PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ▐★♥★ ▐توجه * انتخاب کاربر برتر ماه{ویژگی ها و امتیازات کاربران برتر}*توجه ▐★♥★ ▐

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
02-09-2012, 06:58
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/58701122696728729921.gif
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/17010257983002722696.gif

قال الامام علی ابن موسی الرضا علیه السلام :

مَن لَم يَشكُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقينَ لَم يَشكُرِ اللّه َ عَزَّ و جلَّ

هركه در قبال خوبى مردم تشكر نكند ، از خداوند عزّ و جلّ هم تشكّر نكرده است

عيون أخبار الرِّضا : 2/24/2

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکاران و کاربران گرامی

همانطور که قبلا مژده داده بودم در نظر داریم از این پس فعالیت های کاربران عزیز را در طی ماه مورد بررسی قرار داده و در پایان ماه کاربری که بیشترین دقت را در رعایت نکات ذیل در فعالیتهای خود داشته را به عنوان کاربر برتر ماه خدمت اعضاء محترم سایت معرفی کنیم .

ویژگی های کاربر نمونه:

1-رعایت شرایط ذیل در ایجاد تاپیک و ارسال پست جدید:

- موضوع مناسب،مفید،با محتوا، مستند، در راستای اهداف و مطابق با قوانین سایت
- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری
- استفاده از فونت و سایز زیبا و خوانا
- در صورت لزوم غلط گیری متن
- تقسیم بندی مناسب متن در چند پست و عدم ارسال مطالب طولانی دریک پست
- استفاده از تزئینات و عکس مرتبط با موضوع
- استفاده از عناوین جذاب و مناسب.(برای تاپیک های با موضوع مهدویت امتیاز ویژه در نظرگرفته شود)
- برچسب گذاری مناسب(حداقل 7-5 برچسب مناسب )

2- حضور مستمر و مفید و فعال در سایت

3- شرکت فعال در تاپیکهای ویژه نامه ها و مطالب مرتبط باآنها (عکس ، شعر ،‌پیامک ) , مشارکت در تاپیک هایی که موضوعات آن قابل مشارکت توسط عموم کاربران می باشد .

4- حضور در تاپیک دوستان و تشکر از زحمات آنان با زدن دکمه تشکر که نشان ارزش گذاری به کار دیگر اعضاء سایت می باشد.

5- برقراری ارتباط مفید و موثر در چهارچوب موازین ومقررات با دیگر کاربران در سایت(به عنوان مثال توجه به گفتگوها در چت روم و پاسخگویی مناسب به سوالات کاربران جدید الورود )

امتیازات:

کاربر نمونه ماه از امتیازات ویژه ی ذیل برخوردار خواهد گردید :

اجازه ویرایش پستهای خود به مدت سه ماه
امکان استفاده از تصاویر متحرک در امضاء و آواتار
افزایش حجم آلبوم شخصی
ستاره متحرک در بالای آواتار
قرار گیری نشان کاربر برتر ماه در زیر آواتار در طول ماه

چه کسانی کاربر برتر ماه را معرفی می کنند :

-معرفی توسط مدیران ارشد انجمن ها
-معرفی توسط مدیر اجرایی
-معرفی توسط مدیر محتوایی

ونکته آخر : از کاربرانی که دو بار به عنوان کاربر برتر انتخاب شوند برای همکاری در کادر مدیریتی سایت (مدیربخش) دعوت بعمل خواهد آمد.

ان شاء الله به حول و قوه الهی اولین کاربر نمونه سایت در پایان شهریورماه انتخاب و به دوستان معرفی خواهد شد .

شهاب منتظر
02-09-2012, 15:22
سلام و عرض ادب و خدا قوّت.

چه طرح به جا و جالبی.
بنده سعیم بر اینه که بهترین باشم در ماه جاری.gol2

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
02-09-2012, 22:25
سلام و عرض ادب
ممنون از طرح خیلی خوب و مفید مدیریت محترم سایت
این طرح قطعا هیجان و انگیزه زیادی رو ایجاد خواهد کرد
بی صبرانه منتظرم کاربر نمونه شهریور ماه رو ببینم
التماس دعا

مدير اجرايي
03-09-2012, 07:00

بنام تو ای قرار هستی

همانطور که قبلا مژده داده بودم در نظر داریم از این پس فعالیت های کاربران عزیز را در طی ماه مورد بررسی قرار داده و در پایان ماه کاربری که بیشترین دقت را در رعایت نکات ذیل در فعالیتهای خود داشته را به عنوان کاربر برتر ماه خدمت اعضاء محترم سایت معرفی کنیم .

ویژگی های کاربر نمونه:

- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری
- استفاده از عناوین جذاب و مناسب.(برای تاپیک های با موضوع مهدویت امتیاز ویژه در نظرگرفته شود)

3- شرکت فعال در تاپیکهای ویژه نامه ها و مطالب مرتبط باآنها (عکس ، شعر ،‌پیامک ) , مشارکت در تاپیک هایی که موضوعات آن قابل مشارکت توسط عموم کاربران می باشد .

4- حضور در تاپیک دوستان و تشکر از زحمات آنان با زدن دکمه تشکر که نشان ارزش گذاری به کار دیگر اعضاء سایت می باشد.

5- برقراری ارتباط مفید و موثر در چهارچوب موازین ومقررات با دیگر کاربران در سایت(به عنوان مثال توجه به گفتگوها در چت روم و پاسخگویی مناسب به سوالات کاربران جدید الورود )

امتیازات:

افزایش حجم آلبوم شخصی

-معرفی توسط مدیر اجرایی
-معرفی توسط مدیر محتوایی

ونکته آخر : از کاربرانی که دو بار به عنوان کاربر برتر انتخاب شوند برای همکاری در کادر مدیریتی سایت (مدیربخش) دعوت بعمل خواهد آمد.

ان شاء الله به حول و قوه الهی اولین کاربر نمونه سایت در پایان شهریورماه انتخاب و به دوستان معرفی خواهد شد .

به نام خدا
سلام و عرض ادب
برای تک تک کاربران محترم آرزوی موفقیت دارم

شهاب منتظر
06-09-2012, 20:21
.:: به نام حضرت دوست ::.

سلام و خدا قوّت.

یکی از مواردی که در سایت آیه های انتظار متاسفانه نقطه ضعف بزرگی محسوب می شه و خیلی هم به چشم میاد ، بی توجهی کاربران محترم به مطالب دیگرکاربران هست.

یکی از موارد دیگه گذاشتن تعداد زیادی تاپیک در یک زمان کوتاه بدون حتّی ذرّه ای توجّه به مطالب سایرین می باشد.

به نظر بنده لازمه از سوی مدیر کلّ محترم سایت ، سرکار خانم فاطمی برای تشویق کاربران به توجّه به مطالب دیگران ، برای آیتم هایی مثل ایجاد تاپیک های گروهی فاخر ، نظردهی ، پست گذاری ، مشارکت فعّال در بحث ها و تاپیک های گروهی و حتّی تشکّر در تاپیک دیگر اعضاء محترم امتیازی بیشتر از تاپیک جدید گذاشتن در نظر گرفته بشه و راهکار و تمهیداتی اندیشیده بشه.

امیدوارم شاهد این باشیم که سایت وزین آیه های انتظار و همچنین سایر سایت های همگروه که دارای تعدادی اعضاء مشترک ودارای مطالبی وزین و مدیران و کاربرانی محترم و ارزشمند هستند شکوفایی و بالندگی بیش از گذشته داشته باشند.

انشاء الله.

مدير اجرايي
07-09-2012, 10:24
به نظر بنده لازمه از سوی مدیر کلّ محترم سایت ، سرکار خانم فاطمی برای تشویق کاربران به توجّه به مطالب دیگران ، برای آیتم هایی مثل ایجاد تاپیک های گروهی فاخر ، نظردهی ، پست گذاری ، مشارکت فعّال در بحث ها و تاپیک های گروهی و حتّی تشکّر در تاپیک دیگر اعضاء محترم امتیازی بیشتر از تاپیک جدید گذاشتن در نظر گرفته بشه و راهکار و تمهیداتی اندیشیده بشه.

به نام خدا
عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما شهاب منتظر بزرگوار و تشکر ازشما و دقت نظرتان

مواردی که به آن اشاره فرمودید در موارد 3 تا 5 از آیتم های انتخاب کاربر نمونه ذکرشده است و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است چنانکه بارها و بارها مدیریت محترم سایت در چت آن را متذکر شده اند.
اگر چه که متاسفانه کاربران عزیز دقت زیادی به آن نمی کنند.
ایجاد تاپیک جدید و بروز نگه داشتن اسکرول سایت مهم است ولی نباید دیگر مسائل را تحت الشعاع خود قرار داده و نتیجه ی آن نادیده گرفتن زحمات دیگران باشد. قطعاً بازدید از تاپیک های کاربران علی الخصوص کاربران تازه وارد و تشکر کردن از آنها و در صورت نیاز پاسخ به موضوع ایجاد شده توسط دیگران باعث دلگرمی آنها و تشویق برای ادامه کارخواهد بود.
امیدوارم از این به بعد شاهد مشارکت بیشتر عزیزان در کارهای مشارکتی سایت باشیم و کاربران و مخصوصا مدیران محترم سایت برای زحمات دیگران ارزش بیشتری قائل شده و قدری از وقت خویش را برای دیگر کاربران صرف کنند.

ان شاء الله

التماس دعا

مدير اجرايي
07-09-2012, 10:34
با سلام عرض اذب و احترام خدمت همه دوستان عزیز ایه ها،دوستان سوالی دارم برای اینکه برترین کاربر باشیم باید چه کنیم؟دوستان اگر موافق هستید تاپیکی ایجاد کنیم با عنوان چه کنیم برترین کاربر فعال باشیم ؟اگر موافق بودید این تاپیک را ایجاد کنیم تا به واسطه راهنماییهای دوستان بهترین باشیم.

من دلم میخواد برترین این ماه باشم لطفا راهنمایی بفرمایید بی صبرانه منتظر هستم

به نام خدا
عرض سلام وادب خدمت شما زریه بزرگوار.
تشکرازشما و اینکه به این موضوع توجه فرمودید امیدوارم دیگر دوستان هم با این مسئله با جدیت بیشتری برخورد کنند.

در خصوص مطلبی که فرمودید، برای بیان نظرات نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست و اگرشما و یا دیگر کاربران محترم نظری دارید میتوانید درهمین تاپیک بیان بفرمائید.
برای برترین کاربر بودن فقط لازمه تک تک آیتم های ذکر شده در پست اول رو رعایت کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما و دیگر کاربران.

یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)*
07-09-2012, 14:52
با سلام عرض ادب و احترام
گفته بودم میخوام برترین باشم همه میدونیم بین بهترین و برترین فرق زیادی هست
در درجه اول دلم میخواد از سرکار خانم فاطمی نه به عنوان مدیر سایت بلکه به عنوان بهترین و برترین خواهر به دللیل راهنماییهاشون تشکر کنم چون بهترین را از ایشان دارم.
دوم از نظارت مدیر اجرایی که با تشکراتشون و دیدن موضوعات باعث دلگرمی هستند
و تشکر و قدر دانی از دوست و سرور گرامی شهاب منتظر که بیشتر نوشته های بنده را مورد لطف و عنایت قرار میدهند نگاه و تشکر میکنند که باعث خرسندی و دلگرمی برای من است چون زمانی که ایشان تشکر میکنند یعنی مطلب کمی تا قسمتی قابل بوده چون ایشان برترین هستند .
دوستان عزیز سروران گرامی از نظر من داشتن پست یا مقام در سایت مهم نیست مهم اینکه نوشته ها قایل باشه برای ایه ها یعنی به زیبایی ایه ها
برای برترین شدن راهنمایی خیلی مهمه عزیزان اگر دوست دارید که بقیه هم مانند شما برترین باشند راهنمایی کنید مطالب از کجا و چگونه باشه؟
مثلا خود من اصلا بلد نبودم چطور و چگونه مطلب پیدا کنم نمیدونستم مطلب ارسالی مال کدوم بخشه همه اینا مهمه اما با راهنمایی خانم فاطمی تونستم کمی
موفق شوم.
بیایید با نظارت به نوشته های هم باعث دلگرمی باشیم از منه کمترین تا دوستان بهترین و برترین چون این کار باعث میشه حس رقابت بین دوستان پدید بیاد که رقابت مهمترین دلیل برای برترین بودن است.
یه پیشنهاد
در ایه ها همیشه کپی میکنیم گاهی موضوعی انتخاب کنند برترینها اما موضوعی که همه بتونن شرکت کنند چرا میگم همه چون خوده من تحصیلات عالیه ندارم موضوع باید جوری انتخاب بشه که هنگام نوشن مطلب احساس کم بودن در مقابل برترینها نکنم چون من عقیده دارم با کمترین تحصیلات میتوان بهترینها را بدست اورد.
وقتی گپی میکنیم دقت زیادی روی مطلب نداریم اما وقتی با فکر و قلم خودمون بنویسیم بیشتر دقت میکنیم .
اگر امکان داشته باشه شخصی به عنوان پاسخگو ی سوالات دینی باشند که هم راهنما باشند هم ازشون در مورد مسایل دینی سوال بشه هم بیشتر مطالب را باز کنند تا بیشتر از مسایل دینی بهره ببریم.
البته همه اینها فقط پیشنهاد بود امیدوارم باعث ناراحتی دوستان نشده باشم
بازم میگم کمک کنید تا برترین باشم با نظارت بر نوشته هام راهنماییم کنید اگر مطالبم خوب نیست نظر دهید با جان و دل پذیرا خواهم بود چون میخوام برترین باشم با کمک شما دوستان و سروران گرامی.
در انتها ارزوی موفقیت و سلامتی برای سرکار خانم فاطمی دارم امیدوارم در پیشبرد اهداف بالاشون برای برترین بودن ایه ها موفق و سر بلند باشند.foz3

08-09-2012, 16:01
با سلام عرض ادب و احترام

اگر امکان داشته باشه شخصی به عنوان پاسخگو ی سوالات دینی باشند که هم راهنما باشند هم ازشون در مورد مسایل دینی سوال بشه هم بیشتر مطالب را باز .

بنام تو ای قرار هستی

عرض سلام و ادب و احترام

ذریه گرامی از اظهار لطف شما سپاسگزارم . حرفهای شمابسیار خوب بود و در واقع همان حرفهایی بود که من مختصر و مفید در پست اول خدمت دوستان عرض کرده بودم

اما در مورد این بخش از صحبت های شما باید عرض کنم الحمدلله دو کارشناس پاسخگو در سایت داریم که هردو از اساتید برجسته هستند

جناب آقای محمدی که در کنفرانس آیه های انتظار هم ازمحضرشون استفاده می کنیم و جناب آقای معمار که یکی از پاسخگویان بسیار خوب سایت هستند که جا داره در این فرصت از این بزرگواران هم تشکر کنم . خوشحال خواهیم شد دوستان سوالات و شبهات خود را در سایت مطرح کنند تا از پاسخگویی بسیار خوب این اساتید هرچه بیشتر بهره ببریم.

خادم کریمه اهل بیت
13-09-2012, 02:36
ضمن عرض سلام و خدا قوت به همه دوستان و همکاران گرامی

جا دارد ابتدا از ایجاد این طرح تشکر کنم، واقعا ثمرات او کاملا مشهود است.

اما پیشنهاد:
درست است که قرار بر انتخاب یک نفر به عنوان کاربر نمونه هست.
ولی چه خوب می شود اگر هر ماه سه یا حتی پنج نفر اول نیز معرفی شوند و از آنها تقدیر به عمل آید.
این کار قطعا می تواند جنب و جوشی بیشتری در سایر کاربران سایت به وجود آورد.

برای تمامی دوستان آرزوی موفیقت دارم

نرگس منتظر
14-09-2012, 00:28

بنام تو ای قرار هستی

ویژگی های کاربر نمونه:

- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری

امتیازات:

افزایش حجم آلبوم شخصی

-معرفی توسط مدیر اجرایی
-معرفی توسط مدیر محتوایی

بنام خدا
سلام و عرض ادب خدمت مدیر محترم سایت سرکار خانم فاطمی بزرگوار و همکاران و دوستان گرامی خسته نباشید خدا قوت
طرح بسیار زیبا و جالبیه
امیدوارم دوستان به نکاتی که خانم فاطمی فرمودن دقت لازم رو داشته باشن
برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم
التماس دعا
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/48889325157531676884.gif

راز
14-09-2012, 08:46
این کار خوب ، باید خیلی وقت قبلتر انجام میشد، بالاخره چندین ساله از عمر این سایت میگذره!

اما بازهم خداروشکر که اتفاق افتاد؛
طرح خوبیه، خدا به کسی که این طرح رو به ذهن مدیر سایت انداخت خیر بده khandedartavalod

نرگس منتظر
22-09-2012, 16:08

بنام تو ای قرار هستی

ویژگی های کاربر نمونه:

- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری

امتیازات:

افزایش حجم آلبوم شخصی

-معرفی توسط مدیر اجرایی
-معرفی توسط مدیر محتوایی

متاسفانه همکاران خودمون رو در گیر استارت تاپیک های جدید کردیم و از این مهم غافل شدیمghmgin

شهاب منتظر
22-09-2012, 23:15
خادم جان کريمه ي اهل بيت(ع) ، نياز به ياد آوري نداره ناگفته پيداست که کاربر نمونه ي شهريور ماه کيه! . . .

najva

23-09-2012, 01:53
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/85128883624606304244.gif

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

ضمن تشکر از فعالیت بسیار خوب عزیزان درسایت که جای تقدیر و تشکر داره ، به عرض می رسانم همه شما مامور بررسی کارهای دوستان و انتخاب کاربر برتر شدید .امیدوارم شروط انتخاب کاربر برتر را فراموش نکرده باشید . می خوام ببینم اگر شما در مقام قضاوت باشید چقدر دقیق هستید ودر عین حال چقدر منصف

خب لطفا لیست شرایط رو بذارید جلوتون بعد کارهای دوستان را در نظر بیارید و ببینید چند تا از این شرط ها رعایت شده ؟ کدام کاربر شرایط بیشتری را رعایت کرده ؟ لطفا نگید این کار سختی هست و باید بریم پست هاشون رو بررسی کنیم چون یکی از شرط ها این بود که در تاپیک های همدیگر شرکت کنید و از هم دیگر تشکر کنید . اگر این کار بسیار مهم را نکرده باشید همه شما یکی از مهم ترین شرط ها را رعایت نکردید بنابراین باید یک امتیاز منفی به خودتون بدید و به عنوان جریمه تشریف ببرید هم تاپیک ها را ببیند و هم تشکر کنید . این باعث میشه دیگه هیچوقت این شرط مهم یادتون نره .

- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری

ببخشید این برچسب گذاری خیلی بزرگ شد . اخه هم خیلی مهمه و هم در کمال تاسف خیلی خیلی کم رعایت شده و من شخصا از برچسب گذاری ها اصلا راضی نیستم .تا جایی که به فکرم رسید برای آموزش و همینطور تشویق دوستان مسابقه برچسب گذاری بذارم (ولی فعلا در حد فکر باقی مونده. امیدوارم ناچار به اجراش نشم)

لطفا بررسی کنید چند نفر از دوستان شرایط فوق را در نوشته هاشون رعایت کردند ؟

فکر می کنید چند نفر از دوستانمون این شرط را رعایت کرده باشند ؟

منکه از دوستان در این خصوص خیلی گله مند هستم . شما چی فکر می کنید . فکر می کنید خودتون و دیگران چقدر این شرط را رعایت کردید ؟؟

کدام کاربر یا مدیر این شرط خیلی خیلی مهم که موجب خشنودی از اینکه کارش برای دیگران ارزشمند هست و نیز انگیز ه فعالیت پرشورتر می شود را رعایت کرده

کدام یک از دوستان به سلام دوستان تازه وارد در چت پاسخ داده و خوش آمد گویی و راهنمایی کرده و موجب دلبستگی و جذب افراد جدید شده است ؟

یک نکته خیلی مهم : دوستان لطفا نتایج بررسی هاتون رو فقط به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کنید و در این تاپیک در این خصوص چیزی ننویسید .

منتظر پیام های خصوصی شما هستم تا در نهایت با توجه به نظرات شما کاربر برتر را انتخاب و معرفی کنیم

سلامت و سربلند و پایدار باشید

اشک مهتاب*خادمه فاطمه زهرا(س)تا ابدالدهر*
29-09-2012, 18:31
سلام
کاربر برتر شهریور انتخاب نشد؟؟؟؟؟

29-09-2012, 21:29

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

ضمن تشکر از فعالیت بسیار خوب عزیزان درسایت که جای تقدیر و تشکر داره ، به عرض می رسانم همه شما مامور بررسی کارهای دوستان و انتخاب کاربر برتر شدید .امیدوارم شروط انتخاب کاربر برتر را فراموش نکرده باشید . می خوام ببینم اگر شما در مقام قضاوت باشید چقدر دقیق هستید ودر عین حال چقدر منصف

خب لطفا لیست شرایط رو بذارید جلوتون بعد کارهای دوستان را در نظر بیارید و ببینید چند تا از این شرط ها رعایت شده ؟ کدام کاربر شرایط بیشتری را رعایت کرده ؟ لطفا نگید این کار سختی هست و باید بریم پست هاشون رو بررسی کنیم چون یکی از شرط ها این بود که در تاپیک های همدیگر شرکت کنید و از هم دیگر تشکر کنید . اگر این کار بسیار مهم را نکرده باشید همه شما یکی از مهم ترین شرط ها را رعایت نکردید بنابراین باید یک امتیاز منفی به خودتون بدید و به عنوان جریمه تشریف ببرید هم تاپیک ها را ببیند و هم تشکر کنید . این باعث میشه دیگه هیچوقت این شرط مهم یادتون نره .

ببخشید این برچسب گذاری خیلی بزرگ شد . اخه هم خیلی مهمه و هم در کمال تاسف خیلی خیلی کم رعایت شده و من شخصا از برچسب گذاری ها اصلا راضی نیستم .تا جایی که به فکرم رسید برای آموزش و همینطور تشویق دوستان مسابقه برچسب گذاری بذارم (ولی فعلا در حد فکر باقی مونده. امیدوارم ناچار به اجراش نشم)

لطفا بررسی کنید چند نفر از دوستان شرایط فوق را در نوشته هاشون رعایت کردند ؟

[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

فکر می کنید چند نفر از دوستانمون این شرط را رعایت کرده باشند ؟

[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

منکه از دوستان در این خصوص خیلی گله مند هستم . شما چی فکر می کنید . فکر می کنید خودتون و دیگران چقدر این شرط را رعایت کردید ؟؟

کدام کاربر یا مدیر این شرط خیلی خیلی مهم که موجب خشنودی از اینکه کارش برای دیگران ارزشمند هست و نیز انگیز ه فعالیت پرشورتر می شود را رعایت کرده
[SIZE=2][FONT=Tahoma][SIZE=2][SIZE=4][FONT=microsoft sans serif]

کدام یک از دوستان به سلام دوستان تازه وارد در چت پاسخ داده و خوش آمد گویی و راهنمایی کرده و موجب دلبستگی و جذب افراد جدید شده است ؟

[FONT=microsoft sans serif]یک نکته خیلی مهم : دوستان لطفا نتایج بررسی هاتون رو فقط به صورت پیام خصوصی برای من ارسال کنید و در این تاپیک در این خصوص چیزی ننویسید .

منتظر پیام های خصوصی شما هستم تا در نهایت با توجه به نظرات شما کاربر برتر را انتخاب و معرفی کنیم

سلامت و سربلند و پایدار باشید

بنام تو ای قرار هستی

باسلام و عرض ادب و احترام

با کمال تاسف هیچ یک از دوستان جز سرکار ناز بانو به خودشون زحمت نداند که اظهار نظری بفرمایند . من از اینهمه شوق و اشتیاق و علاقمندی و روحیه بالای همکاری و همراهی و همدلی دوستان در سایت واقعا متحیر مونده ام .

من همچنان منتظر نظر دوستان در پیام خصوصی هستم . البته جای امیدواری هست . با اینهمه همبستگی و همکاری که من در دوستان بخصوص مدیران محترم می بینم به امید خدا شاید شهریور ماه سال دیگه دوستان نظراتشون رو ارسال کنند تا ما بتونیم کاربر برتر شهریور ماه امسال را معرفی کنیم

سابحات
30-09-2012, 22:26
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم فاطمی عزیز و کاربران محترم

اگر اجازه بفرمایید من در همین جا دو نفر از کاربران برتر ماه رو از نظر خودم اعلام کنم

البته امیدوارم بقیه عزیزان به بزرگی خودشون ببخشن چون در مواقعی که اینجا حاضر میشدم این دوستان رو معمولا فعال و منظم میدیدم هست.

سرکار خانم mahsa

roz2

و جناب آقای بیرق ظهور

roz2
امیدوارم همیشه خداوند پشت و پناهشون باشه

همینطور از خانم فاطمی هم بخاطر تلاش و نظم زیبایی که به تالار پربار ایه های انتظار میدن کمال تشکر رو دارم خدا حفظتون کنه.

roz2

شهاب منتظر
30-09-2012, 22:33
فاطمی بزرگوار

سلام و خدا قوّت.

شاید بهتر باشه این طرح انتخاب در دو سطح مدیران و کاربران به صورت جداگانه انجام بشه.

از همه ی تلاشگران سایت صمیمانه سپاسگزارم.

نرگس منتظر
30-09-2012, 22:42
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
مگه قرار نبود پیام خصوصی کنیم برا خانم فاطمی په چرا اینجا گفتین ؟؟!!!!!chara

مليکه
01-10-2012, 05:26
به نام خداوند داناییها

سلام علیکم خدا قوت

خوشحالم بعد از مدتی بالاخره دوباره اومدم
تشکر میکنیم از این برنامه
اما نظر من در این زمینه :
بهتر است برای هر کدام از ویژگیهایی که عنایت فرمودید برایشان معیارهایی جزءی تر زا اعلام فرمایید و برای هر ملاکی امتیازی مشخص تعیین بفرمایید
امکان ندارد به صورت کلی بتوانید کاربری را انتخاب بفرمایید

مثلا
پستی که ایجاد میشود دامنه ی امتیاز از 1 تا 5 برای نو اوری ان
و یا 1تا 5 برای زیباسازی ان
و یا برچسب گذاری ان و...
بصورت یک جدول کوچک به صورت اتوماتیک وار در اخر پست قرار بگیرد و دوستان بازدید کننده بخشهای مختلف ان را امتیاز بدهند . در این صورت است که به صورت خودکار پستهای برتر و کاربران نمونه شناخته میشوند و از کلی نگری پرهیز خواهد شد

سابحات
02-10-2012, 00:01
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
مگه قرار نبود پیام خصوصی کنیم برا خانم فاطمی په چرا اینجا گفتین ؟؟!!!!!chara

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما

خوب این نقض مقررات لازم بود بشه تا دوستای دیگه یه تکونی به خودشون بدن وگرنه تا شهریور سال دیگه باید منتظر میموندیم khandedar

قیام
04-10-2012, 00:16
سلام.
ما که در جریان نبودیم.
حالا کسی انتخاب شده؟!

سمن بویان* خادمه اباصالح المهدی(عج)*
04-10-2012, 11:27
مثل اینکه هنوز کسی را انتخاب نکردند.
بی زحمت اسم بنده را هم جزء گزینه های برتر قرار دهیدlabkhand

نرگس منتظر
04-10-2012, 11:45
فاطمی بزرگوار

سلام و خدا قوّت.

شاید بهتر باشه این طرح انتخاب در دو سطح مدیران و کاربران به صورت جداگانه انجام بشه.

از همه ی تلاشگران سایت صمیمانه سپاسگزارم.

سلام علیکم
منم با طرح جناب شهاب منتظر موافقم فکر کنم این طوری بهتر باشه

دوستان لطفا انتخاب و رای خودتون رو برای خانم فاطمی اعلام کنین تا مشخص بشه کدوم آیدی کاربر منتخب هستن
منتظریم همچنان

05-10-2012, 00:26
با سلام
انتخاب کاربر برتر واقعا خوب و عالی هست اما چند نکته وجود داره
1-خیلی از کاربران تازه وارد هستن و نمیشه اونها رو با کاربران قدیمی قیاس کرد
2-یک معلم در کلاس درس نباید به کسی که همیشه 20 میگیره توجه کنه چه بسا دانش آموزی از نمره 2به 10 رسیده باشه
3-وقت و توان کمک کردن افراد به سایت متفاوت هست...و نمیشه افراد رو با هم مقایسه کرد
نتیجه گیری کلی من این هست که بهتره هر فرد با خودش مقایسه بشه
آیا در یک ماه گذشته پیشرفت داشته؟
آیا مطالب بهتری گذاشته؟
خیلی مهم هست که این رو در نظر بگیریم که باید امتیاز بیشتری به یک تازه وارد فعال تعلق بگیره
و اینکه کسانی مطالب از خودشان هست(کپی پیست نشده)ارزش بیشتری داره
یاحق

07-10-2012, 11:30
السلامٌ علیکم جمیعا"

بنده نیز با نظریه نازبانوی عزیز موافقم . کاملا"

کاربران پیشنهادی ام را به طریقه پیام خصوصی برای خانم فاطمی خواهم فرستاد.

این پست رو فقط برای این زدم تا این تاپیک فعال باشه

نرگس منتظر
07-10-2012, 13:21
با سلام
دوستان لطفا رای خودتون رو اعلام بفرمایید البته به خصوصی برای خانم فاطمی
تا مشخص بشه کاربرتر سایت کدوم آیدی هستند
خیلی دیر شده ها دوستان عجله کنین لطفا
بابا مگه چقدر وقت میگیره یه رای دادنه دیگه.. عجبا
زود باشین
عجله کنین
اخرین فرصت شما عزیزان هست برای رای دادن فردا نیایید بگید میخواستم رای بدم فرصت نشد مهلتش تموم شد از من گفتن بود

نرگس منتظر
13-10-2012, 14:32
با سلام
دوستان لطفا رای خودتون رو اعلام بفرمایید البته به خصوصی برای خانم فاطمی
تا مشخص بشه کاربرتر سایت کدوم آیدی هستند
خیلی دیر شده ها دوستان عجله کنین لطفا
بابا مگه چقدر وقت میگیره یه رای دادنه دیگه.. عجبا
زود باشین
عجله کنین
اخرین فرصت شما عزیزان هست برای رای دادن فردا نیایید بگید میخواستم رای بدم فرصت نشد مهلتش تموم شد از من گفتن بود

shivan

چرا اعلام نمیکنین خب
دق کردم

13-10-2012, 17:51
shivan

چرا اعلام نمیکنین خب
دق کردم

واقعا اینقدر کاربر خوب داشتیم که نمیشه تصمیم گرفت

قیام
13-10-2012, 21:57
دوستان میگم نظرتون چیه همه در طی یک حرکت خودش جوش همه اسم منو ارسال کنند؟bamazeh

شهاب منتظر
13-10-2012, 22:05
دوستان میگم نظرتون چیه همه در طی یک حرکت خودش جوش همه اسم منو ارسال کنند؟bamazeh

قيام جان به شدّت و به قصد کشت با شما موافقم! gool dadanدارم هواتو! foz3ماشاالله اعتماد به نفس!!! http://www.ayehayeentezar.com/images/smilies/72.gif

13-10-2012, 22:17
بنام خداوند دوست

سلام و عرض ادب خدمت تمامی بزرگواران

بنده هم خیلی خیلی مشتاق و منتظر این هستم که ببینم کاربر برتر شهریورماه چه کسی است ؟؟؟؟؟

برام شده یه علامت سوال بزرگ

منتظریم

شهاب منتظر
14-10-2012, 04:01
.:: الله ::.

سرکار خانم فاطمی(دامت تاییداتها)

سلام و خدا قوّت.

ضمن عرض تبریک به شما بزرگوار بابت حسن مدیریتتون که باعث انتخاب شایسته ی کاربر نمونه ی شهریور ماه یعنی خانم یاس بهشتی گرامی شد ، با توجه به این که در حال حاضر تعداد مدیران سایت خیلی بیشتر از کاربران فعال هست فکر می کنم اگه برای انتخاب کاربر نمونه ی مهرماه ، دامنه ی انتخاب رو به کاربران و مدیران گسترش داده و همان روال رای مخفی با اعلام خصوصی به شما انجام بشه مشکل خاصی پیش نمیاد ان شاء الله ، امّا اگه مثل قبل دامنه رو به کاربر نمونه محدود کنید فکر می کنم کمی مشکل بشه و نشه انتخاب کرد چون تعدادشون تقریباً صفره.

ضمن این که مدیران فعّال و بااخلاص و خدومی در سایت در حال فعّالیت هستند که لازمه از زحماتشون تقدیر بشه.

در ضمن پیشنهاد می کنم برای ماه های آینده برای آیتم های مدّ نظر که در همین تاپیک انتخاب کاربر برتر ماه{ویژگی ها و امتیازات کاربران برتر} (http://www.ayehayeentezar.com/thread23914.html#post173042) آمده به طور مشخص امتیاز در نظر بگیریم و این امتیاز به طور خودکار در ذیل نام کاربری فرد درج بشه تا هر کاربر(مدیر یا غیر مدیر) ضمن مشاهده ی میزان فعالیتش متوجه بشه که آیا می تونه در پایان ماه ، انتظار نمونه شدن رو از خودش داشته باشه یا نه و چقدر کسب امتیاز کرده و چقدر باید تلاش کنه که بتونه بهتر از بقیه باشه. این جوری با ایجاد یک فضای رقابت سالم و مشخص شدن میزان فعالیت و بیلان کاری روزانه که فرد با مراجعه به پروفایلش می تونه از میزان اون آگاه بشه ضمن ارتقاء کمّی و کیفی مطالب سایت در پایان ماه فرد برتر به طور اتوماتیک انتخاب می شه و دیگه نیازی هم به رای گیری و یادآوری به کاربران برای شرکت در رای گیری نیست واعمال سلیقه ی شخصی کاربران رای دهنده هم که گاه متضاد هستند در این روش وجود نداره.

موفق باشید.

14-10-2012, 08:58
gool dadanهـــزار ماشـــاءالله

چه نظرات خوبی میدین.gool dadan

27-10-2012, 17:54

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکاران گرامی

همانطور که مستحضر هستید ماه مهر هم تمام شد

از همکاران گرامی خواهش می کنم مثل ماه گذشته نظرشون رو

در مورد کاربر برتر ماه مهر با پیام خصوصی برای من ارسال کنند

امیدوارم انتخاب این بار مثل ماه گذشته با سه هفته تاخیر صورت نگیرد

با تشکر از همکاری صمیمانه شما همکاران گرامی

sunstar12
27-10-2012, 18:42
نمیشه پول بدید؟؟ یا کارت شارژ مثلا؟؟
آخه ستاره متحرک و ویرایش پست تاسه ماه و..... اینا بنظر شما تشکر از کاربر محسوب میشه؟؟؟
کاربری که کلی وقتشو میذاره تا مطلب ارسال بکنه

شهاب منتظر
27-10-2012, 18:49

بنام تو ای قرار هستی

سلام ، عرض ادب و خدا قوّت.

به روي چشم حتماً.

شهاب منتظر
27-10-2012, 18:55
نمیشه پول بدید؟؟ یا کارت شارژ مثلا؟؟
آخه ستاره متحرک و ویرایش پست تاسه ماه و..... اینا بنظر شما تشکر از کاربر محسوب میشه؟؟؟
کاربری که کلی وقتشو میذاره تا مطلب ارسال بکنه

جناب sunstar

سلام ، با نظرتون به طور کامل مخالفم.

جنبه ي مادّي هديه به هيچ عنوان براي ما مهم نيست و خود توفيق فعاليت در چنين سايتي يک جايزه از جانب خداوند متعال براي ما محسوب مي شه حال اگه اين توفيق بيشتر باشه جايزه ي بزرگتري محسوب مي شه.

نگاهمون رو به جايزه بايد کمي عوض کنيم.

رضاي الهي و خشنودي ذات اقدس باريتعالي(حلّ جلاله) از هر جايزه اي ارزشمندتر است ؛ همانگونه که درجه ي بندگي از روي ترس از جهنم و اشتياق به بهشت در مقابل بندگي خداوند متعال و کسب رضايت الله اصلاً قابل قياس نيستند.

27-10-2012, 19:05
با سلام عرض ادب و احترام

منم با نظر برادر بزرگوار شهاب منتظر موافقم ما هیچوقت نباید به صرف گرفتن مادیات کار انجام دهیم هدف اولمان خدمتگزاریست و هدف دوم یاد گیری است.

نیازی به تشکر نیست چون همیشه برای رضای خشنودی خدا کار انجام میدهیم و همان ستاره متحرک و ویرایش نشانه دوستی و عضو ی کوچک از ایه های انتظار بودن است .

و با داشتن همین ستاره های متحرک بر خود میبالیم که خدمتگذار هستیم . امیدوارم که دوستان خوبی برای سرکار خانم فاطمی باشیم.

برای ایشان و جمیع دوستان و کاربران و مدیرانشان ارزوی سربلندی و سعادت دارم.parvaneh2

عهد آسمانى
27-10-2012, 22:05

بنام تو ای قرار هستی

سلام
چشم.اگرچه که انتخاب کاربر برتر مهر ماه یه کوچولو مشکل به نظر میرسه.

از همین الان به کاربر منتخب تبریک میگم.

عهد آسمانى
27-10-2012, 22:07
راستی
خانم فاطمی عزیز! همکارا هم توی انتخاب کاربر برتر میتونن جزو منتخبین باشند یا فقط کاربران عادی انتخاب میشن ؟؟؟

31-10-2012, 17:25
سلام و عرض ادب

در مورد کاربر نمونه مهرماه هیچ خبری نشد ؟

همچنان منتظریم

شهیده
26-12-2012, 16:04
سلام و عرض ادب
کاربر نمونه ماه آذر رو اعلام نمیکنین ؟

شهیده
15-01-2013, 15:54
سلام علیکم
هنوز فرصت هست برای انتخاب کاربر برتر ماه ؟

مدير محتوايي
16-01-2013, 04:07
سلام و عرض ادب
کاربر نمونه ماه آذر رو اعلام نمیکنین ؟

سلام و خدا قوّت.

ابتدائاً لازمه تشکّری بابت فعّالیت مناسب تعدادی از همکاران عزیز و کاربران محترم و دعوتی هم از سایرین برای فعالیت موثرتر و مفیدتر داشته باشم.

و امّا بعد این که : طبق مذاکره ام با سرکار خانم فاطمی مدیر کلّ محترم سایت که جا داره همینجا خدا قوّت و دستمریزاد جانانه ای خدمتشون بابت زحماتشون عرض کنم ، داشتم ، این طور که پیداست و بسیار هم مناسب و به جاست ، انتخاب کاربر برتر آبان ، آذر و دی ماه به این دلیل انجام نشد که فعّالیت کاربران و مدیران محترم در محرّم و صفر ، مثل همیشه و به طور 100% خالصاً و مخلصاً برای رضای الهی و نه خدای ناکرده به اندازه ی ذرّه ای با نیّت غیرالهی و جایزه و نمونه شدن و ... انجام بشه.

طبق فرموده ی ایشان ان شاء الله در پایان بهمن ، کاربر برتر بهمن ماه با توجه به میزان فعالیت و امتیازدهی و معرّفی همکاران به مدیر کلّ محترم سایت (ارسال به طور خصوصی و با رأی مخفی) در دو بخش مدیران و کاربران برتر، انتخاب و معرّفی خواهند شد.
بارالها چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.aamin

شهاب منتظر
16-01-2013, 04:43
سلام و خدا قوّت.

ابتدائاً لازمه تشکّری بابت فعّالیت مناسب تعدادی از همکاران عزیز و کاربران محترم و دعوتی هم از سایرین برای فعالیت موثرتر و مفیدتر داشته باشم.

و امّا بعد این که : طبق مذاکره ام با سرکار خانم فاطمی مدیر کلّ محترم سایت که جا داره همینجا خدا قوّت و دستمریزاد جانانه ای خدمتشون بابت زحماتشون عرض کنم ، داشتم ، این طور که پیداست و بسیار هم مناسب و به جاست ، انتخاب کاربر برتر آبان ، آذر و دی ماه به این دلیل انجام نشد که فعّالیت کاربران و مدیران محترم در محرّم و صفر ، مثل همیشه و به طور 100% خالصاً و مخلصاً برای رضای الهی و نه خدای ناکرده به اندازه ی ذرّه ای با نیّت غیرالهی و جایزه و نمونه شدن و ... انجام بشه.

طبق فرموده ی ایشان ان شاء الله در پایان بهمن ، کاربر برتر بهمن ماه با توجه به میزان فعالیت و امتیازدهی و معرّفی همکاران به مدیر کلّ محترم سایت (ارسال به طور خصوصی و با رأی مخفی) در دو بخش مدیران و کاربران برتر، انتخاب و معرّفی خواهند شد.

سلام و عرض ادب.

بسیار به جا و جالبه.

ان شاء الله منتظر انتخاب کاربر و مدیر برتر بهمن ماه هستیم.

شهاب منتظر
16-01-2013, 20:13
راستي يه س‍وال:

فعاليت کاربران و مديران محترم ، در آذر و دي ماه گذشته در امتياز فعاليت بهمن ماه تاثير گذار هست؟

و بايد موقع امتياز دادن و معرّفي در نظر بگيريم؟

شهیده
20-02-2013, 23:52
سلام و خدا قوّت.

سلام
بهمن ماه هم تمام شد وما همچنان چشم به سایتیم که کاربر نمونه این ماه کی میتونه باشه labkhand
پیشاپیش بهشون تبریک عرض میکنم

شهاب منتظر
21-02-2013, 22:09
سلام
بهمن ماه هم تمام شد وما همچنان چشم به سایتیم که کاربر نمونه این ماه کی میتونه باشه labkhand
پیشاپیش بهشون تبریک عرض میکنم

نا گفته پیداست که کاربر نمونه ی بهمن ماه کیه! chara

نرگس منتظر
22-02-2013, 00:41
نا گفته پیداست که کاربر نمونه ی بهمن ماه کیه! chara

سلام
کدوم آیدی هستن جناب شهاب ؟

22-02-2013, 15:42
بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب و احترام

دوستان و همکاران گرامی من منتظر رای شما در خصوص انتخاب کاربر و مدیر برتر ماه بهمن از طریق پیام خصوصی هستم . از دوستان تقاضا دارم در انتخاب فرد مورد نظر صرفا فعال بودن را مد نظر نداشته باشید بلکه کسی را معرفی کنید که کلیه آیتم های مشخص شده یا حداقل هشتاد در صد آن در کارشان رعایت شده باشد . به ویژگی های کاربر و یا مدیر نمونه دقت بفرمائید :

ویژگی های کاربر نمونه:

- ذکرمنبع
- عدم ایجاد موضوع تکراری

مولاتی یا فاطمه الزهرا(س)
26-02-2013, 14:50
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/01913069810015110051.gif

سلام و عرض ادب و احترام

مدیریت محترم آیه های انتظار ،سرکار خانم فاطمی گرانقدر و بزرگوار ،

دوستان و همکاران محترم

از لطف خداوند و «اجرهم بغیر حساب »شنیده بودم و در حد خویش دیده بودم و امروز بار دیگر شاهدم که ،شما بزرگوارانی که از اوصاف جمال حضرتش بهره مندید ،با ندیده گرفتن نواقصات بنده ، آنچه را که خود شایسته ی آنید
بزرگوارانه به بنده منتسب نمودید .( مدیر نمونه بهمن ماه !)

خوشحال و مفتخرم ،

خوشحالم از اینکه مقبول طبع صاحب نظران بزرگواری که دارای وصف منتظران حضرتش ،و مشتاقان لقائش هستند ، قرار گرفتم .

مفتخرم از اینکه با شما پاکان آیه های انتظار همکارم ،دوستی و صمیمیت را در این فضای معطّر به عطر انتظار حضرتش تجربه می کنم.

باشد که توشه ای برای قیامت فراهم آوریم و سندی برای عشق ورزی به حضرتش ارائه دهیم .

امیدوارم بتوانم باورتان را سبزتر از پیش بارور نمایم .

««اللهمّ صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم»»

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/01913069810015110051.gif

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
26-02-2013, 16:37
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/74447789552483722018.gif

خانم کنیز فاطمه عزیز انتخاب شما را به عنوان مدیر نمونه ماه بهمن تبریک می گم . الحق و الانصاف شما شایسته این انتخاب هستین. فکر میکنم شما در کارتون همه گزینه هایی که مدیر سایت برای انتخاب مدیر و کاربر برتر در نظر گرفتند را رعایت کردید که من فقط به یکی از آنها که خیلی خیلی مهمه اشاره می کنم و اون هم حضور شما در همه تاپیک ها و تشکر های شما زیر پست همه خصوصا کاربران تازه وارد و ناشی مثل منه که باعث دلگرمی و انگیزه فعالیت هرچه بیشتر میشه مخصوصا تشکر اختصاصی شما از کسانی که در انجمن اخلاق و عرفان فعالیت می کنند , وقتی تازه وارد این سایت شده بودم و اولین نوشته هام مورد تشکر و پسند و انتخاب شما قرار گرفت از اینهمه توجه به کاربران تازه وارد و تازه کار خیلی خوشحال شدم .

از اینکه در سایتی فعالیت می کنم که برای مدیرانش کارهمه کاربران هرچند ناچیز و ناشیانه هم باشه با ارزشه و مورد توجه قرار می گیره خوشحالم , گرچه به دلیل مشغله تحصیلی خیلی فعال نیستم ولی هربار که به سایت میام کلی روحیه می گیرم و علاقمندی و دلبستگی ام به این سایت بیشتر میشه

برای شما و همه مدیران لایق و دلسوز سایت و همه کاربرانی که با عشق به امام زمان فعالیت می کنند دعا می کنم که جزء سربازان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی ظهوره باشید

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/87454187287530888878.gif

شهاب منتظر
26-02-2013, 21:53
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/20350909621461717419.gif

سرکار خانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها)

همکار محترم انجمن اخلاق و عرفان

بدینوسیله ضمن تشکّر فراوان از شما بابت تلاش بسیار و حضور ارزشمندتان در سایت

انتخاب به جا ، شایسته و به حقّ حضرت عالی را به عنوان

مدیر برتر بهمن ماه سال 1391

از سوی مدیران و کاربران محترم سایت آیه های انتظار

حضورتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم

و برایتان موفقیّت و سربلندی در تمامی امور زندگیتان

از خداوند منّان مسألت دارم.

حقّ یارتان.

http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div56.files/image025.gif

شهاب منتظر
26-02-2013, 21:59
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/78970722486889413536.gif

سرکار خانم شکیبا

بدینوسیله ضمن تشکّر فراوان از شما بابت حضور ارزشمندتان در سایت

کاربر برتر بهمن ماه سال 1391

و برایتان موفقیّت و سربلندی در تمامی امور زندگیتان

حقّ یارتان.

http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div25/2536917yo6man2b4x.gif

26-02-2013, 22:27
http://www.askquran.ir/gallery/images/31977/1_tabrik2.jpg

با سلام عرض ادب و احترام

خدمت دو خواهر عزیزم تبریک و تهنیت عرض مینمایم

http://www.askquran.ir/gallery/images/31977/1_562369842156.jpg
در تمام مراحل زندگیتان موفق و موید باشید.

نرگس منتظر
26-02-2013, 23:18
بنام خدا
سلام و عرض ادب و احترام
خدمت این دو خواهر بزرگوار تبریک و تهنیت عرض میکنم
ان ءشاالله در تمام مراحل زندگی تون هم برتر و نمونه باشید

التماس دعا

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/59552944323545639311.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/59552944323545639311.gif)

شهیده
27-02-2013, 01:22
سلام
خدمت مدیر نمونه محترم سرکار خانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها) و
همچنین کاربرنمونه خواهر خوبم سرکار خانم شکیبا
تبریک عرض میکنم
موفق و سربلند باشید .

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/77877635382691296844.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/77877635382691296844.gif)

27-02-2013, 06:56

سلام و عرض ادب و احترام

جناب آقای شهاب منتظر بزرگوار
سرکار خانم یاس بهشتی عزیز
سرکار خانم نرگس منتظر گرامی
سرکار خانم شهیده عزیز
سرکار خانم مریم منتظر گرامی

از محبت و عنایت شما گرامیان کمال تشکر را دارم

بوی محبت مهدوی را ازحضور مهربانانه و لطیف شما عزیزان در
آیه های انتظار استشمام می کنم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/26270774806083041946.gif

27-02-2013, 10:36
http://www.sheekh-3arb.net/3atter/dividing_files/image014.gif

به نام خدا
باسلام وعرض ادب
سرکارخانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها)
انتخاب شمابه عنوان مدیربرتر
وهمچنین سرکار خانم شکیبا
رابه عنوان کاربر برتر
تبریک وتهنیت عرض مینمایم
موفق ومویدباشید

27-02-2013, 11:25
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/386.gif

باسلام خدمت خواهران گرامیم

سرکارخانم کنیزفاطمه(س)
وسرکارخانم شکیبا

انتخاب شایسته شمادوبزرگوارراتبریک عرض می نمایم .

به امیدموفقیت شما دردیگرمراحل زندگیتان...

http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/386.gif

خادمه زینب کبری(س)
27-02-2013, 13:16
http://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gif http://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gif

به نام تو ای آرام جان
باسلام وعرض ادب خدمت کاربران و دوستان خوبم

انتخاب شایسته شمابه عنوان مدیربرتر
وهمچنین سرکار خانم شکیبا
رابه عنوان کاربر برتر

تبریک عرض مینمایم
در پناه لطف خدا شاد و پیروز باشید

http://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gif http://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gifhttp://www.ayehayeentezar.com/images/icons/94114288349803211623.gif

محامین * یالثارات الحسین *
27-02-2013, 14:26

سلام.

من هم به هر دو عزیز تبریک عرض میکنم.

ان شاءالله همیشه موفق باشید.

27-02-2013, 16:30

خانم شکیبای عزیز من هم انتخاب شما را به عنوان

کاربر نمونه بهمن ماه تبریک می گم

موفق باشید

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/87454187287530888878.gif

شهیده
27-02-2013, 20:04
با سلام و تشکر از مدیر سایت بزرگوار و اعتمادی که دیگر دوستان به بنده حقیر کردند

التماس دعا

http://shiaupload.ir/images/rbgdyg7ckn8drcrhqh6a.gif

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
27-02-2013, 20:58

سرکار خانم شکیبا

انتخاب شایسته شمارابه عنوان کاربر برتر

تبریک عرض مینمایم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/77877635382691296844.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/77877635382691296844.gif)

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
27-02-2013, 21:24
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد عزیزم سرکار خانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها)

انتخاب شایسته شمابه عنوان مدیربرتر

تبریک وتهنیت عرض مینمایم .

http://taknaz.ir/upload/53/0.964117001312706520_taknaz_ir.jpg (http://www.taknaz.ir/news_cats_234.html)

حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)*
27-02-2013, 22:59
http://godeye.ir/wp-content/uploads/491272_JvfUy1Fc.jpg
(http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=gVr4cGG-_nzn6M&tbnid=r67CL0hIg9GnGM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fsiros1010.blogfa.com%2F&ei=LU4uUabIHofi4QSm4YDwDw&bvm=bv.42965579,d.bGE&psig=AFQjCNG1wQYczcFdEttqMaPdtjW6BN41bA&ust=1362075193710165)
الهی؛
تو آن چنانی‏ که ما دوست داریم؛
پس ما را هم چنان کن که خود دوست داری ...
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم سایت همکاران و کاربران (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=gVr4cGG-_nzn6M&tbnid=r67CL0hIg9GnGM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fsiros1010.blogfa.com%2F&ei=LU4uUabIHofi4QSm4YDwDw&bvm=bv.42965579,d.bGE&psig=AFQjCNG1wQYczcFdEttqMaPdtjW6BN41bA&ust=1362075193710165)و فرهیختگان آیه های انتظار
تبریکات صمیمانه و خالصانه ی بنده را نیز پذیرا باشید.
سعادتی می خواهد در خدمت ولی نعمتمان بودن و خدمت کردن به او و عاشقان و منتظران آن نور دو دیده
اوست که این هدیه ی گرانمایه را به شما دو بزرگوار عنایت کرده بنده ها وسیله ای بیش نیستند ...
توفیقاتتان مستدام و امید بر ظهور منجیمان جاودانه باد...
ملتمس دعای شما خوبان
یا حق
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

*آیه های انتظار*
27-02-2013, 23:54
سلام
من هم بر حسب وظیفه به این دو خواهر بزرگوار تبریک عرض میکنم
پیروز و شاد باشید

ان شاءالله

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/84319320986697357737.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/84319320986697357737.gif)

مليکه
28-02-2013, 05:25
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/37885430968093190371.gifhttps://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/37885430968093190371.gifhttps://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/37885430968093190371.gif

به نام خداوند مهربانیها و دوستیها

باسلام وعرض خدا قوتی

وخواهر خوبم سرکار خانم شکیبا

انتخاب شما دو بزرگوار را به عنوان
مدیرو کاربر برتر
را تبریک وتهنیت عرض نموده
و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای شما دو عزیز را دارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/96905461097208503056.gif

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/53860621118702757984.gifhttps://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/53860621118702757984.gif

عهد آسمانى
28-02-2013, 06:50
عرض سلام،احترام و خداقوت
gool dadan
paridanاحسنت به این حسن انتخابparidan
الحق و والانصاف بهترین انتخاب بوده
ghalb2ghalb2
به هر دو خواهر خوب و پر تلاشم تبریک میگم

در تمام مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید

صافات
01-03-2013, 14:01
سلام به همه عزیزان
نمیدونم از کی سایت نیومدم، دیگه حسابش از دستم در رفته،
فقط میدونم دلم برای اینجا خیلی خیلی تنگ شده بود.

من هم به نوبه خودم انتخاب شایسته و بجای
سرکار خانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها) به عنوان مدیر برتر و
سرکار خانم شکیبا به عنوان کاربر برتر بهمن ماه
رو خدمت این عزیزان تبریک عرض میکنم.
از درگاه خداوند متعال، بهترین ها رو برای شما دو عزیز مسئلت دارم
سربلند و پیروز باشید.

01-03-2013, 17:17

سلام و عرض ادب

سرکار خانم تمنّا ی عزیز
سرکار خانم مانیل عزیز
سرکار خانم محب سکینه گرامی
جناب آقای محامین بزرگوار
سرکار خانم حیران عزیز
سرکار خانم حدیث انتظار عزیز
سرکار خانم آیه های انتظار گرامی
سرکار خانم ملیکا ی عزیز
سرکار خانم عهد آسمانی گرامی
سرکار خانم صافات عزیز

از همه شما بزرگواران تشکر می کنم و محتاج دعای خیرتان هستم

در ضمن ،

سرکار خانم شکیبا ی گرامی
عنوان کاربر نمونه برازنده سرکار است ،تبریک می گویم
و آرزوی موفقیت در همه شئون زندگی و بندگی را برایتان دارم.

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/76220445753778198832.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/76220445753778198832.gif)

01-03-2013, 20:58
سرکار خانم کنیز فاطمه (سلام الله علیها)

http://www.ayehayeentezar.com/add/bahman2.gif

و

سرکار خانم شکیبا

http://www.ayehayeentezar.com/add/bahman.gif

انتخابتون را تبریک عرض میکنم.
در پناه مولای مهربانی ها حضرت صاحب الزمان موفق و سلامت باشید.

ان شاءالله

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
06-03-2013, 16:06
به نام او که هر لحظه به یک گونه رخ می نماید

با عرض سلام و ادب خدمت استادو سرور گرامی سرکار خانم کنیز فاطمه(سلام الله علیها)

مدیر برتر و ارزشمند برای تمام فصول شما مصداق و به ظهور ر ساندن این آیه شریفه هستید

فّمّن یّعمّل مثقالّ ذرةخّیرا َیرهْ

شما استاد فاضله و گرانمایه کوچکترین کارها و نوشته ها را مورد عنایت و محبت خود قرار داده اید. برای نمونه مثلاَ مشاعره که برای منی که تازه کار هستم مناسب است ونمونه های دیگر ولی شما نیز در آنها شرکت می نماید

هستند بزرگواران دیگری که این کار ها را نمیکنند . و فکر می کنم همین خشوع و بزرگواری و از همه مهمتر به آنچه که می فرماید عمل می کنید. باعث شد که نام شما در این سایت اینگونه رخ بنماید

با تمام وجودم این انتخاب شایسته و بجا را به شما و خانم فاطمی بزرگوار و دیگر همکارانتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
06-03-2013, 16:14
به نام او که عادل است

با عرض سلام و ادب خدمت خواهر خوبم سرکار خانم شکیبا

صمیمانه این انتخاب شایسته و بجا را به شما تبریک عرض می نمایم

23-03-2013, 19:58
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/76662137306065999151.gif

parandehهوالمحبوبparandeh2

ضمن تقدیرو تشکر از همه مدیران و کاربران مخلص ، زحمتکش و فعال سایت

بدینوسیله جناب آقای شهاب منتظر به عنوان مدیر نمونه ماه اسفند

وسرکار مریم منتظر به عنوان کاربر نمونه ماه اسفند

حضور دوستان معرفی می شوند

جا دارد که به سهم خود از این دو بزرگوار بخاطر فعالیت بسیار خوب و مفید و اثر گذار
و رعایت کلیه اصول و آیتم های تعیین شده که برای انتخاب در نظر گرفته بودیم تشکر کنم.

برای این عزیزان توفیق روز افزون در جهت خدمتگزاری مخلصانه در راه
نشر آموزههای دینی و اخلاقی و فرهنگ صحیح انتظار مسئلت می نمایم

23-03-2013, 20:48
جناب آقای شهاب منتظر

و

سرکار خانم مریم منتظر

انتخابتون را تبریک عرض میکنم.
موفق و سلامت باشید

ان شاءالله

╬✿╬ فاطمه ╬ ✿╬
23-03-2013, 21:15
بهتون تبريك مي گم دوستان خوبم parvaneh2
موفق باشين
التماس دعا parvaneh2

سابحات
23-03-2013, 21:17
بسم الله الرحمن الرحیم

تبریک عرض میکنم

خانم کنیز فاطمه

خانم شکیبا

آقای شهاب منتظر

خانم مریم منتظر

مدیران و کاربران عزیز و برتر دو ماه گذشته

موفق و موید باشید

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
24-03-2013, 03:27
سلام

دستتون درد نکنه

الیز آغریماسین

دستکانی خوش بی

Thank you

موفق باشین

24-03-2013, 06:17
... * ... به نام حضرت دوست ...*...

جناب آقای شهاب منتظر بزرگوار
مدیر ارشد محترم انجمن ایران شناسی

مدیر نمونه و برتر اسفند ماه سال 1391

و برایتان موفقیّت و سربلندی در تمامی شئون زندگیتان

حقّ یارتان.

http://www.uplooder.net/img/image/c810882eebf0ba38024297d7a949a641/30roses_1720__2.jpg

24-03-2013, 06:20
... * ... به نام حضرت دوست ...*...

سرکار خانم مریم منتظر بزرگوار

انتخاب به جا ، شایسته و به حقّ سرکار عالی را به عنوان

کاربر نمونه و برتر اسفند ماه سال 1391

و برایتان موفقیّت و سربلندی در تمامی شئون زندگیتان

حقّ یارتان.

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/59552944323545639311.gif

حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)*
24-03-2013, 12:59

جا دارد که به سهم خود از این دو بزرگوار بخاطر فعالیت بسیار خوب و مفید و اثر گذار
و رعایت کلیه اصول و آیتم های تعیین شده که برای انتخاب در نظر گرفته بودیم تشکر کنم.

با نام و یاد خدا

با سلام و عرض ادب

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شما دو بزرگوار انتخاب شایسته و بجا

جناب آقای شهاب منتظر به عنوان مدیر نمونه ماه اسفند

تبریک و تهنیت عرض میکنم.

برای شما آرزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواهانم.

http://jazzaab.ir/upload/4/0.270917001341925161_jazzaab_ir.gif (http://jazzaab.ir/news_detail_13298.html)
http://jazzaab.ir/upload/4/0.440228001341925149_jazzaab_ir.gif
(http://jazzaab.ir/news_detail_13298.html)

saba m
24-03-2013, 15:21
http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/2162187w62ia0gxj2.gif

هو المحبوب

با سلام

جناب آقای شهاب منتظر انتخاب شایسته شما را بعنوان مدیر نمونه اسفند ماه

و همچنین سرکار خانم مریم منتظر انتخاب شایسته شما را هم بعنوان کاربر نمونه اسفند ماه

تبریک عرض می کنم

با آرزوی توفیقات روز افزون

http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gifhttp://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gifhttp://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gif

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
24-03-2013, 16:52
به نام خدا

جناب آقای شهاب منتظر برزگوار مدیر ارشد محترم انجمن ایران شناسی

انتخاب به جا و شایسته را به جناب عالی به عنوان

مدیر نمونه و برتر اسفند ماه سال 1391

را به شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
24-03-2013, 16:58
به نام خدا

سرکار خانم مریم منتظر انتخاب به جا و شایسته شما را به عنوان

کار بر نمونه اسفند ماه تبریک و تهنیت عرض می نمایم

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
24-03-2013, 18:44
http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/divider19/WebPageContent/2447651rigbek2nkt.gif
به نام خدا

جناب آقای شهاب منتظر گرامی انتخاب شایسته شما را بهعنوان مدیر نمونه اسفند ماه

و همچنین سرکار خانم مریم منتظر گرامی انتخاب شایسته شما را هم بعنوان کاربر نمونه اسفند ماه

تبریک عرض می کنم

اامیدوارم همیشه زیر سایه امام زمان (عج) موفق و پیروز باشید

http://jazzaab.ir/upload/4/0.712035001341925165_jazzaab_ir.gif

nargesi
26-03-2013, 09:47
..()()()()..
..(*(*(*(*هوالاعلی*)*)*)*)..
..()()()()()..

بنده به عنوان عضو کوچک از سایت ،خدمت سرکار مریم منتظر و جناب شهاب منتظر تبریک عرض نموده
و آرزوی توفیقات روز افزون را برای این دو بزرگوار و همه دوستان از درگاه لایزال ایزد منان خالق خوبیها دارم.

26-03-2013, 20:09

با سلام و احترام

ایام جانگداز شهادت ریحانه رسول و یاس پرپرشده
حیدر کرار را تسلیت عرض می کنم

خودم را در حد و لایق این انتخاب نمیدونم
چون در مقابل زحمات دوستان کاری نکردم
همیشه از کم کاری خود شرمنده ام .

اما از اینکه این حقیر را لایق دونستید به خود می بالم
که به اندازه سر سوزنی حضورم در سایت مفید بوده
و امیدوارم که مولایمان هم این قلیل را از این حقیر پذیرفته باشند

این انتخاب برای من این حسن را داشت
که با حس مسئولیت بیشتری فعالیت کنم تا بتونم جوابگوی
محبت مدیریت محترم و همه دوستانی که تبریک گفتند باشم

نرگس منتظر
28-03-2013, 00:03
نوشته اصلی توسط ║★║فاطمی║★║ http://www.ayehayeentezar.com/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.ayehayeentezar.com/post209290.html#post209290)

تبریک عرض میکنم خدمت دو همکار بزرگوار

شهاب منتظر
29-03-2013, 10:45
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/26732010630838701594.jpg

سرکار خانم مریم منتظر

انتخاب به جای شما بزرگوار را به عنوان کاربر نمونه ی اسفند ماه 1391

حضورتان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

در پناه حضرت حقّ موفّق باشید.

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/21328986952967644967.gif

همکاران محترم سایت آیه های انتظار

ضمن عرض تبریک سال نو به یکایک شما خوبان

با این که خودم را لایق این انتخاب نمی دانم امّا خُب:

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/40413582669227676564.gif

نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)*
29-03-2013, 17:57

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگواران

من هم به نوبه ی خودم خدمت

جناب شهاب منتظر گرامی
و
سرکار مریم منتظر عزیز

صمیمانه تبریک می گم و امیدوارم در همه ی مراحل زندگی موفق باشند و سربلند

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/44682229963252846667.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/44682229963252846667.gif)

خادمه زینب کبری(س)
22-04-2013, 01:32
http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gifhttp://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gifhttp://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div22/WebPageContent/48190z6r0s99iu3.gif

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگواران

جناب شهاب منتظر گرامی
و
سرکار مریم منتظر عزیز

تبریک میگم

موفق باشید

شهاب منتظر
09-08-2013, 23:30
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/43966002348018233963.gifhttps://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/43966002348018233963.gif

سلام علیک جمیعاً و رحمت الله

عید همگی مبارک.

چرا این طرح به جا و تاثیرگذار در سال 1392 ادامه پیدا نکرد؟!

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/43966002348018233963.gif https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/43966002348018233963.gif