مشاهده RSS Feed

حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)*

▌▬◄آخرین نبرد تاریخ (نبرد نهایی حق و باطل)►▬▐

به این مطلب امتیاز بدهید
نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث انتظار نمایش پست ها
اما نوید که دیگر چیزی به پایان نبردهای تاریخ نمانده است. آخرین نبرد بین حق و باطل در حال رخ دادن است.
علایم ظهور هویدا شده، و بشارت ها به میان آمده است
بشر به گونه ای ناخود آگاه به سمت گفتگو و پرداختن به مسائل آخرالزمانی هدایت شده است. فیلم ها، مقالات، بررسی ها در حوزه های علمی و دانشگاهی پیرامون آخرالزمان، گفتگو در حوزه های سیاسی جهان پیرامون آخرالزمان، هر قوم و ملتی را متناسب با اعتقادات، فرهنگ و باورهایشان تحت تأثیر قرار داده است؛ و می رود تا به زودی, اگر خدا بخواهد, آخرین نبرد تاریخ شکل بگیرد: نبرد بین حق و باطل. نبردی تعیین کننده که به موجودیت ظلم پایان خواهد داد؛ و این, شیطان را که به پایان مهلت تعیین شده اش نزدیک می شود سخت به تکافو انداخته است تا با همه توان و انرژی خود و اذنابش مانع تحقق این حقیقت گردد.

عزیزان! جهان ما آبستن تحول عظیمی است که هر سال بر شتابش به سمت پیچیده تر شدن و بحرانی تر شدنش افزوده می شود. این اراده خداوند است که زمین را به صالحان به ارث واگذارد. پس در این عصر ظهور, که هر انسانی تعیین می کند که متعلق به کدام صف است, بیاییم ما نیز به درستی صف خود را شناسایی و آماده قرار گرفتن زیر پرچم «البیعت لله» امام زمان (عج) و مولای خویش گردیم.
برای مطالعه طرح بیعت با امام زمان (ع) و کسب آمادگی برای سربازی و جانبازی در رکاب قطب عالم امکان,

انسان کامل, یوسف زهرا (س) به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://albeyatolellah.blogfa.com/post/56


برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
مهدویت و انتظار
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی