PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : <<<بخوان این صلوات را ده هزار بار جهت تعجیل ظهور امام زمان(عج)>>>

بیرق ظهور
28-06-2012, 00:50
يك صلوات برابر است با ده هزار صلوات:
شخصي نزد سلطان محمود سبكتكين رفت و گفت : مدتي بود كه مي خواستم رسول خدا (ص) را در خواب ببينم و غم خود را برايش بازگو كنم كه سعادت مس
اعدت نمود و در شب گذشته به اين دولت رسيدم و جمال با كمال آن حضرت را در خواب ديدم و گفتم : يا رسول الله ، هزار درهم قرض دارم و بر
اداي آن قادر نيستم ، مي ترسم كه اجل برسد آن بدهي در گردن من باقي بماند ؛ آن حضرت فرمود : برو نزد محمود سبكتكين و آن مبلغ

را از او بستان ؛ عرض كردم : شايد از من باور نكند و نشان طلبد . فرمود : به او بگو به آن نشان كه در اول شب ، سي هزار مرتبه بر من صلوات
مي فرستد و در آخر شب ، سي هزار مرتبه ديگر بر من صلوات مي فرستد ؛ سلطان محمود از شنيدن اين خواب به گريه آمد و تصديق كرد و قر
ض او را ادا كرد و هزار درهم ديگر نيز به او بخشيد ؛ اطرافيان سلطان تعجب كردند و گفتند : اي سلطان ، حرف هاي اين مرد را چگونه تصد

يق مي كني و حال آن كه ما در اول شب و آخر شب با تو هستيم و نمي بينيم كه به فرستادن صلوات مشغول باشي و اگر كسي در تمام

اوقات شبانه روز به فرستادن صلوات مشغول باشد ، نمي تواند كه شصت هزار صلوات بفرستد .

سلطان محمود گفت : من از علما شنيده ام كه هر كه يك بار اين صلوات را بفرستد گويا چنان است كه ده هزار مرتبه صلوات فرستاده است
و من در اول شب سه مرتبه و در آخر شب نيز سه مرتبه اين صلوات را مي خوانم . پس اين شخص كه پيغام آن حضرت را آورده درست و

راست مي گويد و اين گريه من از شادي است . اين صلوت چنين است :

اللهم صل علي سيدنا و نبينا محمد و آله ، ما اختلف الملوان .

خدايا ، درود فرست بر مولاي ما و پيامبر ما محمد و خاندانش ، تا آن گاه كه روز و شب مي آيند و مي روند ،

و تعاقب العصران و كر الجديدان و استقبل

و بامداد و شامگاه پي در پي مي شوند ، و روزان و شبان به دنبال هم مي رسند

الفرقدان و بلغ روحه و ارواح اهل بيته مني التحيه و اسلام . 1

و آن دو ستارة قطبي بزرگ و كوچك روي مي آورند ؛ و روان او و خاندانش را از سوي من درود و سلام برسان .

http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=2075&stc=1&d=1340827725

حسنعلی ابراهیمی سعید
18-05-2018, 09:04
صــلوات...
هم مـــداد است و هم پاك ڪن!!!
یعني...هم حسنہ مینویسد!!!
و هم ڪَناه را پاڪ ميڪند!!!

روزتون معطر به عطر
صلوات بر محمـد وآل محـمد