PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه زن اسپورت می خوام که پامو نزنه

نرگس منتظر
19-08-2013, 18:09
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/68971314510222357392.png (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/68971314510222357392.png)

قلم سپهر/پسرعمه ام احسان از کوچیکی که پدر ومادرشو واز دست داد با ما زندگی میکنه الان 26 سالشه خیلی امروزیه اونقدر که اون به سر و وضعش میرسه من که یه دخترم نمیرسم زمانی که می خواد بره بیرون چهار پنج ساعت فقط دورو بر درست کردنموهاشه کارای دیگه ش بماند از خیابون که بر میگرده هزار تا خاطره واسه تعریف داره همیشه هم اول حرفش با این جمله شروع میشه عمه نبودی ببینی،بعد با حسرت میگه : خدا واقعا خوش سلیقه س.
چه دخترایی ،همشون شیک و پیک کردن اومدن خیابون تا من اونا رو تماشا کنم چقدر کیف کردم ، اگه ببنی موها مش کرده، ابروا تیغ زده ،لبا قلوه ای ، مانتو تنگ ،شلوارا،بابا دیگه کی شلوار می پوشه ساپورتا نازک ،وای عمه دارم از حرص میمیرم کاشکی منم دختر بود. ولی با این وجود هفته پیش اومد خواستگاری من،منی که چادریم و با حجاب و بر خلاف نظر من بابام منو براش عقد کرد هرچی گفتم بابا من و اون زمین تا آسمون با هم فرق داریم فایده ای نداشت
گفت بچه سالم نعمته مفت ازدست نمیدم منم کوتاه اومدم راستش از احسان خیلی هم خوشم میومد ولی میدونستم زیاد سلیقه ش با من جور نیست نه اینکه من از این جور گشتن بدم بیاد نه راستش نمیتونستم عکس العمل مامان و بابامو پیش بینی کنم واسه همین هیچ وقت تلاش نمی کردم متفاوت باشم ولی روز دوم نامزدیمون گفتم حالا که عقد کردیم حداقل بذار این احسان بیچاره که فکر میکردم تو رو در بایستی منو خواستگاری کرده تا ابد چوب رو دربایستی کردنشو نخوره و یه کم براش متنوع باشم برا همین اومدم یه سر رفتم آرایشگاه و خودم و مثل اونایی که
ازشون تعریف میکرد در آوردم بعد از اونجا زنگ زدم بهش که بیاد دنبالم اونم از خدا خواسته اومد ولی ...2 دقیقه تمام وایساده بود و بر و بر منو نگاه میکرد، اصلا نمی شناخت ،سلام کردم ولی بدون جواب داشت تو کوچه بالا و پایین میرفت بعد انگار چیزی یادش اومده باشه با لحنی گرفته گفت الهام : زن دایی ازت خواست اینکار رو کنی گفتم نه گفت پس چرا ؟ تو حرفش پریدم و با ذوق گفتم فقط به خاطر تو مگه همیشه این مد لی دوست نداشتی مگه هرروز نمی ری خیابون تا اونا رو تماشا کنی مگه نمی گفتی احسنت به خدا با اون سلیقه دختر آفریدنش خوب ببین الان من این شکلیم خدا رو شکر کن دیگه ،ازم تعریف کن .زود باش ولی اون در حالی که سعی می کرد اخلاقش تند نشه گفت یه خواهش کنم انجام میدی؟
گفتم :پرسیدن نداره معلومه گفت یه کاری کن الان از این ریخت و قیافه در یای بعد بیا بریم صحبت کنیم چشمام پر اشک شدبی جواب برگشتم تو آرایشگاه و جلوی اون همه آدم با شرمندگی صورتم و شستم و با یه صورت معمولی با چادر بیرون اومدم احسان سرش پایین بود منو که دید یه لبخند کمرنگی زد وازم خواست باهاش برم
،رفتیم پاساژ فکر کردم میخواد برام خرید کنه تا از دلم در بیاره ،کنار هر مغازه ای که می ایستادم احسان می پرسید می خوای بریم تو چیزی بخری گفتم نه ففط می خوام نگاه کنم شاید فکر میکردم با نگاه کردن به اون جنسها غرورخرد شده م ترمیم میشه تا این که رسدیم به کفش فروشی مجبورم کرد بریم تو تا یکی رو انتخاب کنم اما قبول نمیکردم انگاراز دلم رفته بود تمام محبتهاش تمام مهربونیاش برام بی معنی بود حوصله شو نداشتم اصلا به زور با هاش همقدم میشدم خودش هم فهمیده بود ولی به روش نمی آورد خیره شده بودم به یه کفش که پاشنه ش 20 سانت بود وخیلی خوشکل و تو دل برو
،داشتم با خود فکر میکردم عمرا اگه من بتونم اونو بپوشم نگاه منو که به اون کفش دید گفت اینو می خوای گفتم نه قسمم داد گفتم نه به خدا گفت ولی تو داشتی بهش نگاه میکردی گفتم آره خیلی خوشکله ولی به من نمیاد نمیتونم تو خیابون با هاش را ه برم مدرسه هم نمیشه با هاش رفت گفت ولی خیلی خوشکله عصبی شدم گفتم آره ولی از پشت شیشه هر چیزی خوشکله که من نباید بخرم به درد من نمی خوره،فکر کردم الانه که عصبانی بشه و تنهام بذاره بره ولی خیلی آروم پرسید :پس چه جور کفشی می خوای؟
دیدم نمیشه از زیرش در رفت و از رو دلسوزی در حالی که سعی میکردم لحنم کمی آرومتر باشه گفتم :یه کفش راحت و شیک که بتونم با هاش همه جا برم فقط برا یه جای خاص نباشه مثلا مهمونی که مخصوص یه شب خاص باشه یا یه جای مخصوص پاموهم نزنه خندید و خنده ش بهم بر خورد با اخم گفتم حرف خنده داری زدم ؟
گفت: نه ولی ...منم همینطور گفتم چی ؟تو هم کفش می خواهی گفت نه یه دقیقه صبر کن اول کفشو بخریم بعد صحبت می کنیم بعد از چند تا انتخاب یه کفش اسپورت و راحت انتخاب کردم و خریدم در حالی که از مغازه بیرون میومدیم گفتم خوب ؟نگاهی بهم کردو گفت :منم چنین زنی می خوام یه زن اسپورت ،می خوام دختری که من می خوام همین طوری باشه، یعنی بتونم با هاشبدون نگرانی همه جا برم ، نمی خوام فقط مخصوص یه جا باشه، یا خیابون یا خونه یا مجلسای آنچنانی ، می خوام پامو نزنه اندازه م باشه می خوام برا تمام عمرم نه برا یکی دوروزگفتم منظور ؟!!!!!
گفت تیپو آرایش صبحت مخصوص دختر خیابونیا بود.تو راست میگی من میام خیابون تا اونا رو تماشا کنم ولی از هیچ کدوم نخواستم تا آخر عمر با هام باشن اون کفش پاشنه بلنده خوشکل بود درست مثل دختر خیابونیا با اون آرایششاشون ولی تو اونو نخریدی به جاش یه کفش معقولتر و انتخاب کردی و خریدی مثل من که ترو انتخاب کردم یه دختر پاک و نجیب که دلش پی هیچ کس نیست اون مدل دخترا پای منو میزنن خوشکلن ولی برا تماشا نه برا زندگی کردن
تو قراره مادر نسل آینده فامیل من باشی قراره میراثی براشون بذاری که یه تاریخ رو بسازه نمی خوام فردا پسرم یا دخترم به خاطر داشتن چنین مادری شرمنده باشه می خوام وقتی یاد تو توذهنشون میشینه بگن مادرمون اسوه تقوا بود و عفاف نه مانکن مد واسه تماشا،نه اسباب وآلت سرگرمی و خوشگذرونی این و اون، تا وقتی تو چادر سرت باشه من با تو هرجایی می تونم برم
درست مثل یه کفش اسپورت می تونم رو حجابت حساب کنم و مطمئن باشم با وجود چادریه اسلحه همراهته، اسلحه حجاب، اسلحه ای که با وجودش از تیررس نگاه های هرزه و زهرآلود در امانی ،با حجاب نگرانی از بابت نگاه دیگران وتو هین ها ی اطرافیان و یا متلک گفتن خیلی از مزاحمای خیابونی رو ندارم ووقتی تو مزاحم نداشته باشی یعنی نیازی نیست که من بخوام بادعوا کردن و شکایت آرامش خودمو و توو چند نفر دیگه رو بهم بزنم اینطوری هر صبح که از خونه بیرون میرم مطمئنم که تا برگشتنم کاری نمی کنی که شرمنده کسی بشم اینطوری راحت میتونم به تو اعتماد کنم
چون وجدانت اجازه خیانت و بهت نمیده
از استدلال احسان تعجب کردم چه خوب خواسته شو بهم فهمونده بود بدون دلخوری بدون کدورت یا دعوااحسان راست می گفت اشتباه از من بود منی که فکر میکردم چون این مدل دخترا خاطره های احسان و شکل دادن براش حائز اهمیت اند درست مثل لطیفه ها و جکهایی که بعضی مواقع تو جمع تعریف می کنیم و می خندیم
فقط برای فراموش کردن مشکلات زندگی وگرنه هیچوقت آرزو نکردیم که کاش جای بازیگر لطیفه ها یا جک ها باشیم چادرمومحکمتر به خودم گرفتم و از احسان عذر خواهی کردم ولی اون فقط خندید گاهی فکر میکنم مشکل دختر و پسر فقط نحوه استدلالشونه خود من همیشه چادر سر کردم از کودکی تا حالا بدون اون که علتشو بدونم بدون اینکه نظر و اعتقاد خاصی نسبت به پذیرش یا عدم پذیرشش داشته باشم ولی الان....مشکل ما اینه که علت تعریفو تمجیدارو نمی فهمیم علت گیردادنهارو هم، فکر میکنم اگه همه مردا مثل احسان یه ذره درایت داشتن الان هیچ زن بی چادری تو خیابون نبود چون یقین دارم که هیچ مردی دلش نمی خواد زنش چادرشو از سرش برداره.

منبع : http://harimeasmani.ir/post/174

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/71450810686489172786.gif
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/50346562673308357195.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/50346562673308357195.gif)
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/71450810686489172786.gif

سابحات
19-08-2013, 22:24
البته بعضی جوونها چنین دیدی در ازدواج دارند اما به نظر من جوانی که چشمشو کنترل نمیکنه قابل اعتماد نیست.

معمار
19-08-2013, 22:38
اما به نظر من جوانی که چشمشو کنترل نمیکنه قابل اعتماد نیست.

این طور نیست که شما می گویید

خیلی ها هستند که به دلائل مختلفی نمی توانند چشمشان کنترل کنند ولی آیا باید بگوییم شما قابل اعتماد نیستید؟

سابحات
19-08-2013, 23:02
این طور نیست که شما می گویید

بعضی اوقات چه مرد یا چه زن,یک لحظه فریب شیطان می خورد,بعدش هم پشیمان می شود,ولی آیا این شخص دیگر قابل اعتماد نیست

خیلی ها هستند که به دلائل مختلفی نمی توانند چشمشان کنترل کنند ولی آیا باید بگوییم شما قابل اعتماد نیستید؟

من منظورم افرادی بود که مثل این آقا پسر بی هیچ پروایی زنها رو دید میزنند و هیچ وقت هم از کارشون پشیمان نمیشن. شما اگر خانم بودید فرق نگاهها رو متوجه میشدید
کسی که نگاهشو کنترل کنه به جایی میرسه که در مواجهه با نامحرم ناخوداگاه چشمشو پایین میندازه اگر هم بخواد نگاه کنه سختشه. خوب معلومه چنین افرادی طبق فرمایش جنابعالی در اوقاتی که نتوانند نگاهشونو کنترل کنند گناهی ندارند.

نرگس منتظر
20-08-2013, 01:16
با سلام
بعضی از اقایون هم هستند که خودشون رو محرم به نامحرم میدونن و بی پروا رابطه برقرار میکنن ولی وقتی نوبت به زن خودشون میرسه اونقده محدودش میکننن که زنه بیچاره فرار رو به قرار ترجیح میده

منتظر یوسف فاطمه
20-08-2013, 15:36
من منظورم افرادی بود که مثل این آقا پسر بی هیچ پروایی زنها رو دید میزنند و هیچ وقت هم از کارشون پشیمان نمیشن. شما اگر خانم بودید فرق نگاهها رو متوجه میشدید
کسی که نگاهشو کنترل کنه به جایی میرسه که در مواجهه با نامحرم ناخوداگاه چشمشو پایین میندازه اگر هم بخواد نگاه کنه سختشه. خوب معلومه چنین افرادی طبق فرمایش جنابعالی در اوقاتی که نتوانند نگاهشونو کنترل کنند گناهی ندارند.
دختر و زنی که خودشو به نمایش عموم بزاره،براش مهم هم نیس که کسی اون به نگاه بد ببینه یا وقتی بهش حرفی بزنن هم مهم نیست.(حتی با این وضع پوشش تحریک آمیز و نامناسب که الان دخترا و زن ها در عموم میپوشن بعضی پدر ،مادردو شوهرها هم احساس خوشایند یا غرور میکنن.!!!)

حالا شما میگید تقصیر ما پسرا و مردهاست! حالا گناه ما شد چشم چرونی و متلک گویی!!!
بخدا قسم اگه شما دخترا و زن ها خودتون از چیپس و پفک بی ارزشتر نکنید از هرچی تو دنیاست با ارزش ترید حتی از فرشته!

حالا خدایش ما میریم تفریح توی بوستان میشینیم روی نیمکت یکم هوا بخوریم وقتی از جلومون توی یه ساعت بیشمار خانوم با تنوع پوشش های تحریک آمیز با اصوات مختلف رد میشن تقصیر کیه!!!
بابا آخه همش ما آسمون نیگاه کنیم و یا پایین نگاه کنیم همین مهرهای گردنمون یک به یک از جاش در میاد!

شما ببینید وقتی یه دختر چادر داره و لباس چسبون و تنگ نپوشه و جوری رفتار نکنه که توجه نامحرم به خودش جلب کنه، کدوم جنس مذکر ناموس داری میاد بهش حرفی بگه یا کاری کنه!
همیشه همه جوانب در نظر بگیرید و نگاه کنید!

یا علی

سابحات
20-08-2013, 17:51
دختر و زنی که خودشو به نمایش عموم بزاره،براش مهم هم نیس که کسی اون به نگاه بد ببینه یا وقتی بهش حرفی بزنن هم مهم نیست.(حتی با این وضع پوشش تحریک آمیز و نامناسب که الان دخترا و زن ها در عموم میپوشن بعضی پدر ،مادردو شوهرها هم احساس خوشایند یا غرور میکنن.!!!)

حالا شما میگید تقصیر ما پسرا و مردهاست! حالا گناه ما شد چشم چرونی و متلک گویی!!!
بخدا قسم اگه شما دخترا و زن ها خودتون از چیپس و پفک بی ارزشتر نکنید از هرچی تو دنیاست با ارزش ترید حتی از فرشته!

حالا خدایش ما میریم تفریح توی بوستان میشینیم روی نیمکت یکم هوا بخوریم وقتی از جلومون توی یه ساعت بیشمار خانوم با تنوع پوشش های تحریک آمیز با اصوات مختلف رد میشن تقصیر کیه!!!
بابا آخه همش ما آسمون نیگاه کنیم و یا پایین نگاه کنیم همین مهرهای گردنمون یک به یک از جاش در میاد!

شما ببینید وقتی یه دختر چادر داره و لباس چسبون و تنگ نپوشه و جوری رفتار نکنه که توجه نامحرم به خودش جلب کنه، کدوم جنس مذکر ناموس داری میاد بهش حرفی بگه یا کاری کنه!
همیشه همه جوانب در نظر بگیرید و نگاه کنید!

یا علی

خیلی جالبه زنها میگن مردها نگاه نکنن ، مردها هم میگن زنها خودشونو بپوشونن. دست آخر هم هر دو دسته هر کاری که دلش میخواد میکنه.

برادر گرامی اگر شرایط گناه نباشه و آدم گناه نکنه فضیلتی نیست. اگر همه زنها پوشیده باشند و شما نگاه نکنید این بیانگر تقوای شما نیست. زمانی انسان امتحانش رو پس میده که شرایط دیدن و لذت بردن رو داره اما شده خودشو تو خونه حبس میکنه تا چشمش به گناه آلوده نشه...

البته من نمیگم شما خودتو تو خونه حبس کن. شما و همه آقا پسرهایی که به حرف من ایراد دارید راحت باشید چون در هر صورت همه زنها که محجبه نمیشن. ولی اگر به بهانه گیری باشه ما هم میتوانیم بهانه گیری کنیم اما من و امثال بنده از اون آدمایی نیستیم که با گرمای هوا و تیرگی و نازیبایی و دست و پاگیری چادر برای راحتی و خوش آمدنمون دنبال بهانه بگردیم

مولاتی یا فاطمه الزهرا(س)
20-08-2013, 18:55
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/50346562673308357195.gif

قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ۚ
ذَٰلِكَ أَزْكَىٰ لَهُمْ ۗإِنَّ اللَّـهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ

به مردان با ايمان بگو: «ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند،
كه اين براى آنان پاكيزه‌تر است، زيرا خدا به آنچه مى‌كنند

(سوره نور -31)

مولاتی یا فاطمه الزهرا(س)
20-08-2013, 18:59

وَقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ
وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلَا يُبْدِينَ زِينَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا ۖوَلْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ
عَلَىٰ جُيُوبِهِنَّ ۖ وَلَا يُبْدِينَ زِينَتَهُنَّ إِلَّا لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ آبَائِهِنَّ أَوْ آبَاءِ بُعُولَتِهِنَّ
أَوْ أَبْنَائِهِنَّ أَوْ أَبْنَاءِ بُعُولَتِهِنَّ أَوْ إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِي إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِي أَخَوَاتِهِنَّ
أَوْ نِسَائِهِنَّ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُنَّ أَوِ التَّابِعِينَ غَيْرِ أُولِي الْإِرْبَةِ مِنَ الرِّجَالِ
أَوِ الطِّفْلِ الَّذِينَ لَمْ يَظْهَرُوا عَلَىٰ عَوْرَاتِ النِّسَاءِ ۖ وَلَا يَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ
لِيُعْلَمَ مَا يُخْفِينَ مِن زِينَتِهِنَّ ۚ وَتُوبُوا إِلَى اللَّـهِ جَمِيعًا
أَيُّهَ الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ

و به زنان با ايمان بگو: «ديدگان خود را [از هر نامحرمى‌] فرو بندند
و پاكدامنى ورزند و زيورهاى خود را آشكار نگردانند
مگر آنچه كه طبعاً از آن پيداست. و بايد روسرى خود را بر گردن خويش
[فرو ]اندازند، و زيورهايشان را جز براى شوهرانشان يا پدرانشان
يا پدران شوهرانشان يا پسرانشان يا پسران شوهرانشان يا برادرانشان
يا پسران برادرانشان يا پسران خواهرانشان يا زنان [همكيش‌] خود
يا كنيزانشان يا خدمتكاران مرد كه [از زن‌] بى‌نيازند يا كودكانى كه
بر عورتهاى زنان وقوف حاصل نكرده‌اند، آشكار نكنند؛ و پاهاى خود را
[به گونه‌اى به زمين‌] نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‌دارند معلوم گردد.
اى مؤمنان، همگى [از مرد و زن‌] به درگاه خدا توبه كنيد،
اميد كه رستگار شويد.

منتظر یوسف فاطمه
20-08-2013, 19:38
خیلی جالبه زنها میگن مردها نگاه نکنن ، مردها هم میگن زنها خودشونو بپوشونن. دست آخر هم هر دو دسته هر کاری که دلش میخواد میکنه.

برادر گرامی اگر شرایط گناه نباشه و آدم گناه نکنه فضیلتی نیست. اگر همه زنها پوشیده باشند و شما نگاه نکنید این بیانگر تقوای شما نیست. زمانی انسان امتحانش رو پس میده که شرایط دیدن و لذت بردن رو داره اما شده خودشو تو خونه حبس میکنه تا چشمش به گناه آلوده نشه...

البته من نمیگم شما خودتو تو خونه حبس کن. شما و همه آقا پسرهایی که به حرف من ایراد دارید راحت باشید چون در هر صورت همه زنها که محجبه نمیشن. ولی اگر به بهانه گیری باشه ما هم میتوانیم بهانه گیری کنیم اما من و امثال بنده از اون آدمایی نیستیم که با گرمای هوا و تیرگی و نازیبایی و دست و پاگیری چادر برای راحتی و خوش آمدنمون دنبال بهانه بگردیم

اولا تشکر میکنم از شما خواهر گرامی.
دوما هر فردی میتونه نظرشو بگه و منم به نظر شما احترام میزارم....

من نمیخوام تقصیر به گردن فرد یا گروه خاصی بندازم.همه مقصریم...

ولی وقتی ما در جامعه ای زندگی میکنیم که دین آن اسلام و مذهبش شیعه هست نباید دختران و زنان ما مثل اروپایی ها بپوشن و بچرخن و رفتار کنن!!!
ما کشوری در حال توسعه هستیم و این بدونید در این دوران و عصر خونه موندن هیچ کمکی به هیچ کس نمیکنه! ایجاب میکنه فرد در مراسمات مختلف شرکت کنه! ایجاب میکنه فرد در دانشگاه و کلاس درس شرکت کنه!
ایجاب میکنه فرد در مکان های تفریح و ورزشی شرکت کنه! ایجاب میکنه یه فرد مومن از دور وبرش خبر داشته باشه!و به دقت همه چیز بررسی کنه.تا در خطر نیوفته.

اتفاقا خیلی زیبا و شیرین میشه جامعه ای داشته باشیم که شرایط گناه درونش کمرنگ باشه و فضیلتی هم بالاتر از گناه نکردن نیست.

اگر بیشتر زن ها در حکومت اسلامی پوشیده باشن و تحریک آمیز نباشن جامعه هزینه کمتری صرف میکنه!اگه زن بتونه خودش از نگاه آلوده حفظ کنه حریم خانواده حفظ میشه! حالا این کار میسر نیست جز توسط پوشش و رفتار اسلامی!
وقتی جامعه ما داره به سوی بی بند و باری و فساد در خیابون ها و پارک ها و دانشگاه و محیط کار سوق میره معلومه نگاه های هرزه هم زیاد میشه!!!
اتفاقا تحریکی که دخترای ایرانی با این پوششون توی خیابون ها و فضای دانشگاه و مکان های تفریحی ایجاد میکنن، بیشتر از تحریک دختران غربی در لب ساحل هست.! این نظر سنجی اثبات کرده!

خانوم گرامی چه شرایطی!!
وقتی الان بیشتر مشاغل دولتی و خصوصی رو خانوما دارن واسه ما مردا واجب شده از بیکاری بریم بچه نگه داری و خونه نگه داری!!خانوما میرن هزار شوخی رو با همکارای مردشون میکنن!!! فساد به مکان های کار هم سرایت کرده!
من بیمارستان میرم کارآموزی لباس فرم پرستاران و دکترهای خانوم ببین!!! حالا من محیط کارم که با مریض ها و همکارام و دانشگاه که با همکلاسی ها باید ارتباط داشته باشم چطور سر به هوا یا سر به زمین باشم!

من موافق حجاب و پوشش زنم....اگه جامعه ما به سوی دختران ساپورت پوش و آستین بالا زده و پر و پاچه معلوم و لباس های تنگ و نازک پیش بره امید داشته باشید که چیزی به اسم خانواده و ازدواج نمیمونه! (اگه باهاش برخورد نشه و فقط گیر امثال شماها باشه روی نگاه مردان!دیری نمیگذره که مثل کشورای غربی نیازبه کاواره و می خونه ها میشه!)

من تنها خواستم از خدا اینه که زودتر ظهور حضرت رو برسونه !!!
چون امیدم فقط به خداست.

یا علی