PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصيت نامه شهيد مجتبي منافي انور

خادمه زینب کبری(س)
27-05-2010, 16:51
بسم رب الشهداء والصدیقین

نام شهيد: مجتبي نام خانوادگي: منافي انور

نام پدر: شكرالله

تاريخ تولد: 3/6/1349 شماره شناسنامه: 17708 تاريخ شهادت: 26/10/1365 محل شهادت: شلمچه كربلاي 5 وضعيت تحصيل: دانش آموز نوع عضويت: بسيجي
وضعيت تاهل : مجرد
ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون
كسانيكه در راه خدا كشته مي شوند مرده مپنداريد بلكه آنان زنده اند ودر نزد پروردگارشان روزي ميخورند.
ان الجهاد باب من ابواب الجنه فتحا لخاصه اولياء
همانا جهاد دري از درهاي بهشت كه خداوند بر روي اولياء خاص خودش مي گشايد.
شهادت دريچه آزادي من ازاين دنيا‌؛ شهادت آرزوي قلبي عارفان ؛ شهادت نهايت آرزوي مشتاقان وعاشقان است....اي ملت قهرمان وشهيد پرور؛ من چه ميتوانم براي شما بنويسم ؛‌اين شما بوديد كه مارا راهنمائي كرديد ؛ اين شما بوديد كه مارا در ادامه راه اميد داديد واكنون اين خونها چه ارزشي دارد كه در راه اسلام كه راه هستي مطلق است ريخته شود...اي انقلاب عزيز سيراب شو كه ما جوانان با خون خود آبياريت ميكنيم‌؛‌اي بازوان انقلاب بجوشيد ازخون ما وبه تداوم اين انقلاب ادامه دهيد.....اي اسلاميان برخروشيد وبا رهبري اين رهبر كبير پرچم اسلام را در سراسر جهان به اهتزاز در آوريد...اي جوانان نكند در رختخواب ذلت بميريد كه امام حسين (ع) در ميدان نبرد شهيد شد‌؛‌اي جوانان مبادا درغفلت بميريد كه حضرت علي (ع) در محراب عبادت شهيد شد ومبادا بي تفاوت بميريد كه علي اكبر حسين(ع) در راه حسين وباهدف شهيد شد ... اي مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلو گيري كنيد كه فرداي قيامت در محضر خداوند نمي توانيد جواب زينب(س) را بدهيد كه تحمل 72 شهيد را نمود...
اكنون به بهترين آرزويم رسيده ام واين قابل درك نيست مگر براي آنان كه خدا را از هرچيز بيشتر دوست ميگردند...برجنازه ام گريه مكنيد واگر گريه مي كنيد با صداي بلند مگرييد كه شهادت وشهيد شدن گريه ندارد ....بلكه شكست اسلام گريه دارد....به هوش باشيد كه اسلام شكست نخورد‌؛ حضورتان را در جبهه هاي حق عليه باطل ثابت نگهداريد.......اما مادر عزيزم ميدانم كه فرزند خوبي برايتان نبودم ليكن حلالم نمائيد...
مادر عزيزم اگر اجازه شفاعت داشتم اولين كسي هستي كه شفاعت خواهم كرد... اي برادران وخواهرم واي همسايگان مرا حلال كنيد واز همگي شما حلاليت ميطلبم

مجتبي منافي انور