مشاهده RSS Feed

نرگس منتظر

۩*۞*۩ سرداری از جنس گمنامی ۩*۞*۩

به این مطلب امتیاز بدهید
نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس منتظر نمایش پست هاسرداری از جنس گمنامیروز 23 آبان حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه پذیرای میهمانانی بس ارزشمند بود. شهدای حادثه ملارد که پیکرهای بی جانشان را برای بیعتی ابدی با رهبر خود آورده بودند و رهبری که دوباره یاران صدیق خود را از دست داد. چه غوغایی بود، دردل های رهبر با شهدا و حکایت تنها شدن سردار غریبروز شنبه 21 آبان ماه سال 1390 و همزمان با روزهای عید ولایت رسانه های خبری، خبر از حادثه ای تلخ و ناگوار برایمان آوردند. "انفجار در پادگانی در نزدیکی ملارد" و در پی آن شهادت 17 نفر از پاسداران انقلاب اسلامی و مجروحیت 16 نفر دیگر که از جمله‌ی شهدا، سردار شهید حسن تهرانی مقدم از فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران و از سرداران دفاع مقدس ،مسئول جهاد خودکفایی سپاه و پژوهشگر دانشگاه امام حسین (ع) بود.
سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف علت انفجار را چنین بیان کرد :
انفجار هنگامی رخ داد که یک محموله مهمات از زاغه در حال نقل وانتقال بود که متأسفانه به محض خروج از زاغه این حادثه اتفاق افتاد.
و البته این حادثه نشان از این داشت "در باغ شهادت باز باز است" ولی برای ورود فقط افرادی که لایق هستند اذن می یابند .
حال در هر زمان و در هر لباس.
روز 23 آبان حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه پذیرای میهمانانی بس ارزشمند بود. شهدای حادثه ملارد که پیکرهای بی جانشان را برای بیعتی ابدی با رهبر خود آورده بودند و رهبری که دوباره یاران صدیق خود را از دست داد.
چه غوغایی بود، دردل های رهبر با شهدا و حکایت تنها شدن سردار غریب و مردمی که در این میان به شهدا قول دادند تا زنده اند نگذارند این انقلاب دست نااهلان و نامحرمان بیافتد و رهبرشان را تا آخرین نفس یاری کنند.
قول دادند عصای دست رهبر باشند هر کدام با هر روشی که می توانند جای خالی فرماندهان شهید و یاران عزیز هبر چون احمد کاظمی، صیادشیرازی، نورعلی شوشتری، زین الدین ، همت ، خرازی و ... را برای رهبر و ایران اسلامی پر کنند و چه سربلند از آزمایش بیرون آمدند که خبر رسید "یک فروند هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته جاسوسی آمریکایی از نوع "RQ170" توسط نیروهای مسلح ایران ساقط و با اندک خسارتی در اختیار ایران قرار گرفت." و ایران به خود بالید از قدرت فرزندانش.
و در روز های بعد شنید سربازان گمنام امام زمان(عج) مشت آمریکای جنایت کار را باز کردند و جاسوسانش را دستگیر، و اینها را مدیون دعای شهدای گرانقدرمان هستیم .

روحشان قرین رحمت خداوند متعالبرچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی