PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغيير سرور سايت نسيم وحي

طباطبايي
08-03-2010, 22:57
همان طور كه كاربران عزيز نيز در جريان هستند ،‌ اوايل هفته گذشته ناگهان متوجه شديم كه سايت نمايش نمي يابد .
پيگيري هايي شد. تصور ما اين بود كه اين مشكل همان مشكل هميشگي سرور است كه گه گاه سايت هاي خود را موقتا قطع مي كند .
اما اين بار متوجه شديم مثل اين كه مشكل جدي است.
شخصي كه واسطه اين كار بود پيام داد سرور در حال ارتقاي سخت افزاري هارد و رم و ... است . خيالتان راحت از تمام سايت ها بك آپ گرفته شده و تا مدتي ديگر سايت شما فعال خواهد شد. اما هر چه صبر كرديم درست نشد.
بالاخره فرمودند كه با عرض پوزش بك اپي كه سرور از سايت شما گرفته ناقص بوده . لذا امكان بازيابي داده ها وجود ندارد. و همين .
باز هر چه مثل اسپند بالا و پايين پريديم فايده اي نكرد. نهايتا اين شد كه اطلاعات حدود دو ماه و نيم اخير كليه كاربران از سايت كه شامل چند هزار نوشته مي شد ، حذف شد.
در نهايت نيز اين سوال ها بي جواب ماند كه چرا سرور قبل از ارتقا اطلاع رساني نكرد تا خودمان بك اپ لازم را بگيريم.
همه سرور ها موظفند بك آپ روزانه يا حداقل هفتگي بگيرند. اما چرا اين سرور تا كنون حتي يك فايل پشتيبان از سايت ما نداشته است .
و يه عالمه سوال و ناراحتي هاي ديگر كه با طرح جزئياتش سر شما عزيزان را به درد نمي آورم.
ولي خلاصه خدمت شما عرض كنم كه شما ديگر از اين سرور (http://cirtexhosting.com/)هاست تهيه نكنيد كه پشتيباني درست و حسابي ندارند و درست پاسخگو نيستند.
ما به برخي از دوستانمان كه از همين سرور هاست تهيه كرده بودند اعتماد كرديم كه متاسفانه دچار آسيب شديم .

به هر حال بنده از همه شما عزيزان از اين بابت عذر خواهي مي كنم .
از شما عزيزاني كه زحمت كشيديد و مطالب ارزشمندتان را در سايت قرار داديد ولي اكنون اثري از آن نمي بينيد.
عزيزاني كه در سايت عضو شديد اما اكنون بايد مجددا عضو شويد.
عزيزاني كه شب هاي بسياري تا دير وقت در سايت فعاليت نموديد و زحمت كشيديد و ...
ولي مطمئن باشيد زحمات شما از چشم خداوند دور نمي ماند.
بنا بر اين باز هم از شما تشكر مي كنم و شرمنده همه شما دوستان گل و خستگي ناپذيرم هستم.
همچنين از مديران فعال سايت تشكر مي كنم . به ويژه سركار خانم هديه فاطمي و ساير مديران دلسوزي كه با ايشان همكاري مي كنند .
اميدوارم خداوند براي شما بهترين پاداش هايش را در نظر بگيرد .

برادر كوچك همه شما
طباطبايي

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
09-03-2010, 02:04
سلام
خدا قوت
اقای طباطبایی از زحمات شما متشکریم خیلی لطف کردید .
موضوع ناراحت کننده ای بود ولی خدا رو شکر قابل جبران .دوستان لطف میکنند خیلی بیشتر از قبل همکاری می کنند تا بتوانیم سايت را به همان شرايط قبل برگردانيم .بنده هم در این راه تمام سعی ام را می کنم .به امید خدا در مدتی کوتاه این اتفاق پیش امده را جبران خواهیم کرد.
در ادامه باید از زحمات بی دریغ خانم هدیه فاطمی خیلی خیلی ......... تشکر کنم
ان شاءالله همیشه سلامت باشند

بیرق ظهور
09-03-2010, 13:28
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
با عرض ادب و سلام خدمت همه دوستان و گرامیان
خدا را شکر میکنم که بعد از مدتی توانستم مجددا خدمت دوستان گرامی برسم.
خبر واقعا ناراحت کننده ای است زحمات بسیار زیادی را دوستان درا ین سایت کشیده بودند
ویژه نامه های متعددی که واقعا در حد خود بی نظیر و نوشته ها و برنا مه هایی که دوستان و اعضای محترم سایت ساعتها و روزها برای ان زحمت کشیده بودند.
صحیح و درست است که همه اینها در درگاه اللهی مورد اجر و پاداش است ولی این موضوع متاسفانه نشان دهنده کوتاهی مسول محترم این کار در انجام وظیفه خود است و با بی توجهی زحمات فراوان دوستان عزیز در این مدت را به باد داده است در حالی که میشد با یک پک اب گرفتن در هر هفته(بخاطر بالا بودن حجم وردی مطالب) یا هر وقت دیگر اینهمه معلومات را حفظ و انرا ذخیره کرد.
امیدوارم این موضوع باعث بیداری و به خود امدن باشد و از ان برای کل زندگیمان درس عبرتی بگیریم که لحظه ای خواهد امد که دیگر فرصت جبران هیچ کاری را نخواهیم داشت.پس کارهایمان را مرتب و منظم کنیم تا هنگامی که ان لحظه فرا رسید پشیمان و بیچاره نباشیم.
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

تشنه کوثر
04-06-2010, 20:05
با سلام و خسته نباشيد خبر بسيار ناراحت كننده اي بود براي من كه بعد از دو هفته اومدم

خداوند انشاء الله توفيق جبران را عطا فرمايد

حب الحسين
15-10-2010, 00:09
ازتشنه ي كوثرعزيزتشكرميكنم.setareh