مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به عمره

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی و یکم: تشرف به عمره

حضرت حجه الاسلام والمسلمين آقاي حاج شيخ مهدي فقيه ايماني ، صاحب آثار ارزشمند فراوان فرمودند :
هنگامي كه كتاب كريمه اهلبيت به دستم رسيد با خواندن بخش كرامات آن ، گريه زيادي كردم . چندي بعد در ماه جمادي الثاني 1417 هـ . به قم مشرف شدم . مطّلع شدم كه كتاب يكي از دوستان دانشمندم به عنوان بهترين كتاب سال انتخاب شده و جوائز ارزنده اي از جمله يك عمره به ا و تعلّق گرفته است .
يكي از آثار اينجانب به نام < امام امير المومنين علي عليه السلام از ديدگاه خلفا > نيز به تازگي از چاپ درآمده بود . هنگامي كه به حرم مشرف شدم عرض كردم
< بي بي جان ! كراماتي كه در كتاب كريمه اهلبيت از شما نقل شده است . ممكن است يكي دو تا از آنها خلاف باشد ولي همه اش خلاف نيست و يقيناً بسياري از آنها واقع شده است ، بالأخره معلوم است كه عنايات شما شامل حال متوسلان مي شود . من اين كتاب < امير المومنين عليه السلام از ديدگاه خلفا > را براي دفاع از جد مظلوم شما نوشته ام و از شما جوايز مادي و تبليغي نمي خواهم ، فقط يك عمره به من مرحمت بفرماييد > .
اين را گفتم و اصرار زيادي كردم .
هنگامي كه به اصفهان برگشتم ، گفتند يكي از دوستان با شما كار داشت . همان روز آمد و گفت : من سالها پيش براي عمره ثبت نام كرده ام اما حالا كه نوبتم رسيده ، با اين سن و سال قادر به انجام آن نيستم . الحمدلله به حج هم مشرف شده ام با خود فكر كردم كه خوب است چه كسي را به جاي خود بفرستم ، و كسي بهتر از شما به نظرم نرسيد ، لذا مي خواهم اين سفر را بپذيريد .
گفتم : سعي كنيد خودتان برويد و يا يكي از اقوامتان را بفرستيد و به هر صورت از او خواستم در تصميمش تجديد نظر كند .
فرداي آن روز تلفن زد و گفت : من هرچه فكر كردم ديدم خودم نمي توانم بروم و بهتر از شما هم كسي را سراغ ندارم . لذا يكي از پسرانم مي آيد تا همراه شما به سازمان حج برويم و فيش به نام شما منتقل شود .
فردا فيش منتقل شد و در ظرف يك هفته با عنايت حضرت معصومه _ سلام الله عليها _ به عمره مشرف شدم .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی