مشاهده RSS Feed

dibabacklink

خرید بک لینک دیبا ارتباط

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 20-11-2021 در ساعت 17:05 (3 نمایش)
بک لینک
بک لینک یا به زبان انگلیسی backlink که یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در محسوب می شود در واقع لینکی است که یک وب سایت دیگر به وب سایت شما می دهد.زمانی که لینک سایت شما در یک وب سایت دیگر قرار می گیرد از نظر گوگل و موتورهای جستجو این کار به معنی نوعی رای دادن و تایید کردن شما است. بنابراین هرچه آن وب سایت دارای اعتبار بیشتر باشد ، بک لینک گرفته شده از آن نیز دارای ارزش بیشتری است.
شرکت دیبا ارتباط فعال در زمینه طراحی وب سایت و سئو می باشد که با استفاده از توان و تخصص نیروهای با تجربه و آگاه امکان خرید بک لینک را فراهم نموده است. کاشناسان دیبا ارتباط با آگاهی کامل به الگوریتم های گوگل اقدام به بک لینک سازی برای سایت شما خواهند نمود تا در کمترین زمان به نتایج برتر گوگل راه یابید. برای خرید بک لینک کافی است به وب سایت شرکت دیبا ارتباط مراجعه کنید و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

تأثیر بک لینک در سئو
همان طور که متوجه شدید، بک لینک‌ها در واقع کاربران را از سایتی به سایت دیگر هدایت می‌کنند. به عبارت بهتر، بک لینک‌ها دریچه‌هایی برای حرکت کاربران در فضای نت هستند. دو حالت را در نظر بگیرید؛ حالتی که ده دریچه به سمت یک سایت باز باشد و حالتی که هزار دریچه به سمت آن باز باشد. در کدام حالت احتمالاً تعداد کاربران بیشتری به سمت آن وب سایت روانه خواهند شد؟ بنابراین بک لینک‌ها شانس جذب کاربر را برای یک سایت افزایش می‌دهند.
یک وب سایت تا زمانی که بازدیدکننده‌ای نداشته باشد شانسی برای بهبود رتبه هم نخواهد داشت. رتبه‌هایی که گوگل در صفحات جستجو به سایت‌ها اعطا می‌کند تا حد بسیار زیادی به رفتار کاربران در سایت بستگی دارد. با هر یک کاربری که مدت زیادی صفحات یک وب سایت را زیر و رو می‌کند یا بعد از گذشت مدت زمانی مجدداً به همان وب سایت سر می‌زند، رتبه سایت بهبود خواهد یافت.
اما این در واقع یک تأثیر غیرمستقیم بک لینک در سئو محسوب می‌شود. تأثیر اصلی و مستقیم بک لینک در سئو چیز دیگری است؛ مسئله اینجاست که یک سایت فقط زمانی می‌تواند از سایت‌های دیگر بک لینک بگیرد که محتوای جدید، جالب توجه یا معتبری داشته باشد. در غیر این صورت، هیچ سایتی به یک محتوای بی‌ارزش یا تکراری لینک نخواهد داد.
به همین دلیل گوگل به هر بک لینک به چشم یک رأی مثبت نگاه می‌کند. رأیی که از سوی سایت‌های دیگر به آن داده شده است. هر چه تعداد رأی‌های یک سایت بیشتر باشد نشان‌دهنده اعتبار بیشتر آن خواهد بود و در نتیجه لیاقت کسب رتبه بهتری را در صفحه نتایج جستجو خواهد داشت. این همان اثر مستقیم بک لینک بر سئو است.
بک لینک ها تاثیر مهمی در الگوریتم موتور جستجو، سئو و استراتژی کلی برای رشد وب سایت دارند. به بیان ساده، بک لینک را میتوان به مکالمه ای بین دو وب سایت با دامنه متفاوت تشبیه کرد، مکالمه ای برد-برد برای هر دو سایت. به طور کلی تاثیر این ترفند سئو را میتوان در سه شاخه مختلف بررسی کرد:
بهبود رتبه سایت
موتورهای جستجو مانند گوگل، هر بک لینک را به عنوان یک رای اعتماد از دیگر سایتها در نظر میگیرند. بنابراین در حالت کلی هرچه صفحات مهم سایت شما، بک لینکهای بیشتری داشته باشند، احتمال بهبود رتبه آنها در طول زمان هم بیشتر میشود.
افزایش سرعت ایندکس مطالب
یکی از روشهای افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل، لینک سازی است؛ چه لینک سازی خارجی و چه داخلی. جالب است بدانید که گوگل و دیگر موتورهای برای شناسایی صفحات جدید در وب، از صفحات قدیمی و لینکهایی که در آنها وجود دارد استفاده میکنند. و از آنجایی که شانس بررسی مجدد سایتهای قدیمی و معتبر بیشتر است، قراردادن لینک سایت در چنین سایتهایی منجر به افزایش سرعت ایندکس سایت میشود.
افزایش ترافیک سایت
گرچه افزایش ترافیک سایت یکی از اهداف ساخت بک لینک نیست، اما اگر درست و در سایتهایی با ارتباط موضوعی مناسب انجام شود، قطعا منجر به افزایش ترافیک ورودی سایت هم خواهد شد. همچنین برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد سئو میتوانید مقاله آموزش مقدماتی سئو سایت را دنبال کنید
انواع بک لینک چیست؟
در حالت کلی دو نوع بک لینک وجود دارد که یکی از آنها به نوعی با ارزشتر از دیگری است، بک لینک فالو و بک لینک نوفالو.
در خصوص متاتگهای مهم در سئو، از جمله Nofollow پیش از این صحبت کرده ایم. اما به صورت مختصر در این بخش هم نگاهی مفید به این دو تگ که برای برخی از لینکها و صفحات سایت به کار برده میشوند، خواهیم داشت.
تگ Nofollow به موتورهای جستجو میگوید که از تاثیر و دنبال کردن یک لینک، چشم پوشی کنند. به عبارت دیگر، با استفاده از این تگ، ارزش لینک یا لینک جوس از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمیشود. به همین خاطر است که در نگاه اول این نوع لینکها نقش مثبتی در بهبود رتبه سایت ندارند.
در مقابل، لینکهای Dofollow قرار دارند؛ لینکهایی که تنها در صورتی که از وبسایتهای باارزش ایجاد شوند، معتبر بوده و به بهبود دامین اتوریتی و افزایش آگاهی از برند کمک میکنند.
اما در واقعیت، پیشرفت الگوریتمهای گوگل به اندازه ای شده است که ارزش لینکهای نوفالو را هرچند کمتر از لینکهای فالو، برای سایت شما در نظر بگیرید. به همین دلیل است، صرف نظر از نوع لینک، باید به کیفیت آن توجه داشته باشید. چرا که در بسیاری از موارد، بک لینکهای مخرب از سایتهای اسپمی، تاثیر منفی در سئو سایت داشته و منجر به جریمه گوگل و در آخر خارج شدن سایت از ایندکس گوگل میشود
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi بر قالب منتشر شده از ویکی وی بی