PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نامهءجمعی از درجه داران ارتش

حسنعلی ابراهیمی سعید
14-11-2016, 00:47
سلام

یکی از دوستان در پیام خصوصی در کلوب دات کام،،،

این نامه را برایم ارسال کرده که تقدیم میکنم

فکر میکنم بیش از چند دقیقه نیست که این نامه به دوستم از طریق تلگرامش رسیده بود و ایشان خصوصی برایم ارسال و شاید من اولین کسی هستم که در فضای مجازی اینترنت قرار می دهم برای اطلاع رسانی.

ارادت

اطلاعیه :جمعی از درجه داران ارتش
محضر مبارک مردم فهیم ایران رهبر انقلاب وتمامی کسانی که برای سربازان بی ادعا وگمنام این سرزمین دل می سوزانند
چندی پیش که فیش های حقوقی نجومی برملاشددرجه داران ارتش نیز فیش حقوقی خود را رسانه ای کردندفیش حقوقی 234 میلیونی یک مدیر بانک وفیش 700هزارتومانی یک نظامی .یعنی یک مدیر بانک حقوقی معادل با حقوق334نظامی میگیردواین درحالی است که در قانون اساسی وقوانین مصوب مجلس حقوق پرسنل نیروهای مسلح باید 35درصد بالاتر ازسایر کارمندان دولت باشدولی در واقعیت حقوق نظامیان ومخصوصا ارتشیان از همه کارمندان دولت کمتر است لذا پس از انتشار فیش حقوقی این درجه دار شجاع وولایی فرماندهان ارتش وعده های فراوانی دادند که به یکی دو مورد از آنها اشاره میکنم شایع شد که طبق فرمایش مقام معظم رهبری قرار است به حقوق هرنظامی معادل 1میلیون تومان اضافه شود قرار بود این وعده در فیش های شهریور ماه اعمال شودکه بهانه آوردند بودجه لازم برای اینکار 60 میلیارد تومان است که 45میلیارد آن تامین شده ولی 15 میلیارد دیگر هنوز تامین نشده ما فکر میکردیم که اگر درفیش شهریور ماه اعمال نشده پس حتما در فیش مهر اعمال خواهد شداما باز هم خبری نشدوفهمیدیم که این نیز مثل سایر وعده ووعید های فرماندهان فریبی بیش نبوده لذا ما از محضر رهبر انقلاب وفرماندهی کل قوا درخواست میکنیم که خود در این مساله ورود کنند چون ما نظامیان هیچ مرجعی برای درد دل کردن نداریم وهرتجمعی از ما هم تبانی حساب میشود لذا از محضر عالی هم به عنوان فرمانده مان وهم رهبرمان خواستاریم برای مافکری کنند لازم به ذکر است که خانواده های این پرسنل در وضع اسف باری که در شان آنان نیست گذران روز گار میکنندودر حالی که صدای شکستن استخوان های آنان گوش فلک را کر کرده فرماندهان رده بالای ارتش خود را به خواب ونشنیدن زده اند وبه فکر خود شیرینیشان در محضر رهبر انقلاب هستند ووقتی حضرت آقا از آنها سوال میکند چه مشکلی دارید باوجود این همه فقر وبد بختی ومشکلات میگویند که مشکلی نداریم تا چند صباحی دیگر در آن پست بمانند واین پرسنل مجبور میشوندبرای تامین مایحتاج اولیه خانواده هایشان به مشاغلی که در شان آنان نیست روی بیاورند (مشاغلی مانند راننده آژانس .پیک موتوری .گارسنی و....)عرض من این نیست که خدای ناکرده به صاحبان این مشاغل توهین کنم بلکه حرف من این است چرا باوجود اینکه او یک نظامی است سازمان مطبوعش چرا نیازهای اولیه او را برطرف نمیکند که او به این مشاغل رو بیاوردمگر مجلس تصویب نکرده که حقوق نظامیان میبایستی درصدی از حقوق سایر کارمندان دولت بیشتر باشد واین اتفاق کاملا برعکس است وشما هیچ کارمند دولتی را پیدا نمیکنید که حقوق او از نظامیان کمتر باشدوهیچ نظامی را پیدا نمیکنید که حقوق او با هم پایه او در دولت برابر باشد بلکه حقوق کارمند دولت بیشتر است وشاید هم به مراتب بیشتر باشد
همچنین مجلس شورای اسلامی قانون تسری مواد 79 و83 قانون استخدام نیروی انتظامی به ارتش وسپاه را مصوب کرده وبرای اجرا به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ کرده اما ستاد کل به بهانه های واهی اجرای این قانون را به تعویق می اندازد(بهانه قبلی ستاد کل برای اجرا نکردن این قانون این بود که این قانون مشکلاتی را در ارتش وسپاه ایجاد میکند ) ویا هر روز میگویند امروز در این باره کمیسیون گذاشتن و وعده های پوچ میدهند
چرا در حالی که مجلس بار مالی این قانون راقبول کرده ستاد کل این مصوبه را اجرایی نمیکند شاید زور مجلس به زور ستاد کل نمیرسد در مملکتی که مجلس همه قوانین را وضع وبر آن نظارت میکند چرا ستاد کل خودسرانه این مصوبه را اجرا نمیکند
ما درجه داران ارتش میگوییم که اجرای این قانون هیچ مشکلی در سپاه وارتش ایجاد نمیکند بلکه باعث میشود وضع مالی این پرسنل بهتر شود وسایر پرسنل نیز که تحصیلات عالی ندارند تشویق میشوند تا سوادخود را بالا برده وکارایی خود را افزایش دهندلذا احساس میشود که فرماندهان ستاد کل وارتش راضی نیستند این مصوبه اجرا شود تا دردی از این پرسنل دردمند درمان شود بنابر این ما از محضر رهبر انقلاب ومردم فهیم میخواهیم قبل از اینکه کارد به استخوان این پرسنل برسد که رسیده خود برای آنان کاری کنندوگر نه امید بستن به این فرماندهان کاریست عبس چراکه سواره از پیاده خبر ندارد وآدم سیر هیچ وقت حال گرسنه را درک نمیکند چون این فرماندهان خود حقوقهای بالا دریافت میکنند لذا تنها مرجعی که میتواند به مشکلات ما رسیدگی کند رهبرمان است وتنها راه بیان اعتراضات ودرد های ما همین شبکه های اجتماعی است که دست به دست شود و آخر به دست صاحب امر برسد با آرزوی فردایی بهتر برای تمامی همکاران محترم
والسلا م

لطفا اطلاع رسانی شود