PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : #*حمایت از چادری ها*#

خادمه زینب کبری(س)
02-05-2010, 23:12
به نام خدا

http://upload.tazkereh.ir/images/42914469766540215227.gif

از پيامبر اکرم (ص) روايت است که مي فرمايند:

در شب معراج زناني چند از امت خود را در عذابي شديد ديدم . زني را ديدم که به موهايش آويخته شده و مغز سرش مي جوشيد. سؤال نمودم او چه کرده است ؟ گفتند : او موي خود را از نا محرم نمي پوشانده است . زني را ديدم که گوشت بدنش را با قيچي هاي آتشين قيچي مي کردند . گفتم او چه کرده است ؟ گفتند : خود را به مردان نامحرم نمايش مي داده که به او رغبت کنند

(بر گرفته از گتاب گنجهاي معنوي )

خوب؟ اينا يعني چي ؟ خود را به مردان نامحرم نمايش مي داده يعني چي ؟ اون زمان رو نمي دونم اما الآن کاملا مشخصه ................. دختر خانمهايي که مانتوي تنگ مي پوشند و اندام خود را به نمايش ميگذارند و باعث مي شوند پسران به آنها رغبت پيدا کنند اينها همان کساني هستند که بدن آنها را در روز قيامت با قيچي هاي آتشين قيچي مي کنند .

منظور از حجاب فقط چادر نيست ............. بلکه پوشانيدن است . ولي در اين زمانه که هر جا بگردي يه مانتوي گشاد و بلند پيدا نمي کني بهترين راه براي گناه نکردن و ايجاد نکردن گناه براي ديگران چادر است .

بعضي از دختر خانمها مي گويند من که عمري با مانتو بودم ( اونم اون مانتو ها ) ديگه روم نمشيه چادر بپوشم . مسخره ام مي کنن . آبروم ميره .

اگه طرز فکر اين باشه و به خاطر حرف مردم و آبروي خودمون (که آبرو رفتن اصلا به حجاب ربطي نداره و من کاملا مخالف اين حرف هستم ) گناه ايجاد کنيم ...................... مستحق آتش جهنم هستيم ....

(آخه عزيز من چادر بپوشي آبروت ميره يا با اون وضع فجيع تو خيابون راه بري ؟)

ولي اگر به خاطر خدا و زنده داشتن گفتار پيامبرمون و خوشحال کردن امام زمانمون حجاب رو رعايت کنيم ............. نه اينکه مطلقا چادر بپوشيم . نه! ولي حجاب را رعايت کنيم به طرزي که نظري به سمت ما جلب نشود . پاداش گرانبهايي خواهيم داشت . خود خدا فرموده :‏ هر کس به اندازه ي مثقالي کار خوب انجام بده نتيجه اش را مي بيند و هر کس به اندازه ي مثقالي کار بد انجام بده نتيجه اش را ميبيند .

پس کساني که حجاب را رعايت مي کنند ............... خوشحال باشند . (البته بحث اينکه در کنار حجاب چه اعمال ديگري را بايد انجام دهيم تا مقرب درگاه حقتعالي باشيم جداست........)

http://upload.tazkereh.ir/images/42914469766540215227.gif