مشاهده RSS Feed

sazaab

مزایای لوله کاروگیت

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 17-04-2021 در ساعت 17:22 (86 نمایش)
لوله های کاروگیت فاضلاب بهداشتی :
لوله کاروگیت H.D.P.E بعنوان لوله های خطوط جداسازی برخی از املاح و فلزات مهم گزینه ایده آلی می باشند. یک نوع خاص از لوله H.D.P.E وجود دارد که با سوراخ های مخصوص طراحی شده است که اجازه می دهد نفوذ پذیری آن افزایش یابد. لوله های کاروگیت سوراخ دار H.D.P.E تکنیکی به منظور بازیافت رسوبات حاوی درصد پایینی از مس، طلا و نقره مورد استفاده قرار می گیرد. محلول سیانید در خاک هایی که حاوی طلا یا نقره هستند اسپری شده و مواد معدنی را به یک ترکیب شیمیایی تبدیل می کند. این محلول در یک سیستم زیرزمینی لوله سوراخ دار جمع آوری شده و به حوضچه منتقل می شود. بدین ترتیب طلا یا نقره از حوضچه ها یا تالاب ها و با استفاده از جذب کربن یا ته نشین شدن بدست می آید. لوله کاروگیت برای فرآیند تفکیک فلزات گرانبها بسیار مناسب است زیرا مقاومت شیمیایی بسیار بالایی دارد. آزمایش ها مقاومت P.H برای H.D.PE را در حدود 1.5 تا 14.0 نشان داده اند که بحث خوردگی را دارد.
مزایای لوله کاروگیت :
لوله های کاروگیت دارای تعدادی ویژگی می باشند که آنها را از سایر لوله های پلاستیکی متمایز می نماید در ذیل به مهمترین آنها اشاره می کنیم :
1-مقاومت بالا در برابر خوردگی
2-مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
3-نصب و اتصال راحت
4-تعمیر و نکهداری آسان
5- عمر طولانی و دوام بالا
6-دارای مقاومت بالا در برابر فشار وارده از بیرون
7- جریان روان مایعات در داخل لوله کاروگیت
8-سبک وزن
9-حمل و نقل آسان
10-هزینه تولید کم
11- انعطاف پذیری بالا
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران بنده در سازآب تماس برقرار نمایید.
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی