مشاهده RSS Feed

turkeyhouse

خرید ملک در ترکیه

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 08-04-2021 در ساعت 08:43 (36 نمایش)
ترکیه کشوری است در همسایگی شمال غربی ایران و قرابت بسیار نزدیکی از لحاظ فرهنگی و تا حدودی مذهبی با مردم ایران دارد، کشوری پر از اماکن ویژه و دیدنی در شهرهای مختلف همچون استانبول ، ازمیر ، آنتالیا و … با آب و هوایی مطبوع و سواحلی زیبا است که صنعت گردشگری و توریسم آن در سطح جهان بر سر زبان ها افتاده است. تعداد قابل توجهی از ایرانیان بدلیل همسایگی ترکیه با کشور عزیزمان و همچنین نه چندان دور بودن ارزش پولی این کشور با ریال ایران قصد اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک را دارند.
از جمله روشهای سرمایه گذاری در ترکیه ، خرید املاک و مستغلات است که اگر این خرید ملک مطابق قوانین و شرایطی که در ادامه ذکر می شود باشد، می تواند منجر به اخذ اقامت ترکیه گردد. شاید اولین و مهمترین نکته ای که در زمینه خرید ملک در ترکیه باید به آن توجه شود ، این است که اتباع خارجی امکان و اجازه خریداری املاک در مناطق روستایی نشین ، دهکده ها و بویژه در حوالی و اطراف مناطق نظامی ترکیه را ندارند و تنها مجوز خرید آپارتمانها و عراضی تعیین شده از طرف دولت ترکیه به اتباع خارجی داده می شود.
مزایای خرید ملک در ترکیه
از امتیازات خرید ملک در ترکیه این است که متقاضیان برای اخذ اقامت ترکیه هیچ محدودیتی بر قیمت ملک ندارند. بهتر است بدانید که مبنا و شرط اصلی صدور ویزای اقامت دائمی ترکیه برای متقاضیان نیز سند مالکیت خانه می باشد. از مزایای دیگر خرید ملک در کشور ترکیه برای متقاضیان این است که علاوه بر خود، اعضای خانواده آنها نیز از این امتیاز اقامتی برخوردار می شوند.
مطابق چارچوب قانونی ترکیه، متقاضیان برای انجام معاملات مربوط به ملک می توانند ویزای توریستی ترکیه را درخواست دهند که مدت اعتبار آن 3 ماهه می باشد. متقاضیان بایستی در طی همین 3 ماه ملک مورد نظر را خریداری و نسبت به تنظیم سند مالکیت خانه اقدام نمایند. کارشناسان ارشد ما بطور تخصصی به هموطنان عزیز ارزیابی ها و مشاوره های مربوط به اخذ ویزای اقامت ترکیه از طریق خرید ملک را ارائه می دهند.
مهم ترین مزایای خرید ملک در ترکیه عبارتند از:

  • امکان به اجاره سپردن ملک خریداری شده
  • امکان اخذ پاسپورت کشور ترکیه برای اعضای خانواده در مدتی کوتاه
  • آزادی عمل در خرید خانه یا مغازه در ترکیه
  • امکان تحصیل رایگان فرزندان در ترکیه
  • بی نیازی از تسلط به زبان ترکی
  • امکان سفر به بسیاری از کشورهای اروپایی بدون نیاز به اخذ ویزا
  • سفر به 115 کشور بدون نیاز به ویزا
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی