مشاهده RSS Feed

manholevalve301

درب منهول

به این مطلب امتیاز بدهید
درب منهول
درب منهول پوششی است که بروی منهول ها قرار می گیرد به طوری که کل ورودی منهول را مسدود می کند این درب ها به نام های درب منهول شناخته می شود . زیرا فقط به درد همین کار میخورد و کاربرد دیگری ندارد.
امروزه با پیشرفت علم و صنعت این درب هارا با مواد و جنس های مختلفی تولید می شوند .شکل ها واندازه و حتی سایز های این درب با توجه به نوع ساخت ان بایکدیگر متفاوت است . زیرا بعضی از این درب ها از مواد بسیار سنگین ساخته می شوند وباعث بالارفتن وزن آن می شوند .
درب منهول در اندازه های متفاوت تولید می شود این درب ها در خطوط زیرزمینی کاربرد دارد این درب ها برای خطوط مخابراتی نیز کاربرد دارد.
شکل ظاهری درب منهول
این درب ها معمولابه صورت دایره ای و مربعی تولید می شود درب منهول را می توان در رنگ های متفاوت تولید کرد یا حتی می توان نام تجاری را روی آن ثبت کرد .
کاربرد درب منهول
همانطور که می دانید درب منهول علاوه بر پوشش منافذ چاه ها، در جهت جمع آوری آبهای سطحی استفاده می گردند. در ذیل به برخی از کاربردهای درب منهول اشاره می کنیم :

-درب بازدید فاضلاب
-درب منهول مخابراتی
-درب منهول ایستگاه آتشنشانی
-درب منهول بازدید کنتور
-درب منهول شیر و خط
-در یچه منهول کابل برق زیر زمینی
-تاسیسات آب و گاز و نفت
-زیباسازی باغها و مناظر
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی