PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ║✿║ کاربران عزیز مشکلات فنی سایت را اینجا مطرح کنید ║✿║

صفحه ها : [1] 2

Masoomi
29-05-2012, 11:46
سلام و عرض ادب خدمت دوستان

دوستان عزیز می توانید مشکلات فنی که در سایت با آن مواجهه می شوید را در این تاپیک مطرح نمائید .

هر مشکلی که با اون مواجه شدید همراه با لینک یا توضیح مشخص مطرح فرمایید

با تشکر

sunstar
03-06-2012, 19:03
سلام
این امضا ها مشکل داره چند وقت هم هست که این مشکل رو داره وهنوز درست نشده
من کلا12حرف میخواستم برای امضام بذارم با فونت4 یا 3ولی میگه بیشتر از 20کاراکتر نمیتونید بذارید
اینم لینکشو میخواید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
از کجا بیارم؟؟؟
این مشکل رو خواهشادرست کنید جناب معصومی بزرگوار

Masoomi
04-06-2012, 00:23
سلام
امتحان کنید
ممنون

بیرق ظهور
09-06-2012, 12:03
سلام
برای ارسال مطلب میخوام فایل صوتی پیوست کنم ولی اپولود نمیشه
در ضمن عضو گروه حجاب هستم ولی فایل پیوست نداره

Masoomi
09-06-2012, 18:36
سلام
برای ارسال مطلب میخوام فایل صوتی پیوست کنم ولی اپولود نمیشه
در ضمن عضو گروه حجاب هستم ولی فایل پیوست نداره
سلام
مورد اول : تست کردم مشکلی نبود چه ارور یا خطایی دریافت میکنید ؟
مورد دوم : پیوست در گروه رو غیر فعال کردیم

بیرق ظهور
12-06-2012, 19:21
سلام
میخوام برای گروه حجاب تصویر بفرستم بدون فایل پیوست چه جوری میشه؟
ممنون از پاسخگویی تون

Masoomi
13-06-2012, 06:26
سلام
پیوست رو تو پستها انجام بدید
اگر موضوعی با این عنوان ندارید با مدیر گروه هماهنگ کنید و ایجاد کنید
اینطوری بهتر تو گوگل ایندکس میشه تا اینکه عکس ها رو تو گروه ها بذارید
باید نتیجه کار گروه ها تو پستها نمایش داده بشه ...

خادم کریمه اهل بیت
13-06-2012, 08:06
عرض سلام و ادب

گویا صفحه (آخرین ارسالها) دچار مشکل شده است.
لطفا بررسی شود

Masoomi
13-06-2012, 16:27
سلام
الان ظاهرا مشکل رفع شده ؟

عهد آسمانى
19-06-2012, 19:42
به نام خدا
سلام جناب معصومی.خسته نباشید.
ظاهرا گالری سایت به مشکل برخورده.صبح عکس آپلود نمیشد .حالا عکس آپلود میشه ولی نمیشه عکس رو مشاهده کرد.
http://www.ayehayeentezar.com/gallery/index.php?module=thumbnail&file=67716828208603004392.png (http://www.ayehayeentezar.com/gallery/viewer.php?file=67716828208603004392.png)

ممنون میشم بررسی بفرمائید.

Masoomi
20-06-2012, 07:02
سلام
رفع شد !

نرگس منتظر
20-06-2012, 09:46
سلام و عرض ادب خسته نباشین
در تاپیکهای قدیمی تشکر چند کاربر هست ولی در پایین صفحه مشاهده میشه که هیچ کاربری از این موضوع دیدن نکرده
چرا اینطوریه ؟

Masoomi
20-06-2012, 15:45
سلام بزرگوار
قبل از آپگرید این امکان به عنوان چیزی افزون بر سیستم انجمن توسط ما اضافه شده بود اما بعد از آپگرید شرکت این امکان رو جز سیستم کرد و لذا همه نتایج قبلی صفر شد
اینجا (http://www.askquran.ir/thread1147-89.html#post550575)هم توضیحاتی دادم پست 885

سمن بویان* خادمه اباصالح المهدی(عج)*
06-07-2012, 12:10
سلام جناب معصومي
وقتي ميخام پستي ارسال كنم اين پيغام را ميدهد:
خطاهای زیر پس از ثبت این پیام رخ داده اند Database Error

چند بار تايپيك مورد نظر را باز و باز بسته كردم ولي باز هم همين ارور را ميدهد

عهد آسمانى
06-07-2012, 12:51
سلام جناب معصومي
وقتي ميخام پستي ارسال كنم اين پيغام را ميدهد:
خطاهای زیر پس از ثبت این پیام رخ داده اند

Database Error

چند بار تايپيك مورد نظر را باز و باز بسته كردم ولي باز هم همين ارور را ميدهد

سلام
منم همین مشکل رو دارم
البته وقتی resend میکنم میگه پست دوبار ارسال شده ولی توی اسکرول چیزی نشون داده نمیشه

قیام
11-07-2012, 12:54
سلام.
موقع برچسب گذاری با ارور انگلیسی مواجه میشیم که میگه همه ی موارد برچسب گذاری نمیشند.
البته اول که میخواهیم تاپیک رو ارسال کنیم من برچسب میذارم ولی ارور میده اول برچسب گذاری کنید تا موضوع ارسال شود!
بعد تمام برچسب ها رو پاک میکنم موضوع تایید میشه!! یعنی برچسب باشه موضوع ارسال نمیشه باید پاک کنی تا ارسال شه! بعد که بعد از تایید موضوع برچسب گذاری میکنم ارور بالا(خط اول) اعلام میشه.
نمیدونم مشکل از برچسب گذاری های منه یا از سرور!

Masoomi
11-07-2012, 13:15
سلام بزرگوار
من فورا بعد از پست شما تست کردم مشکلی نبود
احتمالا شیوه برچسب زنی رو خوب اجرا نمی کنید
می تونید موضوعی رو ایجاد کنید و بعد از همینا رو که برای مثال گذاشتم کپی کنید در محل اون
عقل , علم , ثروت
شاید در گذاشتن کامای انگلیسی دقت نمی کنید یا ...

قیام
11-07-2012, 16:08
سلام بزرگوار
من فورا بعد از پست شما تست کردم مشکلی نبود
احتمالا شیوه برچسب زنی رو خوب اجرا نمی کنید
می تونید موضوعی رو ایجاد کنید و بعد از همینا رو که برای مثال گذاشتم کپی کنید در محل اون
عقل , علم , ثروت
شاید در گذاشتن کامای انگلیسی دقت نمی کنید یا ...
سلام. برچسب را همین جوری میزنم...
احتمالا مشکل در همون یا... هستش. :)

Masoomi
11-07-2012, 17:03
سلام
دوستان امتحان کنند ببینن در برچسب گذاری مشکلی هست ؟ و نتیجه رو اعلام کنند

نرگس منتظر
11-07-2012, 17:50
سلام و عرض ادب
منم قبل از ارسال پست برچسب گزاری میکنم ولی ارسال نمیشه و پیغام میده باید برچسب گزاری کنم
؟؟؟؟

Masoomi
11-07-2012, 18:06
سلام
توضبحاتی که در پست قبل دادم رو رعایت میکنید
چه اروری میده ؟ دقیقا درج کنید

قیام
11-07-2012, 22:38
آقا من دارم میگم دیگه. انگلیسیش یادم نمونده ولی اروری که تو تایید تاپیک میده به فارسی مینویسه اول برچسب گذاری کنید سپس تاپیک را ارسال کنید در حالی که من برچسب ها رو زده ام!
خلاصه وقتی تمام برچسب ها رو پاک میکنم تاپیک تایید و ارسال مبشه. حالا بعد از ارسال برچسب میزنم میگه همه ی برچسب ها ی شما قرار نمیگیره و بعضی هاش اشتباهه.
انگلیسیش یه چیزی تو این مضمونه.

نرگس منتظر
12-07-2012, 00:50
آقا من دارم میگم دیگه. انگلیسیش یادم نمونده ولی اروری که تو تایید تاپیک میده به فارسی مینویسه اول برچسب گذاری کنید سپس تاپیک را ارسال کنید در حالی که من برچسب ها رو زده ام!
خلاصه وقتی تمام برچسب ها رو پاک میکنم تاپیک تایید و ارسال مبشه. حالا بعد از ارسال برچسب میزنم میگه همه ی برچسب ها ی شما قرار نمیگیره و بعضی هاش اشتباهه.
انگلیسیش یه چیزی تو این مضمونه.

دقیقا همینایی که جناب قیام فرمودن

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
12-07-2012, 02:33
بنام تو ای آرام جان

سلام و عرض ادب و احترام

دوستان گرامی این ارور که می فرمائید من هم گاهی دریافت می کنم ، اما وقتی برمیگردم و بررسی می کنم که چه مشکلی هست که نمی پذیره به چند اشکال برمی خورم که با رفع آنها برچسب گذاری مورد قبول واقع میشه

من چون تعداد زیادی برچسب میزنم ، گاهی در گذاشتن کامای انگلیسی اشتباه می کنم و اینو میذارم ،‌ فقط کافیه بین کل برچسب ها یکی از این کاماها اشتباه باشه اینجاست که سیستم به شما میگه برای این موضوع برچسب گذاری کنید .

یا اینکه متن شما به گونه ای هست که در بین اون یک کاما هست (منظورم کامای جدا کننده برچسب نیست ) مثلا اگر شما بنویسید صادق آله طه ، ویژه نامه شهادت امام صادق . گرچه شما اون کامارو برای جداکردن برچسب نذاشتیدبلکه برای مکت بین دو بخش متن هست اما سیستم اونو به عنوان کامای غلط حساب می کنه و نمی پذیره .

همینطور اگر در متن برچسب علامت ستاره یا نقطه باشه باز سیتسم قبول نمی کنه . با اصلاح همین موارد برچسب گذاری انجام میشه .

یکی دیگه از اشکالاتی که سیستم بر نوع بر چسب گذاری می گیره طولانی بودن متن یک برچسب هست . مثلا اگر من چنین عبارتی بذارم . سالروز قیام مردم مشهد در اعتراض به تغییر لباس ملی توسط رضا شاه این متن طولانی را سیستم قبول نمی کنه و ارور میده .

یکبار امتحان کنید ، برچسبی که گذاشتید چک کنید مطمئن باشید اگر فاقد این ایرادات باشه حتما قبول می کنه .

التماس دعا

قیام
13-07-2012, 02:09
سلام. من این کار رو کردم باز ارور داد. ایندفعه عکس گرفتم شاید شما اشتباه ما رو بفهمید.

اولین اروری که باوجود برچسب گذاری میدهد:

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/81068088647263314455.jpg

اینم اروری که جناب معصومی دقیقا میخواستند ببینند چیه: ( در ضمن پایین برچسب گذاری هام هست. اگه اشتباه دارم به من بگید):

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/11134085872861215734.jpg

عهد آسمانى
26-07-2012, 15:12
با سلام
هنوز مشکل من در قسمت دلنوشته هایی از ranjiحل نشده وهمچنان برای بازکردن صفحه این ارور را دریافت میکنم
این نکته رو هم بگم که ایجاد این صفحه توسط مدیر اجرایی صورت گرفته چون می خواستند نوشته های من در یک پوشه قراربگیرن ولی هرگز من نتونستم بعداز یکی کردن پستام تو این انجمن توسط مدیر این صفحه رو باز کنم.ممنون میشم اگه این مشکل رو برطرف کنید.
با تشکر
یا حق

Fatal error: Out of memory (allocated 130547712) (tried to allocate 121896916 bytes) in /home/ayehayee/public_html/includes/functions_threadedmode.php on line 23
charaghmginchara

مدير اجرايي
26-07-2012, 15:47
به نام خدا
با سلام

سلام اميدوارم طاعات شما مقبول درگاه احديت واقع بشه براي گذاشتن كتاب من تلاشم رو انجام دادم ولي يه پيغام داده كه حجمش بيش از 500 kb و نمي تواند ان را بخواند بازم زحمت ميشه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم در اين صورت آيا ميشه چند جلد كتاب رو باهم اپلود كنيم؟ چطوري ؟تشكر

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
03-08-2012, 13:25
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

خداقوت جناب معصومی

بنده تا 1 ساعت پیش به راحتی فایلهای صوتی رو در سایت آپلود می کردم

ولی حالا وقتی به صفحه آپلود میروم مشکلی ندارم

حتی آدرس فایل مورد نظرم رو هم میدم و وقتی روی گزینه آپلود کلیک میکنم

بعد از 2 یا 3 ثانیه صفحه هشدار برام باز میشه که متنش اینه :

The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

اول فکر کردم مشکل از سیستم بنده است ،

ولی وقتی همین فایلها رو به راحتی در سایت کانون آپلود کردم مطمئن شدم مشکل از خود سایت آیه های انتظار است

ممنونم میشم اگر مشکل بنده رو رفع کنید

التماس دعا

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
03-08-2012, 17:13
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

خداقوت جناب معصومی

بنده تا 1 ساعت پیش به راحتی فایلهای صوتی رو در سایت آپلود می کردم

ولی حالا وقتی به صفحه آپلود میروم مشکلی ندارم

حتی آدرس فایل مورد نظرم رو هم میدم و وقتی روی گزینه آپلود کلیک میکنم

بعد از 2 یا 3 ثانیه صفحه هشدار برام باز میشه که متنش اینه :

The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.

اول فکر کردم مشکل از سیستم بنده است ،

ولی وقتی همین فایلها رو به راحتی در سایت کانون آپلود کردم مطمئن شدم مشکل از خود سایت آیه های انتظار است

ممنونم میشم اگر مشکل بنده رو رفع کنید

التماس دعا

ممنون و سپاسگزارم

مشکل به وجود آمده رفع شد

التماس دعا

عهد آسمانى
04-08-2012, 12:42
با سلام خدمت شما جناب اقای معصومی
من درتاپیک کلمات قرانی پستی زدم که در محتواش یه متن پنهان قرار دادم http://www.ayehayeentezar.com/thread23164-5.html#post167883
اما این متن پنهان باز نمیشه البته وقتی گزینه ویرایش رو کلیک میکنم مطلبی که داخل متن پنهان هست در میاد لطفا مشکل منو حل کنید
التماس دعا

Masoomi
05-08-2012, 18:16
سلام
این دو مشکل مربوط به سرور بود که پیگیری کردم الان هم کسی هنوز با اون مواجه هست ؟

Fatal error: Out of memory (allocated 130547712) (tried to allocate 121896916 bytes) in /home/ayehayee/public_html/includes/functions_threadedmode.php on line 23

The connection was reset
The connection to the server was reset while the page was loading

Masoomi
05-08-2012, 18:21
اینم اروری که جناب معصومی دقیقا میخواستند ببینند چیه: ( در ضمن پایین برچسب گذاری هام هست. اگه اشتباه دارم به من بگید):
این ارور رو که شما میبینید باید با دقت بررسی کنید تا اشکال رو متوجه بشید از لحاظ سیستمی ما مشکلی نداریم لذا پیدا کردن اشتباه کار خود شماست برای پیدا کردن اشتباه میشه وقتی این ارور رو میبینید تعداد کلمات رو کم کنید بعد ذخیره کنید اگر ارور نبود مابقی کلمات رو اضافه کنید بهمین ترتیب تا تمام کلمات رو وارد کنید اگر اروری در بین کار داد ببنید مثلااون سهتا کلمه که وارد کردید و ارور داد کجای کارش مشکل داره به همین ترتیب میتونید اون سه تا رو یکی یکی وارد کنید بلاخره مشخص میشه ارور از کجاست و کدوم کلمه مثلا کاماش درست کذاشته نشده یا ...

Masoomi
05-08-2012, 18:24
سلام

وقتی گزینه ویرایش رو کلیک میکنم مطلبی که داخل متن پنهان هست در میاد
من دقیقا روی لینک شما کلیک کردم به پست شماره 50 رفتم روی ویرایش اون کلیک کردم اما منتن پنهانی ندیدم شما چطور میبیند ؟ محتوای متن چی بوده ؟ باید منم ببینم chara که نیست !!!

Masoomi
05-08-2012, 18:33
سلام اميدوارم طاعات شما مقبول درگاه احديت واقع بشه براي گذاشتن كتاب من تلاشم رو انجام دادم ولي يه پيغام داده كه حجمش بيش از 500 kb و نمي تواند ان را بخواند بازم زحمت ميشه راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم در اين صورت آيا ميشه چند جلد كتاب رو باهم اپلود كنيم؟ چطوري ؟تشكر

سلام
متوجه مشکل نشدم الان کاربران تا 5 مگ میتونند آپلود کنند ایشون 500 کیلوبایت رو مشکل دارند ؟
ارور رو دقیقا درج فرمایند

نرگس منتظر
05-08-2012, 18:34
سلام و عرض ادب طاعات تون قبول خسته نباشید
من هر بار که میخوام امضام رذو عوض کنم این خطا رو میده

Your signature cannot be longer than 1000 characters including BB code markup.

Masoomi
05-08-2012, 18:35
ببخشید بابت تاخیر
من احتمالا کلیک کرده بودم بر حذف اشتراک این موضوع در ایمیلم که ایمیلی برام نیومده بود و متوجه پستهای جدید نشدم
الان اصلاح کردم
foz3

Masoomi
05-08-2012, 18:41
Your signature cannot be longer than 1000 cters including BB code markup
شما برای رفع این مشکل
1. اول مطمئن بشید کارکتر مخفی تو متن امضاتون هست یا نه
این یه روش :
پیشنهاد میشود جهت احتراز از مشکل و فرار از کارکتر های مخفی که عمدتا در کپی پیست این مشکل رخ میدهد ابتدا ؛ مطلب را در در نوت پد یا همون Text Document.txt خود ویندوز پیست کنید و سپس از آن کپی و در انجمن قرار دهید
این واسطه موجب از بین رفتن کارکترهای مخفی و هرز پوشیده میشود
2. اگر کارکتر مخفی نداشت متن امضاتون باید کم بشه و تا 1000 کارکتر مجوز دارید

عهد آسمانى
05-08-2012, 18:51
سلام

من دقیقا روی لینک شما کلیک کردم به پست شماره 50 رفتم روی ویرایش اون کلیک کردم اما منتن پنهانی ندیدم شما چطور میبیند ؟ محتوای متن چی بوده ؟ باید منم ببینم chara که نیست !!!

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/00273821868635719305.gif (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165123)
رمضان (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165123)

نسبح (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165141)

حبل (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165172)

لمزه (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165177)

هدی (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165189)

یبشر (http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165211)

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/00273821868635719305.gif

این مطلب داخلشه ولی من قبلا میدیدم مثل اینکه اقای مدیر اجرایی از متن پنهان بیرون اوردن
من باید داخل متن پنهان قرار بدم چون تعداد کلمات زیاده

من الان دوباره گذاشتمش متن پنهان ولی هنوز باز نمیشه امتحان کنید لطفا

http://www.ayehayeentezar.com/thread23164-5.html#post167883

(http://www.ayehayeentezar.com/thread23164.html#post165123)

Masoomi
05-08-2012, 19:51
من الان دوباره گذاشتمش متن پنهان ولی هنوز باز نمیشه امتحان کنید لطفا

سلام
ظاهرا تصاویر متحرک انتخابی شما مشکل ایجاد کردند اونا رو که بر میدارم یا تصویر ثابت جای اون میذارم مشکلی ندارند
با نمونه های دیگه تصویر متحرک هم امتحان کنید شاید فقط این تصویر موردی اشکال ایجاد کرده یا ...
به هرحال مشکلی در امکان مخفی کردن نیست مگر ضعف که اون هم با بررسی شما نقاط ضعفش مشخص میشه
نتیجه رو در همین جا اعلام کنید

عهد آسمانى
09-08-2012, 14:33
با سلام
هنوز مشکل من در قسمت دلنوشته هایی از ranjiحل نشده وهمچنان برای بازکردن صفحه این ارور را دریافت میکنم
با تشکر
یا حق

charaghmginchara

عهد آسمانى
14-08-2012, 12:51
سلام
چرا فونت نوشته ها اینجوری شده یعنی فونت تمام سایت تغییر کرده وکوچیک شده ؟خواهشا عوضش کنید چون چشمام ضعیفه وخیلی اذیت میشم

عهد آسمانى
14-08-2012, 13:00
سلام
ظاهرا تصاویر متحرک انتخابی شما مشکل ایجاد کردند اونا رو که بر میدارم یا تصویر ثابت جای اون میذارم مشکلی ندارند
با نمونه های دیگه تصویر متحرک هم امتحان کنید شاید فقط این تصویر موردی اشکال ایجاد کرده یا ...
به هرحال مشکلی در امکان مخفی کردن نیست مگر ضعف که اون هم با بررسی شما نقاط ضعفش مشخص میشه
نتیجه رو در همین جا اعلام کنید سلام ممنونم بله مشکل از تصاویر متحرک بود

Masoomi
14-08-2012, 13:08
چرا فونت نوشته ها اینجوری شده یعنی فونت تمام سایت تغییر کرده وکوچیک شده
سلام
احتمالا مرورگر شما سایز فونتش تغییر کرده اونو ریسیت کنید و نحوه اون رو از اینترنت جستجو کنید
برای بررسی دقیق با مرورگر دیگه هم امتحان فرمایید

عهد آسمانى
15-08-2012, 13:19
با سلام
بد نمیشه اگه یه نگاهی هم به پیغام من درمورد اروره سیستمی در انحمن دلنوشته ها بیاندازید
الان چندباری پیغام گذاشتم امادریغ ... باتشکر

شهاب منتظر
15-08-2012, 15:56
.:: به نام حضرت دوست ::.

برادر ارجمند جناب آقاي معصومي

سلام ؛ عرض ادب و خدا قوّت.

طاعات و عبادات قبول درگاه حضرت احديّت ان شاء الله.

مدّت هاست در صندوق پيام هاي اينجانب دو پيغام با عنوان "دو پيغام بازديدکنندگان در انتظار تاييد توسط مدير" وجود داره که با وجود سعي بسيار هيچ راهي براي حذفشون پيدا نکردم.

لطفاً بررسي و به نحو مقتضي رفع بفرماييد.

ياعلي مدد.

Masoomi
15-08-2012, 22:27
با سلام
بد نمیشه اگه یه نگاهی هم به پیغام من درمورد اروره سیستمی در انحمن دلنوشته ها بیاندازید
الان چندباری پیغام گذاشتم امادریغ ... باتشکر
سلام و عرض ادب
این مشکل از جانب سرور هست و متاسفانه سرور بسیار ضعیف عمل کرده و علی رغم ارجاع چندباره مشکل هنوز مشکل رو رفع نکرده و البته همین مشکل دقیقا در سایت گفتگوی دینی رخ داده و مسوول سرور هنوز نتونسته عیب رو پیدا کنه و دوبار نامه زدم و حتی لینک پست شما رو یکبار ارسال کردم اما ظاهرا هنوز موفق به کشف مشکل و رفع اون نشده ...

Masoomi
15-08-2012, 22:53
سلام . عرض ادب

لطفاً بررسي و به نحو مقتضي رفع بفرماييد.
رفع شد

عهد آسمانى
25-08-2012, 15:07
با سلام
با اینکه پوشه دل نوشته های ranji انتقال داده شده اما هنوز هم همان مشکل قبل وجود دارد
به نظر من این مشکل فنی سایت نیست مشکل جای دیگست, بخاطر اینکه نوشته هام شاید به دلایلی برای اشخاصی نا خوشاینده بخاطر همین طوری بسته بندی شده که هرگز باز نشه.
ممنون که پیگیری کردید دیگر نیازی نیست

مدير اجرايي
25-08-2012, 17:21
با سلام
با اینکه پوشه دل نوشته های ranji انتقال داده شده اما هنوز هم همان مشکل قبل وجود دارد
به نظر من این مشکل فنی سایت نیست مشکل جای دیگست, بخاطر اینکه نوشته هام شاید به دلایلی برای اشخاصی نا خوشاینده بخاطر همین طوری بسته بندی شده که هرگز باز نشه.
ممنون که پیگیری کردید دیگر نیازی نیست
به نام خدا
دوست بزرگوار
دلنوشته های شما رو به آدرس دیگه ای منتقل کردم تا شاید از این طریق مشکل شما برطرف بشود.اگر اینطور نشده و مشکل کماکان پابرجاست باید جناب معصومی برای رفع مشکل شما پیگیری بفرمایند.
التماس دعا

خادم کریمه اهل بیت
07-09-2012, 19:08
با عرض سلام و ادب
در بخش آمار برتر سایت
چرا قسمت آمار بیشتر غیر فعال است؟

Masoomi
07-09-2012, 21:09
سلام
ممنون از گزارش
الان چک کنید
foz3

خادم کریمه اهل بیت
08-09-2012, 00:40
سلام مجدد

همچنان همانطور است.
در قسمت تعداد نتایج آمار پیشرفته : محلی وجود ندارد که تعداد آمار را از 5 افزایش دهیم.

با تشکر از زحمات شما.

Masoomi
08-09-2012, 01:53
سلام
ممنون
اصلاح شد

یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)*
26-10-2012, 22:32
با سلام عرض ادب و احترام

برادر بزرگوار من در قسمتی که پستها و نوشته ها را میگذارم قسمت ویرایش ندارم همانطور که میدانید ویرایش در قسمت پستها خیلی مهمه چند روز پیش هم خانم فاطمی لطف کردند و مشکلم را حل نمودند اما هم اکنون دچار مشکل شدم نمیدونم چرا قسمت ویرایش را ندارم تقاضا دارم مشکلم را حل بفرمایید.
از زحمات شما ممنون و سپاسگذار.

Masoomi
27-10-2012, 06:37
سلام . عرض ادب
شما امکان ویرایش پستهای قبل رو ندارید ولی پستهایی که جدیدا ارسال می کنید رو تا 1000 دقیقه میتونید ویرایش کنید و برای همه کاربران همینطوره
لطفا امتحان کنید و در صورت مشکل اطلاع دهید

همافر
10-11-2012, 01:32
درود خدمت آقای Masoomi (http://www.ayehayeentezar.com/member2313.html) عزیز

دوست عزیزم از شما تقاضا دارم از مدیریت سیستم GZIP رو فعال کنید تا بارگذاری صفحات زیاد بشه چون مشکل سرعت در انجمن شدیدا وجود داره

ممنون میشم رسیدگی کنید اگر موردی بود در خدمت هسم راهنمایی کنم تا درست بفرمایید

موفق باشید

نرگس منتظر
10-11-2012, 11:17
سلام و عرض ادب خدمت اقای معصومی بزرگوار

عذر میخوام نمیدونم چرا بعضی وقتا این پیغام

Some tags couldn't be added for the following reason(s):
* تعداد برچسب های شما بیش از حدااکثر مجاز 2 می باشد
Changes that did not cause errors have been applied

رو موقع برچسب گزاری دریافت میکنم
ممنون میشم مشکلی هست برطرف بشه

Masoomi
10-11-2012, 16:27
سلام

سیستم GZIP رو فعال کنید
فعال هست
منتها
از سی پنل فشرده میشه
Optimize Website
Content compression: Enabled for all content
https://www.vbulletin.com/forum/showthread.php/?p=2150763&viewfull=1#post2150763

Masoomi
10-11-2012, 16:28
ممنون میشم مشکلی هست برطرف بشه
سلام
لطفا دوباره بررسی کنید ببینید هنوز هم با مشکل مواجه میشید
و چه موقع مشکل رخ میده ...

محامین * یالثارات الحسین *
10-11-2012, 19:48
سلام. من مدّتیه مشکل دارم! من اصلا ادیتور ندارم. فقط یه کادر دارم که مطلبم رو توش میریزم. همین. دیگه نمیتونم ویرایش کنم، فونتش رو بزرگ و کوچیک کنم و...

نرگس منتظر
10-11-2012, 20:01
سلامی دوباره
حالا دیگه یه خطای دیگه میده chara

برخی برچسب ها به دلیل زیر نمایش نمی یابد :
<br>

* تعداد برچسب های شما بیش از حدااکثر مجاز 3 می باشد
<br>
جهت رفع خطا آن موارد را اصلاح کنید

همافر
11-11-2012, 00:39
سلام

فعال هست
منتها
از سی پنل فشرده میشه
Optimize Website
Content compression: Enabled for all content
https://www.vbulletin.com/forum/showthread.php/?p=2150763&viewfull=1#post2150763

ممنونم آقای معصومی از سی پنل بهتر هست فعال نکنید چون الان لود انجمن این هست با آنالیر که خیلی کمتره باید درست شه بازم مسئولین عزیز شما هستین و بابت ابرازش کوتاهی منو ببخشید.

این نمونه ی آنالیز :

http://gtmetrix.com/reports/www.ayehayeentezar.com/wRfj1PB9

یعنی لود الان دقیقا برابر هست با : Page load time: 13.19s
و 143 خطا وجود داره تو انجمن
و همچنین عکس ها مقیاسش خیلی خیلی بالا هست

و در وحله ی اول حتما سرور خودتون رو تغییر بدید.

همافر
11-11-2012, 00:41
سلامی دوباره
حالا دیگه یه خطای دیگه میده chara

<br>

* تعداد برچسب های شما بیش از حدااکثر مجاز 3 می باشد
<br>

درود و خسه نباشید
بهتر هست برای برچسب زنی یا به اصطلاح ساده از تگ زن اتومالتیک تو پست ها استفاده شه که این بهتره و نیازی به زدن برچسب نیس . مسئول فنی میتونن بزارن .
موفق باشید

همافر
11-11-2012, 00:43
سلام. من مدّتیه مشکل دارم! من اصلا ادیتور ندارم. فقط یه کادر دارم که مطلبم رو توش میریزم. همین. دیگه نمیتونم ویرایش کنم، فونتش رو بزرگ و کوچیک کنم و...

این مشکل بر میگرده به قدیمی بودن ورژن سیستم سایت و همچنین ادیتور غیر استاندارد با مرورگرها اشکال میاره که باید از طریق سی پنل و برخی از هک ها بروزرسانی بشه
موفق باشید

Masoomi
11-11-2012, 07:54
سلام

حالا دیگه یه خطای دیگه میده
ارور قبلی رو ترجمه کردم پس فرقی نکرده
لطفا نمونه موضوعی که باهاش مشکل پیدا میکنید همراه با برچسبی که میخواید بزارید برام بفرستید تا بررسی کنم

از سی پنل بهتر هست فعال نکنید
فشرده سازی تاثیر چندانی روی لود نداره و حرف و حدیث کارشناسان زیاده برای نمونه الان gzip رو فعال کردم و میتونید ببینید فرقی نکرد و اگر هم غیر فعال کنم هم فرقی نمیکنه !
اون سایت از خود سایت ویبولتن هم کلی خطا میگیره ... خیلی تو نخش نرید ربطی به سرور نداره

تگ زن اتومالتیک
قبلا استفاده میشد سایت رو با مشکل مواجه کرده بود و بعد از کلی بررسی مشخص شد از این پلاگین بوده که با غیر فعال کردن اون حل شد ضمن اینکه کلمات زائد رو هم برجسب می کنه نظیر با و و ... که باید اونا رو تنظیم کرد که برچسب نکنه که زیادن و... اگر لیست بشن خوبه
اگر مدیر سایت بخوان دوباره میزارم شاید مشکلاتش تو این ورژن حل شده باشه

این مشکل بر میگرده به قدیمی بودن ورژن سیستم سایت و همچنین ادیتور غیر استاندارد با مرورگرها اشکال میاره که باید از طریق سی پنل و برخی از هک ها بروزرسانی بشه
موفق باشید
این انجمن از آخرین نسخه استفاده میکنه و مشکل ربطی به سی پنل و ادیتور و ورژن سایت ...نداره مشکل رو باید از سروریس دهنده اینترنت isp و adsl رفع کرد
و مشکل از اینا نیست و اگر همون زمان که مشکل دارید آیدیتون رو بدید به کسی دیگه که با سرویس دیگه آن میشه مشکل نداره میتونید امتحان کنید ...

نرگس منتظر
17-11-2012, 13:21
برخی برچسب ها به دلیل زیر نمایش نمی یابد:
برای ارسال موضوع برچسب قرار دهید.

سلام و عرض ادب
من هنوزم با این مشکل برچسب گزاری مواجهم
بعضی وقتها هم تاپیک رو برچسب گزاری میکنم و ارسال رو میزنم قبول میکنه
اما بیشتر وقتها هم نه ،همش خطا میده
لطفا رسیدگی کنین

نرگس منتظر
23-12-2012, 11:14
برخی برچسب ها به دلیل زیر نمایش نمی یابد:
برای ارسال موضوع برچسب قرار دهید.

سلام و عرض ادب
من هنوزم با این مشکل برچسب گزاری مواجهم
بعضی وقتها هم تاپیک رو برچسب گزاری میکنم و ارسال رو میزنم قبول میکنه
اما بیشتر وقتها هم نه ،همش خطا میده
لطفا رسیدگی کنین

سلام و ادبی دوباره

عذر میخوام مجددا مزاحم شدم
ولی مشکل من همچنان پابرجاست و هنوز این پیغام خطا رو در بعضی موارد دریافت میکنم

* برای ارسال موضوع برچسب قرار دهید .

در حالی که کلماتی که برای برچسب انتخاب میکنم خیلی کوتاه هستند ولی نمیدونم چرا باز پیغام خطا میده
لطفا یه بررسی جدی بشه تا بلکه این مشکل من تو برچسب گزاری حل بشه

راستی یچیزی داشت یادم میرفت
بعی از تاپیکا رو که میبینم برچسباشون برداشته شده و یا اینکه اگر بخوام یتعداد برچسب جدید به قبلیا اضافه کنم
اون برچسب قدیمیا رو حذف میکنه
اگه میشه این مشکل رو هم حل کنین ممنون میشم از شما

التماس دعا

شهاب منتظر
23-12-2012, 14:33
سلام و ادبی دوباره

عذر میخوام مجددا مزاحم شدم
ولی مشکل من همچنان پابرجاست و هنوز این پیغام خطا رو در بعضی موارد دریافت میکنم

در حالی که کلماتی که برای برچسب انتخاب میکنم خیلی کوتاه هستند ولی نمیدونم چرا باز پیغام خطا میده
لطفا یه بررسی جدی بشه تا بلکه این مشکل من تو برچسب گزاری حل بشه

راستی یچیزی داشت یادم میرفت
بعی از تاپیکا رو که میبینم برچسباشون برداشته شده و یا اینکه اگر بخوام یتعداد برچسب جدید به قبلیا اضافه کنم
اون برچسب قدیمیا رو حذف میکنه
اگه میشه این مشکل رو هم حل کنین ممنون میشم از شما

التماس دعا

سلام و عرض ادب.

ضمن تشکّر از جناب آقای معصومی عزیز بابت زحماتشون ،

بنده هم با این مشکلات مواجه شده ام.

به تجربه برام ثابت شده هنگامی که برچسب گذاریم با این خطا :

جهت رفع خطا آن موارد را اصلاح کنید.

مواجه میشه برچسب ها رو کپی بر می دارم ، موضوع رو ارسال می کنم و بعد از این که مطلبم ثبت شد گزینه ویرایش برچسب ها رو می زنم و دیده ام

که این بار با این که باز هم خطا می ده امّا برچسب ها ثبت می شه.

البته این هم خودش همراه با خطاست و طبیعی نیست امّا کار راه بندازه! dast zadan

در مورد این خطا هم که خانم نرگس منتظر فرمودند

"بعضی از تاپیکا رو که میبینم برچسباشون برداشته شده و یا اینکه اگر بخوام یتعداد برچسب جدید به قبلیا اضافه کنم
اون برچسب قدیمیا رو حذف میکنه"

بنده هم با این مشکل مواجه شده ام و به همین دلیل حتماً قبل از ویرایش برچسب ها یه کپی از اونها بر می دارم.

امیدوارم همگی شما خوبان در زندگی واقعی و مجازیتون موفق باشید.

حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)*
23-12-2012, 16:39
سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت آقای معصومی محترم
مشکلی که من دارم اینه که از اولین روزی که به سایت اومدم چت باکسم فعال نیست.
با اینترنت اکسپلورر که میام تو سایت میتونم ببینم اما وقتی با فایرفاکس که همیشه با این میام تو سایت چت باکسم فعال نیست.
اگر مشکل از مرورگر فایرفاکس باشه تو سایت کانون گفتگوی قرآنی هم باید اینطوری باشه امام اونجا چت باکسم فعاله.
با چند نفر از دوستان که در میان گذاشتم گفتند شاید از مرورگرم باشه.
بخاطر اون ورژن جدید فایرفاکس رو دانلود کردم و نصب کردم بازم افاقه نکرد!!!
ممنون میشم راهنمایی لازم رو بکنید و رسیدگی بفرمایید.
التماس دعا
یا حق

Masoomi
24-12-2012, 08:38
سلام
مشکل بر چسب در حال بررسی هست
مشکل چت شما بررسی شد نباید مشکلی باشه اگر با همون آیدی مثلا خانم فاطمی وارد بشند چت رو خواهند دید میتونید به دوستی که اعتماد کامل دارید یا خانم فاطمی رمز عبورتون رو بدید تا تست کنند

║✿║خادم زهرا║✿║
25-12-2012, 19:42
سلام خدا قوت

ببخشید مشکلی که هست اینه که تاریخ سایت برای من میلادی شده ! نمیشه دوباره همون شمسی بشه اونطوری خیلی راحت تر بود roz2

سابحات
25-12-2012, 19:51
عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
جدیدا وقتی وارد سایت میشم و صفحات جدید رو باز میکنم نام کاربری و رمز عبور میخواد
در صورتیکه در پایین صفحه انجمن که مجددا بازش میکنم نام کاربریم در لیست کاربران حاضر در انجمن هست
لطفا راهنمایی بفرماییدمشکل از چیه؟
با سپاس

Masoomi
27-12-2012, 20:01
سلام
تاریخ شمسی رو ان شاءالله در آینده نزدیک به ورژن جدید افزوده میکنم
احتمال داره این اتفاق بیافته اما نباید زیاد باشه
و بودن شما در لیست کاربران آنلاین دلیل نمیشه که نیاز به ورود نداشته باشید
گاهی سرور رو ریست میکنند یا خطای دیتابیس رخ میده و کاربران باید دوباره وارد بشند
به طور عادی اگر بر خروج کلیک نکنید بعد از 1800 ثانیه یا نیم ساعت تازه سیستم شما رو از لیست کاربران آنلاین خارج میکنه ...

محامین * یالثارات الحسین *
12-01-2013, 16:12
سلام. من نمیتونم تاپیک ایجاد کنم. وقتی گزینه ایجاد موضوع رو میزنم، ادیتور ناقص بالا میاد. یعنی اصلا گزینه ویرایش، اندازه، فونت و... نداره. فقط میشه مطلبو کپی کنم توش.

Masoomi
12-01-2013, 23:49
سلام
متاسفانه این روزها مشکلاتی که گزارش میشه بیشتر بر می گزده به سرویس دهنده های اینترنت شما اگر در همان لحظه از سرویس دیگری استفاده کنید یا کانکشنی از شرکت دیگه یا نام کاربری و رمز عبورتون رو بدید به دوستی مطمئن تا تست کنه یا ... مشکلی ندارید و این مشکل از جانب سرور نیست

مولاتی یا فاطمه الزهرا(س)
16-01-2013, 23:33
سلام و عرض ادب و خداقوت

مدتهاست با مشکلی در دو تاپیک مواجهم بدین ترتیب که در تایپ و ارسال مطالب، با کندی بسیاری مواجهم ، به طوری که گاهاً از ایجاد پست جدید منصرفم می کند.قابل توجه که فقط در دو تاپیک :

1-مشکلات طریقت (http://www.ayehayeentezar.com/thread24835.html)

2-اوصاف الاشراف (http://www.ayehayeentezar.com/thread24814.html)

در حالیکه در همان زمان پستهای دیگر خوب عمل می شود!

متشکرم

2020
25-01-2013, 14:26
AutoPlay Media Studشماره ی سریال چیست؟؟

25-01-2013, 21:15
با سلام عرض ادب و احترام

خدمت جناب اقای معصومی خسته نباشید عرض میکنم ممنون از زحماتتون در پی پیامی از همکار محترم مدیر اجرایی مبنی بر اینکه پستهام تزیین ندارند من به ایشان اطمینان خاطر دادم که پستهام دارای تزیینات میباشد اما امشب زمانی که داشتم پست میزدم متوجه شدم که پستهایی که دیشب زده بودم که دارای تزیین بود امشب تزیین نداره خیلی متعجب شدم که چرا پستهای دیشب تزیین داشت امشب نداره و مشکل دیگر اینکه اندازه و فونت را انتخاب میکنم پس از ارسال نیمی از نوشته هام تغییر کرده اما نیمی تغییر نکرده مجبور میشم از اول ویرایش کنم.

Masoomi
26-01-2013, 11:20
سلام . عرض ادب

لطفا بفرمایید دوستان دیگرتون هم امتحان کنند ببینیم مشکل عمومی هست یا شخصی
لطفا دوستان دیگر هم امتحان کنند تا مشخص بشه ...

AutoPlay Media Stud
سریال این نرم افزار رو نمیدونم

دارای تزیین بود امشب تزیین نداره
لطفا موارد رو چک کنید ببینید مثلا عکس های تزیین شده فیلتر نشده یا ...
سابقه نداره در صورت تکرار اصلاع بدید همراه با آدرس پست

از نوشته هام تغییر کرده اما نیمی تغییر نکرده مجبور میشم از اول ویرایش کنم.
ادیتور یا همون محل نوشتن قلق های خاصی رو داره
اینجا راهنمایی کردم یه مراجعه بکنید لطفا
http://www.askquran.ir/thread1147-101.html#post588159

منتظرظهور یوسف زهرا(عج)
26-01-2013, 21:25
با عرض سلام و خداقوت

چند وقتیه توی سایت هرچی مطلب میگذارم نمیتونم برچسب براش قرار بدم چون بهم خطا میده
وقتی هم که موضوع رو بدون برچسب ارسال میکنم و بعدا میخوام در قسمت ویرایش برچسب ها اون مطلب رو برچسب گذاری کنم باز هم بهم خطا میده:

لطفا راهنمایی کنید ببینم اشکال از سیستم منه یا از سایت؟

شهاب منتظر
27-01-2013, 10:23
سلام و عرض ادب

http://www.ayehayeentezar.com/images/ayeha/ca_evo_baj/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط کنیز فاطمه(سلام الله علیها) http://www.ayehayeentezar.com/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.ayehayeentezar.com/thread23091-8.html#post198477)

لطفا بفرمایید دوستان دیگرتون هم امتحان کنند ببینیم مشکل عمومی هست یا شخصی
لطفا دوستان دیگر هم امتحان کنند تا مشخص بشه ...

برای بنده هم پیش آمده منتها فقط مواقعی که مطلبی رو از جایی کپی ، پیست می کنم که در متن مطلب یک یا چند کادر تو در تو و نامرئی هست ادیتور آیه های انتظار قسمت هایی رو که بیرون کادر هست و های لایت می شن ادیت می کنه و موارد داخل کادر رو ادیت نمی کنه به همین دلیله که بعضی قسمت ها بدون ادیت و تغییر باقی می مانند ، با عرض معذرت از جناب آقای معصومی ، پیشنهادم اینه که در این مواقع موارد انتخابی مورد نظر برای کپی پیست رو در تکه ها و قسمت های کوچک تر انتخاب و ادیت بفرمایید.

http://www.ayehayeentezar.com/images/ayeha/ca_evo_baj/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط یاس بهشتی http://www.ayehayeentezar.com/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.ayehayeentezar.com/thread23091-8.html#post200339)
دارای تزیین بود امشب تزیین نداره

لطفا موارد رو چک کنید ببینید مثلا عکس های تزیین شده فیلتر نشده یا ...
سابقه نداره در صورت تکرار اصلاع بدید همراه با آدرس پست

به نظرم این گونه عکس ها که می فرمایید حذف شده اند منبعشون منبعی غیر از آیه های انتظاره که حذف می شه وگرنه اگه از گالری آیه های انتظار باشن بعیده حذف بشن.

با عرض سلام و خداقوت

چند وقتیه توی سایت هرچی مطلب میگذارم نمیتونم برچسب براش قرار بدم چون بهم خطا میده
وقتی هم که موضوع رو بدون برچسب ارسال میکنم و بعدا میخوام در قسمت ویرایش برچسب ها اون مطلب رو برچسب گذاری کنم باز هم بهم خطا میده:

بله این مشکل برای بنده هم هست قبلاً هم عرض کردم خدمت آقای معصومی ؛ منتها این که فرموده اید پس از ارسال بدون برچسب ویرایش می خواهید کنید اما امکان پذیر نیست برای بنده پیش نیومده و انجام می شه. هر چند که خطا ظاهر می شه امّا کار انجام میشه تست بفرمایید فکر می کنم حلّه.

مدير اجرايي
27-01-2013, 18:21
با سلام عرض ادب و احترام
مشکل دیگر اینکه اندازه و فونت را انتخاب میکنم پس از ارسال نیمی از نوشته هام تغییر کرده اما نیمی تغییر نکرده مجبور میشم از اول ویرایش کنم.
ضمن عرض سلام و ادب
با کسب اجازه از برادر بزرگوار جناب معصومی، این موارد اغلب هنگام کپی پیست کردن مطالب پیش می آید. برای رفع این مشکل پس از پیست کردن،تمام مطلب را انتخاب کنید و بر روی آیکون حذف قالب(فرمت) (ردیف اول سمت راست ادیتور،آیکون دوم) کلیک کنید.بعد از حذف فرمت قبلی میتوانید سایز و فونت جدید را اعمال کنید.
موفق باشید

27-01-2013, 19:58
با سلام عرض ادب و احترام

ممنون و سپاسگذار از راهنماییهای خوبتان .همکار محترم جناب اقای معصومی توی تاپیک و صفحه اول این موضوع مطمئن هستم که از تزیینات استفاده کردم اما الان تزیینی نمیبینم در مورد صفحه دوم چون تزینات را ندیدم خودم تزیین نکردم گفتم شاید بعد از خروج از سایت تزیینات قابل مشاهده باشه اما الان دو روز هست که تزیینات مشهود نیست .

شاید به گفته همکار محترم و برادر بزرگوار اقای شهاب منتظر چون از سایت دیگری تزیینات را گرفته ام پاک شده باشند.دوست دارم نظر شما را هم جهت راهنمایی بیشتر بدانم.

سیمای همسری پیامبر(صلی الله علیه واله) با خدیجه کبری (http://www.ayehayeentezar.com/thread26537.html)

اسلام, زن و كنكاشى نوين (http://www.ayehayeentezar.com/thread26313.html)

27-01-2013, 20:04
ضمن عرض سلام و ادب
با کسب اجازه از برادر بزرگوار جناب معصومی، این موارد اغلب هنگام کپی پیست کردن مطالب پیش می آید. برای رفع این مشکل پس از پیست کردن،تمام مطلب را انتخاب کنید و بر روی آیکون حذف قالب(فرمت) (ردیف اول سمت راست ادیتور،آیکون دوم) کلیک کنید.بعد از حذف فرمت قبلی میتوانید سایز و فونت جدید را اعمال کنید.
موفق باشید

با سلام عرض ادب و احترام

ممنون و سپاسگذار از راهنمایی شما و جناب اقای معصومی در مورد استفاده از سایز و اندازه و فونت از راهنماییهایتان استفاده کردم خیلی خوب و عالی بود جا داره تشکر ویژه نمایم از هردو بزرگوار.
در پناه خدا پیروز و موفق باشید.

Masoomi
28-01-2013, 20:07
سیمای همسری پیامبر(صلی الله علیه واله) با خدیجه کبری
سلام
فیلتر شده متاسفانه برای نمونه پست اول رو دیدم
این عکس فیلتر شده
http://s19.rimg.info/1b1e5d9f9aab353a1c7084e4f93b10f9.gif

منتظرظهور یوسف زهرا(عج)
28-01-2013, 21:05
با عرض سلام و خداقوت

ببخشید جناب معصومی مشکل من حل نشدا!!
همچنان بعد از ارسال مطلب هم نمی تونم برچسب ها رو ویرایش کنم!!

نرگس منتظر
04-02-2013, 19:31
سلام و عرض ادب و احترام
میخواستم تو چت چیزی تایپ کنم که پیغام میده وارد سیستم نشدید
تا حالا اینطور نشده بود
برای همه همینطوره یا فقط من این پیغام رو دریافت میکنم ؟

Masoomi
04-02-2013, 20:13
سلام
بله اتفاق میافته
باید روی دکمه پایین نوشته چت کلیک کنید http://www.ayehayeentezar.com/images/ayeha/statusicon/user-offline.pngتا سبز بشه http://www.ayehayeentezar.com/images/ayeha/statusicon/user-online.pngبعد متنتون رو بنویسید

نرگس منتظر
20-02-2013, 08:32
سلام
جناب معصومی خدا قوت
مدتهاست که من نمیتونم امضام رو ویرایش کنم همش این خطا رو میده

Your signature cannot be longer than 1000 characters including BB code markup.

در حالی که من فقط یه نقطه کم و یا زیاد میکنم بازم این پیغام رو میده تا حالاشم هر چه امضا و آواتار عوض کردم به خانم فاطمی گفتم قبول زحمت کردن
دیگه من روم نمیشه از ایشون بخوام این کارو برام بکنن
لطفا پی گیری بشه که مشکل از کجاست

ممنو ن و متشکر از زحمات تون
التماس دعا

Masoomi
20-02-2013, 09:11
سلام
مجوزهایی که داده شده با تصمیم خود مدیر سایت بوده لذا برای افزایش کارکتر باید به ایشون مراجعه کنید
لازم نیست ایشون امضای شما رو تغییر بدن کافیه تعداد کارکتر ها رو افزایش بدن
اینکه شما نمیتونید الان حتی امضای قبلیتون رو داشته باشید به خاطر تنظیم های جدید هست که ایشون درخواست کردند
التماس دعا

نرگس منتظر
20-02-2013, 23:09
سلام
مجوزهایی که داده شده با تصمیم خود مدیر سایت بوده لذا برای افزایش کارکتر باید به ایشون مراجعه کنید
لازم نیست ایشون امضای شما رو تغییر بدن کافیه تعداد کارکتر ها رو افزایش بدن
اینکه شما نمیتونید الان حتی امضای قبلیتون رو داشته باشید به خاطر تنظیم های جدید هست که ایشون درخواست کردند
التماس دعا

سلام و عرض ادب
جناب معصومی من حدود یکسالی میشه که این مشکل رو دارم مربوط به این چند روز نیست
قبلا هم بشما تو پیام خصوصی گفته بودم امضام مشکل داره و نمیتونم ویرایشش کنم
اصلا من نمیتونم حتی امضام رو کلا حذفش کنم چه برسه به این که احتیاج به کاراکتر بیشتر و یا کمتر باشه

Masoomi
21-02-2013, 00:36
سلام
بررسی کردم به راحتی حذف شد لطفا بررسی کنید دوباره من مشکلی نمیبینم
لینک ویرایش امضا
http://www.ayehayeentezar.com/profile.php?do=editsignature
اگر حل نشد با مرورگر دیگه امتحان کنید مشکل از سایت نیست یا به دوستانتون که مطمئنید رمزتون رو بدید تا امتحان کنند ...

نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)*
11-04-2013, 23:04
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید

مدتیه که سایت همش قطع می شه
حالا نمی دونم مشکل کجاست ... چند دقیقه قطع می شه و دوباره وصل
دیشب هم که قطع شد و تا امروز صبح قطع بود
سرعت هم خیلی پایینه
می خواستم بدونم علتش چی می تونه باشه
آیا این مشکل برای همه هست؟؟؟

ممنونم

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
12-04-2013, 01:32
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید

سرعت هم خیلی پایینه

ممنونم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام سبز ما رو از دیار آذری ها پذیرا باشین

بنده هم این مشکل رو دارم جناب معصومی. دو شب برا من قطع شد. دیشب هم هرچی تقلا کردم و قربون صدقه اش رفتم باز نشد که نشد

حالا مشکل کجاست؟ آیا مشکل همون کشتی است که خورده به کابل و قطع شده و... است که تو اخبار گفتن؟

حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)*
12-04-2013, 01:41
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید

سرعت هم خیلی پایینه

ممنونم

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما جناب معصومی
من هم دیشب به این مشکل برخوردم...
سرعت من هم بنا به حجم تاپیک بیشتر و کمتر میشه
خصوصا تو تاپیک هایی که فایل های صوتی قرار میدم سرعتم فوق العاده کم هستش!
ممنون میشم رسیدگی بکنید ببینید مشکل از مرورگر و سرعت اینترنتم هست یا سایت؟!؟
با تشکر از زحماتتون

16-04-2013, 23:46
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید

سرعت هم خیلی پایینه

ممنونم

برای من دو روز است دیروز کلا سایت قطع شده بود و خطا میداد امروز هم سرعت خیلی خیلی پایین آمده بود فقط عنوان سایت بالا می آمد

یارمهدی
17-04-2013, 01:20
سلام بر جناب معصومی

متنهای بالارو که میخوندم یاد غصه های خودم افتادم، همه درد دل منو گفتن
ولی انگار خدا رو شکر مشکل برطرف شده
به امید قطع نشدن دوباره،سرعت بالا و توفیقات بیشتر شما

با تشکر از زحمات شما

Masoomi
17-04-2013, 06:34
سلام
مشکلات اخیر ناشی از حمله سایبری به سروری که در اون هستیم میشه و متاسفانه حملات از نوع پیچیده و پی در پی هست
ان شاءالله با پیگیری در حال رفع مشکل هستیم
آخرین صحبتی که داشتیم قرار شد که سرور منتقل بشه و روی اون فاروال سخت افزاری نصب بشه هرچند هزینه ها دوبرابر میشه اما مشکل تنها راه حلش اینه ...

║✿║خادم زهرا║✿║
19-04-2013, 11:12
سلام جناب معصومی بزرگوار خدا قوت

میخواستم سوال کنم امکانش نیست امکان خصوصی سازی پروفایل هم در این سایت فعال بشه ؟ منظورم زیباسازی پروفایله .

Masoomi
20-04-2013, 18:59
سلام
باید از مدیر سایت درخواست کنید تا ایشون تصمیم بگیرند و به حقیر منتقل کنند
امیدوارم قالب اشکال نداشته باشه و طرح ها اجرا بشه ...

║✿║خادم زهرا║✿║
22-04-2013, 15:51
سلام جناب معصومی خسته نباشید و خدا قوت

جناب معصومی همین الان داشتم با یکی از بچه ها در مسنجر الفور صحبت میکردم میگفت دوروزه نمیتونه وارد سایت بشه . بهشون گفتم من به جای شما اطلاع میدم تا علت بررسی بشه . ممنون میشم راهنماییمون کنید .

التماس دعا

Masoomi
22-04-2013, 16:17
سلام
ممنون آیدی ایشون رو هم درج میکردید تا بررسی کنم
و هم اینکه چه اروری میبینه ؟

║✿║خادم زهرا║✿║
23-04-2013, 18:23
سلام الان رفتم به آیدیشون به نظر میاد مشکل حل شده باشه چون بعد از گفتگویی که باهم داشتیم اومدم اینجا پیام گذاشتم اما الان دیدم که بعد از این پیام وارد سایت شدن و احتمالش هست مشکل حل شده باشه .

این آیدی »»» http://www.ayehayeentezar.com/member2988.html (http://www.ayehayeentezar.com/member2988.html)

حالا بازم ازشون میپرسم خبر میدم ممنون از زحماتتون
الان مجددا ازشون پرسیدم گفتن که هنوز نتونستن وارد سایت بشن و بهم گفتن اروری که دریافت میکنند مثل اون زمانیه که سایت یه مدتی سرورش قطع شده بود و حدود یک هفته کسی نمیتونست وارد سایت بشه .

میگفتن ارور میده سرور نات ...

ممنون از زحماتتون

Masoomi
24-04-2013, 16:53
الان مجددا ازشون پرسیدم گفتن که هنوز نتونستن وارد سایت بشن
سلام
لطفا دوباره بررسی کنن
ممنون

║✿║خادم زهرا║✿║
24-04-2013, 19:13
سلام جناب معصومی بزرگوار خدا اجرتون بده دل خواهر ما رو شاد کردید . مشکلشون حل شده الحمدلله به لطف خدا و زحمات بی وقفه ی شما ....

التماس دعا

24-04-2013, 19:31
با سلام عرض ادب و احترام هر چه قدر هم تشکر کنم کمه فقط میتونم ثواب خواندن سوره یاسین را هدیه به رفتگانتان کنم.

5 روزه که بدون هیچ دلیلی از سایت خارج شدم دیگه با اینترنت اکسپلورر هم نمیتونستم وارد بشم فکر میکردم مشکل مال سیستمه منه با لپ تاپ هم نتونستم وارد بشم .
تا اینکه الان خواهر عزیزم خبر دادند که با کمک شما که خیلی شرمنده هستم و انشالله که از امام زمان اجر زحماتتان را بگیرید میتونم وارد سایت شوم خیلی خوشحال شدم
که باز هم به جمع دوستان در ایه ها پیوستم و این بدون تلاش و زحمات شما شدنی نبود باز هم ممنون و سپاس انشالله که در همه مراحل زندگیتان موفق و موید باشید.

11-05-2013, 12:48
با سلام عرض ادب و احترام خدمت برادر بزرگوار جناب معصومی

همکار محترم یک ماهی هست که دچار مشکل هستم از صبح سایت برام بستس تا ساعت هفت و نیم بعد از ظهر زمانی هم که باز میشه به سختی میتونم پست بزنم الان هم داشتم برای فرزندم تحقیق تهیه میکردم که خیلی اتفاقی وارد سایت شدم.

سیستم من مشکل نداره به تازگی ویندوز نصب کردم فایر فاکس هم دارم قبل از این با اپرا وارد میشدم کار با اپرا واقعا سخته الان هم که از این طریق نمیتونم وارد شوم.

جالب اینه که ساعت 2 شب سایت برام بازه اما من امتحانات فرزندم شروع شده و فعلا امکان اینکه نیمه شب وارد شوم را ندارم.اوایل فکر میکردم مشکل از پشتیبانی باشه زنگ زدم مشکلی داشتند که الهی شکر رفع شده. اما من همچنان نمیتونم وارد سایت بشم .

خواهشمندم یه تدبیری بیندیشید میدانم خیلی مزاحم هستم اما احساس میکنم از دوستانم دور مانده ام .دلم برایشان تنگ شده.

خواهر عزیزم خانم خادم زهرا هم همین مشکلات را دارند.

If you feel you have reached this page in error, please contact the web site owner:

webmaster@ayehayeentezar.com (webmaster@ayehayeentezar.com)
It may be possible to restore access to this site by following these instructions (http://www.cpanel.net/docs/dnscache/cleardns.html) for clearing your dns cache.

If you are the web site owner, it is possible you have reached this page because:

The IP address has changed.
There has been a server misconfiguration.
The site may have been moved to a different server.

If you are the owner of this website and were not expecting to see this page, please contact your hosting

Note: Although this site is running cPanel, WebHost Manager, and Apache software it almost certainly has no other connection to cPanel Inc. or the Apache Group. Please do not send mail about this site or its contents to cPanel Inc. or the Apache Group.
About cPanel: cPanel is a leading provider of software for the webhosting industry. If you would like to learn more about cPanel please visit our website at www.cpanel.net (http://www.cpanel.net/). Please be advised that cPanel Inc. is not a web hosting company, and as such has no control over content found elsewhere on this site.
About Apache HTTP Server: The Apache HTTP Server is an open source web server which powers many of the world's web sites. The Apache HTTP server is part of the Apache Group's many influential

ملکوت* گامی تارهایی *
11-05-2013, 16:24
با سلام خدمت شما بزرگوار

مدتیه برای ارسال هر مطلب با پیغام خطا مواجه می شم که مانع ارسال می شه.

ممنون می شم بفرمایید دلیلش چیه؟

در پناه خداوند

Masoomi
14-05-2013, 23:12
سلام

مدتیه برای ارسال هر مطلب با پیغام خطا مواجه می شم که مانع ارسال می شه.
چه اروری می بینید ؟

Masoomi
14-05-2013, 23:15
سلام

If you feel you have reached this page in error, please contact the web site owner:
مسوول سرور گفتند این ارور الی آخر یعنی بعد این همه مدت از انتقال هنوز اپدیت نشده برای اینها ! مشکل از جانب سرویس دهنده اینترنت هست ظاهرا

ملکوت* گامی تارهایی *
20-05-2013, 10:00
سلام یه مو ضوعی رو قبلا پست کردم باعنوان انسان از کشتن 6جانور منع شده است یادم رفته بود برچسب بزارم الان که میرم برای ویرایش و صفحه باز میشه قسمت برچسب ها در صفحه وجود نداره لطفا راهنماییم کنید ممنونم

Masoomi
20-05-2013, 10:49
سلام
دقت کنید
http://www.ayehayeentezar.com/thread30061.html
اون پایین نوشته ویرایش برچسب ...
شما مشکلی ندارید
اگر نتونستید رمزتون رو برام بفرستید تا براتون انجام بدم

شهاب منتظر
20-05-2013, 11:43
سلام و عرض ادب و خدا قوّت خدمت جناب آقای مهندس معصومی عزیز

قبلاً این امکان وجود داشت که در تاپیک های دیگر همکاران برچسب گذاری انجام دهیم امّا این امکان مدّتی هست که حذف شده.

بنده بر حسب وظیفه در تاپیک هایی که جالب هستند برچسب گذاری انگلیسی انجام می دم امّا مدّتیه این امکان از بین رفته.

ممنون از اهتمامتون نسبت به حلّ مشکلات فنّی سایت.

Masoomi
20-05-2013, 15:38
سلام . عرض ادب
لطفا دوباره بررسی فرمایید

شهاب منتظر
20-05-2013, 17:11
ماشاءالله سرعت!!!

foz3
بله حلّ شده ، ممنون.

شهاب منتظر
02-06-2013, 12:57
.:: اَللّهُمَّ یَسِّر وَ اَعِن ::.

جناب آقای مهندس معصومی عزیز

سلام و عرض ادب.

خدا قوّت.

یکی از مشکلات فنّی که بنده چند مرتبه در جاهایی عرض کردم منتها ترتیب اثری داده نشده ، بزرگی این لوگوی پایین سمت راست (jonbeshnet.ir) و در سمت راست واقع شدن و کنار اسکرول سایت قرار گرفتن آن می باشد.

متاسفانه بنده به شخصه بارها و بارها به جای اسکرول یک میلیمتر این ور تر رو کلیک کردم و به جای بالا رفتن اسکرول شاهد باز شدن سایت جنبش نت بوده ام که برگشت به صفحه ی قبل و تایپ مجدد مطالب و ... مستلزم صرف بیهوده ی کلّی وقت است.

لذا ، خیر اموات محترمتان ، لطفاً ترتیبی اتخاذ فرمایید این گونه لوگو ها کوچک تر و در سمت چپ صفحه قرار بگیرند.

این لطف شما در صرفه جویی در وقت همکاران محترم و بالا رفتن کیفیت و کمیّت مطالبشان نقش موثر و مثبتی خواهد داشت ودعاگویتان خواهیم بود.

خداوند مهربان مأجورتان بدارد.

Masoomi
03-06-2013, 07:12
سلام بزرگوار . خدا قوت
لوگو مشکل فنی نیست و من در مورد اون تصمیم گیرنده نیستم
لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید و مشکل رو منتقل کنید

ملکوت* گامی تارهایی *
03-06-2013, 11:21
سلام و خسته نباشید میگم، دست شما درد نکنه جناب معصومی مشکلم برطرف شد .خدا قوت

parvaneh2parvanehparvaneh2

شهاب منتظر
06-06-2013, 00:01
سلام بزرگوار . خدا قوت
لوگو مشکل فنی نیست و من در مورد اون تصمیم گیرنده نیستم
لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید و مشکل رو منتقل کنید

آقا مهندس ، بله ممنون.

باور بفرمایید سمت چپ باشه زیباتره ، لااقل اسکرول رو به سمت چپ منتقل بفرمایید.

این که فنیه و از عهده ی شما بر میاد.

komak

امّا خودمونیما!

انگار مشکل شخصی شده و فقط برای بنده پیش میاد.

اگه شخصیه و فقط برای من پیش میاد پس لازم نیست برطرف بشه!

ghmgin

Masoomi
06-06-2013, 12:51
سلام . خداقوت
با مدیر سایت مطرح کنید شاید ایشون هم باشما هم عقیده باشه
همیشه مذاکره جواب میده ...foz3

مهمان ماه
02-08-2013, 15:48
http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=4014&stc=1&d=1375442181

سلام مثلثهای هدایت گر به آخرین پست(شکل شماره 2) متاسفانه کار نمیکنند و مثل تیتر موضوعات (شکل شماره 1) انسان رو به اولین پست از موضوع انتقال میدند در حالیکه اگه یکی بخواد اولین پست رو ببینه، باید قسمت شماره 1 رو بزنه و هرکی بخواد به آخرین پست مراجعه کنه باید مثلثها یعنی شکل شماره 2 روبزنه و این روال طبیعی همه سایتهاست که در این سایت درست نمیباشد

02-08-2013, 20:28
سلام
از چند ماه پیش سرعت سایت برام خیلی کند شده است. الان هم به همین شکل است. مخصوصا در ارسال مطلب. یا در تایپ کردن. همین الان که مینویسم نوشته ها دیرتر تایپ میشن. در حالی که مشکل کندی در بقیه سایتها را ندارم

Masoomi
03-08-2013, 00:51
سلام

در این سایت درست نمیباشد
طبق درخواست شما تنظیم شد

سرعت سایت برام خیلی کند شده
دوستان دیگه هم این مشکل رو دارند ؟
با مرورگر های مختلف هم تست کنید

05-08-2013, 12:28
جناب معصومی با مرورگرهای دیگری هم همین مشکل را دارم. ممکن است مشکل کندی سایت به خاطر اشکال متحرک و نوشته های متحرک سایت باشد؟

شهاب منتظر
05-08-2013, 14:42
"به نام حضرت دوست"

جناب مهندس

سلام و عرض ادب.

سرعت سایت با فایرفاکس خیلی مشکلی نداره و قابل تحمّله اما با IE و google chrome به نحو ملال آوری دهشتناکه! اصن یه وضی! ghmgin

مهندس جان در ضمن لطف فرموده مشکل ورود به سایت از صفحه ی اصلی رو برطرف بفرمایید ، بسیار وقت گیر و سخت شده مخصوصاً واسه ما که وقتمون خیلی خیلی پرارزشه! khandedar

Masoomi
05-08-2013, 15:34
سلام

کندی سایت به خاطر اشکال متحرک و نوشته های متحرک سایت باشد؟
شما که قبلا مشکل نداشتید پس احتمالا برهه ایی هست و مشکلتون از اینترنت شما باشه با سروریس دیگه امتحان کردید ؟
دوستان دیگه مشکل سرعت جدیدا پیدا نکردند ؟

سرعت سایت با فایرفاکس خیلی مشکلی نداره و قابل تحمّله اما با IE و google chrome
خب از فایرفاکس استفاده کنید
مشکل ورود به خاطر کدی بود که مدیر سایت درخواست کرده بودند تا بزارم و بعد از مشخص شدن مشکل اونو برداشتم هنوز مشکل دارید ؟

شهاب منتظر
06-08-2013, 19:21
مشکل ورود به خاطر کدی بود که مدیر سایت درخواست کرده بودند تا بزارم و بعد از مشخص شدن مشکل اونو برداشتم هنوز مشکل دارید ؟

سلام و عرض ادب.

خدا رو شکر حل شد.

ممنون.

19-08-2013, 23:14
با سلام عرض ادب و احترام و عرض خسته نباشید خدمت جناب اقای معصومی بزرگوار

جناب اقای معصومی متاسفانه از بعد از ظهر تا به حال فونت و اندازه نوشته های من تغییر کرده منظورم کل صفحه میباشد.
از فونت مایکروسافت و اندازه 4 استفاده میکنم اما نمیدونم چرا اندازه استاندارد نداره و کل صفحه ریز نوشته شده
نمیدونم تونستم منظورم را برسانم یا خیر؟
امیدوار به کمک شما برادر بزرگوار هستم.

نرگس منتظر
20-08-2013, 02:02

جناب اقای معصومی متاسفانه از بعد از ظهر تا به حال فونت و اندازه نوشته های من تغییر کرده منظورم کل صفحه میباشد.
از فونت مایکروسافت و اندازه 4 استفاده میکنم اما نمیدونم چرا اندازه استاندارد نداره و کل صفحه ریز نوشته شده

با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب معصومی
منم بعضی وقتا با این مشکل روبروام فونت رو یچیز انتخاب میکنم برا خودش تاهوما میزنه هرچی هم ویرایش میکنم متنم رو باز فایده نداره به عنوان مثال تو تاپیک ختم نوشتاری قرآن هرکاری کردم نشد که نشد

Masoomi
20-08-2013, 07:53

با سلام خدمت شما
اگر از اينترنت اكسپلورر استفاده ميكنيد بالاي همين صفحه گزينه view را انتخاب و سپس بر text size سپس يكي را انتخاب نماييد كه مناسب چشم شماست حالت استاندارد Medium مي باشد
اگر از مرورگر فایر فکس استفاده میکنید
بالای صفحه منوی viewرا باز نموده و سپس zoom و از منوی آن بر گزینه reset کلیک کنید
میتونید با کلیک همزمان بر دو کلید
Ctrl+0
کیبورد این کار رو بدون طی مراحل قبلی انجام دهید

Masoomi
20-08-2013, 08:05
سلام

ختم نوشتاری قرآن هرکاری کردم نشد که نشد
من امتحان کردم تو پست
http://www.ayehayeentezar.com/post231966.html#post231966
و اصلاح کردم
خیلی کد های اضافی تو پستتون هست اما به هرحال در صورت وجود این کدهای اضافی و فرصت نداشتن جهت رفع به این صورت اقدام کنید که مثلا خط به خط اندازه بدید مشکی ها رو انتخاب کنید و اندازه 4 بدید و بعد بنفش ها و ...
اینطوری جواب میگیرید اگر بخواید همه رو یکجا یه یک اندازه کنید یا باید کدهای اضافی رو حذف کنید یا از طریق فرمول زیر اقدام کنید
http://www.askquran.ir/images/editor/switchmode.png
تغییر ادیتور : در حالت عادی کدهای مخفی نمایش داده نمیشود اما با کلیک بر این امکان می توانید کد های مخفی رو مشاهده نمایید و در صورت تبحر در کد نویسی تغییرات مد نظر رو از این طریق اعمال کنید و اشکالات کارتون رو ببینید
بطور مثال :
تغییر رنگ و انتخاب متن غیر از رنگ های پیش فرض انجمن که کافیسیت کد رنگ رو تغییر بدید

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
20-08-2013, 20:05
به نام خدا

سلام و خدا قوت

مشکلی که برای من در سایت پیش آمده این است که در حال حاضر تنها کاری که من در سایت میتوانم انجام دهم این است یک پستی را به سختیییی

بنویسم یا تشکر کنم .هیچ عکسی را نمیتوانم بذارم حتی قسمت شکلک ها هم باز نمیشود.

من فکر میکنم این به خاطر حجم سنگین سایت باشد یعنی کسی که سرعت اینترنتش کم باشد حتی صفحه اصلی سایت هم به سختییییی باز شود .

ممنون میشوم رسیدگی کنید

با سپاس فراوان

شهاب منتظر
20-08-2013, 20:16

با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب معصومی
منم بعضی وقتا با این مشکل روبروام فونت رو یچیز انتخاب میکنم برا خودش تاهوما میزنه هرچی هم ویرایش میکنم متنم رو باز فایده نداره به عنوان مثال تو تاپیک ختم نوشتاری قرآن هرکاری کردم نشد که نشد

سلام و عرض ادب.

ضمن سپاس از برادر معصومی

بنده هم گاهی و بیشتر در ختم نوشتاری با این مشکل مواجه می شم.

در این مواقع مطلب رو یک بار ارسال می کنم و بعد ویرایشش می کنم.

همونطور که برادر معصومی فرمودند این مشکل به دلیل وجود کدهای اضافی و البته نامرئی در صفحه ای هست که شما ازش کپی می فرمایید و اون کد وقتی به همراه متن کپی و پیست می شه باعث به وجود آمدن این مشکل می شه.

Masoomi
20-08-2013, 23:43
سلام . عرض ادب

یک پستی را به سختیییی
بنویسم یا تشکر کنم .هیچ عکسی را نمیتوانم بذارم حتی قسمت شکلک ها هم باز نمیشود
این ها تجربه من هست شاید به کارتون بیاد ...
مشکل از سایت نیست بزرگوار
مشکل شما ندرتا برای افراد رخ میده این راه حل و پاسخ های قبلی ...

میتونید برای رفع مشکل فعلا کلیک کنید بر تنظیمات اضافی شاید حل بشه و گرنه روی این
http://www.askquran.ir/images/editor/removeformat.png
کلیک کنید و متنتون رو اصلاح کنید
یا تو تنظمیات برید و ادیتور غیر پیشرفته رو انتخاب کنید
یا
تو ورد بنویسید اینجا کپی کنید
یا ...
باید این راه حل ها رو امتحان کنید ببییند کدومش جواب میده

مشکل اینترنت قابل اثبات هست ! شما اگر در همون لحظه از یک سرویس دیگه امتحان کنید مشکلی نیست یا اگر در کافی نت برید یا اگر نام کاربری و رمزتون رو بدید یه کسی که مشکل نداره تو سایت یا ....
میبنیید که مشکل رو اون فرد نداره یا شما با سرویس دیگه ندارید یا ....
من باید از شما بپرسم چرا مشکلات سرویس دهنده های اینترنت ( ایران http://www.askquran.ir/images/smilies/smilies/Ghamgin.gif ) رو به سایت نسبت میدید ؟ در حالیکه در همون لحظه کلی کاربر از سایت استفاده میکنندو حتی اگر اونا با نام کاربری شما وصل بشند مشکل ندارند و..
در حالیکه فرداش پس فرداش کاربر میاد میگه دستتون درد نکنه مشکلم حل شد در حالی که ما تغییری نداشتیم و کاری نکردیم و ...
http://www.askquran.ir/images/smilies/smilies/Gol.gif

نرگس منتظر
21-08-2013, 00:39
سلام و عرض ادب.

ضمن سپاس از برادر معصومی

بنده هم گاهی و بیشتر در ختم نوشتاری با این مشکل مواجه می شم.

در این مواقع مطلب رو یک بار ارسال می کنم و بعد ویرایشش می کنم.

همونطور که برادر معصومی فرمودند این مشکل به دلیل وجود کدهای اضافی و البته نامرئی در صفحه ای هست که شما ازش کپی می فرمایید و اون کد وقتی به همراه متن کپی و پیست می شه باعث به وجود آمدن این مشکل می شه.

سلام
همکار گرامی من همیشه متنی که از جایی کپی کنم تو صفحهnotepad وارد میکنم بعد مجددا کپی پیست میکنم
ولی متاسفانه بازم با این مشکل روبه رو میشم
اگه شما میدونین در این صورت راه حل مشکل چیه بفرمایید تا منم استفاده کنم

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
21-08-2013, 01:23
سلام . عرض ادب

این ها تجربه من هست شاید به کارتون بیاد ...
مشکل از سایت نیست بزرگوار
مشکل شما ندرتا برای افراد رخ میده این راه حل و پاسخ های قبلی ...

http://www.askquran.ir/images/smilies/smilies/Gol.gif

سلام مجدد عرض میکنم

از توجه و راهنماییتان سپاسگذارم جناب معصومی

ولی منظور من عکس گذاشتن در سایت بود با این حال قسمت اول راهنمایی های شما را انجام دادم ولی مشکل عکس گذاشتن من حل نشد.

شما درست میفرمایید و مشکل اصلی از اینترنت است ، ولی بارها من از کافی نت هم وارد سایت شدم سایت به سختی و خیلی دیر بالا می آمد.

خواهش من این بود که با توجه به مشکل اینترنت سایت طوری باشد که برای ماهایی که سرعت اینترنتمان کمتر از256 است استفاده و کار با سایت راحت تر

باشد .

راستش با خوشحالی من چند تا عکس طنز پیدا کرده بودم که ........ متاسفانه نمیتونم در سایت بگذارم..... :-(

انشا الله هرچه زودتر بتوانم رفعش کنم.

Masoomi
21-08-2013, 06:01
سلام

ولی مشکل عکس گذاشتن من حل نشد.
ادیتور غیر پیشرفته رو از تو تنظیمات انتخاب کردید ؟
به هرحال اگر هیچ چیز هم لود نشه عکس گذاشتن راحت هست این کد رو استفاده کنید که پیوست کردم و آدرس عکس رو بزارید بین اون و نیازی به لود چیزی نیست

شهاب منتظر
21-08-2013, 14:20
سلام مجدد عرض میکنم

از توجه و راهنماییتان سپاسگذارم جناب معصومی

ولی منظور من عکس گذاشتن در سایت بود با این حال قسمت اول راهنمایی های شما را انجام دادم ولی مشکل عکس گذاشتن من حل نشد.

شما درست میفرمایید و مشکل اصلی از اینترنت است ، ولی بارها من از کافی نت هم وارد سایت شدم سایت به سختی و خیلی دیر بالا می آمد.

خواهش من این بود که با توجه به مشکل اینترنت سایت طوری باشد که برای ماهایی که سرعت اینترنتمان کمتر از256 است استفاده و کار با سایت راحت تر

باشد .

راستش با خوشحالی من چند تا عکس طنز پیدا کرده بودم که ........ متاسفانه نمیتونم در سایت بگذارم..... :-(

انشا الله هرچه زودتر بتوانم رفعش کنم.

قطره ای از دریای فاطمیه گرامی

سلام و عرض ادب.

می توانید با عضویت در سایت شیعه آپلود که سایت کاملا مطمئنی هست تصاویر خود را در این سایت آپلود فرمایید : http://www.shiaupload.ir/upload.php (http://www.shiaupload.ir/upload.php)

بعد از آپلود به این دو روش می توانید عکس را در آیه های انتظار قرار دهید:

1. کپی و پیست عکس اصلی (ماحصل از فرایند آپلود) که البته قبل از آپلود حتماً باید اندازه ی آن را با برنامه paint یا فتو شاپ یا... استاندارد فرمایید.(300*400 پیکسل)

2. کلیک بر روی آیکون اضافه کردن عکس (نوار ابزار بالای میزکار)

یعنی:

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/60109019430297405997.jpg

و کپی و پیست کردن آدرس لینک ماحصل از فرایند آپلود در کادری که باز میشه و تایید آن.

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
21-08-2013, 23:00
جناب معصومی و جناب شهاب منتظر

با سلام

از راهنماییتان بسیار سپاسگذارم

doaaشکر خدا مشکل حل شد paridan

saba m
08-09-2013, 19:12
با سلام و عرض ادب

متاسفانه در تمامی صفحات قسمت پاسخ سریع برای من غیر فعال شده یعنی اصلا چیزی نمیاد!

و حتی صفحه پیشرفته را هم به شکل کامل باز نمیکند

حالا چی کار بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟ ghmgin

Masoomi
09-09-2013, 06:02
سلام
مشکل از سایت نیست
این پاسخ رو که در همین صفحه هست مطالعه فرمایید
پست 134
http://www.ayehayeentezar.com/thread23091-14.html#post232173

06-10-2013, 12:07
سلام و عرض ادب و احترام

جناب مهندس معصومی گرامی

(با عرض معذرت سئوال بنده فقط یک کنجکاویه)

جریان کلمه « مخفی » که پایین صفحه اصلی بتازگی نمایش داده می شود چیست؟اول با خود گفتم که شاید ،منظور همانست که بعضی از کاربران مایلند که حضورشان در سایت مخفی باشد؟ولی دیدم که ،چراغشان روشن نمی شد کافی بود!!در ضمن در این قسمت ،ارتباطی به حضور آن لاین کاربر ندارد .پس جریان چیه؟
با تشکر

التماس دعا

ltsme (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?2134-ltsme), maariya (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6177-maariya), مخفی, mahdy30na (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?4612-mahdy30na), maloelr (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6198-maloelr), مخفی, maral (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6168-maral), Masoomi (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?2313-Masoomi), مخفی, مخفی, مخفی, ovdnindi (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6160-ovdnindi), pardis (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6150-pardis), porteqal (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6172-porteqal), مخفی, rainnn (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6185-rainnn), razil (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6190-razil), roshana (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?4797-roshana), مخفی, s400 (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6213-s400), مخفی, saba m (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?3916-saba%20m), مخفی, sahar123 (http://www.ayehayeentezar.com/member.php?6215-sahar123), مخفی, مخفی, مخفی, مخفی,

Masoomi
07-10-2013, 07:12
سلام

جریان کلمه « مخفی » که پایین صفحه اصلی بتازگی نمایش داده می شود چیست؟اول با خود گفتم که شاید ،منظور همانست که بعضی از کاربران مایلند که حضورشان در سایت مخفی باشد؟
کاربرانی که درحالت مخفی هستند رو نشون میداد
برداشتم و اونا رو دیگه تو لیست نمیاره

چراغشان روشن نمی شد کافی بود!!
تو یه کد نویسی برنامه نویس چراغ رو ملاک قرار داده و تو این کد نویسی این طور اطلاع رسانی میشه ...

07-10-2013, 14:32
سلام و عرض ادب و احترام

جناب مهندس معصومی گرامی، خدا قوت

از توجه جناب عالی بسیار سپاسگزارم .مؤید باشید

خادم کریمه اهل بیت
25-10-2013, 21:28
سلام
عیدتان مبارک
چرا من نمی تونم امضاءم رو ویرایش کنم؟

Masoomi
26-10-2013, 07:16
سلام
ظاهرا مشکل شما حل شده اگر نه

چرا من نمی تونم امضاءم رو ویرایش کنم؟
وقتی در اینجا اقدام میکنید به تغییر امضا
http://www.ayehayeentezar.com/profile.php?do=editsignature
مشکل و خطا چی هست

خادم کریمه اهل بیت
27-10-2013, 23:07
عرض سلام و ادب
تنها چند کلمه از امضاء رو حذف کردم باز این پیام آمد:

BB code size value is too big.

Masoomi
28-10-2013, 06:12
سلام
من متن رو ترجمه کردم
در امضای شما اندازه فونت یکی از متن ها 6 انتخاب شده در حالیکه مجوز تنظیم شده 5 هست و بیش از این اندازه نباید انتخاب کنید
البته این محدودیت رو خانم فاطمی گذاشتند و با ایشون در میون بزارید و اگر بنا هست تنظیمی تغییر کنه ایشون درخواست میکنند

شهاب منتظر
28-10-2013, 06:57
.:: به نام حضرت حق ::.

جناب آقای معصومی

سلام و خدا قوّت.

از زحماتتون و انتخاب این قالب زیبا ممنونم.

* در انتخاب فونت بعد از تغییر قالب بیشتر از 4 رو نمی تونم انتخاب کنم و جاشون در سایز فونت خالی مونده. بررسی می فرمایید؟

* ضمناً در صورت امکان جنسیت کاربران به منظور جلوگیری از اشتباه خطاب کردن کاربرانی که نام کاربریشون جنسیت رو نمی رسونه که گاه به اشتباه خطاب خانم ها با لفظ آقا و آقایان با لفظ خانم انجام میشه

* و همچنین آخرین رویدادها برای هر کاربر مشخص باشه(به عنوان مثال آخرین پست های ارسالی دوستان هر کاربر و ...) تا در وقت صرفه جویی بشه.

البته این موارد رو به سرکار خانم فاطمی عرض کردم فرمودند با جناب عالی در میون بگذاریم.

سپاس.

Masoomi
28-10-2013, 07:29
سلام

بیشتر از 4 رو نمی تونم انتخاب کنم و جاشون در سایز فونت خالی مونده.
خب من نظرم بیشتر از 4 نبوده لذا اینطور تنظیم کردم حالا که خانم فاطمی نظشون بیشتر هست تا 7 مجوز داده شد

جنسیت کاربران
افزوده شد منتها برای اونایی که انتخاب کردند نمایش میده
از اینجا انتخاب کنید
http://www.ayehayeentezar.com/profile.php?do=editprofile

آخرین رویدادها
متوجه نشدم کدوم امکان مد نظرتون هست جایی دیدید از انجمن ها ؟ آدرسبدید تا بررسی کنم

شهاب منتظر
28-10-2013, 15:52
سلام و سپاس.

متوجه نشدم کدوم امکان مد نظرتون هست جایی دیدید از انجمن ها ؟ آدرسبدید تا بررسی کنم

یه چیزی شبیه به این عکس منظورمه که معمولاً در شبکه های اجتماعی از این امکان استفاده میشه و کاربر به محض ورود برای در جریان قرار گرفتن سریع و صرفه جویی در وقتش در صفحه ی خودش رویدادهای جدید از قبیل پیام خصوصی ، مطالب جدید ارائه شده یا مطالب دوستانش و... رو می تونه در یک نگاه متوجه بشه و تعدادشون با یک رنگ متضاد مثل قرمز یا نارنجی مشخص می شه.

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/35903260428120619445.jpg

شهاب منتظر
28-10-2013, 21:51
چون نظر همکاران محترمم بر اینه که جنسیت مشخص نباشه بنده هم نظرم بر همینه ، ضمن عذرخواهی از همکاران محترم ، پست قبلی رو ویرایش کردم.

Masoomi
28-10-2013, 23:41
سلام
خب اون سیستم برنامه نویسش متفاوت هست امکاناتی اینجا داره که اونجا نیست و بالعکس
الان باید نمایش جنیسیت رو بردارم ؟

شهاب منتظر
29-10-2013, 00:32
سلام
خب اون سیستم برنامه نویسش متفاوت هست امکاناتی اینجا داره که اونجا نیست و بالعکس
الان باید نمایش جنیسیت رو بردارم ؟

از قدیم بزرگان فرموده اند تجربه پدر علمه ، امکانات هر مجموعه گاه در مدّت زمان زیاد و با ارائه ی نظرات مختلف افراد اون مجموعه جمع آوری می شه و ما می تونیم به جای تجربه و ارتکاب خطاهای زیاد از تجربیات دیگران نهایت استفاده رو ببریم. امکانات هر مجموعه اگه در مجموعه ی دیگه مفید بتونه باشه خوبه که بکارگیری بشه.

جنسیت خوبه که مشخص باشه اما الزامی نباشه.

04-11-2013, 16:12
سلام و عرض ادب

جناب مهندس معصومی گرامی

به قصد تشکر ویژه از جنابعالی و همه ی بزرگواران مسبب تغییر قالب جدید سایت، این پست را زدم ،مخصوصاً از قسمت :

بارگذاری مجدد | سریعتر | کندتر | توقف | معکوس

که چه محتاج سرعت حرکت اسکرول و قسمت معکوس آن بودم.!

متشکرم

05-11-2013, 09:35
سلام و عرض ادب
در درجه اول از زحمات سرکار خانم فاطمی ارجمند و جناب معصومی بزرگوار نهایت تشکر را دارم
به خاطر طراحی سایت و امکانات جدید
سوالی که داشتم در مورد سفارشی کردن پروفایل هستش
چکار باید بکنیم تا تصویری را که برای زمینه اصلی انتخاب می کنیم .کل زمینه را بپوشونه؟
با تشکر

Masoomi
05-11-2013, 10:36
سلام
پیچیده نیست اگر توضیح بدم پیچیده میشه !
قسمت اصلی >زمینه >‌کلیک کنید بر مربع >" استفاده از عکس" رو تیک بزنید >کلیک کنید بر "عکس را انتخاب کنید" > آدرس عکس باید از آلبومتون باشه و قبلا آپلود کرده باشید که میرید سراغ "یک آلبوم جهت نمایش تصاویر آن انتخاب کنید" و منوی اون رو باز میکنید و عکس دلخواه رو تیک میزنید > ذخیره > وقتی عکس انتخاب شد روبروی "تکرار" >" هردو "رو از منویی که باز میشه انتخاب کنید و در نهایت ذخیره
آدرس ها اینطوری میشه
attachment.php?attachmentid=33792
که به جای طی این مراحل میشه با ترفند انتهای اون شماره رو از تو آلبوم عوض کرد البته این ترفند هست شما همونی که گفتم رو پی بگیرید ترفند بعدا بدردتون میخوره !

05-11-2013, 11:02
تشکر فراوان .
نه زیاد پیچیده نبود .
نکته تو همون "تکرار" >" هردو " بود که ندیده بودمش
ممنونم

شهاب منتظر
06-01-2014, 16:18
"به نام حضرت عشق"

مدير محترم فنّي سايت آيه هاي انتظار

همکار گرانقدر جناب آقاي مهندس معصومي(دامت پيشرفتائه)

سلام و خدا قوّت.

احتراماً پيشنهاد مي شود رأس ساعت اذان صبح ، ظهر و مغرب نداي دلنشین اذان از طريق سايت آيه هاي انتظار به صورت برخط

پخش شود تا همکاران محترمي که دسترسي به راديو و تلويزيون ندارندو از پخش اذان آگاه نمي شوند و در حال کار در سايت مي

باشند از فيض نماز اوّل وقت محروم نشوند.

پيشنهاد بنده: « آواي اذان انتظار استاد روح الله کاظم زاده » (http://www.adrekna.com/fa/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B9%D9%87/finish/8/1708)

کد پخش آنلاين: <!-- abzar20.com --><center><script type="text/javascript" src="http://goftomanedini.com/attachment.php?attachmentid=83085&d=1351455291"></script></p><p style="text-align:center;margin:2px 0px 0px 0px;font-size:10px;padding:0;"><a href="http://www.abzar20.com/fun/music-online/" style="text-decoration:none;margin:0;padding:0;" title="دریافت کد موزیک آنلاین" target="_blank" >دریافت کد موزیک آنلاین</a></p>
<p></center><!-- abzar20.com -->

با تشکّر فراوان

العَبيدُ الله ، شهاب منتظر

06-01-2014, 17:01
"به نام حضرت عشق"

مدير محترم فنّي سايت آيه هاي انتظار

همکار گرانقدر جناب آقاي مهندس معصومي(دامت پيشرفتائه)

سلام و خدا قوّت.

احتراماً پيشنهاد مي شود رأس ساعت اذان صبح ، ظهر و مغرب نداي دلنشین اذان از طريق سايت آيه هاي انتظار به صورت برخط

پخش شود تا همکاران محترمي که دسترسي به راديو و تلويزيون ندارندو از پخش اذان آگاه نمي شوند و در حال کار در سايت مي

باشند از فيض نماز اوّل وقت محروم نشوند.

پيشنهاد بنده: « آواي اذان انتظار استاد روح الله کاظم زاده » (http://www.adrekna.com/fa/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B9%D9%87/finish/8/1708)

کد پخش آنلاين: <!-- abzar20.com --><center><script type="text/javascript" src="http://goftomanedini.com/attachment.php?attachmentid=83085&d=1351455291"></script></p><p style="text-align:center;margin:2px 0px 0px 0px;font-size:10px;padding:0;"><a href="http://www.abzar20.com/fun/music-online/" style="text-decoration:none;margin:0;padding:0;" title="دریافت کد موزیک آنلاین" target="_blank" >دریافت کد موزیک آنلاین</a></p>
<p></center><!-- abzar20.com -->

با تشکّر فراوان

العَبيدُ الله ، شهاب منتظر

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

ضمن تشکر از همکار گرامی جناب آقا شهاب منتظر اگر امکانش باشه ، بسیار عالیه و من هم کاملا موافقم .

التماس دعا

Masoomi
06-01-2014, 23:48
سلام . عرض ادب
هنوز متاسفانه این مورد برنامه نویسی نشده و این که دوستمون دادن همون پلیر خودمون هست که فایل پیوست شده اذان رو پخش میکنه و برنامه نویسی وجود نداره و باید فرد اول بدونه اذان کی هست وبعد خودش اذان رو پلی کنه ....
ان شاء الله در آینده برنامه نویسی خواهد شد
التماس دعا

14-01-2014, 19:22
سلام و عرض ادب
ضمن عرض خسته نباشید خدمت مدیر فنی گرامی
مدتیه سرعت سایت برام خیلی کم شده
و گاهی هم وسط کار کلا قطع می شه
اصلا یک وضعی ghmgin
کاری که قبلا در عرض 10 دقیقه انجام می شد الان کم کم یک ساعت وقت می گیره
می خواستم بدونم علت چیست و آیا دیگر دوستان هم این مشکل و دارند؟؟
با تشکر

14-01-2014, 20:41
سلام و عرض ادب
مدتیه سرعت سایت برام خیلی کم شده
و گاهی هم وسط کار کلا قطع می شه
اصلا یک وضعی ghmgin
کاری که قبلا در عرض 10 دقیقه انجام می شد الان کم کم یک ساعت وقت می گیره
می خواستم بدونم علت چیست و آیا دیگر دوستان هم این مشکل و دارند؟؟
با تشکر

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

من هم این مشکل رو دارم . برای ارسال هرپست کلی معطل میشم . گاهی که کلا میره تو صحفه سفید و دیگه از برگشت خبری نیست و مجبور می شم اون موضوع رو دوباره باز کنم که ببینم پستم ارسال شده یانه . ضمن اینکه حتی آیکون های صحفه ادیتور برای من نشون داده نمیشه و من بر حسب حافظه ای که نسبت به عملکرد منوهای صفحه ادیتور دارم متنم رو تنظیم می کنم ( بولد کردن . وسط چین یا راست چین . رنگ آمیزی ...... )
لازمه عرض کنم این مسئله به سرعت اینترنت من ربطی نداره چرا که در سایت های دیگه این مشکل رو ندارم . به طور مثال همزمان وقتی یک پست رو در دو سایت میزنم در سایت دیگه سریعا ارسال میشه اما من باید مدت زیادی صبرکنم تا پستم اینجا ارسال بشه و تازه بعد ارسال شدن هم وقتی می نویسه پست شما با موفقیت ارسال شد تا مدتها صبر می کنم اما دیگه به موضوع بر نمیگرده و باید دوباره برگردم به صحفه اصلی سایت و از اونجا دوباره موضوع رو بازکنم .

Masoomi
14-01-2014, 23:53
سلام . عرض ادب
با مسوول سرور مطرح کردم الان فکر نکنم مشکلی باشه ؟

15-01-2014, 18:55
سلام و عرض ادب
ممنونم از توجه و پیگیریتون
مشکل قطع شدن سایت بله حل شده خدا رو شکر
ولی سرعت نه ....
یک مشکل دیگه که دارم در مورد ویرایش پستها ست
مثلا وقتی یک پستو ویرایش می کنم و نمایش تغییرات را می زنم و می بینم همه چیز درسته بعد که ارسال می کنم می بینم همه چیز بهم ریخته و نوشته ها پشت هم و قاطی ارسال شده و مجبورم چند بار ویرایش کنم تا بلاخره درست بشه

Masoomi
15-01-2014, 19:19
سلام

یک مشکل دیگه که دارم در مورد ویرایش پستها ست
عین مشکل هم اینجا هست و پاسخ دادم
http://www.askdin.com/thread260-172.html#post461244
اینجا هاست خارجی هست و اونجا ایرانی
به نظرم مشکل بر میگرده به اینترنت ما ...

http://www.ayehayeentezar.com/thread23091-14.html#post232173

صافات
20-01-2014, 19:40
عرض سلام خدمت مدیریت گرانقدر سایت, همکاران گرامی و مدیریت محترم فنی سایت و عرض تبریک ایام
سایت برای همه مشکل داره یا فقط برای من؟ هر صفحه ای رو که باز میکنم از سایت خارج میشم و مجبورم مجدد وارد سایت بشم

Masoomi
20-01-2014, 19:48
سلام . عرض ادب
دوستان با مرورگر های مختلف امتحان کنید و نتیجه رو گزارش بدید
با تشکر

04-02-2014, 15:00
سلام و عرض ادب

مشکلی را که اخیراً با آن مواجه شدم در مورد ارسال پست در ختم نوشتاری است که تزیینات در هنگام ارسال حذف می شود ،وقتی کلید ویرایش را می زنم تزیینات را نشان می دهد و حتی اگر دوباره ویرایش نمایم باز بعد از ارسال، تزیینات را نشان نمی دهد.

مشکل دیگرم مربوط به بهم ریختگی تزیینات و نوشته ها می باشد معمولاً تزیینات بالای نوشته بعد از ارسال ،پایین متن قرار می گیرد و چه بسا نیاز به چند بار ویرایش باشد .معمولاً از خیر یکی از تزیینات می گذرم که خود این مطلب هم مطلوب نیست.

از عنایت شما متشکرم .

04-02-2014, 16:02
سلام و عرض ادب خدمت همگی
کنیز فاطمه گرامی تا جناب معصومی تشریف بیارن و جواب دقیق شما رو بدن
من خودم هم گاهی با این مشکل روبرو می شم
کاری که من انجام می دم اینه که بعد از اینکه کلید ویرایش را می زنم و جدا کننده را می بینم
جدا کننده را انتخاب می کنم و این رو می زنم http://www.askquran.ir/images/editor/removeformat.png(حذف فرمت)
درست می شه
حالا شما هم امتحان کنید ان شاالله که جواب می ده

Masoomi
04-02-2014, 20:41
سلام

وقتی کلید ویرایش را می زنم تزیینات را نشان می دهد و حتی اگر دوباره ویرایش نمایم باز بعد از ارسال، تزیینات را نشان نمی دهد.

معمولاً تزیینات بالای نوشته بعد از ارسال ،پایین متن قرار می گیرد
لطفا یه لینک برای نمونه ارسال کنید تا مشکل رو بررسی کنم

شهاب منتظر
05-02-2014, 03:50
سلام و عرض ادب و خدا قوّت.

مشکل سرعت پایین و نیاز به ویرایش چندباره پست ها رو بنده هم دارم و گذاشتن هر پست گاه ساعتی رو به خودش اختصاص می ده و واقعاً طاقت فرساست.

پیشنهادی هم دارم و اون اینه که در صورت امکان برای آپلود تصاویر ، آپلود آنلاین در سایت قرار داده بشه یعنی هر کاربر وقتی می خواد تصویری رو از رایانه اش و یا یک آدرس اینترنتی قرار بده بدون نیاز به گالری تصاویر و یا آپلود در سایت های دیگر که مستلزم صرف وقت زیاد و گاه عدم موفقیت هست ، از یک آیکون در میز کار ارسال پست با عنوان «آپلود تصویر» استفاده کنه و تصویر همزمان با کپی پیست کردن در میزکار آپلود هم بشه.

Masoomi
05-02-2014, 06:07
سلام . عرض ادب
یه نگاه کنید به سورس کد هایی که گذاشتید
پست کنیز فاطمه(سلام الله علیها) (http://www.ayehayeentezar.com/member3467.html)
http://www.ayehayeentezar.com/thread16421-454.html#post253950

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/45347118196338442315.gif

قالَ اللهُ تَعالی سُبحانَهُ :

أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ نَتَقَبَّلُ عَنْهُمْ أَحْسَنَ مَا عَمِلُوا وَنَتَجَاوَزُ عَن سَيِّئَاتِهِمْ فِي أَصْحَابِ الْجَنَّةِ ۖ
وَعْدَ الصِّدْقِ الَّذِي كَانُوا يُوعَدُونَ

(سوره مبارکه الاحقاف _ آیه 16 )

این بندگانند که به نیکوترین اعمال خود مقبول درگاه ما شده و در زمره اهل بهشت از گناهانشان می‌گذریم. این وعده صدقی است که به آنها بشارت می‌داده‌اند.

They are those from whom We accept the very best of what they have done, and overlook their faults. They will be among the inmates of Paradise: A true promise they have been made.

خب ببییند چقدر کد اضافی تو متن هست که با نرم افزاری که استفاده میکنید اومده
الان همین رو اگر من بخوام تو انجمن بزارم این میشه

قالَ اللهُ تَعالی سُبحانَهُ :

أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ نَتَقَبَّلُ عَنْهُمْ أَحْسَنَ مَا عَمِلُوا وَنَتَجَاوَزُ عَن سَيِّئَاتِهِمْ فِي أَصْحَابِ الْجَنَّةِ ۖوَعْدَ الصِّدْقِ الَّذِي كَانُوا يُوعَدُونَ

(سوره مبارکه الاحقاف _ آیه 16 )

این بندگانند که به نیکوترین اعمال خود مقبول درگاه ما شده و در زمره اهل بهشت از گناهانشان می‌گذریم. این وعده صدقی است که به آنها بشارت می‌داده‌اند.

They are those from whom We accept the very best of what they have done, and overlook their faults. They will be among the inmates of Paradise: A true promise they have been made.

من متنم رو پیوست کردم و کافیه اون رو دانلود کنید و هنگام پست گذاشتن فقط عبارت ها رو عوض کنید امکان نداره که در متن من تعارض کد رخ بده یا تصویر نمایش پیدا نکنه ضمن اینکه موجب سرعت لود صفحات هم میشه و کمتر مرورگر رو در گیر میکنه ...

06-02-2014, 23:20
سلام و عرض ادب

جناب مهندس معصومی گرامی

از حسن توجه و عنایت جنابعالی سپاسگزارم .الحمدلله مشکل حل شده ،

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/99760148421483097426.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/99760148421483097426.gif)

با آرزوی توفیقات روز افزون

اشک مهتاب*خادمه فاطمه زهرا(س)تا ابدالدهر*
02-04-2014, 17:09
سلام
تاپیک هایی که اسمشون نمایش داده میشه وقتی روش کلیک میکنم برام باز نمیشه
به جاش میره تو پیج نویسنده تاپیک

19-06-2014, 14:40
سلام و عرض ادب

جناب مهندس معصومی گرامی

دو روزست که با مشکلی مواجه شدم و آن اینست که ،تاپیک ها را از روی اسکرول نمی توانم بگیرم و باز نمایم .چرا که اسکرول ثابت ،حتی برای چند لحظه ، نمی ماند. در ضمن ابزار «سریعتر ، کندتر و... »عمل نمی نماید.

امروز با مطلب دیگری هم مواجه شدم که یکی از عزیزان فرمودند که پستی که در تاپیک انتقاد استاندار قم از گشت ارشاد: با زور نمی توان وادار به حجاب کرد (http://www.ayehayeentezar.com/thread34475.html) گذاشته بودم به صورت پیام خصوصی برای ایشان ارسال شده است ،در حالیکه بنده به ایشان پیام خصوصی نداده بودم و در جعبه ارسال شده های بنده هم چنین پیامی نبود .
مزاحم حضرت عالی شدم تا انشاالله از طریق شما رفع مشکل شود .

متشکرم و التماس دعا

Masoomi
20-06-2014, 05:12
سلام

تاپیک هایی که اسمشون نمایش داده میشه وقتی روش کلیک میکنم برام باز نمیشه
به جاش میره تو پیج نویسنده تاپیک
من هر چقدر بررسی کردم این مشکل برام رخ نداد
با مرورگر دیگه هم بررسی کردید ؟
دوستان دیگه هم این مشکل رو دارند؟

Masoomi
20-06-2014, 05:16
سلام

دو روزست که با مشکلی مواجه شدم و آن اینست که ،تاپیک ها را از روی اسکرول نمی توانم بگیرم و باز نمایم .چرا که اسکرول ثابت ،حتی برای چند لحظه ، نمی ماند. در ضمن ابزار «سریعتر ، کندتر و... »عمل نمی نماید.
در فایر فاکس نسخه 28 به بعد دکمه های اسکرول کار نمیکنه ولی با مرورگر های دیگه این مشکل وجود نداره

در حالیکه بنده به ایشان پیام خصوصی نداده بودم
لطفا نام کاربری که گفته پیامی از شما دریافت کرده رو در پیام خصوصی برایم ارسال فرمایید تا بررسی کنم

20-06-2014, 14:17
سلام علیکم

ممنون از توجه و پاسخ گویی حضرت عالی

اما ظاهراً صندوق پست شما قابلیت دریافت پیام خصوصی را ندارد و بنده این پیغام را دریافت می کنم:

ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده است.تا زمانی که فضای آن را با خالی کردن صندوق خود آماده نکنید نمی توانید پیام خصوصی جدید دریافت کنید.

التماس دعا

20-06-2014, 14:18
سلام و عرض ادب

جناب مهندس معصومی گرامی

امروز با مطلب دیگری هم مواجه شدم که یکی از عزیزان فرمودند که پستی که در تاپیک انتقاد استاندار قم از گشت ارشاد: با زور نمی توان وادار به حجاب کرد (http://www.ayehayeentezar.com/thread34475.html) گذاشته بودم به صورت پیام خصوصی برای ایشان ارسال شده است ،در حالیکه بنده به ایشان پیام خصوصی نداده بودم و در جعبه ارسال شده های بنده هم چنین پیامی نبود .
مزاحم حضرت عالی شدم تا انشاالله از طریق شما رفع مشکل شود .

متشکرم و التماس دعا

بنام تو ای قرار هستی

عرض سلام و احترام

با اجازه آقای معصومی باید خدمت شما همکار ارجمند عرض کنم شما پیام خصوصی نداید ، اما وقتی شما مطلب کسی رو نقل قول میزنید یک پیام خصوصی برای نویسنده مطلب میره و اطلاع داده میشه که از پست شما نقل قول شده است . اینکار باعث میشه که اون شخص به موضوع مراجعه کنه و مطلبی که در پاسخ نوشته شده رو بخونه و در صورت لزوم پاسخ بده . برای اینکه بهتر متوجه بشید من الان زیر یکی از نوشته های شما در موضوع "بخوان دعای فرج دعا اثر دارد" نقل قول میزنم و شما بخاطر این نقل قول پیام خصوصی رو دریافت می کنید

التماس دعا

20-06-2014, 15:02
بنام تو ای قرار هستی

عرض سلام و احترام

با اجازه آقای معصومی باید خدمت شما همکار ارجمند عرض کنم شما پیام خصوصی نداید ، اما وقتی شما مطلب کسی رو نقل قول میزنید یک پیام خصوصی برای نویسنده مطلب میره و اطلاع داده میشه که از پست شما نقل قول شده است . اینکار باعث میشه که اون شخص به موضوع مراجعه کنه و مطلبی که در پاسخ نوشته شده رو بخونه و در صورت لزوم پاسخ بده . برای اینکه بهتر متوجه بشید من الان زیر یکی از نوشته های شما در موضوع "بخوان دعای فرج دعا اثر دارد" نقل قول میزنم و شما بخاطر این نقل قول پیام خصوصی رو دریافت می کنید

التماس دعا

سلام و عرض ادب

سرکار خانم فاطمی عزیز و گرانقدربا سپاس از بذل توجهتان

طبق فرمایش متین شما الان می بایستی دو تا پیام خصوصی برای دونقل قول اخیر ،پست قبلی و نقل قول در تاپیک "بخوان دعای فرج ..."برای من ارسال شده باشد که نشده است. tajob

سربلند و شاد باشید

Masoomi
20-06-2014, 16:22
سلام . عرض ادب
ظرفیت پیام های شما پر شده لذا این اختلال رخ داده
پایین دقت کنید
شما 300 پیام خصوصی از 300 عدد پیغام خصوصی مجاز و تعیین شده را دارید

لطفا پیام های غیر ضروری رو حذف بفرمایید یا در صورت ضروری بودن همه بفرمایید تا صندوق شما رو افزایش بدم
در مورد نقل قول هم که خانم فاطمی فرمودند پیش فرض برنامه نویس غیر فعال بودن امکان هست رو no تنظیم هست مگر فرد خودش تنظیم کنه پیام خصوصی بره یا ایمیل لذا در دیتابیس انتخاب همه کاربران رو گذاشتم رو پیام خصوصی تا همه بتونن و بدونن این امکان رو و استفاده کنن و اگر نخواستن غیر فعال کنن
ضمنا جهت اطلاع شما دوستان از این به بعد هنگامی که ظرفیت شما رو به اتمام هست اطلاعیه ایی فعال میشه تا متوجه بشید و این مشکلات رخ نده

شهاب منتظر
16-07-2014, 06:16
سلام و خدا قوّت.

این که با هر کلیک اوّلیه و در شروع کار دو زبانه و سایت "جنبش نت" و "گره رهروان ولایت" باز شوند حتی اگر کاربری مثل بنده که تمام تاپیک های جدید را بلا استثناء در آغاز صبح باز می کند و مطالعه و از گذارنده ی آن تاپیک تشکر می کند ، با توجه به روحیه ی قوی و بالا در آغاز صبح و انگیزه های شروع کار و همچنین احتمال این می رود که کمک و حمایت مالی به سایت از طریق کلیک های ما و باز شدن این سایت ها می شود چندان اذیت کننده و غیر قابل تحمل نباشد اما ، امان از وقتی که تاپیکی چند دقیقه ای از بازکردنش گذشته باشد ، ملاحظه می کنی که ای دل غافل! باز هم همان آش و همان کاسه! باید برای هر کلیکت دو سایت باز شده رو آن هم برای چندمین بار ببندی!

این موضوع واقعاً ملال انگیز ، زجر آور و دست و پا و وقت گیر را ان شاء الله مسئولین محترم سایت به نحو مقتضی رسیدگی و مرتفع بفرمایند تا شاهد انجام کار با اعمال شاقه کاربران محترم فعال در سایت و احیاناً فراری دادن عده ی اندک کاربران جدیدالجذب سایت نباشیم.

ان شاء الله.

29-07-2014, 16:03
سلام و خدا قوّت.

این که با هر کلیک اوّلیه و در شروع کار دو زبانه و سایت "جنبش نت" و "گره رهروان ولایت" باز شوند حتی اگر کاربری مثل بنده که تمام تاپیک های جدید را بلا استثناء در آغاز صبح باز می کند و مطالعه و از گذارنده ی آن تاپیک تشکر می کند ، با توجه به روحیه ی قوی و بالا در آغاز صبح و انگیزه های شروع کار و همچنین احتمال این می رود که کمک و حمایت مالی به سایت از طریق کلیک های ما و باز شدن این سایت ها می شود چندان اذیت کننده و غیر قابل تحمل نباشد اما ، امان از وقتی که تاپیکی چند دقیقه ای از بازکردنش گذشته باشد ، ملاحظه می کنی که ای دل غافل! باز هم همان آش و همان کاسه! باید برای هر کلیکت دو سایت باز شده رو آن هم برای چندمین بار ببندی!

این موضوع واقعاً ملال انگیز ، زجر آور و دست و پا و وقت گیر را ان شاء الله مسئولین محترم سایت به نحو مقتضی رسیدگی و مرتفع بفرمایند تا شاهد انجام کار با اعمال شاقه کاربران محترم فعال در سایت و احیاناً فراری دادن عده ی اندک کاربران جدیدالجذب سایت نباشیم.

ان شاء الله.

سلام و عرض ادب

دقیقا مشکل جناب "شهاب منتظر" را بنده هم دارم .این موضوع واقعا ازار دهنده است و شوق کار را می کاهد. امیدوارم اقدام مقتضی صورت بگیرد.

متشکرم

شهاب منتظر
29-07-2014, 20:32
سلام و عرض ادب

دقیقا مشکل جناب "شهاب منتظر" را بنده هم دارم .این موضوع واقعا ازار دهنده است و شوق کار را می کاهد. امیدوارم اقدام مقتضی صورت بگیرد.

متشکرم

سپاس سرکار خانم کنیز محترم خانم حضرت فاطمةالزهرا(سلام الله علیها) بابت اعلام نظرتون.

من که دیگه بعد دو هفته که از طرح مشکل می گذره و سکوت و نظاره ی کاربران و همکاران رو می دیدم ، داشتم آروم آروم به خودم شک می کردم که: " نکنه چنین مشکلی وجود نداره و بنده درگیر اوهام هستم و فقط فکر کرده ام همچین مشکلی هست! "

آیه های انتظار برای خود ماست و اگه مشکلی می بینیم باید بدون رودربایستی و در کمال صراحت و منطق مطرح کنیم تا رفع بشه نه این که از کنارش به راحتی رد بشیم و لام تا کام چیزی نگیم!

به هر حال به سهم خودم بابت عدم توجه و رسیدگی به این موضوع از سوی مسئولین محترم سایت واقعاً متاسفم.

29-07-2014, 22:17
سپاس سرکار خانم کنیز محترم خانم حضرت فاطمةالزهرا(سلام الله علیها) بابت اعلام نظرتون.

من که دیگه بعد دو هفته که از طرح مشکل می گذره و سکوت و نظاره ی کاربران و همکاران رو می دیدم ، داشتم آروم آروم به خودم شک می کردم که: " نکنه چنین مشکلی وجود نداره و بنده درگیر اوهام هستم و فقط فکر کرده ام همچین مشکلی هست! "

آیه های انتظار برای خود ماست و اگه مشکلی می بینیم باید بدون رودربایستی و در کمال صراحت و منطق مطرح کنیم تا رفع بشه نه این که از کنارش به راحتی رد بشیم و لام تا کام چیزی نگیم!

به هر حال به سهم خودم بابت عدم توجه و رسیدگی به این موضوع از سوی مسئولین محترم سایت واقعاً متاسفم.

بنام تو ای قرار هستی

عرض سلام و احترام و تبریک عید فطر خدمت دوستان

متاسفانه به علت مشغله بسیار زیادی که خصوصا در ایام ماه مبارک رمضان داشتم موفق نشدم خیلی از تاپیک های دوستان و من جمله این تاپیک رو ببینم . از اینکه اینهمه باعث زحمت و اذیت دوستان شدیم عذرخواهی می کنم . به جناب معصومی پیام دادم که این مشکل رو حل کنند

التماس دعا

سابحات
31-07-2014, 13:47
سلام و عرض ادب

از دیشب من چندبار خواستم در دو تاپیک پاسخ پست بدم که مرتبا این پیغام میاد:

خطای 403

صفحه مورد نظر یافت نشد ، این مورد می تواند به دلایل زیر ایجاد شده باشد :

1) حدف صفحه یا فایل مورد نظر توسط مدیر سایت
2) حذف صفحه یا فایل مورد نظر توسط سرور (دلایلی نظیر ویروسی شدن و ...)
3) فعال بودن عملکرد گزینه Hotlink Protection جهت جلوگیری از دانلود فایل ها از طریق سایت های دیگر
4) اشکال در عملکرد کد های htaccess
5) تغییر در آدرس صفحه یا فایل ، در صورت تغییر آدرس صفحات یا مسیر فایل ها ، این ارور فعال خواهد شد.

بعد هم به کلی دسترسیم به سایت قطع میشه

مشکل از چیست؟

اگر ممکنه در رابطه با سومین مورد یعنی فعال بودن گزینه Hotlink Protection توضیح بدید.

ضمنا فقط یکی از پستها لینک دانلود هست. پستهای دیگه چندخط نوشته بود.

31-07-2014, 19:08
خطای 403

صفحه مورد نظر یافت نشد ، این مورد می تواند به دلایل زیر ایجاد شده باشد :

1) حدف صفحه یا فایل مورد نظر توسط مدیر سایت....

سلام و عرض ادب

بنده هم چند روزی است که با این مشکل مواجه هستم و هنگام گشودن تاپیک جدید و یا ارسال بعضی از پست ها با این خطا روبرو میشوم .

با تشکر

31-07-2014, 22:37
بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکاران و دوستان گرامی

دوستان جناب آقای معصومی مسافرت هستند و ظاهرا دسترسی به اینترنت ندارند . ان شاءالله تا شنبه این مشکلات حل خواهد شد

31-07-2014, 23:55
جناب آقای معصومی - مدیر محترم فنی سایت

جهت بررسی تصویر خطایی که دوستان در بعضی از موضوعات می بینند را تقدیم می کنم

ابتدا این تصویر:

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/18086825798120725871.jpg

و بعد هم این تصویر مشاهده میشه :

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/32595731048498843059.jpg

نیکی از تاپیک هایی که این خطا در آن مشاهده میشه ، البته بعد از اینکه دکمه ارسال پست زده میشه :

(((((مادر مهربونم پناه دلم )))) (http://www.ayehayeentezar.com/thread21770.html)

باتشکر از زحمات شما و التماس دعا

01-08-2014, 01:25
سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران
امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید
من هم دچار این مشکل شدم
الان می خواستم خدمت مدیر محترم پیام خصوصی بدم که با این خطای 403 مواجه شدم
امیدوارم هر چه زودتر حل بشه
موفق باشید

02-08-2014, 19:47
سلام مجدد
الان دو روزه که سایت برام مدام قطع و وصل می شه
می خواستم بدونم دیگر دوستان هم این مشکل و دارن؟؟

02-08-2014, 20:21
سلام مجدد
الان دو روزه که سایت برام مدام قطع و وصل می شه
می خواستم بدونم دیگر دوستان هم این مشکل و دارن؟؟

سلام خدمت نیایش عزیز و دیگر دوستان
من هم چند روزه همین مشکل رو دارم
در حال ارسال یا تنظیمات کاربری هستم که سایت قطع میشه...

04-08-2014, 11:05
سلام و عرض ادب
هنوز برای من خطای 403 و قطع های مکرر سایت حل نشده
آیا فقط مشکل منه؟
خیلی سخت شده کار با سایت ....ghmgin

Masoomi
04-08-2014, 12:17
سلام . عرض ادب
من مشکلات رو به مسوول سرور منتقل کردم
ان شاءالله مشکل رفع خواهد شد

04-08-2014, 15:00
سلام و عرض ادب

از برگشت حضرت عالی خوشوقتیم .

ممنون از توجهتون .در ضمن بنده بعد از دریافت آخرین پیغام خصوصی و گشودن آن .متوجه شدم که در بخش اطلاع رسانی ( جهت اطلاع شما: 1)همان وضعیت که حاکی از اِخبار برای داشتن یک پیام خصوصی است باقی مانده است .

ممنون میشوم که عنایت بفرمایید .

با تشکر

Masoomi
06-08-2014, 10:48
ممنون از توجهتون .در ضمن بنده بعد از دریافت آخرین پیغام خصوصی و گشودن آن .متوجه شدم که در بخش اطلاع رسانی ( جهت اطلاع شما: 1)همان وضعیت که حاکی از اِخبار برای داشتن یک پیام خصوصی است باقی مانده است .
سلام . عرض ادب
بر عدد مذکور در جهت اطلاع کلیک کنید تا بعد از انتقال به پیام خصوصی و مطالعه اون یا پیام بازدیدکننده یا ... رفع بشه
اینجا لیست موارد هست که میتونید با کلیک پیگیری فرمایید
http://www.ayehayeentezar.com/usercp.php

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
07-08-2014, 06:08
با سلام

امشب می خواستم در موضوع پیش نیاز بهداشت روانی خانواده مطلب بذارم که بعد از زدن دکمه ارسال این صحفه برای من باز شد

http://www.ayehayeentezar.com/newreply.php?do=postreply&t=32973

که حاوی پیام خطا 403 بود

خطای 403 صفحه مورد نظر یافت نشد ، این مورد می تواند به دلایل زیر ایجاد شده باشد : 1) حدف صفحه یا فایل مورد نظر توسط مدیر سایت
2) حذف صفحه یا فایل مورد نظر توسط سرور (دلایلی نظیر ویروسی شدن و ...)
3) فعال بودن عملکرد گزینه Hotlink Protection جهت جلوگیری از دانلود فایل ها از طریق سایت های دیگر
4) اشکال در عملکرد کد های htaccess
5) تغییر در آدرس صفحه یا فایل ، در صورت تغییر آدرس صفحات یا مسیر فایل ها ، این ارور فعال خواهد شد.

توجه : در صورت تلاش مکرر برای باز کردن صفحات یا فایل هایی که بر روی سرور وجود ندارند ، ممکن است IP شما به طور دائم یا موقت توسط سیستم امنیتی سرور مسدود گردد.

وبعد هم این صحفه :

http://www.pardishosting.com/

سابحات
08-08-2014, 15:49
عرض سلام و خسته نباشید

جدیدا صفحات سایت به سختی باز میشه. امروز هم بعد از اینکه دسترسی از سایت قطع شد هر صفحه ای که باز میکردیم این پیغام میامد:

500

Internal Server Error

An internal server error has occured.

Proudly powered by LiteSpeed Web Server (http://www.litespeedtech.com/error-page)Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

شهاب منتظر
15-08-2014, 02:48
انواع و اقسام خطاها مثل خطای data base و ... و همینطور خطای 403 به دفعات و قبل ووسط مطلب گذاری میاد و متاسفانه با وجود این که خانم مریم منتظر خطای 403 رو قبلاً هم فرموده اند هنوز رفع نشده:

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/44805831614624505054.jpg

15-08-2014, 10:27
با سلام و احترام
راهی برای دور زدن خطای 403 labkhand
من هر وقت در تاپیکی با این خطا رو به رو می شم
ابتدا مطلب و خیلی ساده بدون ویرایش از همون صفحه اصلی تاپیک ارسال می کنم
بعد که ارسالش کردم رفت
انوقت ویرایشش می کنم
انگاری این خطا با ویرایش های ما مشکل داره....tajob

سابحات
15-08-2014, 17:23
با سلام و احترام
راهی برای دور زدن خطای 403 labkhand
من هر وقت در تاپیکی با این خطا رو به رو می شم
ابتدا مطلب و خیلی ساده بدون ویرایش از همون صفحه اصلی تاپیک ارسال می کنم
بعد که ارسالش کردم رفت
انوقت ویرایشش می کنم
انگاری این خطا با ویرایش های ما مشکل داره....tajob

سلام علیکم خسته نباشید

عجیبه که هنوز این مشکل برای شما برطرف نشده.

اتفاقا اینکار رو من برای تاپیک مفهوم خودی و غیرخودی (http://www.ayehayeentezar.com/thread34917.html) پست دومش انجام دادم بعدش ویرایش کردمش. اما همیشه جواب نمیده.

این یک مشکلی هست که جدیدا در بعضی جاهای دیگر هم پیش میاد. یعنی پست ارسال نمیشه. ما که نفهمیدیم ویروسه چیه.

13-09-2014, 23:29
سلام و عرض ادب
دوباره بعد از مدتی سر و کله ی این خطای 403 پیدا شدهghmgin
نمی دونم بقیه دوستان هم امروز با این خطا مواجه شدن یا خیر؟

14-09-2014, 01:48
سلام و خسته نباشید
من وارد هر تاپیکی میشم و یا میخوام ارسال کنم از سایت خارج میشم خودبخود

ارسال کردن و باز کردن بقیه موضوعات برام سخت شده... ممنون میشم راهنمایی کنین

شهاب منتظر
14-09-2014, 05:52
متاسفانه بنده هم با مشکل error 403 هنوز درگیرم و در اوج مطلب گذاری یهو تهدید می کنه و می گه اگه مجددا اقدام کنید اِل می کنیم و بِل می کنیم!

error database هم جدیداً زیاد شده این دو ارور دیگه قدیمی سایت شدن و احترامشون بر ما واجب حق آب و گل پیدا کردن انگار!

خانم ناجی دلهای گرامی

سلام و عرض ادب.

دو سؤال و نکته:

1. مرورگرتون چیه؟ با مرورگرهای دیگه امتحان کنید ممکنه حل بشه.

2. شما هنگام ورود تیک یادآوری نام کاربری و گذرواژه رو می گذارید؟ اگه بگذارید و مرورگرتون گوگل کروم یا فایرفاکس موزیلا یا اُپرا باشه بعیده خود به خود خارج بشید.

Masoomi
14-09-2014, 12:52
سلام
مدیر سرور اطلاع دادند که ارور 403 رو حل کردند دوستان بررسی کنند اگر مشکلی بود اطلاع بدند

21-09-2014, 09:50
سلام و عرض ادب و احترام
ضمن عرض خسته نباشید

الان دو روزه که error database خیلی خیلی خیلی زیاد شده و واقعا آدم و کلافه می کنه

خواهشا یک فکری برای این مشکل بکنید

با تشکر

Masoomi
21-09-2014, 12:28
سلام

error database
دیتابیس رو به روز آوری کردم باز بررسی کنید ساعتش هم درج کنید لطفا ...

21-09-2014, 12:41
سلام

دیتابیس رو به روز آوری کردم باز بررسی کنید ساعتش هم درج کنید لطفا ...

سلام بزرگوار
تشکر از زحمات و توجه شما
دیروزبعد از ظهر این ارورها خیلی زیاد بود
امروز صبح هم از ساعت 8 که من اومدم تا حدود ساعت 10 و نیم خیلی ارورها زیاد بود
اما الان حدود نیم ساعت که باز اومدم خوشبختانه تا حالا که اروریی نداده
باز هم متشکرم

سابحات
27-10-2014, 15:24
سلام
مدیر سرور اطلاع دادند که ارور 403 رو حل کردند دوستان بررسی کنند اگر مشکلی بود اطلاع بدند

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خسته نباشید و تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدلله الحسین علیه السلام

جناب معصومی این مشکل 403 مجددا برگشته . امروز هم بدون اینکه ارور بده پس از ارسال پست بکل دسترسیم از سایت قطع شد. مشکل مرتبط با ادیتور در قسمت آپلود فایلهای صوتی و تصویری است

28-10-2014, 21:28
سلام و عرض ادب

خدا قوت و عزاداریهایتان قبول درگاه حق.

بعد از مدتها حرمان از حضور در سایت،حالا هم که فرصتی دست داده با یک مشکل اساسی روبرو شدم .
اعتبار حضورم در سایت فورا تمام میشود و نمیتونم هیچ پستی را ارسال کنم. ghmgin

(البته اگه این پست ارسال شود ،باید بگویم به سختی ارسال میشود) labkhand

التماس دعا

Masoomi
29-10-2014, 07:10
سلام . عرض ادب

اعتبار حضورم در سایت فورا تمام میشود و نمیتونم هیچ پستی را ارسال کنم
بیشتر توضیح میدید مشکل دقیقا چی هست اعتبار حضور یعنی چی ؟
با مرورگر دیگه هم تست کردید ؟

یوسف رضا
21-12-2014, 00:20
یا الله...
سلام و ادب
خدا قوت...
تسلیت عرض میکنم خدمت شما...
بزرگوار. چرا مدتیست سایت سنگین است و دیر لود میشود؟

21-12-2014, 00:22
سلام و عرض ادب و احترام

مدیر فنی گرامی خسته نباشید و خدا قوت

من الان چند روزی می شه که سایت مدام برام قطع می شه

و گاهی مجبور می شم هر پست را چندبار ویرایش کنم تا درست بشه

ممنون می شم بررسی بفرمایید

Masoomi
21-12-2014, 06:57
سلام
برای من که تفاوتی رخ نداده
دوستان دیگه هم همین افت رو داشتند ؟
احتمال میدم افت از adsl شرکتی که استفاده میکنید باشه دوستان اگر افتی داشتند نام شرکت رو هم درج کنند تا ببینیم مشکل سراسری هست یا مال یه شرکت
ممنون foz3

22-12-2014, 09:32
سلام
برای من که تفاوتی رخ نداده
دوستان دیگه هم همین افت رو داشتند ؟
احتمال میدم افت از adsl شرکتی که استفاده میکنید باشه دوستان اگر افتی داشتند نام شرکت رو هم درج کنند تا ببینیم مشکل سراسری هست یا مال یه شرکت
ممنون foz3

سلام و عرض تسلیت

adsl از شرکت پارس آنلاین

*خادمه رقیه خاتون(س)*
23-12-2014, 18:56
سلام وعرض ادب و احترام خدمت جناب معصومی

متاسفانه من از دیشب با ارور دیتا بیس مواجه می شم و به هیچ وجه نمی تونم وارد انجمن بشم.

در حال حاضر هم فقط از طریق پورتال سایت می تونم وارد بشم.

لطف می کنید مشکل رو بررسی بفرمائید.

با تشکر از زحماتتون.

24-12-2014, 15:48
بنام خدا و عرض سلام

جناب آقای معصومی خسته نباشید
من هم با سایت به طور جدی مشکل دارم . هر مطلبی که ارسال می کنم میره تو صفحه سفید و دیگه بر نمی گرده ، برای ارسال هر پست ده بارها مجبورم بفرستم تایکی ثبت بشه ، از دیروز هم بعد از اینکه دکمه ارسال رو میزنم ، ارور میده . تصویر ارور رو ضمیمه می کنم . وباید مکرر برگردم تا یک بار ارسال صورت بگیره .

http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=6436&stc=1

Masoomi
24-12-2014, 19:42
سلام
مسوول سرور آقای شریفی مشکلات درج شده رو ملاحظه کردند و قرار شد بررسی کنن و نتیجه رو اطلاع بدن
با تشکر

29-12-2014, 14:17
سلام و عرض ادب
خسته نباشید
ضمن تشکر از زحمات شما بزرگوار
برای من که هنوز مشکلات رفع نشدن
به خصوص در مورد ویرایش پستها...
هر بار باید یک پست و چندین بار ویرایش کنم تا درست ارسال بشه

ghmgin

در پورتال هم این مشکلات هست...به سختی می شه مطلب گذاشت

با تشکر

30-12-2014, 10:08
سلام و عرض ادب
جناب معصومی تشکر از زحمات فراوان شما
خوشبختانه امروز من هیچ مشکلی با سایت نداشتم و همه چیز عالی بود
امیدوارم مابقی دوستان هم مشکلشون حل شده باشه
باز هم متشکرم

31-12-2014, 21:56
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید
امروز سایت باز خیلی اوضاعش خراب بود
حتی بیشتر و بدتر از گذشته
واقعا گذاشتن یک پست هم به سختی بودgarye

Masoomi
01-01-2015, 11:32
سلام . عرض ادب
بله مشکل محرز شده و وضعیت افتضاح هست
مسوول هاست به من گفتند داریم روش کار میکنیم و هر وقت مشکل رو رفع کردیم اطلاع میدیم

06-01-2015, 22:33
سلام و عرض ادب
جناب معصومی خسته نباشید
و اما مشکل جدید .................. charagarye
Error 522
Website is offlineاین یعنی چی ...امروز خیلی با این ارور مواجه شدم .....

06-01-2015, 23:27
http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=6551&stc=1

بنام خدا و عرض سلام
جناب آقای معصومی این تصویر اروری هست که امروز از ظهر تا به حال در هنگام ارسال پست , بازکردن تصاویر گالری , رفرش کردن موضوع ................... مرتب مشاهده میشه . ممنون میشم بررسی بفرمائید

باتشکر و التماس دعا

mahdy_asr
07-01-2015, 00:36
با سلام

لطفا مجدد بررسی کنید و اگر ارور همچنان مشاهده شد اطلاع بدید.

07-01-2015, 11:20
سلام و عرض ادب
من که از صبح ساعت 8 تا 11 مشکلی نداشتم
اما بعد از اون این ارور باز داره مدام مشاهده میشه
تشکر از توجه و پیگیری شما

07-01-2015, 14:06
بنام خدا و عرض سلام

متاسفانه برای منم همینطوره و هر صفحه ای رو که باز می کنم ابتدا ارو رو نشون میده . این ارور حتی زمانی که سایت باز میشه در بخش چت باکس دیده میشه .برای نوشتن همین پست چند بار این موضوع رو باز کردم که هربار همان ارور آمد .تا بلاخره موفق شدم این پست رو بزنم . ممنون میشم پیگیری و مشکل را رفع نمائید

باتشکر

mahdy_asr
07-01-2015, 16:55
سلام

لطفا مجدد بررسی کنید.

08-01-2015, 12:49
سلام

لطفا مجدد بررسی کنید.

بنام خدا و عرض سلام

جناب آقای شریفی ضمن تشکر از زحمات شما به عرض می رساند ارور قبلی رو من از دیروز بعداز ظهر مشاهده نکردم ، اما دیشب از ساعت 1 تا 5(تازمانی که حضورداشتم) سایت وگالری عملا در دسترس نبود و یا صفحه ارتباط قطع شد می آمد یا این ارور :

http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=6585&stc=1http://www.ayehayeentezar.com/attachment.php?attachmentid=6585&stc=1

mahdy_asr
08-01-2015, 13:15
سلام
ممنون از شما

هیچ بخشی از سایت قابل مشاهده نبود ؟
البته این رو اضافه کنم دیشب مشغول تغییرات بودیم. و بعد از تغییرات ما هم دیتاسنتر برای جابجایی سرور در خود دیتاسنتر سرور رو خاموش کردند. به عبارتی مشکلات دیشب تا حدی طبیعی بود.
اما نکته اینجاست که تا ساعت 1:45 دقیقه قاعدتا اتفاقی در حال انجام نبود.

شهاب منتظر
10-01-2015, 20:18
کاش مي شد به همراه اين امکانات جديد و وعده ها و وعيدها يه فکر اساسي هم به حال اين همه ارور رنگارنگي که هر روز شاهد نوع جديدي از آن هستيم مي شد.

امروز به دفعات و هر دفعه بالغ بر 20 دقيقه از وقتم صرف کلنجار با آيکون هاي ويرايش و ارسال و ... شد و اين اصلاً زيبنده ي سايت آيه هاي انتظار نيست.

شهاب منتظر
15-01-2015, 21:17
سلام و عرض ادب.

چرا تاریخ سایت به میلادیه؟!

*خادمه رقیه خاتون(س)*
16-01-2015, 11:33
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب معصومی

با تشکر از رفع مشکل تاریخ میلادی می خواستم مشکل دیگری رو که اخیراً برای من به وجود آمده خدمتتون عرض کنم .
در قسمت فعالیت ها یا همون مباحث فعال سایت، عنوان تاپیک ها به صورت زیردیده می شه :

(کاربر) به موضوع در انجمن forumdisplay.php?f=545 پاسخ داد

مشاهده بیشتر

در حالیکه قبلاً عنوان تاپیک ها در این قسمت به صورت فارسی قابل مشاهده بود.
نمی دونم این مشکل فقط برای من هست یا برای همه به همین صورت هست.

با تشکر از همه ی زحماتتون

03-03-2015, 11:24
سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر فنی گرامی و بزرگوار
ایام غمبار فاطمیه را خدمت همگی تسلیت عرض می کنم
جناب معصومی من الان دو روزه که نمی تونم فایل صوتی داخل سایت آپلود کنم
و نمی دونم دلیلش چیه؟؟؟
از دوستان دیگه هم خواهش می کنم یه امتحانی بکنن .......
ممنونم

*خادمه رقیه خاتون(س)*
03-03-2015, 11:43
عرض سلام و ادب و همچنین تسلیت ایام فاطمیه

جناب معصومی آپلود فایل صوتی مشکل من هم هست.

ممنون می شم بررسی بفرمائید.

با تشکر از زحمات جنابعالی

Masoomi
03-03-2015, 11:55
تست 123 پیوست شد
از طریق لینک و انتقال اینترنتی مشکلی وجود نداره
اما از طریق آپلود از کامپیوتر مشکل وجود داره البته اونم بیشتر از 1مگ ظاهرا مشکل داره
ممنون از گزارش

03-03-2015, 11:59
تست 123 پیوست شد

یعنی مشکل از ماست دیگه
حالا ما چکار کنیم

shivanshivanshivan

Masoomi
03-03-2015, 12:00
نه اصلاح کردم پستم رو .... هر دو جور رو تست کردم

صبور
08-03-2015, 08:09
سلام خسته نباشین ممنونم بابت تمام مطالب زیبای که در اینجا قرار دادین من نمیدونم جا این سوال اینجا هست یا نه ولی با شرمندگی میپرسم نمیدونم چرا امضا من نمیوفته اخر پستهام.و اینکه میشه بگین پیکار کنم که اون تصویر پیوست شده نیوفته بعد هر عکسی که اپلود می کنم

08-03-2015, 09:04
سلام و عرض ادب
جناب معصومی هنوز مشکل آپلود فایل صوتی حل نشده؟؟؟ghmgin

Masoomi
08-03-2015, 10:01
سلام

جناب معصومی هنوز مشکل آپلود فایل صوتی حل نشده؟؟؟
من چند نمونه امتحان کردم مشکلی نبود
نمونه بدید تا تست کنیم
ممکنه مشکل از جانب اونها باشه نه از سایت ما
foz3

Masoomi
08-03-2015, 10:04
سلام

سلام خسته نباشین ممنونم بابت تمام مطالب زیبای که در اینجا قرار دادین من نمیدونم جا این سوال اینجا هست یا نه ولی با شرمندگی میپرسم نمیدونم چرا امضا من نمیوفته اخر پستهام.و اینکه میشه بگین پیکار کنم که اون تصویر پیوست شده نیوفته بعد هر عکسی که اپلود می کنم
اینجا رو ببیینید
http://www.ayehayeentezar.com/thread2447.html#post291565
اگر مشکلتون با این آمورش حل نشد اطلاع بدید تا بررسی کنم

08-03-2015, 10:51
سلام

من چند نمونه امتحان کردم مشکلی نبود
نمونه بدید تا تست کنیم
ممکنه مشکل از جانب اونها باشه نه از سایت ما
foz3

سلام مجدد
جناب معصومی من از کامپیوتر نمی تونم آپلود کنم
وگرنه از نت مشکل ندارم

Masoomi
09-03-2015, 17:25
test پیوست
مشکل آپلود حل شد
با تشکر از آقای شریفی مسوول هاست

09-03-2015, 18:30
test پیوست
مشکل آپلود حل شد
با تشکر از آقای شریفی مسوول هاست

سلام و عرض ادب
بی نهایت متشکرم از شما جناب معصومی به خاطر پی گیریها و زحماتتون
و همچنین تشکر از جناب شریفی بزرگوار
موفق باشید

سرباز ته لشکر
14-03-2015, 16:06
سلاممن نمی دونم مشکل چی هستولی بار گذاری سایت برای من به هم ریخته انجام میشهیعنی صفحه که باز میشه مثل حالت متن که بخواهی ی صفحه اینترنت رو تو اون کپی کنی میادمتن ها ی ردیف عکس ها ی ردیفدر ضمن من ویندوز هشت استفاده میکنمکمی هم لود صفحه با کندی پیش میره

Masoomi
14-03-2015, 17:25
سلام

سلام من نمی دونم مشکل چی هست ولی بار گذاری سایت برای من به هم ریخته انجام میشه
کش مرورگرتون رو خالی کنید
اگر از مرورگر به روز استفاده میکنید با نگه داشتن سه کلید Ctrl+Shift+Delete براحتی میتونید کش مرورگر فایر فاکس و کروم و ... خالی کنید
اگر حل نشد مرورگر رو حذف و نسخه جدید رو نصب فرمایید
با مرورگر های دیگه هم تست کنید
در صورت رفع نشدن اطلاع دهید
التماس دعا

14-05-2015, 16:42
بنام خدا و عرض سلام

آقای معصومی گرامی خسته نباشید . این دوتصویر رو ملاحظه بفرمائید :

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/86670906796617615743.jpg (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/86670906796617615743.jpg)

این اروری هست که امروز دریافت کردم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/21076674116223521612.jpg (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/21076674116223521612.jpg)

و این تصویر خالی که ملاحظه می فرمائید بعد از ارسال پست مشاهده میشه . یعنی من که مطلبی رو پست می کنم ،
دیگه صفحه برنمیگرده و به همین حالت می مونه و من برای اینکه مطمئن بشم پستم ارسال شده مجبورم برگردم
به صحفه اصلی و موضوع رو بازکنم تا مطمئن بشم پستم ارسال شده

14-05-2015, 18:17
سلام و عرض ادب
جناب معصومی بزرگوار خسته نباشید

من هم دو روزه که با ارور دینا بیس خیلی زیاد مواجه می شم
اون هم با زمان طولانی
و
همچنین خطای 403

و گاهی که کلا سایت به طور کل قطع می شه
و اصلا باز نمی شه

به این شکل

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/47867652832855016308.jpg (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/47867652832855016308.jpg)

و گاهی هم این خطا می آد

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/87737801878162916636.jpg (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/87737801878162916636.jpg)

گاهی هم اروری که سرکار خانم فاطمی بهش اشاره کردن
Request Timeout

خلاصه این چند روز با انواع خطا ها مواجه بودم

ghmgin