هدف اصلی انان جوانان این مرز و بوم هستند
لذا امیدوارم با توجه به این مهم با مدد گرفتن از خداوند متعال و اهل بیت پیغمبر(علیهم السلام) بتوانید بهترین خدمات را به فرهنگ دینی و ایرانی این کشور اسلامی هدیه کنید انشاء الله
یاعلــــــــــــــــــی مدد

لحظه هاي سبز
11-11-2009, 17:30
سركارخانم محب فاطمه

انتخاب و انتصاب شما را به مديريت انجمن فرهنگي تبريك مي گم و دعا مي كنم كه درپناه خداوند درخدمت به قران كريم موفق باشيد

parsa
12-11-2009, 20:57
به نام خدا و سلام بر دوستان

خدمت شما مدیر محترم و بزرگوار تبریک عرض کرده و امیدوارم با تاییدات خداوند متعال و در پرتو عنایات اهل بیت علیهم السلام، در همه امور زندگی موفق و پیروز بوده و همیشه شاد و سربلند باشید. http://shiaupload.ir/images/82377558683329691198.gif

.

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
15-11-2009, 11:17
بنام خدا

با سلام و عرض ادب واحترام خدمت همه بزرگوارانی که قبول زحمت کردند

هدیه فاطمی گرامی مدیر کل سایت از لطف واعتمادی که به بنده داشتید متشکرم

و همچین از همه دوستان بزرگواری که لطفشون شامل حال بنده شده

کمال تشکر وقدردانی را دارم.

ان شاءالله به کمک همه شما بزرگواران و اهل بیت علیه السلام از عهده انجام این وظیفه به خوبی بر بیام .

یا عــــلی

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
15-11-2009, 16:36
بنام خدا

باسلام و عرض تبريك .
براي شما مدير محترم آرزوي توفيق روز افزون درتمام شئون زندگي دارم

ملکوت* گامی تارهایی *
21-11-2009, 01:10
محب فاطمه گرامی انتصاب شایسته شما را به این سمت تبریک عرض میکنم.