مشاهده RSS Feed

خادم کریمه اهل بیت

تشرف به حج

به این مطلب امتیاز بدهید
کرامت سی و دوم: تشرف به حج

آيت الله تجليل از شخصيتهاي برجسته حوزه علميه قم مي فرمود : در سال 1339 ش . زمين تهيه كرده بودم ، چون منزلي به صورت رايگان در اختيارم قرار گرفت ، احساس كردم مستطيع هستم ، در صدد برآمدم كه آن زمين را بفروشم و با پول آن به حج مشرف شوم ، ولي مشتري پيدا نمي شد .
يكي از دوستان پيشنهاد كرد كه براي حلّ اين مشكل چهل روز زيارت عاشورا بخوانم . حدود ده روز خواندم ، شبي در عالم رويا ديدم كه حرم رسول اكرم (صلی الله علیه و آله) بالاي حرم حضرت معصومه عليها السلام قرار دارد .
چون از خواب بيدار شدم خوابم را چنين تعبير كردم كه من چون در قم زندگي مي كنم بايد از طريق حضرت معصومه عليها السلام به ائمه اطهار عليهم السلام متوسل شوم ، زيرا او نماينده اهلبيت در قم مي باشد و من از اين نكته غفلت داشتم .
روز بعد متن زيارت عاشورا را در منزل زير آسمان خواندم و براي صد بار لعن و صد بار سلام به حرم حضرت معصومه مشرف شدم و پيش روي حضرت نشستم و لعن ها و سلامها را خواندم .
هنگامي كه از حرم بيرون آمدم يك نفر به من رسيد و گفت : شنيده ام شما زميني داريد آيا آن را مي فروشيد ؟ گفتم : بلي ، همانجا معامله انجام شد ، فرداي آن روز وجه آن را به منزل آورد و وسيله تشرف به حج فراهم گرديد .
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
۞*۞کرامات حضرت معصومه (سلام الله علیها)۞*۞

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی