PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدا وسیما و جابجایى ارزشها

ملکوت* گامی تارهایی *
04-11-2012, 00:47
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/1030.gif
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/83733173591638040339.gif

صدا وسیما و جابجایى ارزشها

گرچه صدا وسیما به عنوان یك رسانه ملی در موارد بسیاری، به حق، احیاء ارزشهای دینی - اجتماعی را در دستور كار دارد، لیكن در مواردی دچار انحراف جدی تبلیغاتی گردیده، مسائلی را ترویج می كند كه خلاف نص صریح قرآن و بینات دین مبین اسلام است و به صورت معضل بزرگ تبلیغاتی جلوه گر می شود.
قابل ذكر است كه این شاخصهای انحرافی، در جذاب ترین و پر بیننده ترین برنامه ها دنبال می شود و می توان گفت حكایت از لجام گسیختگی در برنامه های تبلیغاتی صدا وسیما دارد. در اینجا از باب نمونه به چند مورد از این شاخصهای خطایا خلاف شرع تبلیغاتی اشاره می شود:
http://zitova.ir/uploads/seda-@-sima2_70019.jpg
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/20.gif
1. توهین به حكم چند همسری
در چند برنامه، اخیرا هوچیگرانه مسئله چند همسری به باد انتقاد گرفته شده، عملی خلاف عقل و حركتی چندش آور جلوه داده می شود؛ در حالی كه قرآن كریم صریحا چند همسری را مشروع قلمداد كرده و از سوی دیگر صدا وسیما از دیدگاه یك رسانه عمومی معلوم نمی كند كه زنان بی همسر بالاخره باید تا آخر عمر از حق طبیعی داشتن همسر محروم بمانند، یا اینكه به ارضاء جنسی نامشروع بپردازند و یا...

2. همنشینی نامحرمان قبل از ازدواج
از مسائلی كه كاملا در سریالها به صورت امری طبیعی جلوه داده می شود، معاشرت دختران و پسران قبل از عقد ازدواج می باشد.
در این فیلمها و سریالها دختران و پسران كاملا راحت با همدیگر معاشرت داشته، به خانه های یكدیگر تردد می كنند، به رستورانها و... می روند و در اماكنی تنها نشان داده می شوند، و دستورات دینی و سنتهای حسنه اجتماعی به هیچ انگاشته می شود.

3. وقف
سنت حسنه وقف كه به حق در مسیر احیاء دین مورد توجه مردم بوده و آثار و بركات بسیاری به دنبال داشته است، در زمان ما مورد بی مهری واقع می شود. بخش عمده ای از این بی مهری را می توان در دو مسئله اساسی جستجو كرد:
الف. افرادی كه مال خود را برای امر خیر وقف می كنند، یا به جهت انجام عبادت است؛ مانند وقف مسجد و... كه این گونه موقوفات از مشكل چندانی برخوردار نیست، و یا مكانی وقف می شود كه درآمد متعارف آن در مسیر خاصی مصرف شود؛ مانند آنكه مغازه هایی برای مسجد و یا مدرسه علمیه و یا تبلیغات دین وقف می گردد كه متاسفانه در این بخش به حدی نابجا عمل شده كه هیچ فردی را به عمل خیر وقف ترغیب نمی كند.
مغازه هایی كه در بازار تهران به صورت عادی درآمد رهن یا اجاره آن سرسام آور است، هنگامی كه نام وقف بر آن نهاده شد، یك هزارم درآمد متعارف آن تحصیل نمی گردد و اداره اوقاف هم به هیچ وجه در احیاء حقوق موقوف علیهم موفق نبوده، بلكه گاهی با عملكرد نابجای خود موجب پرهیز مردم از وقف شده است؛ به گونه ای كه اخیرا برخی از مردم در موقوفات خود شرط می كنند كه در اختیار اوقاف قرار نگیرد.
ب. بالاخره برای احیاء سنت حسنه وقف هفته وقف در نظر گرفته شده و صدا وسیما به میدان آمد؛ اما در مسیر دگرگونی وضعیت وقف تبلیغ كرد.
تا آنجا كه اینجانب برنامه ها را دیدم، هرگز بحثی از وقف برای امور دینی یا ایتام، فقرا و مستمندان به میان نیامد؛ بلكه با چرخشی عجیب، شاهد ترویج وقف خوابگاه برای دانشجویان و... بودیم.
آیا با توجه به بودجه های چند صد میلیاردی دولت برای وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، جهت دادن موقوفات ناچیز مردم از مسجد و امور خیر به خوابگاه سازی و مدرسه
سازی كار پسندیده ای است؟
http://zitova.ir/uploads/eslahate3_62472.jpg

4. دگرگون سازی پایگاههای مردمی
در زلزله بم صدا وسیما به حركت عجیبی دست زد كه شگفت آور بود. در كشور ما همواره مساجد از مهم ترین پایگاههای مردمی برای گردآوری كمك و اعانات برای حوادث تلخ و سنگین اجتماعی بوده است. در طول هشت سال دفاع مقدس، این مساجد و اهل مسجد بودند كه مهم ترین عنصر جنگ - كه نیروی انسانی آن بود - را تامین كرده و با گردآوری كمكهای مردمی مهم ترین پشتیبان جبهه های جنگ بودند.
در جریان زلزله بم، كمكهای مساجد نسبت به كلیه اماكن و اقشار دیگر قابل قیاس نبود؛ اما صدا وسیما به تقلید از كشورهای غربی، صرفا با الگو قرار دادن هنرمندان و ورزشكاران، پایگاههای عظیم و عمیق مردمی را به هیچ انگاشت و گویا صدا وسیما یك كشور مستقل بود بیرون از ایران و در بین مردم و كشور ایران جریان دیگری در حال حركت بود. آیا برای رضایت قشری ناچیز باید توده های میلیونی كشور به هیچ انگاشته شود؟
در زلزله بم حضور پرشور روحانیون و بسیج، با عنایت ویژه، به طور كامل حذف گردید.

5. مردان عریان
نشان دادن مردان عریان به حدی فراوان گشته كه دیگر امری عادی در سیمای جمهوری اسلامی ایران تلقی می شود، حتی در سریال «مسافر ری » كه برای نشان دادن شخصیت سترگ حضرت عبدالعظیم علیه السلام ساخته شده، این امر در حد گسترده به نمایش در می آید.

6. زنان
در برنامه های صدا وسیما اعم از فیلمها، سریالها و گزارشهای ایرانی، حجاب به گونه ای ارائه می شود كه براساس فتاوای كلیه مراجع خلاف شرع است.
معلوم نیست این دانشگاه صدا وسیما با معلمان عجیب و غریب اش ایرانیان دانشجو را چه می آموزد و به كجا می برد.
http://susawebtools.ir/img/gallery/linepic/18.gif
والسلام علی من اتبع الهدی....

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:10
سلام و عرض تشکر از همکار گرامي شناسه محترم " سوزان " . درباره سياست فعلي سازمان صدا و سيما نکات ظريفي رو ياداور شدين .
بنده با اجازه دوستان گرامي و شروع کننده پست به نکاتي اشاره ميکنم :

بنظر من ابتدا اينکه بايد به شش مورد ذکر شده کمي عميق تر نگاه بکنيم که :
اصلا مسائل ياد شده تا چه حدي در رسانه هاي صوتي و تصويري ايران اتفاق ميفتن ؟
ايا برنامه سازان و مسئولين صدا و سيما با نشانه گرفتن اين مسائل قصد اشاعه فحشا دارن يا هدفشون تقبيح برخي از نکات ياد شده هستش ؟ يا اينکه واقعا اين موارد جزو روزمرگي هاي جامعه ماست حساسيت خاصي درباره اون نميشه نشون داد ؟

بعنوان مثال ميگم ايا واقعا در جامعه امروزي ايران دخترها و پسرها قبل از ازدواج با هم ارتباط ندارن؟ اينها حقايق امروز ايران نيست ؟ در مواجه با چنين معضلي صدا و سيما بايد چه اقدامي انجام بده که هم مطلوب سليقه اکثريت مخاطبين بوده و در عين حال مخالف با موازين شرعي و اجتماعي نباشه ؟

شما شايد 20 سال پيش تو ايران به هيچ عنوان چنين صحنه هايي رو در تلويزيون يا سينما نميتونستيد مشاهده کنيد . چون ارزش هاي 20 سال پيش با امروز متاسفانه فرق کرده .
سينما و تلويزيون ايران مملو از فيلم ها و سريال هايي بود که موضوعشان مختص به دفاع مقدس بود . اگر يه اقايي توي خيابون شلوار لي ميپوشيد همه بهش چپ چپ نگاه ميکردن انگار که مرتکب جنايت شده . مگه خانومي جرات ميکرد موي خودش رو بندازه بيرون ؟ يا لباس تنگ و بدن نما بپوشه ؟ اصلا کارش به کميته و شهرباني و . . . نميرسيد . خود مردم با زبون و نگاهشون اون خانوم رو مجازات ميکردن . دختر و پسر نا محرم جرات اينکه بخوان با هم ارتباط علني داشته باشن رو نداشتن . من قصد ندارم که دنبال مقصر بگردم که چرا ايران الان با ايران دهه 60 و 70 فرق کرده . به هر حال الان جامعه ما همينه و از اين مسائل گريزي نيست .

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:22
حالا بنظر شما سيماي جمهوري اسلامي ايران در برنامه هايي که به عموم مردم ارائه ميده بايد پنهان کاري کنه و مدينه فاضله رو به معرض نمايش بذاره ؟ اون هم براي مردمي که ديدگاه ها و اگاهي ها و بينششون نسبت به گذشته خيلي بيشتر شده .

شايد به همين خاطر هست که شما در انتقاداتتون به سازمان صدا و سيما به تحريف آشکار تاريخ در سريال مختار نامه اشاره نکرديد . و احتمالا دليلتون اينه که اين سريال همه چيز رو به نفع قشر شيعه خشک مذهب و متعصب ايران به نمايش دراورده و واقعيات رو زير عشق به امام حسين ( که مسئله اي بسيار تاثير گذار در احساسات مردم ايران هست) پنهان کرده . من جناب مختار رو دوست داشته و دارم اما در سريالي که مقابل چشم 70 ميليون ايراني پخش شد از شخصيت مختار يک بت ساختن . من چند ماه پيش در صحبتي که با يکي از اساتيد روحاني در مسنجر الفورآي درباره شخصيت جناب مختار داشتم اين رو شنيدم که ايشون فرمودن که جناب مختار کارهاي شايسته فراواني انجام دادن که در راس اونها هم انتقامي بود که از قاتلين امام حسين و شهداي کربلا گرفتن ، اما همه اعمال ايشون مورد تاييد شيعه نيست. اشتباهات مختار و برخي از سياست هاي نادرستش اصلا در اين سريال ديده نشد . قبل از سريال مختار نامه شما ميتونستين حقايق زندگي مختار رو راحت تر درک کنين ولي متاسفانه با شروع اين سريال موج عظيمي از مطالب متنوع چه در رسانه ها چه در اينترنت در تاييد مطلق شخصيت مختار سرازير شد و منابعي که از قبل در اختيار مردم قرار داشت در اقليت قرار گرفت . باز گلي به جمال اون اشخاصي که حداقل دروغ نگفتن و فقط به گفتن خوبي هاي مختار بسنده کردن. و نکته تاسف بار اينجاست که فرياد منتقدين اين سريال در محبوبيت کورکورانه اي که مردم از ژانر تاثير گذار مختار پيدا کرده بودن گم شد .

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:23
بگذريم در ادامه عرايضم بگم که اين رو هم در نظر بگيريد که صدا و سيماي ايران به عنوان يه سازمان استراتژيک زير ذره بين کشورهاي دشمن قرار داره . وارونه نشان دادن حقايق و کتمان اون ها علاوه بر ايجاد بحث و انتقاد در محافل داخلي باعث بروز جار و جنجال هاي فراواني در رسانه هاي دشمن ميشه و با کوچيکترين موردي دشمنان ما مسئولين رسانه هاي ايران رو دروغگو معرفي ميکنن . کما اينکه درباره همين سريال مختار نامه که بهش اشاره کردم اين مسئله اتفاق افتاد‌ . اما چون مسائل سياسي و اجتماعي روز ايران خيلي مورد توجه تر هست تا تاريخ و گذشته بهش اهميت زيادي داده نشد . پس صدا و سيما براي نمايش اينگونه مسائل تا حدودي در موقعيت اجبار قرار داره .

در کل بنده تا جايي که ديدم و اطلاع دارم تا حالا پيش نيومده سريال يا فيلمي پخش بشه که دوستي نا مشروع بين دو جنس مخالف در اون به تصوير کشيده شده باشه و نهايتا اين رابطه به سرانجام درستي برسه . يعني به هيچوجه اين رابطه در صدا و سيماي ايران طوري نيست که موفقيت اميز جلوه کنه و باعث تشويق قشر نوجوان و جوان ما واسه تجربه کردن اين مدل دوستي ها باشه . معمولا برنامه هاي صدا و سيما اين روزها روي عاقبت ها زوم ميکنن .

درباره سينماي ايران اعتقاد شخصي من اينه که نشون دادن تصوير بازيگر خانومي که حجابش رو بدرستي رعايت نکرده ، درست نيست ولي حقيقت اينه که من نوعي چنين صحنه اي رو هر روز تو خيابون و به کرّات ميبينم . اما در تلويزيون( که تحت نظارت سازمان صدا و سيماست ) اينطور نيست و مواردي مثل پوشش و حجاب خانم ها خيلي سفت و سخت رعايت ميشه ، ولي خوب سينما يه رسانه اختصاصي تر و قابل کنترل تر هستش که سنين تاثير پذير و نوجوان نميتونن ازش استفاده کنن مگه اينکه همراه با والدينشون باشن و مسئوليتشون با اونهاست . ميتونن بچه هاشون رو با اين صحنه ها روبرو نکنن و اگه ميکنن پس براشون اهميتي نداره .
اتفاقا تا بوده و بوده مردم به سانسور وحشتناک کانال هاي تلويزيوني اعتراض داشتن . نشان دادن زن هاي خارجي هم در سيماي ايران با سانسور انجام ميشه . حتي اگه دقت کرده باشيد اگه خانومها ارايش غليظ رنگ تصوير رو کم ميکنن تا به چشم نياد .
به اين هم بايد توجه داشت که موارد ياد شده بيشتر در چه نوع برنامه ها و ايتم هايي ديده ميشه و مخاطب اون کدوم دسته از افراد جامعه هستن و تا چه حدي ميتونه تاثير گذار باشه ؟ خانوادگي ؟ اجتماعي ؟ سرگرمي ؟ ورزشي ؟ مذهبي ؟ کودک و نوجوان ؟ سياسي ؟

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:28
يا مثلا درباره مورد چهارم که همکار گرامي مون ذکر فرمودن درباره دگرگوني پايگاه هاي مردمي!
والا من توي اين مسئله اي که ذکر شد دگرگوني نميبينم . ببينين مساجد هميشه پايگاه هاي مردمي بوده و هستن . يعني اگه اسمون به زمين بياد وقتي صحبت از بسيج شدن مردم براي انجام يه تکليف و يه جنبش ميشه مساجد اولين مرجع مردم هستن.
بعدشم من فکر ميکنم شما اشتباه برداشت کردين . مردم در هر صورت براي کمک کردن به مردم مناطق زلزله زده به مساجد و ساير پايگاه ها ميرفتن . به گفته خودتون صدا و سيما ورزشکاران و هنرمندان رو به عنوان الگو قرار داده . نگفته بريد پولاتونُ بريزين تو جيب " علي کريمي " . يا شايد منظورتون اين بوده که " مسجد " يه فرد يا يه ادم هست که قبلا خودش دست ميکرد تو جيبش به مردم نيازمند کمک ميکرد ؟!
من فکر کنم شما شخصيت و مکان رو با هم مقايسه ميکنين. هنرمندان و ورزشکاران ، شخصيت هستند و مسجد يه مکان .
شک نکنيد صدا و سيما با الگو قرار دادن هنرمندان و ورزشکاران مملکت قصد در تشويق و ايجاد شور در بين مردم داشته .
بعدشم مگه هنرمندا و ورزشکاراي ما اسرائيلي هستن ؟؟؟ اونا هم برخاسته از همين مردمن فقط بخاطر معروفيت و محبوبيتشون بين مردم داراي وجهه اجتماعي خاصي هستن . همه اونا مسلمون هستن و مثل من و شما حس انساندوستي نسبت به هموطنانشون دارن . ورزشکاران ما کساني هستن که بارها در سرزمين هاي کفر پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران رو با همت و غيرتشون به اهتزاز دراوردن . من نميتونم درک کنم شما چطور اين سياست سازمان صدا و سيما رو به عنوان يک ضد ارزش تلقي ميکنين.
من فقط یه مثال کوچیک میزنم تا تفاوت ها رو بهتر بفهمین . سایت های خبری ایران پر از خبر درج شده ای از علی دایی کاپیتان و مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران هست که در روز تاسوعای حسینی به دیدار مردم محروم و زلزله زده استان اذربایجان شرقی رفت و در جمع اونا بود. کمترین اثر این کار ایجاد یه دلگرمی برای هموطنانمون بود که بدونن مردم ایران اونا رو دوست دارن و باهاشون همدردی میکنن .
بله یه ورزشکار این روز رو میره در جمع مردم محروم در حالیکه مداحان نامور ایران برای اجرای دو ساعت مراسم 2 میلیون تومن پول دریافت میکنن ! در حالیکه خیلی از کسانی که کباده اسلام و مسلمونی رو میکشن اون روز در حال خوردن قیمه امام حسین توی منزل گرمشون بودن ! من از صمیم قلب افتخار میکنم که ورزشکاران و هنرمندان این چنینی رو الگوی خودم قرار بدم . کـمــی انـصـاف داشـتـه بـاشـیـــــد

http://www.enekas.info/img//2012/08/n00167511-r-b-001.jpg

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:39
شما گفتين : " . آيا براي رضايت قشري ناچيز بايد توده هاي ميليوني كشور به هيچ انگاشته شود؟ " . من متوجه نميشم اينجا منظورتون از قشر ناچيز و توده هاي ميليوني کيا بودن ولي شما به هيچوجه نميتونين منکر اين حقيقت بشين که فوتباليست هاي باشگاه هايي مثل پرسپوليس يا استقلال و يا آکتور هاي سرشناس سينماي ايران حتي در کوره دهات هاي ايران داراي محبوبيت فراواني هستن و تعداد طرفدارانشون از چند ميليون تجاوز ميکنه . کوچکترين رفتارهاي شخصي و اجتماعيشون زير ذره بين مطبوعات و رسانه ها هست .
من حتي چند وقت پيش مجله اي رو خوندم که آهنگ هاي پيشواز تلفن همراه فوتباليست ها رو نوشته بودن!
با اين تفاسير انجام چنين حرکتي از طرف صدا و سيما براي تشويق مردم به کمک کردن به مردم آسيب ديده ايران چيزي نيست که بخواين بهش خرده بگيرين .

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:43
درباره نشان دادن مردان عريان هم بايد عرض کنم که در احکام نگاه کردن به بدن نامحرم تبصره هاي خاصي وجود داره که قطعا براي به تصوير کشيدن اينجور سکانس ها کارگردانان تلويزيوني ازشون استفاده کردن . شما بريد توي همين نت سرچ کنين که چقدر در اينباره از مراجع سوال شده . و جواب هايي هم که داده شده رو بررسي کنين . مطمئنا کارگرداني که اين مدل صحنه ها رو طراحي ميکنه قصد و نيت بدي نداره بلکه بدنبال حقيقي کردن فضاي اثرش هست .
نداشتن پوشش بالا تنه در هواي گرم خاور ميانه 1000 سال پيش مخصوصا براي غلامان و طبقه عادي جامعه کامل عادي بوده . خوب در اينجا احکام هم به ياري کارگردان ميان و حد نمايش دادن برهنگي رو در اين موارد مشخص ميکنن . اينکه نه عوامل توليد اون اثر و نه مردي که بعنوان بازيگر در حال ايفاي نقش هست هدفشون اين نيست که بخوان بدن يه مرد رو براي تحريک شهوت خانومها جلوي دوربين ببرن . همچنين حکم ديدن بدن در پخش تصاوير زنده با تصاوير ضبط شده متفاوت هست . شما در تلويزيون ايران صحنه اي رو پيدا کنيد که يه بازيگر جوون و خوش بر و برو با اندامي متناسب و ورزيده و عهده دار بودن نقشي که در معرض توجه بيننده باشه ، جلوي دوربين اومده باشه . معمولا اين نقش ها به " سياهي لشگر ها " که ببندگان توجهي به اونها ندارن داده ميشه و اگه هم بخواد توجهي بشه بايد ديده باشيد که بازيگران اين رل ها معمولا سياه چرده ها و افراد مسن يا نهايتا کساني هستن که از ميميک چهره دلچسب و فيزيک بدني متناسبي برخوردار نيستن . متقابلا ببنندگان برنامه هم به احکام ساده اشنايي دارن و هر کسي ميدونه که نگاه کردن به بدن مرد يا زن نامحرم حتي قسمت هايي که اسلام مجاز معرفي کرده اگه به قصد لذت باشه حرامه و مشکل داره . پس يه قسمت رو صدا و سيما به عهده ميگيره که ميزان رو براي سازندگان اثار سينمايي و تلويزيوني تعيين ميکنه و اگه هم رعايت نشده باشه از فيلتر " سانسور " عبور ميکنه و يه قسمت هم به عهده خود بيننده هست که اگه واقعا با در نظر گرفتن همه مواردي که در بالا ذکر شد بازم فکرميکنه دچار مفسده ميشه ميتونه اون صحنه رو نگاه نکنه .

ملکوت* گامی تارهایی *
27-11-2012, 14:49
در اخر به نکته اي اشاره ميکنم که شايد مهمتر از حرفاي قبليم باشه . من با اين مبحث چه در محيط مجازي و چه در خارج از محيط نت بارها روبرو شدم . ببينين رياست سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران بر طبق قانون اساسي توسط مقام معظم رهبري انتخاب ميشه . پس يه امر بديهي هستش که رييس اين ارگان بايد مجري سياست ها و خط مشي رهبري باشه . اينجا با دو مقوله روبرو هستيم:

يا ارگان صدا و سيما بر طبق موازين نظام جمهوري اسلامي عمل ميکنه يا نميکنه . اگه عملکردش صحيح بود که هيچ و اگه صحيح نباشه مسئول رسيدگي به اين مسئله شخص رهبر معظم انقلاب هست که انتصاب و عزل رياست اين سازمان به عهده ايشون هست .
در ضمن علاوه بر شخص رهبر شورايي متشکل از نمايندگان سه قوه مجريه مقننه و قضاييه هم تحت عنوان " شوراي نظارت بر صدا و سيما " فعاليت هاي اين ارگان رو اناليز ميکنن . حالا اگه از نظر شما و همه کساني که با شما هم عقيده هستن سازمان صدا و سيما کارنامه خوبي نداره ( اشاره میکنم به جمله خودتون که در پستتون نوشتین : صدا و سیما دچار لجام گسیختگی شده ) پس در واقع شما دارین بصورت غير مستقيم قدرت مديريتي و نظارتي ولي فقيه و شوراي نظارت رو زير سوال ميبريد .
يعني واقعا مقام معظم رهبري با نکاتي که شما بيان کردين مواجه شدن و سکوت اختيار کرده و در انجام تکليفي که نسبت به مردم ايران دارن کوتاهي ميکنن؟ ايشون مسئوليت يک مملکت رو بر عهده دارن و همه ما به صلاحيت ايشون در تمام زمينه ها براي هدايت کشتي انقلاب واقف هستيم . مقام عظمي ولايت فقيه يک مقام تشريفاتي و بدون قدرت هم نيست که بخوايم فکر کنيم رهبر خداي نکرده در موضع ضعف قرار دارن و مجبور به اين هستن که چشمشون رو روي يک سري مسائل ببندن.
" توده هاي ميليوني مردم " که شما در پستتون بهشون اشاره کردين در واقع همون مردمي هستن که ميتونين در راهپيمايي هاي 22 بهمن ماه در اقصي نقاط ايران اسلامي مشاهده کنين که چطور با ارمان هاي امام و رهبر انقلاب تجديد ميثاق ميکنن و نشون ميدن که حامي ولي فقيه هستن . علاوه بر قلب مردم ايران که مهمترين پايگاه حمايت از رهبر هست ايشون فرماندهي کل قواي نظامي ، شبه نظامي و انتظامي ايران رو عهده دار هستن و داراي بالاترين قدرت براي اعمال سياست هاشون هستن .
پس مطمئن باشيد اگه سازمان صدا و سيما و هر ارگان و نهاد ديگه اي در ايران خارج از چارچوب قانون اساسي عمل کنه با برخورد قاطع ايشون مواجه ميشه و رهبر با استفاده از ابزارهايي که در اختيار دارن هر گونه تحرک نا هماهنگ با نظام جمهوري اسلامي ايران رو کنترل خواهند کرد .

براي تمامي همکاران و بازديد کنندگان سايت آيه هاي انتظار ارزوي موفقيت و سربلندي دارم .

والسلام علي عباد الله الصالحين

ملکوت