PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصیت نامه شهید حسین محمودی

نرگس منتظر
12-11-2009, 11:46
بسم الله الرحمن الرحيم

الذين آمنو و هاجر و جاهد وا في سبيل الله به اموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئك هم الفائزون

مهدي جان بيا كه ما جان بركف آمده ايم تا در ركاب توجان ببازيم.آمده ايم تا براي برپايي قسط و عدل وحاكميت كتاب خدا و در ركابت جهاد كنيم .
با درود بي پايان بر مهدي عزيز اين اختر تابناك جهان وسلام بر نايب حقش امام عزيز خميني و سلام بر شهيدان گلگوي كفن از صدر اسلام تا كنون و به روحانيت اين بازوي پرتوان انقلاب اسلامي و سلام بر پاسداران اسلام كه در جبهه هاي حق عليه باطل جان بر كف ايستاده اند و از اسلام دفاع مي كنند.
برادراني كه دارند بي صبرانه براي اسلام تلاش به خرج مي دهيد سنگر هاي خود را از اين محكمتر نگه داريد . نگذاريد تا دشمن خارجي و داخلي در ميان شما رخنه اي( خداي نكرده) بكنند .

http://i36.tinypic.com/ezg1ky.jpg

هميشه با قلبي هوشيار ،از اين انقلاب و از خون شهيدان عزيز پاسداري كنيد ، چه در سنگر مسجد يا مدرسه و با لبيك گفتن به سخن امام از مرز و بوم كشور حمايت كنيد.

برادران سنگر نمازجمعه و جماعت كه تكليف شرعي بر هر مسلمان مي باشد و با محكم نگه داشتن اين سنگرها به دشمنان اسلام ثابت كنيد كه با شعار مرگ بر آمريكا تاآخر ايستاده ايم و از اسلام دفاع مي كنيم اگر چه كه به كشته شدن ما تمام شود همانطوري كه شهداي ما به آن عمل كردندو از سخن امام درسي گرفته اند كه مي فرماید: اگر كشته شويم پيروزيم و اگر بجنگيم پيروزيم پس ديگر چه باك از دشمنان كه در هراس باشيم برادران. سخني از امام كه ميفرماید:به شهادت تاريخ كه هيج قدرتي نمي تواند آتش قلب ملت مظلوم راكه براي رسيدن به آزادي و استقلال قيام كرده اند فرو نشاند ..

سخني با مادرم و برادرم و خواهرم (خانواده)

ابتدا مادر جان نمي دانم چطور از تو تشكر كنم و نمي دانم چگونه از تو عذر خواهي كنم كه چگونه از كوچكي با هزاران زحمت من را بزرگ كرد و به جامعه تحويل دادي كه اينگونه با برادران حسين وار به جبهه ها بيايم بدان كه تو را از جان و دل دوست دارم ولي خدا را بيشتر از تو دوست دارم چون او مرا آفريده و اينگونه نعمتي مانند اسلام را به من داد.
اميدوارم كه من را حلال كرده باشي و مرا ببخشي و برادران و خواهرانم اميدوارم مرا به بزرگي خودتان ببخشيد و هميشه پيرو خط امام بوده كه هستيد و براي امام بر زبانتان زمزمه كنيد . برادران دوستانم نامهاي بيشتر شما را نمي دانند .اگر از من ناراحتي ديده ايد عفو بفرمایید و خدا را هميشه بر كارهايتان ناظر بدانيد .

والسلام ..........