PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞۩*۩۞ حكم انتصاب مدير بخش اهل بيت عليهم السلام ۞۩*۩۞

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)*
11-06-2010, 16:43
سركار خانم neginsabz
با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي آيه هاي انتظار ، به موجب اين حكم سركارعالي به عنوان مدير بخش اهل بيت عليهم السلام واقع در انجمن اهل بيت عليهم السلام منصوب مي گرديد تا ان شاء الله با حضور شما درانجمن مذکورشاهد رونق و پرباري اين بخش مهم از سايت باشيم .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد.

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد .

مدير كل سايت قرآني آيه هاي انتظار

شكوه انتظار
11-06-2010, 19:14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم و عزیزمان ....

و با تشکر فراوان از شما به خاطر زحمات دلسوزانه و بیشمار و بی دریغتان

انشاا.. که لیاقت این منصوبیت را داشته باشم..

بینهایت بینهایت تشکر از شما...

التماس دعا
یاحق

نصرالله عاشق خداومولا
11-06-2010, 19:58
بنام خدا

خانم نگين سبز بنده هم انتصاب شمارو به مديريت بخش حديث تبريک عرض مي کنم و براي شما آرزوي موفقيت دارم foz3

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-06-2010, 20:03
بنام خدا و سلام
سر کار خانم نگين سبز

انتصاب شمارو به مديريت بخش اهل بيت عليهم السلام تبريک عرض مي کنم و اميدوارم با حضور شما اين بخش هم همانند ساير بخش هاي سايت پربار و غني گردد

موفق باشيد gol2

عاشورا* خادمه چشم براه گل نرگس*
11-06-2010, 20:06
http://upload.tazkereh.ir/images/39023352296687124157.gif

با سلام
neginsabz گرامی

انتصاب جنابعالی را به سمت مدير بخش اهل بيت عليهم السلام تبریک عرض می کنم ان شاءالله موفق و موید باشید .gool dadan

http://upload.tazkereh.ir/images/39023352296687124157.gif

خادمه زینب کبری(س)
11-06-2010, 20:11
سركار خانم neginsabzهمکار گرامی

انتصاب شمارا به مديريت بخش اهل بيت عليهم السلام تبريک عرض مي کنم و براي شما آرزوي موفقيت دارم.

foz3roz2

اشک مهتاب*خادمه فاطمه زهرا(س)تا ابدالدهر*
11-06-2010, 20:13
سركار خانم neginsabz
با سلام و عرض ادب

با توجه به فعاليت هاي ارزشمند شما در پايگاه اينترنتي نسيم وحي ، به موجب اين حكم سركارعالي به عنوان مدير بخش اهل بيت عليهم السلام واقع در انجمن ثقلين منصوب مي گرديد تا ان شاء الله با حضور شما درانجمن مذکورشاهد رونق و پرباري اين بخش مهم از سايت باشيم .

متمني است در اسرع وقت ما را از برنامه هاي مد نظرخود جهت پيشبرد اهداف سايت در زير مجموعه تحت مديريت خود مطلع نمايئد.

اميد است در سايه خدمت به قرآن كريم هميشه ايام موفق و مويد و منصور باشيد .

مدير كل سايت قرآني نسيم وحي

با سلام . من هم انتصاب شمارا تبريک مي گم و اميدوارم در سايه لطف خدا در پربار کردن سايت نوراني نسيم وحي نقش ارزنده اي داشته باشيد

foz3

نصرالله عاشق خداومولا
11-06-2010, 21:24
بنام خدا

سرکار خانم neginsabz

اroz2نتصاب شايسته شما را تبريك عرض مي كنم . با ارزوي موفقيت روز افزون

لحظه هاي سبز
11-06-2010, 21:37
باسلام و عرض تبريك

انتصاب شما را به مديريت بخش اهل بيت عليهم السلام تبريک عرض مي کنم . ان شاء الله در ظل توجهات خداي سبحان موفق و سربلند باشيد

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
11-06-2010, 22:55
هوالمحبوب

با سلام
سرکار خانم neginsabz ، اين انتصاب شمارا تبريک عرض مي کنم و توفيق و سربلندي شما را از خداي منان مسئليت مي نمايم. roz2foz3

نرگس منتظر
11-06-2010, 23:33
با سلام
neginsabz گرامی
انتصاب جنابعالی را به سمت مدير بخش اهل بيت عليهم السلام تبریک عرض می کنم ان شاءالله موفق و موید باشید roz2.

راحیل السادات* تورا من چشم در راهم*
11-06-2010, 23:47
بنام خدا

باسلام و عرض تبريك .

براي شما مدير محترم آرزوي توفيق روز افزون درتمام شئون زندگي را دارم

شكوه انتظار
12-06-2010, 00:26
foz3foz3هو الحقfoz3foz3

سلام و عرض ادب واحترام خدمت همه دوستان قرانی
و سلام و عرض خسته نباشید فراوان
خدمت سرکار خانم foz3هدیه فاطمیfoz3 مدیر کل سایت
بی نهایت بی نهایت تشکر از شما عزیز..
دست گلتون درد نکنه....
foz3خسته نباشید... foz3

ان شاءالله به کمک مدیریت محترم و عزیزمان
و شما دوستان عزیزم
و توکل برخدا ویاری اهل بیت علیه السلام
از عهده انجام این وظیفه به خوبی بر بیام .

foz3foz3foz3
التماس دعا

صافات
12-06-2010, 08:50
بنام خدا

باسلام

سركار خانم neginsabz

انتصاب شما را به عنوان مدير بخش اهل بيت عليهم السلام صميمانه تبريك عرض نموده و اميدوارم حضور پرشور و انرژي شما موجب رشد و شكوفائي روز افزون اين بخش از سايت شود .

مریم منتظر*خادمه مولای منتظران*
14-06-2010, 20:16
بنام خدا

سلام و عرض ادب و احترام

سرکار خانم نگین سبز گرامی انتصاب شایسته شما را به مدير بخش اهل بيت عليهم السلام
تبریک و تهنیت عرض میکنم
امیدوارم موفق و پیروز و ثابت قدم باشید
یا علی

رایکا
15-06-2010, 11:33
به نام حضرت دوست
با سلام عرض ادب
سرکار خانم نگین سبز انتصاب شایسته ی شما را به مدیر بخش انجمن اهل البیت (ع) تبریک عرض م یکنم و برایتان در هر چه پر بار کردن این بخش از سایت آرزوی موفقیت می کنم
موفق و موید باشید

نوای عشق
15-06-2010, 11:55
به نام آرام جان
وبا سلام این انتصاب شایسته رو خدمت شما دوست عزیز تبریک عرض نموده وبرایتان موفقیت وسربلندی در تمامی مراحل زندگی را از خداوند منان خواهانم
foz3foz3

parsa
17-06-2010, 19:23
به نام خدا و سلام بر دوستان

سرکار خانم نگین سبز گرامی، مسئولیت جدید را خدمت شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم با تاییدات خداوند متعال و در پرتو عنایات اهل بیت علیهم السلام، در همه امور زندگی موفق و پیروز بوده و همیشه شاد و سربلند باشید. دعا2

و در این شب مبارک لیلة الرغائب، برای شما و همه دوستان بهترین ها را آرزومندم. خدانگهدارتون باشه و در پناه حق محفوظ باشید.

ghalb3