PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هرچه از کامپیوتر میخواهید بدانید بپرسید؟

حمید فاطمی
13-06-2010, 18:39
به نام حضرت دوست
با سلام
*دوستان عزیز در هر زمینه کامپیوتر(اطلاعات کامپیوتری)اگر سوالی داشتید عنوان کنید فقط با پوزش به علت آلوده بودن زیاد بنده به امور دنیوی جواب سوال شما انشاالله حداکثر تا 1 هفته آینده !!(گاهی اوقات real time) در تاپیک موجود خواهد بود. تا حق.

رایکا
13-06-2010, 19:19
سلام دوست عزیز
من مسنجر یاهوم یهویی خراب شد و دیگه باز نمیشه
پیغامی هم که میده اینه

we cannt sigin you in to yahoo! messenger
there might problem with your internet connection . make sure your computer is connected to the internet. click troubleshoot to begin a series of tests to diagnise the connection problem

لطفا راهنماییم کنید.
البته من دوباره هم نصب کردم و چند بار هم ریست کردم فایده ایی نداشت

حمید فاطمی
13-06-2010, 20:57
سلام دوست من رایکا.
چند احتمال هست چک کنید نتیجه رو بگید شاید cache شما خراب شده
اول برید مراحل زیر رو در یاهو طی کنید
"Preferences=>Connection=>Firewall with no proxies=>OK
بعد یوزر و پسورد بدید و امتحات کنید اگر نشد
این گزینه دیگر رو امتحان کنید یعنی No network detection
اگر نشد شاید شما قبلا با پروکسی on شدید اگه اینطوریه تنظیماته اینترنتتون بهم ریخته اینطوری درستش کنید برید رو internet راست کلیک Properties تب آخر advanced روی restore default کلیک کنید restart کنید اگه نشد حتما ورژن یاهوتونو عوض کنید یعنی 1ورژن دیگه نصب کنید اگه نشد احتمال خیلی زیاد سیستمتون ویروسیه الان فرصتی برای تایپ روش ویروس کشی نداریم ولی انشاالله فردا روشی که در بیشتر شرکتهای کامپیوتری برای مبارزه با ویروس ها انجام میشود را مبسوط خواهیم گفت به این روش ویروس کشی کنید اگه نشد بگید
فعلا یا حق

رایکا
13-06-2010, 23:09
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
مورد اولی رو تو یاهو مسنجرم پیدا نکردم یعنی گزینش نبود (مسنجرم 10 ) هستش
موارد بعدی رو هم امتحان کردم نبود. از عدم وجود ویروس هم تو سیستمم مطمئنم

حمید فاطمی
14-06-2010, 01:17
==>>رایکا
شما وقتی روی yahoo massenger دابل کلیک میکنید وقتی نرم افزار بالا میاد بالا سمت چپ نوسته massenger با کلیک روی آن به گزینه ای که گفتم میرید.
در صورت امکان کلید ctr+alt+delete را فشرده و از task manager خود تب Process را کلیک کرده از صفحه تون عکس بگیرید و در سایت قرار بدهید تا فرایندهای روی سیستمتونو بررسی کنم
آیا نرم افزار رو با یک ورژن جدیدتر نصب کردید؟