مشاهده RSS Feed

pipeiran

لوله کاروگیت

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 17-04-2021 در ساعت 16:48 (104 نمایش)
لوله کاروگیت در واقع از خانواده لوله های پلی اتیلن دوجدار ه می باشد که جداره داخلی آن صاف و صیقیلی است و متداولترین رنگ برای آن زرد می باشد لیکن می توان جداره داخلی را در رنگ بندی های قرمز، نارنجی، آبی و ... نیز بسته به کاربرد آن تولید نمود. جداره خارجی لوله کاروگیت اصولا مشکی و شبیه به فنر و کنگره کنگره می باشد و علت استفاده از این هندسه افزایش مقاومت مکانیکی لوله کاروگیت می باشد. لوله های کاروگیت تا سایز 3000 میلیمتر قابل تولید می باشند. از لوله کاروگیت اصولا در بخش شهرسازی و انتقال آب و فاضلاب و ... استفاده می گردد.
لوله کاروگیت زهکش

همانطور که در بالا ذکر شد یکی از کاربردهای لوله های کاروگیت در قسمت زهکشی می باشد. بمنظور زهکشی لوله های کاروگیت H.D.PE در واقع دارای سوراخهای ریز می باشند که یا در کارخانه مستقیما اینگونه تولید می گردند و یا در محل پروژه توسط فریز سوراخ می گردند. سوراخهای لوله کاروگیت زهکشی بمنظور جمع آوری آبهای زیر زمینی تعبیه می گردد. این آبها به مکانهای مورد نظر منتقل می گردند. سیستم های زهکشی زیرزمینی برای جمع آوری محلول سدیم موجود در محل های دفن زباله استفاده می شود. این سیستم ها همچنین برای کنترل و هدایت و انتقال آب زیرزمینی و نفوذ آب سطحی در زمین های گلف، زمین های ورزشی و در زمین های کشاورزی استفاده می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان پایپ ایران تماس حاصل نمایید
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی