PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرهنگ تشکر

حسنعلی ابراهیمی سعید
13-01-2018, 00:37
سلام:

استادان و دوستان عزیز

من این پست را برای رواج فرهنگ تشکر ایجاد میکنم که انشاالله مثمر ثمر باشد

ارادتمند همه: حسنعلی ابراهیمی سعید

1-اگر کسی در راستای حل مشکل من وشما، قدم پیش بگذارد باید از ایشان تشکر کنیم که آن شخص محترم با دلگرم شدن به اینکه قدر خدمات ایشان را میدانیم به این کار خدا پسندانه ادامه دهند پس در انجمن باید کلید تشکر را بزنیم:

2- اگر کسی به سؤال من و شما در حد توان و علم خود جواب می دهدباید از ایشان تشکر کنیم تا بداند قدردانش هستیم پس در انجمن از کلید تشکر استفاده می کنیم

3- وقتی کسی یه پستی در انجمن ارسال میکنه که از نظر شما مفید و به درد بخور هست باید برای دلگرم شدن اون شخص و همچنین ادامه داشتن این پست ها ازش تشکر کنین که اینکار رو میتونین با زدن دکمه تشکر انجام بدین

4- با زدن دکمه تشکر کاربران رو خوشحال و دلگرم کنید که به فعالیت مفیدشون ادامه بدن

5- توجه کنید که زدن این دکمه برای اون شخص خیلی مهم هست واصلا بی اهمیت نیست

6- امیدوارم با خوندن این تاپیک فرهنگ تشکر کردن رو خوب انجام دهیم چون در این انجمن به این مفهومی فرهنگ تشکر را تقریبآ کسی بجا نمی آورد با یک نگاه به تعداد پستهای ارسالی خودمان و تعداد تشکرشده ای ما،، قیاس خوبی را خواهیم دید

التماس دعا

22/11/96

حسنعلی ابراهیمی سعید
13-01-2018, 21:29
با توجه به پیام هم که برای دوستان یک به یک ارسال کردم باز هم متاسفانه به پست مراجعه نکردند

مثل این هست که در انجمن باید و باید بیاییم و مطالب مد نظر خودمان را ارسال و سپس از انجمن خارج شویم وبس

واقعا تآسف دارد این عقیده

نصرالله عاشق خداومولا
13-01-2018, 21:57
با نوشته شما موافقم
اما ایا این برای همه هست
یا برای کاربران عادی ؟؟

در مدت کوتاهی که در خدمت این سایت بودم یک نفر هم از نوشته های من تشکر نکرده
نه مدیران و نه کاربران

به همین دلیل می پرسم نوشته شما برای همه هست یا فقط کاربران ؟

به هرحال من با تشکر موافقم و سعی میکنم بیشتر وقت بذارم

حسنعلی ابراهیمی سعید
13-01-2018, 22:08
با نوشته شما موافقم
اما ایا این برای همه هست
یا برای کاربران عادی ؟؟

نه مدیران و نه کاربران

سلام

ممنونم از شما که حداقل خواندید و جواب دادید
اولا این پیشنهاد من برای همه است که ظاهرآ مورد موافقت قدیمی ها قرار نگرفته است

ضمنا دوست خوبم از شما تاکنون 41بار تشکر شده است در آیکون شما مشاهده می شود

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
13-01-2018, 22:45
باسلام و احترام

بنده هم حرفهای شما رو قبول دارم و کلمه تشکر در زیر هر پست نشانه احترام دیگران به نوشته های ماست . متاسفانه ظاهرا اینطور رسم شده که دوستان در مطالب و موضوعات عمومی که مشارکت می کنند از دیگران هم تشکر میکنند ولی در تاپیک های عمومی دیگران توجهی به این موضوع ندارند که نویسنده دلش خوش است به اینکه این نوشته ها حداقل برای دوستان سایت قابل احترام و ارزش گذاری ست .

این اشکال هم بر مدیران محترم وارد است وهم بر کاربران و انتظار میرود دوستان کمترین کاری که می کنند این باشد که وقتی وارد سایت شدند قبل از شروع پست گذاری سری به آخرین ارسالهای انجمن بزنند و از دوستان تشکر کنند .

من به سهم خودم سعی می کنم مطالب دوستان را ببینم ویا حداقل پست های اول رو ببینم و تشکر کنم . وشرمنده که من نمیرسم تک تک موضوعات و پست های همه دوستان رو یک به یک ببینم و تشکر کنم .

اگر انجمن های دیگر رو ملاحظه کنید می بینید که مدیر سایت اصلا هیچ فعالیتی در سایت ندارد و همکاران ایشان یعنی مدیر کل انجمن , مدیر اجرائی , مدیر محتوایی , ناظم سایت ..... به همه امور سایت رسیدگی می کنند

متاسفانه این سایت برای من مثل سایت های دیگر نیست و این سایت برای من سرمایه آخرت و باقیات و صالحات است و به همین دلیل نهایت سعیم رو می کنم که همیشه باشم و هرکاری ازدستم برمیاد انجام بدم .

و باز در کمال تاسف نوشته های من هم توسط مدیران و دوستان و کاربران حتی دیده نمیشود چه برسد به تشکر کردن .

به هرحال من این انتظار رو ندارم و ناراحت هم نمیشم هیچ کس موضوعات یا پست های منو نبینه و نخونه و تشکر نکنه . هم اینکه صاحب اصلی می بینه و میخونه و در پرونده ما درج می کنه برای من یک نفر کافی ست .

اما انتظار ندارم هیچ کس من مثل من فکر کنه و مثل من عمل کنه . بلکه از همه مدیران و سایر دوستان این انتظار رو دارم که وقتی در سایت هستند برای زحمات و فعالیت های دیگران ارزش و احترام قائل شوند و از نوشته هاشون تشکر کنند . هم چنین این انتظار رو از مدیر کل محترم انجمن ها - مدیر محترم اجرائی , مدیر محترم محتوایی و ناظم محترم سایت دارم که با عشق و علاقه ای بیشتری درسایت امام زمانی خودشون مشارکت کنند و دوستان تازه وارد رو با تشکر خود دلگرم کنند .

اقای ابراهیمی بزرگوار , پیام گله آمیز اما محترمانه شما را دوستان دیگر هم دارند و به من هم گله می کنند و من در پیام خصوصی تقریبا به همین شکل بهشون جواب دادم و اظهار شرمندگی کردم از اینکه کسی تشکر نمیکنه . به هرحال این سایت سایت مذهبی و سایت امام زمانی هست و این نوشته ها حتما ثبت و ضبط میشه . ان شاءالله نباشه روزی که ما شرمنده اهل بیت علیهم السلام باشیم .

در اخر از همه دوستانی که بر حسب وظیفه , یا بر حسب محبت یا بر حسب نسبت ویا در نهایت برحسب محبت به حضرت ولی عصر عجل الله ظهوره با ما همراهی می کنند تشکر می کنم . بی نهایت ممنون ازهمراهی شما دوستان و به امید صمیمت و محبت و همراهی با سایر دوستان .

اجرتون با مولای منتظران

سمن بویان* خادمه اباصالح المهدی(عج)*
13-01-2018, 23:57
سلام:

استادان و دوستان عزیز

1-اگر کسی در راستای حل مشکل من وشما، قدم پیش بگذارد باید از ایشان تشکر کنیم که آن شخص محترم با دلگرم شدن به اینکه قدر خدمات ایشان را میدانیم به این کار خدا پسندانه ادامه دهند پس در انجمن باید کلید تشکر را بزنیم:

2- اگر کسی به سؤال من و شما در حد توان و علم خود جواب می دهدباید از ایشان تشکر کنیم تا بداند قدردانش هستیم پس در انجمن از کلید تشکر استفاده می کنیم

3- وقتی کسی یه پستی در انجمن ارسال میکنه که از نظر شما مفید و به درد بخور هست باید برای دلگرم شدن اون شخص و همچنین ادامه داشتن این پست ها ازش تشکر کنین که اینکار رو میتونین با زدن دکمه تشکر انجام بدین

4- با زدن دکمه تشکر کاربران رو خوشحال و دلگرم کنید که به فعالیت مفیدشون ادامه بدن

6- امیدوارم با خوندن این تاپیک فرهنگ تشکر کردن رو خوب انجام دهیم چون در این انجمن به این مفهومی فرهنگ تشکر را تقریبآ کسی بجا نمی آورد با یک نگاه به تعداد پستهای ارسالی خودمان و تعداد تشکرشده ای ما،، قیاس خوبی را خواهیم دید

التماس دعا

22/11/96

سلام

حرفهای شما کاملا درسته و من هم با عقیده شما در این خصوص موافق هستم . راستش رو بخواهید من هم چندین بار به خانم فاطمی گفتم و ایشون هم به من جواب دادند . این مهم نیست که جواب ایشون منو قانع کرد یا نکرد, ولی با گفته ایشون موافقم که مطالب ما جائی خونده میشه و ثبت میشه .
در عین حال با خانم فاطمی هم موافقم . من سایت های زیادی کار کردم اما در هیچکدام مدیر سایت در هیچ کاری دخالت نداشتند . بنابراین از ایشون نمیتونیم توقع داشته باشیم همه مطالب ما رو ببینید و بخونند و تشکر کنند . از طرفی ما هم مطالب یک پستی نمیذاریم و معمولا طولانی هست و من شخصا انتظار ندارم همه بیان مطالب منو ببینید و تشکر کنند ولی هر مطلب تازه ای که زده میشه این انتظار هست که همه نیم نگاهی بکنند .

در مجموع ضمن تشکر ازشما سعی میکنم وقت بیشتری برای دوستان بذارم و البته به این امید که همه هم به موضوعات بخش اخلاق توجهی کوچکی داشته باشند

یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)*
14-01-2018, 02:03
عرض ادب و احترام

از برادر بزرگوار جناب اقای ابراهیمی ممنون و تشکر بابت این تاپیک مهم و قابل تامل.

برادر بزرگوار سخنان شما و مدیر محترم خواهر عزیزم سرکار خانم فاطمی بسیار متین و درست میباشد
شاید بخاطر کمبود وقت و زمان هست که کمتر از تشکر استفاده میشه به نظر من محال کسی از مدیران وارد سایت
شود اما توجهی به پستهای همکاران و کاربران نداشته باشه .مشکلاتی که گاهی گریبان گیر میشه و باعث حضور به موقع
نمیشه باعث میشه وقتی زمانی هست برای ورود به سایت همکاران فقط به این فکر کنن که از زمان به دست امده برای
ارسال پست برای انجمنهای تحت مدیریتشون استفاده کنند.

من واقعا شرمنده هستم که غیبت زیادی دارم اما زمانی که بدست میارم فقط به فکر این هستم که بتونم پست ارسال کنم
اما قول میدم تمام سعیم رو کنم که بتونم پستهای ارسالی همکاران و کاربران گرامی رو مطالعه و تشکر نمایم.

با امید موفقیت برای همه بزرگواران سایت.

نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)*
14-01-2018, 18:56
سلام:

استادان و دوستان عزیز

التماس دعا

22/11/96

سلام و عرض ادب
ان شاءالله همگی خوب و سلامت باشید :Rose:
خوشحالم بعد از مدتها تاپیکی زده شد که همه دور هم جمع شدیم
:ok:

با فرمایشات شما جناب حسنعلی ابراهیمی سعید کاملا موافقم
اما این برای همه هست

همانطور که خود من نمی رسم همه ی مطالب و بخونم و تشکر کنم نباید انتظاری از دیگران داشته باشم

من خودم در انجمن مناسبتها که به جرات می تونم بگم یکی از پر کارترین انجمن هاست و زحمات زیادی اونجا کشیده می شه

بویژه توسط مدیر کل سایت و همچنین مربوط می شه به مناسبتهای مذهبی ما در زمانهای خاص و نشان دادن اردات ما به ائمه اطهار

ولی شاهد کم لطفی زیادی از دوستان هستیم:Shekastan Del:

من همیشه و در جاهای مختلف گفتم تک تک ما چه مدیران چه کاربران مخصوصا مدیران نباید خود را منحصر به یک قسمت و انجمن کنیم باید در جای جای سایت حضور داشته باشیم

ان شاءالله که همه بتونیم از مطالب هم استفاده کنیم و برای دلگرم شدن هم تشکر هم بکنیم :Moshtagh:

این همه تقدیم به شما بزرگوار برای تمام زحماتتون
و تشکرهایی که نکردم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/15118016765169097832.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/15118016765169097832.gif)

14-01-2018, 18:59
با نوشته شما موافقم
اما ایا این برای همه هست
یا برای کاربران عادی ؟؟

نه مدیران و نه کاربران

از شما عضو تازه وارد هم بی نهایت سپاسگزارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/37856468709657741699.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/37856468709657741699.gif)

14-01-2018, 19:00
باسلام و احترام

بنده هم حرفهای شما رو قبول دارم و کلمه تشکر در زیر هر پست نشانه احترام دیگران به نوشته های ماست . متاسفانه ظاهرا اینطور رسم شده که دوستان در مطالب و موضوعات عمومی که مشارکت می کنند از دیگران هم تشکر میکنند ولی در تاپیک های عمومی دیگران توجهی به این موضوع ندارند که نویسنده دلش خوش است به اینکه این نوشته ها حداقل برای دوستان سایت قابل احترام و ارزش گذاری ست .

این اشکال هم بر مدیران محترم وارد است وهم بر کاربران و انتظار میرود دوستان کمترین کاری که می کنند این باشد که وقتی وارد سایت شدند قبل از شروع پست گذاری سری به آخرین ارسالهای انجمن بزنند و از دوستان تشکر کنند .

من به سهم خودم سعی می کنم مطالب دوستان را ببینم ویا حداقل پست های اول رو ببینم و تشکر کنم . وشرمنده که من نمیرسم تک تک موضوعات و پست های همه دوستان رو یک به یک ببینم و تشکر کنم .

اگر انجمن های دیگر رو ملاحظه کنید می بینید که مدیر سایت اصلا هیچ فعالیتی در سایت ندارد و همکاران ایشان یعنی مدیر کل انجمن , مدیر اجرائی , مدیر محتوایی , ناظم سایت ..... به همه امور سایت رسیدگی می کنند

متاسفانه این سایت برای من مثل سایت های دیگر نیست و این سایت برای من سرمایه آخرت و باقیات و صالحات است و به همین دلیل نهایت سعیم رو می کنم که همیشه باشم و هرکاری ازدستم برمیاد انجام بدم .

و باز در کمال تاسف نوشته های من هم توسط مدیران و دوستان و کاربران حتی دیده نمیشود چه برسد به تشکر کردن .

به هرحال من این انتظار رو ندارم و ناراحت هم نمیشم هیچ کس موضوعات یا پست های منو نبینه و نخونه و تشکر نکنه . هم اینکه صاحب اصلی می بینه و میخونه و در پرونده ما درج می کنه برای من یک نفر کافی ست .

اما انتظار ندارم هیچ کس من مثل من فکر کنه و مثل من عمل کنه . بلکه از همه مدیران و سایر دوستان این انتظار رو دارم که وقتی در سایت هستند برای زحمات و فعالیت های دیگران ارزش و احترام قائل شوند و از نوشته هاشون تشکر کنند . هم چنین این انتظار رو از مدیر کل محترم انجمن ها - مدیر محترم اجرائی , مدیر محترم محتوایی و ناظم محترم سایت دارم که با عشق و علاقه ای بیشتری درسایت امام زمانی خودشون مشارکت کنند و دوستان تازه وارد رو با تشکر خود دلگرم کنند .

اقای ابراهیمی بزرگوار , پیام گله آمیز اما محترمانه شما را دوستان دیگر هم دارند و به من هم گله می کنند و من در پیام خصوصی تقریبا به همین شکل بهشون جواب دادم و اظهار شرمندگی کردم از اینکه کسی تشکر نمیکنه . به هرحال این سایت سایت مذهبی و سایت امام زمانی هست و این نوشته ها حتما ثبت و ضبط میشه . ان شاءالله نباشه روزی که ما شرمنده اهل بیت علیهم السلام باشیم .

در اخر از همه دوستانی که بر حسب وظیفه , یا بر حسب محبت یا بر حسب نسبت ویا در نهایت برحسب محبت به حضرت ولی عصر عجل الله ظهوره با ما همراهی می کنند تشکر می کنم . بی نهایت ممنون ازهمراهی شما دوستان و به امید صمیمت و محبت و همراهی با سایر دوستان .

اجرتون با مولای منتظران

سلام
فرمایشاتتان کاملا متین
از شما هم سپاسگزارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/17912015954024670913.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/17912015954024670913.gif)

14-01-2018, 19:03
سلام

حرفهای شما کاملا درسته و من هم با عقیده شما در این خصوص موافق هستم . راستش رو بخواهید من هم چندین بار به خانم فاطمی گفتم و ایشون هم به من جواب دادند . این مهم نیست که جواب ایشون منو قانع کرد یا نکرد, ولی با گفته ایشون موافقم که مطالب ما جائی خونده میشه و ثبت میشه .
در عین حال با خانم فاطمی هم موافقم . من سایت های زیادی کار کردم اما در هیچکدام مدیر سایت در هیچ کاری دخالت نداشتند . بنابراین از ایشون نمیتونیم توقع داشته باشیم همه مطالب ما رو ببینید و بخونند و تشکر کنند . از طرفی ما هم مطالب یک پستی نمیذاریم و معمولا طولانی هست و من شخصا انتظار ندارم همه بیان مطالب منو ببینید و تشکر کنند ولی هر مطلب تازه ای که زده میشه این انتظار هست که همه نیم نگاهی بکنند .

در مجموع ضمن تشکر ازشما سعی میکنم وقت بیشتری برای دوستان بذارم و البته به این امید که همه هم به موضوعات بخش اخلاق توجهی کوچکی داشته باشند

سلام
از شما مدیر زحمت کش هم سپاسگزارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/73801045832624103596.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/73801045832624103596.gif)

14-01-2018, 19:04
عرض ادب و احترام

از برادر بزرگوار جناب اقای ابراهیمی ممنون و تشکر بابت این تاپیک مهم و قابل تامل.

برادر بزرگوار سخنان شما و مدیر محترم خواهر عزیزم سرکار خانم فاطمی بسیار متین و درست میباشد
شاید بخاطر کمبود وقت و زمان هست که کمتر از تشکر استفاده میشه به نظر من محال کسی از مدیران وارد سایت
شود اما توجهی به پستهای همکاران و کاربران نداشته باشه .مشکلاتی که گاهی گریبان گیر میشه و باعث حضور به موقع
نمیشه باعث میشه وقتی زمانی هست برای ورود به سایت همکاران فقط به این فکر کنن که از زمان به دست امده برای
ارسال پست برای انجمنهای تحت مدیریتشون استفاده کنند.

من واقعا شرمنده هستم که غیبت زیادی دارم اما زمانی که بدست میارم فقط به فکر این هستم که بتونم پست ارسال کنم
اما قول میدم تمام سعیم رو کنم که بتونم پستهای ارسالی همکاران و کاربران گرامی رو مطالعه و تشکر نمایم.

با امید موفقیت برای همه بزرگواران سایت.

سلام
از زحمات بسیار ارزنده شما
در بخش مهارتهای زندگی و حجاب و کودک و نوجوان بسیار سپاسگزارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/67191413583463226992.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/67191413583463226992.gif)

14-01-2018, 19:09
جا داره یک تشکر ویژه هم بکنم از تک تک اعضا ء و کاربران عزیز
و دیگر مدیران محترم که در جای جای سایت زحمت می کشن

و بعضی از اونها زحماتی می کشن که جلوی چشم نیست
و بسیار زحماتشون با ارزش و قابل ستودن هست

این افراد نیاز به تشکر ویژه دارن
چون زحماتشون دکمه تشکر نداره که ازشون تشکر بشه

تقدیم به این عزیزان

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/07081087117305675924.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/07081087117305675924.gif)

نازنین رقیه* خادمه گل نرگس*
14-01-2018, 19:31
سلام خسته نباشید

هرچی خانم سمن بویان گفتند حرفهای من هم هست . ولی با این تفاوت که من با صحبت های خانم فاطمی قانع شدم و نگران ارسالهام نیستم ولی این حق رو به همه میدم که این انتظار رو داشته باشند . من هم مثل سایر دوستان قول میدم که دقت بیشتری داشته باشم . و در عین حال در این صورت انتظار مقاتبل میشه . همینطور که من پست دیگران رو می بینم و تشکر میکنم توقع دارم دوستان هم نظری به نوشته های من هم داشته باشند .

حسنعلی ابراهیمی سعید
14-01-2018, 23:14
سلام

عرض شود که ممنونم بعداز ارسال دو پیام خصوصی به هر کدام از عزیزان ، کامنتهای جالبی را ارسال و نیز مورد پسند همه قرار گرفت!!!

1- من جسارت نکردم که مدیریت محترمه آیا فعالیت دارد یا نه!!!!

چرا هجمه شدید علیه من شروع شد؟!!!

حرف من کاربران و معاونین محترم بود البته اول خودم بعد آنهاparvaneh

2-انجمن فوق العاده ای داریم باید قدرش را بدانیم.جسارتآ عرض می کنم من در چند انجمن و نیز وبلاک خودم فعالیت دارم اما بیشترین وقت را در

این انجمن می گذارم که انشاالله مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد.

3-پیشنهاد میکنم باید سعی کنیم تشکرهای خودمان را مدیریت کنیم تا حداقل به نصف ارسالهایمان برسد یعنی اگر مثلا 100 ارسال داریم

سعی کنیم تشگرهایمان بشود 50+1=51 که فوق العاده خواهد بود

4- باید به خودمان بقبولانیم که اگر پستی را ارسال می کنیم تا مثمر ثمر برای دیگران،،،، پس دیگران پست ارسال می کنند برای ما ،،،، که با

مطالعه آنها حتی چند سطری که خواندیم از زحمات ارسال کننده تشگر کنیم تا آموزشی باشد برای دیگر انجمنها

5-عزیزی که پستی را ارسال میکنه کار نداره من وقت ندارم که ارسالی ایشان را بخوانم واگر چند بار دید کسی پست ارسالی اش را نخواند یک

بی تفاوتی کسل کننده ای برایش پیش می آید که این بی تفاوتی کسل کنند را به کل انجمن منعکس خواهد کرد

6-هدف من از ارسال این پست و کامنتهای بعدی ،،،،، فقط و فقط جلب رضای خدا بوده وبس

التماس دعا

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
15-01-2018, 00:45
سلام:

استادان و دوستان عزیز

التماس دعا

22/11/96

سلام به مدیران و دوستان محترم

در مقابل حرف حق چه می شود گفت؟؟ هیچ

من از این بابت واقعا شرمنده ام . فرصت نمی کنم هم مطلب بزنم هم تک تک پست ها رو ببینم . من دانشجو هستم و اینکه هنوز هم درخدمت شما هستم سوای اینکه به این صاحب این سایت بدهکارم , بیشتر بخاطر احترام به خانم فاطمی و انجام وظایفی که تعهدا قبول کردم هست .
حالب بدانید که من هم یه زمانی این گله ها رو داشتم و از اینکه هیچ کس به انجمن و بخش تحت مدیریت من سر نمی زنه و مطالب منو نمی خونه به شدت دلخور بودم .اما طبق فرمایشات دوستان خانم فاطمی جان هم همین جوابهایی که در پست خودشون در اینجا نوشتند رو به من هم گفتند . خب من هم به ظاهر قانع شدم .
ولی شرمنده من اصلا نمیتونم مثل خانم فاطمی تا این حد بزرگوار باشم و بگم هر چی می نویسم مهم نیست کسی ببینه یا نبینیه , تشکر بکنه یا نکنه . اینهایی که ایشون فرمودند نشان شان و مقام ایشون هست که مطمئنا در رفتار و خصوصیات اخلاقی من نیست . من هم مثل شما تمایل دارم که ارتباطمون در سایت همراه با صمیمت و تقدیر و تشکر متقابل باشه . اما نیست .
مثلا من از خود اقای ابراهیمی بزرگوار می پرسم و از ایشون شروع می کنم : ایا شما تمام مطالب دوستان رو می بینید و می خونید و یا حتی اگر نمی رسید بخونید تشکر می کنید ؟

خانم سمن بویان عزیز شما چطور ؟

نازنین رقیه گرامی شما چطور ؟

خانم نیایش عزیز شما چطور ؟

خانم یاس بهشتی مهربان شما چطور ؟

جناب شهید گمنام شما چی ؟

ازدوستان تازه رسیده که شاید هیچ اطلاعاتی از انجمن و ارتباطات گرم و صمیمی انجمن ندارند فعلا سوالی ندارم. در واقع توقعی ندارم . هرچند امیدوارم که این عزیزان هم کم کم اشنا بشن

حقیقت اینه که ما هیچکدام این اخلاق بزرگوارانه که از زحمات دیگران تشکر کنیم رو نداریم . من این اخلاق رو در جناب اقای شهاب منتظر دیده بودم که هروقت میومدند سایت ، حتی اگر مطلبی هم نمی نوشتند از پست و نوشته های همه تشکر می کردند . برای من واقعا عجیب بود که یک نفر چطور می تونه وقتش رو صرف خوندن مطالب دیگران و تشکر زدن بکنه. نمیدونم ولی به نظرم میرسه که ایشون حداقل در این مورد قابل ستایش هستند . کاش ما هم این تعهد اخلاقی را داشتیم

من اعتراف می کنم که واقعا این تعهد رو تا به حال نداشتم و رعایت نکردم . البته گاها مطالب دیگران رو می بینم و تشکر می کنم . ولی بعضی از وقتها صرفا برای انجام وظیفه به عنوان مدیری که اخلاقا متهد هست و خانم فاطمی روی ایشون به عنوان یک مدیر حساب می کنند میام و چند پست میزنم و میرم. و صد البته که این کار اصلا شایسته نیست و بنابراین من فکر میکنم باید من و همه مون در این زمینه بیشتر تلاش کنیم و برای همه احترام قائل بشیم و از زحمات دیگران تشکر کنیم .

من ازهمه دوستانه متواضعانه عذر خواهی می کنم و ان شاء الله سعی می کنم نهایت تلاشم رو بکنم تا این نقطه ضعف را جبران کنم .

15-01-2018, 11:43
سلام خسته نباشید

هرچی خانم سمن بویان گفتند حرفهای من هم هست . ولی با این تفاوت که من با صحبت های خانم فاطمی قانع شدم و نگران ارسالهام نیستم ولی این حق رو به همه میدم که این انتظار رو داشته باشند . من هم مثل سایر دوستان قول میدم که دقت بیشتری داشته باشم . و در عین حال در این صورت انتظار مقاتبل میشه . همینطور که من پست دیگران رو می بینم و تشکر میکنم توقع دارم دوستان هم نظری به نوشته های من هم داشته باشند .

سلام
از شما عضو حرفه ایی سایت هم نهایت تشکر و دارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/69659342827033125722.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/69659342827033125722.gif)

15-01-2018, 11:51

من از این بابت واقعا شرمنده ام . فرصت نمی کنم هم مطلب بزنم هم تک تک پست ها رو ببینم . من دانشجو هستم و اینکه هنوز هم درخدمت شما هستم سوای اینکه به این صاحب این سایت بدهکارم , بیشتر بخاطر احترام به خانم فاطمی و انجام وظایفی که تعهدا قبول کردم هست .
حالب بدانید که من هم یه زمانی این گله ها رو داشتم و از اینکه هیچ کس به انجمن و بخش تحت مدیریت من سر نمی زنه و مطالب منو نمی خونه به شدت دلخور بودم .اما طبق فرمایشات دوستان خانم فاطمی جان هم همین جوابهایی که در پست خودشون در اینجا نوشتند رو به من هم گفتند . خب من هم به ظاهر قانع شدم .
ولی شرمنده من اصلا نمیتونم مثل خانم فاطمی تا این حد بزرگوار باشم و بگم هر چی می نویسم مهم نیست کسی ببینه یا نبینیه , تشکر بکنه یا نکنه . اینهایی که ایشون فرمودند نشان شان و مقام ایشون هست که مطمئنا در رفتار و خصوصیات اخلاقی من نیست . من هم مثل شما تمایل دارم که ارتباطمون در سایت همراه با صمیمت و تقدیر و تشکر متقابل باشه . اما نیست .
مثلا من از خود اقای ابراهیمی بزرگوار می پرسم و از ایشون شروع می کنم : ایا شما تمام مطالب دوستان رو می بینید و می خونید و یا حتی اگر نمی رسید بخونید تشکر می کنید ؟

جناب شهید گمنام شما چی ؟

ازدوستان تازه رسیده که شاید هیچ اطلاعاتی از انجمن و ارتباطات گرم و صمیمی انجمن ندارند فعلا سوالی ندارم. در واقع توقعی ندارم . هرچند امیدوارم که این عزیزان هم کم کم اشنا بشن

حقیقت اینه که ما هیچکدام این اخلاق بزرگوارانه که از زحمات دیگران تشکر کنیم رو نداریم . من این اخلاق رو در جناب اقای شهاب منتظر دیده بودم که هروقت میومدند سایت ، حتی اگر مطلبی هم نمی نوشتند از پست و نوشته های همه تشکر می کردند . برای من واقعا عجیب بود که یک نفر چطور می تونه وقتش رو صرف خوندن مطالب دیگران و تشکر زدن بکنه. نمیدونم ولی به نظرم میرسه که ایشون حداقل در این مورد قابل ستایش هستند . کاش ما هم این تعهد اخلاقی را داشتیم

من اعتراف می کنم که واقعا این تعهد رو تا به حال نداشتم و رعایت نکردم . البته گاها مطالب دیگران رو می بینم و تشکر می کنم . ولی بعضی از وقتها صرفا برای انجام وظیفه به عنوان مدیری که اخلاقا متهد هست و خانم فاطمی روی ایشون به عنوان یک مدیر حساب می کنند میام و چند پست میزنم و میرم. و صد البته که این کار اصلا شایسته نیست و بنابراین من فکر میکنم باید من و همه مون در این زمینه بیشتر تلاش کنیم و برای همه احترام قائل بشیم و از زحمات دیگران تشکر کنیم .

من ازهمه دوستانه متواضعانه عذر خواهی می کنم و ان شاء الله سعی می کنم نهایت تلاشم رو بکنم تا این نقطه ضعف را جبران کنم .

سلام
از شما مدیر محترم و عزیز هم بابت همه ی زحماتتون سپاسگزارم

چون اسم منو آوردید خدمتتون عرض می کنم
من تا جایی که بتونم از پستها تشکر می کنم
اما با وجود دو بچه کارهای خانه مادر شوهر بیمار
و صدها مسئله دیگر .....

و پر کار بودن انجمن مناسبتها
که اگه کمک خانم فاطمی گرامی و دوست عزیزم *خادمه رقیه خاتون(س)
نبود هرگز نمی تونستم اداره اش کنم

چطور می تونم بیام و تک تک پستها رو تشکر بزنم
و مطمئنم بقیه دوستان و عزیزان هم مشکلات و مسائل خودشونو دارن

اما در هر صورت با نظر جناب حسنعلی گرامی به شدت موافقم
اما بهتره که همدیگر را قضاوت نکنیم

به امید روزهای خوب و سایتی پر بار تر از همیشه
با همکاری همه

باز هم از زحمات شما متشکرم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/01137580777552979320.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/01137580777552979320.gif)

*خادمه رقیه خاتون(س)*
15-01-2018, 12:50
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بسیار متشکرم برای ایجاد این تاپیک.
من همین جا از مدیریت محترم و سایردوستان که تو این سایت واقعا زحمت می کشند تشکر ویژه دارم و البته مطمئنم که کسی برای تشکر اینجا مطلب نمی زنه. ولی دوستانی که تشکر می کنند واقعا لطف می کنند که باعث دلگرمی و تشویق دوستان دیگه می شن. فکر می کنم اینکه عملا تک تک پست ها تشکر زده بشه ممکن نیست چون بسیار زمانبر هست و همین جا از دوستانی که مطالب بسیار زیبا و مفیدی زدند و من از اونها استفاده کردم و آنلاین نبودم که از این بزرگواران تشکر کنم عذرخواهی می کنم. البته معمولا همیشه سعی می کنم اگر هم پستی می زنم حداقل از پست های بالاتر اون صفحه تشکر کنم.
فکر می کنم همه ما با این تجربه مواجه شدیم که تاپیک هایی زدیم که بدون تشکر فقط مورد بازدید قرار گرفتند و این بارها و بارها اتفاق افتاده...
باز هم عرض می کنم مطمئنم هیچ کدام از بزرگواران برای تشکر مطلب نمی زنند و نیت بسیار بزرگتر و مقدس تر از این هست.
از دوست بزرگوارم خانم نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)* هم بسیار ممنونم که لطف کردند اسم بنده رو آوردند. واقعا لایق این همه لطف ایشون نیستم. زحماتی که ایشون و مدیریت محترم سایت و سایر مدیران محترم و کاربران بزرگوار می کشند قابل مقایسه با کارهای ناچیز بنده حقیر نیست.

ان شاء الله که کارهای همگی مورد عنایت صاحب اصلی سایت واقع بشه.

*شهید گمنام*
15-01-2018, 12:59

جناب شهید گمنام شما چی ؟

سلام خدمت خواهر گرامی اولا من در این تایپیک هیچ نظر ندادم وکلا در سایت نظری نمیدم واگه نکاتی به نظرم بیاد به

صورت خصوصی به همون بزرگواران بیان می کنم .من در زیر پست جناب ابراهیمی تشکر رو زدم جون فعل انجام کار

درست هست .اما خود من تا جایی که بتونم و وقت کنم مطالب رو میخونم و تشکر میزنم اما به دلیل گرفتاری ومشکلات

دانشگاه ودرس ونوشتن مقالات وکار وآماده شدن برای دکترا و..... که دارم حضورم در این سایت خیلی کمه واگه بیام مجبورم در انجمن زیر نظر

خودم فعالیت کنم وباید به جندین جا دیگه هم برسم بعضی وقتهاچطور باشه صبح وقت ازاد دارم وگرنه بیشتر زمان استراحت

اواخر شب هست که اونم توی سایت ها فقط وقت گذاشتن مطالب رو دارم

15-01-2018, 13:00
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بسیار متشکرم برای ایجاد این تاپیک.
من همین جا از مدیریت محترم و سایردوستان که تو این سایت واقعا زحمت می کشند تشکر ویژه دارم و البته مطمئنم که کسی برای تشکر اینجا مطلب نمی زنه. ولی دوستانی که تشکر می کنند واقعا لطف می کنند که باعث دلگرمی و تشویق دوستان دیگه می شن. فکر می کنم اینکه عملا تک تک پست ها تشکر زده بشه ممکن نیست چون بسیار زمانبر هست و همین جا از دوستانی که مطالب بسیار زیبا و مفیدی زدند و من از اونها استفاده کردم و آنلاین نبودم که از این بزرگواران تشکر کنم عذرخواهی می کنم. البته معمولا همیشه سعی می کنم اگر هم پستی می زنم حداقل از پست های بالاتر اون صفحه تشکر کنم.
فکر می کنم همه ما با این تجربه مواجه شدیم که تاپیک هایی زدیم که بدون تشکر فقط مورد بازدید قرار گرفتند و این بارها و بارها اتفاق افتاده...
باز هم عرض می کنم مطمئنم هیچ کدام از بزرگواران برای تشکر مطلب نمی زنند و نیت بسیار بزرگتر و مقدس تر از این هست.
از دوست بزرگوارم خانم نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)* هم بسیار ممنونم که لطف کردند اسم بنده رو آوردند. واقعا لایق این همه لطف ایشون نیستم. زحماتی که ایشون و مدیریت محترم سایت و سایر مدیران محترم و کاربران بزرگوار می کشند قابل مقایسه با کارهای ناچیز بنده حقیر نیست.

ان شاء الله که کارهای همگی مورد عنایت صاحب اصلی سایت واقع بشه.

سلام و عرض ادب
از شما مدیر دلسوز و زحمت کش هم بابت همه ی زحماتتون متشکرم
گرچه برخی از زحمات شما دکمه تشکر نداره که تشکر کنیم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/58842168138535812667.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/58842168138535812667.gif)

15-01-2018, 13:03
سلام خدمت خواهر گرامی اولا من در این تایپیک هیچ نظر ندادم وکلا در سایت نظری نمیدم واگه نکاتی به نظرم بیاد به

صورت خصوصی به همون بزرگواران بیان می کنم .من در زیر پست جناب ابراهیمی تشکر رو زدم جون فعل انجام کار

درست هست .اما خود من تا جایی که بتونم و وقت کنم مطالب رو میخونم و تشکر میزنم اما به دلیل گرفتاری ومشکلات

دانشگاه ودرس ونوشتن مقالات وکار وآماده شدن برای دکترا و..... که دارم حضورم در این سایت خیلی کمه واگه بیام مجبورم در انجمن زیر نظر

خودم فعالیت کنم وباید به جندین جا دیگه هم برسم بعضی وقتهاچطور باشه صبح وقت ازاد دارم وگرنه بیشتر زمان استراحت

اواخر شب هست که اونم توی سایت ها فقط وقت گذاشتن مطالب رو دارم

سلام وعرض ادب
به نوبه ی خودم از زحمات شما مدیر گرامی سپاسگزارم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/73801045832624103596.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/73801045832624103596.gif)

مدير کل انجمن
15-01-2018, 13:13
به نام تو ای آرام جانها
سلام و عرض ادب واحترام خدمت تک تک همکاران گرامی و کاربران عزیز

جناب آقای حسنعلی ابراهیمی بسیار از شما بابت این تاپیک ممنونم

جا داره از تک تک شما عزیزان هم همکاران گرامی و هم کاربران فهیم نهایت سپاس و تشکر و داشته باشم

من به عنوان مدیر کل انجمن ها گهگاهی به همه انجمن ها سر می زنم اما متاسفانه نتونستم از تک تک پستها تشکر کنم همین جا از همه عذر خواهی می کنم

ان شاءالله خدا به همه ی شما خوبان اجر معنوی عنایت فرماید

با تشکر و آرزوی موفقیت و سربلندی و خوشبختی برای همگی شما عزیزان

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/82813243550904346958.gif

مدیران عزیز لطفا اینجا (http://www.ayehayeentezar.com/thread24861-11.html#post383174) را مطالعه بفرمایید

مدینه* خادمه یاس فاطمی *
15-01-2018, 22:44
سلام

ببخشید من اصلا در جریان نبودم . موضوع مطرح شده کاملا بجا و منطقی هست . من یکی از دوستان خانم فاطمی هستم وقرار شد که تو بخش های مختلف سایت فعالیت کنم . ایشون به من چیزی در مورد تشکر کردن نگفته بودند . باشه چشم من هم از این به بعد تشکر میکنم . امیدوارم شما هم به نوشته های حقیر توجه کنید

16-01-2018, 00:21
باسلام و احترام

سلام دوستان خسته نباشید . سوالم اینه که مدیران محترمی که خانم فاطمی نام بردند کجا هستند ؟ من مدیر کل انجمن ها رو دیدم .اما مدیر محترم اجرایی, مدیر محترم محتوایی و همینطور ناظم محترم سایت کجا هستند؟ ایا این بزرگوران نباید در این موضوع حضور داشته باشند ؟

16-01-2018, 11:10
سلام دوستان خسته نباشید . سوالم اینه که مدیران محترمی که خانم فاطمی نام بردند کجا هستند ؟ من مدیر کل انجمن ها رو دیدم .اما
مدیر محترم اجرایی, مدیر محترم محتوایی و همینطور ناظم محترم سایت کجا هستند؟ ایا این بزرگوران نباید در این موضوع حضور داشته باشند ؟

سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید
آخ آخ وقتی اسم این عزیزان اینطور آوردید دلم گرفت
دلم برای مظلومتشان گرفت :crying:
مگه شما باید اونها را ببینید؟؟:Gig:

این عزیزان به شکل نامحسوس در جای جای سایت هستند
و کارهای مدیریتی و انجام می دن

شاید به چشم دیده نشه و دکمه ی تشکری هم نداشته باشن
که ازشون تشکر بشه

این عزیزان وظایفی دارن که خیلی فراتر از اینه که
وقتشون صرف زدن دکمه تشکر بشه

تازه برخی از این بزرگواران مدیریت کانالهای سایت
و هم بر عهده دارن و اونجا هم فعالیت می کنن

جا داره از این مدیران زحمت کش و دلسوز تشکر ویژه ایی داشته باشیم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/67191413583463226992.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/67191413583463226992.gif)
الانه که مدیر سایت منو پرت کنه بیرون:badbakht:

مدير اجرايي
16-01-2018, 21:55
سلام دوستان خسته نباشید . سوالم اینه که مدیران محترمی که خانم فاطمی نام بردند کجا هستند ؟ من مدیر کل انجمن ها رو دیدم .اما مدیر محترم اجرایی, مدیر محترم محتوایی و همینطور ناظم محترم سایت کجا هستند؟ ایا این بزرگوران نباید در این موضوع حضور داشته باشند ؟

سلام

مدیر اجرایی نظاره گر هست و....

اگر مدیر اجرایی نبود شاید تاکنون این انجمن به مشکل برخورده بود
چون تبلیغاتی که در انجمن می شد اکثرآ غیر قانونی بود که مدیر اجرایی کنترل می کرد

یک نگاهی به بایگانی انجمن بیندازیدمتوجه می شوید البته من خیلی ها را حذف کرده بودم که بنا به توصیه بقیه را انتقال می دادم
ارادت

مدير اجرايي
16-01-2018, 21:56

البته اگر از اعمال ناراضی هستید و هستند می توانم این میز و صندلی را به هرکس مایل باشد واگذار کنم

به همرا یک صبحانه بسیار عالی با عسل و پنیر آذربایجانی

مدير کل انجمن
16-01-2018, 22:32
سلام

یک نگاهی به بایگانی انجمن بیندازیدمتوجه می شوید البته من خیلی ها را حذف کرده بودم که بنا به توصیه بقیه را انتقال می دادم
ارادت

سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر دلسوز و زحمت کش سایت
من به نوبه ی خود از شما مدیر گرامی نهایت تشکر و دارم
از حرف دوستمون دلگیر نشید

احتمالا از وظایف مدیرانی که نام بردن بی اطلاع هستند

البته یک مدیر نباید به این صراحت مدیران رده بالا رو
که هیچ اطلاعی از فرایند کاری آنها نداره زیر سئوال ببره

من همین جا به عنوان مدیر کل انجمن ها از همه ی این مدیران
(مدیر محترم اجرایی, مدیر محترم محتوایی و ناظرمحترم سایت)
عذر خواهی می کنم و قدردان زحماتشون هستم

https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/07081087117305675924.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/07081087117305675924.gif)

17-01-2018, 00:22
سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید
آخ آخ وقتی اسم این عزیزان اینطور آوردید دلم گرفت
دلم برای مظلومتشان گرفت :crying:
مگه شما باید اونها را ببینید؟؟:Gig:

الانه که مدیر سایت منو پرت کنه بیرون:badbakht:

سلام . مثل اینکه اشتباهی پیش اومده . من نخواستم این دوستان رو ببینم . من هم مثل شما میدونم که همه بزرگواران محسوس یا غیر محسوس در سایت هشتند و به وظایف سنگینشون میرسند . منظورمن این بود که چرا در این تاپیک نیستند. اگر به نظرتون این حرف جسارته عذرخواهی میکنم. دیگه هم در اینگونه موضوعات شرکت نمی کنم .

17-01-2018, 00:26
سلام

ارادت

سلام . نمیدونم چرا سوال ساده من باعث ناراحتی دیگران شده . من که نمی خواستم مدیران سایت رو ببینم . و میدونم که همه در حیطه وظایفشون مشغول کار هستند . من فقط یه سوال ساده کردم که چرا این دوستان در این تاپیک نیستند و نظر نمیدن . من از شما عذرخواهی می کنم و همانطور که در پست قبل گفتم دیگه در اینگونه تاپیک ها شرکت نمی کنم .

حسنعلی ابراهیمی سعید
17-01-2018, 20:18
سلام . نمیدونم چرا سوال ساده من باعث ناراحتی دیگران شده . من که نمی خواستم مدیران سایت رو ببینم . و میدونم که همه در حیطه وظایفشون مشغول کار هستند . من فقط یه سوال ساده کردم که چرا این دوستان در این تاپیک نیستند و نظر نمیدن . من از شما عذرخواهی می کنم و همانطور که در پست قبل گفتم دیگه در اینگونه تاپیک ها شرکت نمی کنم .

سلام

استاد گرامی:

من از سؤال شما ناراحت نشدم خواستم ضمن عرض ادب؛ جوابی هم داشته باشم تا بعضی از عزیزان که از وظایف مدیران اطلاعی ندارند را آگاه کنم که مبادا فکر غریبی داشته باشند.

اگر شما به این ساده گی از جواب ناحت می شوید که فرق بین من و شما استاد چی هست

لطفآ بفرمایید که در مباحث شرکت خواهید کرد تا من هم از شما راضی باشم

لطفا بفرمایید حتمآ

ارادت

مدير اجرايي
17-01-2018, 20:41

خوب در شکل یک کاربر ساده از استاد خودم خواستم که ناراحت نشوند و بفرمایند که در مباحث شرکت خواهند کرد

حال من از حجم کارم یکی دو مورد عرض می کنم ببینید چقدر کارظریف و کاربران چقدر پیچیده عمل می کنند که اگر نظارت نشود انجمن به محل و جولانگاه تبلیغاتی آنها تبدیل می شود و از انجمن فقط یک نام باقی خواهد ماند

1- لینگ ذیل را باز و به نکاتی که عرض می کنم توجه فرمایید

در سطر 18 جمله 0توضیحی درباره چگونگی تعمیر جاروبرقی (https://reykanrepair.com/vacuum-cleaner-repair/) نوشته شده روی آن کلیگ کنید

در سطر 26 جمله (مراکز تعمیر لوازم خانگی (https://reykanrepair.com/) این نکته رو گوش زد می کنند،) وشته شده است روی قسمت رنگی کلیگ کنید

در اولین پست که دو بار هم کامنت گذاشته دو تبلیغ داشته

http://www.ayehayeentezar.com/thread44371.html#post383322

2- کاربری پست ارسال کرده است لطفآ روی لینگ کلیک کنید حتی کاربر را توقیف کرده ایم حتی تذگر داده بودم

در سطر 7 جمله (گزینش یک هاست ارزان (http://hostcode.ir/cheap-host/) قیمت) نوشته شده است روی قسمت رنگی کلیک کنید

سطر 27 (هاست (http://hostcode.ir/) شما به این ترتیب) نوشته شده کلیگ کنید

در انتها نوشته (تور تایلند (http://net-thailand.com/)) کلیک کنید

در یک پست سه شرکت را تبلیغ داشته

حال قضاوت با شما

این یکی از کوچکترین هاست که عرض کردم

ارادت

http://www.ayehayeentezar.com/thread41709.html#post356822

یوسف رضا
17-01-2018, 22:16
البته اگر از اعمال ناراضی هستید و هستند می توانم این میز و صندلی را به هرکس مایل باشد واگذار کنم

سلام و تشکر از زحمات شما
و سایر دوستان در احادیث و روایات هم درباره تشکر در قبال زحمات دیگران مطالب و توصیه های زیادی داریم!
ما میز و صندلی داریم اون تلویزیون 60اینچی رو بدی ممنون میشمchashmak

یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)*
18-01-2018, 21:13

جناب شهید گمنام شما چی ؟

عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت همه همکاران و کاربران گرامی

در وهله اول عزیزانی که برای این سایت زحمت میکشن کم نیستند هر کسی تا جایی که در توانش باشه سعی
در همکاری داره و دلش میخواد که کمکی به مدیر محترم و عزیز سرکار خانم فاطمی انجام بده.

خدمت خواهر عزیزم عرض کنم دوستانی که شما نام بردید خواهر عزیزم نازنین رقیه و سمن بویان و خواهر خوبم
سرکار خانم نیایش که خیلی بهشون مدیون هستم بابت کمکها و راهنماییهاشون و برادر بزرگوار شهید گمنام همگی به
بنده لطف داشتند و دارند که همیشه از تاپیکهای من دیدن و تشکر کردند جا داره ازشون تشکر ویژه کنم ممنونشون هستم
در صورتی که من خودم خیلی نتونستم از تاپیکهاشون دیدن و تشکر کنم.

خانم فاطمی که تاج سرم هستند از زمان اشنایی باهاشون همیشه بهم لطف داشتند و تاپیکهامو ملاحظه کردند اما من همیشه شرمندشون
هستم و ازشون حلالیت میخوام بابت کم کاری .

من از خودم میگم زمانی واقعا وقت داشتم که انلاین باشم و بتونم بیشتر تشکر بزنم
اما الان با شرایط کاری همسرم که دائما منزل هست فعالیت برام کمتر شده خوب همسر داری و فرزند و درس و.....
باعث عدم حضور مستمر هست وقتی هم که میام فکر این هستم که فقط تاپیک و پست ارسال کنم.

خواهر عزیزم همه مدیران ایه ها متعهد هستند.همین که با وجود مشغله ها و دغدغه های فکری و کاری
هنوز سعی در انجام وظیفه دارند نشان دهنده متعهد بودنشون هست و از تک تکشون ممنون و تشکر.

ناظرسایت
19-01-2018, 16:03
سلام به دوستان و مدیران محترم

من حق همه دوستان میدونم که منتظر حضور مدیران اصلی سایت در موضوعات عمومی باشند . و ما باید به دوستان وظایف خود را مختصر و مفید هم که شده توضیح بدهیم . من تشکر می کنم از مدیر محترم اجرایی که حاضر شدند و شرح وظایف خود را بیان کردند .

دوستان عزیز وظیفه من فعالیت در سایت و در موضوعات نیست , وظیفه بنده حقیر اینه که در فرصت های مناسب در کلیه انجمن و بخش ها حاضر باشم و لیست موضوعاتی که دوستان طی سال زحمت کشیدند و نوشتند و اون بخش ها مدیر محترم فعالیتی برای درج تاپیک های موجود در لیست های هرساله را ندارند من به جاشون انجام بدم. حتما شاهد هستید که من به مدت دو ماه تمام هر روز درسایت بودم و کل موضوعات سایت را وارد تاپیک های مربوطه کردم . البته در این میان خانم یاس بهشتی بزرگوار انجمن های تحت مدیریشان را رسیدگی کردند . همینطور خانم سمن بویان گرامی نه تنها بخش خودشون , بلکه کل انجمن اخلاق و عرفان را مدیریت کردند و همینطور خانم مریم منتظر که جای تقدیر و تشکر دارد.

عذرخواهی مرا بخاطر عدم حضورم در این مدت در این موضوع ببخشید .

مدير کل انجمن
20-01-2018, 00:16
سلام به دوستان و مدیران محترم

من حق همه دوستان میدونم که منتظر حضور مدیران اصلی سایت در موضوعات عمومی باشند . و ما باید به دوستان وظایف خود را مختصر و مفید هم که شده توضیح بدهیم . من تشکر می کنم از مدیر محترم اجرایی که حاضر شدند و شرح وظایف خود را بیان کردند .

سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر محترم
به نظرم این تاپیک دیگه داره از موضوع اصلی خود فرهنگ تشکر خارج می شه
این تاپیک زده نشده که من و شما بیاییم و شرح وظایف خودرا بیان کنیم

دوستان عزیز وظیفه من فعالیت در سایت و در موضوعات نیست , وظیفه بنده حقیر اینه که در فرصت های مناسب در کلیه انجمن و بخش ها حاضر باشم و لیست موضوعاتی که دوستان طی سال زحمت کشیدند و نوشتند و اون بخش ها مدیر محترم فعالیتی برای درج تاپیک های موجود در لیست های هرساله را ندارند من به جاشون انجام بدم. حتما شاهد هستید که من به مدت دو ماه تمام هر روز درسایت بودم و کل موضوعات سایت را وارد تاپیک های مربوطه کردم . البته در این میان خانم یاس بهشتی بزرگوار انجمن های تحت مدیریشان را رسیدگی کردند . همینطور خانم سمن بویان گرامی نه تنها بخش خودشون , بلکه کل انجمن اخلاق و عرفان را مدیریت کردند و همینطور خانم مریم منتظر که جای تقدیر و تشکر دارد.

عذرخواهی مرا بخاطر عدم حضورم در این مدت در این موضوع ببخشید .

من به عنوان مدیر کل انجمن ها از زحمات حضرت عالی و همکارانی که نام برید نهایت تشکر و دارم

اما بر اساس وجدانم لازم می دونم نکاتی و خدمتتون عرض کنم چرا که مسئولم و اگر زمانی مدیران خیلی قدیمی تر و همچنین مدیران دیگر که این تاپیک و دیدن بدونن که زحماتشون همیشه برای ما قابل احترام هست و فراموششون نکردیم

در مورد لیست تاپیکها که فرمودید مدیران محترم ما تا سال گذشته لیستها را مرتب و منظم ایجاد کرده بودند

حتی ابتدا تاپیکها را دونه دونه بررسی می کردند و در جهات مختلف ابتدا ویرایش می کردند ( زیبا سازی تاپیک ,برسی محتویات تاپیک گذاشتن برچسب و موارد دیگر) بعد از این مراحل لیستها تهیه می شد

که مدیران علاوه بر انجمن تحت مدیریت خود در انجمنهای دیگر هم همکاری کردن و لیستها مرتب آماده شد که زحماتشون قابل مقایسه با این دوماهی که شما می فرمایید نیست

من از همه ی این عزیزان و مدیران دلسوز که در انجمنهای مختلف مدیریت داشتن و دارن و با جان و دل کار کردن و نامی ازشون برده نشد و همچنین مدیران اجرایی سابق و فعلی ,مدیران محتوایی سابق و فعلی نهایت تشکر و دارم که انجمنهای شسته و رفته و مرتب را تحویل مدیران فعلی دادن

این مطالب و گفتم که زحمات این عزیزان پایمال نشه و اگر زمانی این تاپیک و دیدن بدونن که ما قدردان همه ی زحماتشون هستیم و خواهیم بود

از مدیرانی که از سال 89 زحمت کشیدن تا بحال ...دور از انصافه که زحمات این همه سال این عزیزان با این دوماه مقایسه شده

به امید موفقیت همگی گل رز2

20-01-2018, 00:43
عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت همه همکاران و کاربران گرامی

سرکار خانم نیایش که خیلی بهشون مدیون هستم بابت کمکها و راهنماییهاشون

سلام خدمت شما مدیر محترم:Mohabbat:
ممنونم کاری جز انجام وظیفه انجام ندادم
شما نسبت به من لطف دارید و براتون سلامتی و خوشبختی آرزو دارم
و زحماتتون هم بی نهایت سپاسگزارم:Rose:

ناظرسایت
20-01-2018, 02:09
به نظرم این تاپیک دیگه داره از موضوع اصلی خود فرهنگ تشکر خارج می شه
این تاپیک زده نشده که من و شما بیاییم و شرح وظایف خودرا بیان کنیم

من به عنوان مدیر کل انجمن ها از زحمات حضرت عالی و همکارانی که نام برید نهایت تشکر و دارم

اما بر اساس وجدانم لازم می دونم نکاتی و خدمتتون عرض کنم چرا که مسئولم و اگر زمانی مدیران خیلی قدیمی تر و همچنین مدیران دیگر که این تاپیک و دیدن بدونن که زحماتشون همیشه برای ما قابل احترام هست و فراموششون نکردیم

در مورد لیست تاپیکها که فرمودید مدیران محترم ما تا سال گذشته لیستها را مرتب و منظم ایجاد کرده بودند

حتی ابتدا تاپیکها را دونه دونه بررسی می کردند و در جهات مختلف ابتدا ویرایش می کردند ( زیبا سازی تاپیک ,برسی محتویات تاپیک گذاشتن برچسب و موارد دیگر) بعد از این مراحل لیستها تهیه می شد

که مدیران علاوه بر انجمن تحت مدیریت خود در انجمنهای دیگر هم همکاری کردن و لیستها مرتب آماده شد که زحماتشون قابل مقایسه با این دوماهی که شما می فرمایید نیست

من از همه ی این عزیزان و مدیران دلسوز که در انجمنهای مختلف مدیریت داشتن و دارن و با جان و دل کار کردن و نامی ازشون برده نشد و همچنین مدیران اجرایی سابق و فعلی ,مدیران محتوایی سابق و فعلی نهایت تشکر و دارم که انجمنهای شسته و رفته و مرتب را تحویل مدیران فعلی دادن

این مطالب و گفتم که زحمات این عزیزان پایمال نشه و اگر زمانی این تاپیک و دیدن بدونن که ما قدردان همه ی زحماتشون هستیم و خواهیم بود

از مدیرانی که از سال 89 زحمت کشیدن تا بحال ...دور از انصافه که زحمات این همه سال این عزیزان با این دوماه مقایسه شده

به امید موفقیت همگی گل رز2

باسلام

حقیقتا همینطور هست که شما فرمودید . دو ماه کار در مقابل شش هفت سال سال کار دیگران هیچ ارزشی ندارد و ممنون از مدیرانی که در این مدت همه جوره برای سایت زحمت کشیدند . قدر دان همه مدیران محترم هستم .

حسنعلی ابراهیمی سعید
20-01-2018, 08:23
سلام
بااجازه مدیریت محترم من زن پست را بعد از ظهر می بندم

مدير کل انجمن
20-01-2018, 12:02
باسلام

حقیقتا همینطور هست که شما فرمودید . دو ماه کار در مقابل شش هفت سال سال کار دیگران هیچ ارزشی ندارد و ممنون از مدیرانی که در این مدت همه جوره برای سایت زحمت کشیدند . قدر دان همه مدیران محترم هستم .

کار شما بسیار هم ارزشمند هست و ما قدردان زحمات شما هستیم
حتی اگر شخصی یک پست هم بزند باید قدر دان باشیم
تاپیک ,تاپیک فرهنگ تشکر است
من فقط اون مطالب و گفتم که از زحمات دیگر دوستانمان هم یادی کرده باشیم و هم تشکر
این تاپیک اینطور اقتضا می کنه که فرهنگ تشکر و گسترش بدیم و قدردان زحمات یکدیگر باشم
با ارزوی موفقیت برای شما مدیر فعال و دلسوز

مدير کل انجمن
20-01-2018, 12:05
سلام
بااجازه مدیریت محترم من زن پست را بعد از ظهر می بندم

سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر گرامی و فرهیخته
به نظر من این کار و نکنید

این تاپیک علاوه برترویج فرهنگ تشکر که بسیار زیباست به همه یادآوری کردید سپاسگزار زحمات همدیگر باشیم

و تلنگری برای ما مدیران هم شد که زحمات همکاران و کاربران عزیز و هیچ وقت نادیده نگیریم و همیشه قدردان همگی باشیم

باز هم از شما ممنون و سپاسگزارم

20-01-2018, 12:21
https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/46898539227851475343.gif (https://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/46898539227851475343.gif)

حسنعلی ابراهیمی سعید
20-01-2018, 15:01
سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر گرامی و فرهیخته
به نظر من این کار و نکنید

این تاپیک علاوه برترویج فرهنگ تشکر که بسیار زیباست به همه یادآوری کردید سپاسگزار زحمات همدیگر باشیم

و تلنگری برای ما مدیران هم شد که زحمات همکاران و کاربران عزیز و هیچ وقت نادیده نگیریم و همیشه قدردان همگی باشیم

باز هم از شما ممنون و سپاسگزارم

چشم اطاعت امر

حسنعلی ابراهیمی سعید
02-08-2018, 22:12
سلام

دوستان خوبم

امروز می توانم بعرض برسانم

که تعداد تشکرهای من از ارسالهایم بالا رفت

بدیهی هست که خیلی وقتها پیش این کار امکان داشت اما چون مدیریت یکی از مسؤلیتهای انجمن را دارم و می بایست هرروز با اون مسؤلیت وارد انجمن می شدم و ارسال و نیز تشگر را از آنطریق می داشتم کمی دیر به این توازن رسیدم

نوشته

14,475

14,484